Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43551) OPiiPO válasza Maxxy10 (#43539) üzenetére


OPiiPO
addikt

következő évad mikorra várható nem tudod véletlenül?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#43552) Maxxy10 válasza OPiiPO (#43551) üzenetére


Maxxy10
addikt

Sajnos nem
Mióta bejelentették,hogy lesz folytatás azóta nincs semmi hír

(#43553) Ellia válasza marilllyo (#43497) üzenetére


Ellia
addikt

Nagy katyvasz volt az biztos, ha pontozni kellene 4/10 körül adnék neki.

Innentől spoileresen:

Ennyi sok lezáratlan szálat, illetve egymásra dobált jelenetet rég láttam egy sorozatban. Próbál okos sci-fi lenni, de valahogy nem megy neki, meg olyan "űrtelen" az egész.

A vége meg elég érdekes, most lényegében a doki átkerült egy alternatív valóságba? Nekem úgy tűnik.

Na meg a hajó legénysége, újraindították a rendszert oké, de így nekik is találkozni kellett az idegenekkel, ők is átkerültek valamilyen másik valóságba?

Na meg mi is az a Volcrym? Nekem inkább valami olyan "ősi" dolognak tűnik, ami magába olvasztotta a galaxis értelmes lényeit (tudatát). De a franc tudja...

(#43554) Met


Met
nagyúr

Van itt olyan aki Kodi-ról nézi a sorozatokat?
Van néhány sorozat amit bárhogy írok be nem ismer fel pl. Lilyhammer, Trust, Titans, utóbbira valami rajzfilmsorozatot talál.
Ezeket nem tudom magyar címmel beírni, próbáltam évszámot mögéjük írni de úgy sem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#43555) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Nem vagyok nagy sorozatos, inkább filmezek, viszont baráti ajánlásra megnéztük a Black mirrort. Tetszett. Tudnátok olyan sorozatot ajánlani, ahol a részek nem kapcsolódnak egymáshoz? Minden rész egy külön történet. Ömlesztve is jó, minden magyarázat nélkül, majd rákeresek.
Köszi!

(#43556) abridabri válasza Elemental (#43555) üzenetére


abridabri
veterán

Black mirrorhoz nagyon hasonlo , elgondolkodtato sorozat Philip K Dick mester regenyeibol :
Electric Dreams
(igen ,minden resz kulon tortenet )

(#43557) #48613632 válasza Elemental (#43555) üzenetére


#48613632
törölt tag

A minden rész külön történet, annyira nem ritka. Inkább az, hogy epizódonként mások a szereplők is.

(#43558) bobalazs válasza Met (#43554) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, Exoshark pluginnal, vagy sorolom:
The Magic Dragon
Aspis
Placenta
Nepture Rising,
Supremacy,
Atriox

Aztán ha ez még mindig nem megy, akkor weben a soap2day (google it)

(#43559) volandy válasza |AP| (#43130) üzenetére


volandy
senior tag

Csatlakozom! Nagyon jó ez a sorozat. Kerülgettem már egy ideje, de most nem volt mit nézzek és ott ragadtam.

(#43560) bobalazs válasza volandy (#43559) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Deadwoodot vettem elő megint, ha már egyszer idén jön ki filmben, legyek már képben.

(#43561) VágniValó válasza bobalazs (#43560) üzenetére


VágniValó
addikt

Elkövettem tavaly nyáron ugyanezt a hatalmas jó döntést;) Már tűkön ülök, csak jöjjön az a mothafuckin film. COCKSUCKERS!!!!!

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#43562) volandy válasza bobalazs (#43560) üzenetére


volandy
senior tag

Most olvastam utána. Nagyon jókat írnak róla.

(#43563) bobalazs válasza VágniValó (#43561) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

+ volandy

Hát én már kétszer kipörgettem az egész sorozatot, csak régebben, sok mindenre nem emlékszem már.
A dumák benne, ha érted eredeti nyelven, világbajnok! Nagyon intellektuálisan, megcsavarva vannak megfogalmazva, a cocksuckers meg hasonló San Francisco cocksuckers :))))
hozzá a fűszerezés!

(#43564) janos666 válasza janos666 (#43382) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Azért elég hullámzó a minőség. Az évad második felét már kezdtem unni.

Az S01E10 viszont nagyon tetszett. Tartalmas, izgalmas, és vicces is (még hangosan is felnevettem egyszer). Szinte sohasem éreztem úgy, hogy előbbre járnék, mint egy kiszámítható történet (az egyetlen tipp, amit elcsíptem arról, hogy a legtöbb személy valószínűleg mind hamis, az a deja vu vicc volt Isaac-től Kelly artikulációjáról).

Az S01E11 ugyanakkor épp ennyivel kiszámíthatóbb. A legtöbb vicc egyáltalán nem is poén már, mire megtörténik, vagy túl van nyújtva. Maga story pedig elsőre elmésnek tűnik, és jól követhető egy darabig, de a végére teljesen összecsapottnak látszik (nem értettem, hogy miért tud úgy zavartalanul tetszőleges vonalban keresztülgázolni a sikló a 2D síkban).

Az évadzáró pedig azon túl, hogy kliséhegy is, abszolút előre látható (az első rész közepétől nyilvánvaló volt, hogy lejátsszák majd egyszer ezt a "legyünk újra együtt" <-> "most nem szabad együtt lennünk" dolgot, ahogy a "kulturális szennyezés" lefutása is igazából dög unalom, semmi valódi kritikus irónia, semmi nevetésfakasztó őrültség, semmi izgalom, vagy valódi fantázia...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#43565) bobalazs válasza bobalazs (#43558) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

flixtor.to is visszajött; egy időre eltünt.
Ne torrentezzetek már akkora baromságnak tartom, van aki még fizet is érte; fizet azért hogy lophasson.
Streamet nézni úgy tudom nem illegális Magyarországon.

(#43566) Gsx-rr válasza jonnyjoker01 (#43537) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem is egy ertelmetlen katyvasz. Baratok kozt is izgalmasabb :)

(#43567) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

The Punisher Season 2

Murphy törvénye után szabadon: akit meg lehet ölni ebben a sorozatban, azt Frank Castle meg is öli. Egy-egy kisváros népességének megfelelő tetemhegyet hagy maga mögött a történet minden állomásán és nem a legbékésebb úton-módon jutnak el a delikvensek a túlvilágra. Ez a Punisher mégis sokkal puhább, mint vártam volna, meginog, elpuhul a 13 rész során többször is, ami furcsa és elég kínos pillanatokat is eredményez.
De ez igaz szinte minden főbb karakterre: rengeteg hihetetlen és irreális dolog zajlik itt, amitől az egyszeri néző csak fogja a fejét, hiába a remek alakítások mindenkitől. A sztori sokszor szétesik, karakterek tök fölöslegesen kapnak játékidőt, mások teljesen elsikkadnak, pedig érdekesebbek is lehettek volna, a több szálon zajló cselekmény nem épül fel koherens egésszé, töredezett marad végig, a végső csavar is inkább csak vállvonogatással kísért fejcsóválásra készteti az embert.
Viszont a fő karakterek, a látvány, bizonyos részek iszonyat jó üteme megmentik az egész produkciót és végül a legutolsó jelenet banalitása ellenére is úgy érzem, megérte végigülni, jó szórakozás volt, köszönhetően főleg Jon Bernthal-nak és Ben Barnes-nak és kisebb részt Josh Stewart-nak és Amber Rose Revah-nak. Az a végső Castle vs Pilgrim harc nagyon ütött még elnagyoltsága ellenére is, durva szecskázás lett belőle, de persze a jó nem veszíthet...
Érdekes az is, hogy a moralitás mennyire központi téma a többi Netflix Marvel sorozatnál, itt viszont egyáltalán nem kerül szóba, vagy csak érintőlegesen. Sajnálnám, ha nem kapnánk többet Castle-ből, de a Daredevilt jobban sajnáltam...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43568) janos666 válasza oriic (#43519) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Még nem néztem meg, de az első évad alapján lefogadom, hogy megint csak elcsábítja a nézőt, hogy aztán sunyin elkaphassa hátulról egy mű....al. :O

Bár ettől lehet (na jó, valószínű), hogy nézni fogom, de pusztán azért, mert láttam szinte mindent, ami StarTrek.

De szerintem is jobb összességében az Orville S01, mint a Discovery S01.
Az is erősen hullámzó minőségű, és csak egy kiemelkedően jó rész volt az évadban (pár nagyon gyenge mellett), de nincs libatömés szerűen "szájon ledugott tölcséren áterőltetett", nyíltan határozott politikai nézettel etető hatása. (Teljesen más társadalmi kritikákat körbenyalni magánvéleményt is mondva, mint kvázi vallási hittérítőt játszani, megpróbálni belerágni az emberek szájába, hogy jól tennék, ha egyszerűen csak elfogadnák szépen a készítők nézeteit, gondolkodni se kell semmin).
-> Ugyan ez a baj az új Dcotro Who-val sok más mellett (az a divat).
Az Oville ártalmatlan szórakozás ehhez képest.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#43569) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. True Detective 3.évad hogyan indult? Remélem nem unalmasan. Idáig jókat olvastam róla. Aki nézi írhatna róla, hogy milyen :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#43570) Met válasza mayday00 (#43569) üzenetére


Met
nagyúr

Nem annyira jó mint az első évad de lényegesen jobb mint a második.
Jó a hangulata, simán nézhető, csak az első évad magasra tette a lécet:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#43571) volandy válasza mayday00 (#43569) üzenetére


volandy
senior tag

Szerintem nagyon jó! Lassú felvezetés, de leköti az embert mert figyelnie kell. Hasonlít az első évadra.

(#43572) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megvan ugye, hogy új részeket kap a Süsü a sárkány? :D

"Csukás azt is elmondta, hogy miről fognak szólni az új részek: "Az első részben Süsü ellátogat az emberek földjére, a másodikban összeházasodik és megszületik a gyermeke, Süsüke, aki a harmadik epizódban a sárkányok és emberek földje után az űr­be is ellátogat."

:W

Live-Die-Respawn

(#43573) janos666 válasza Mik76 (#43417) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Temee? Temeee! Temeeá?!!?
(Erről ez ugrott be, hogy mind értjük-e a saját nyelvét. ;])

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#43574) k-adi


k-adi
nagyúr

na a mostani Képmás rész végre sok kérdésre választ adott!

úgyhogy minden Ccounterpart fan nézze gyorsan :) season2 ep6

[ Szerkesztve ]

(#43575) VágniValó válasza k-adi (#43574) üzenetére


VágniValó
addikt

Ma lesz pótolva a legfrissebb, csak tegnap nagy nehezen (sajnos) lecsuszott az utolsó előtti Punisher, ès a 3. rész a True Detective-ből is ( ez már nem sajnos kategória)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#43576) Ellia válasza oriic (#43572) üzenetére


Ellia
addikt

Bábos lesz és Csukás írja, Süsü hangja is marad és nem CGI lesz mint pár éve a kicsi vuk vagy milyen borzalom...

A mese meg mese, simán beleférhetnek a felvázolt scriptek.

(#43577) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#43567) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Privátban értekeztünk egy kollégával az új évadról, kicsit kiegészíteném a dolgot:

Titans-nál írtam a felszínességet, ez részben és kicsit máshogy a Punisher második évadára is igaz és ebből látszik, a Daredevil miért is volt pokoli jó sorozat: volt egy-egy témája mindhárom évadnak, kettő max három szálon zajló cselekménnyel, eleje, közepe, vége, ahogy azt kell, mindenki sztorija egyenletesen vagy csak kisebb ugrásokkal mozdult előre, nem csak Matt vagy Fisk, de Castle, Elektra a második, vagy Dex a harmadik évadban szintén kapott egy jól követhető, érthető és érdekes karaktert, íve volt a fejlődésüknek és a kapcsolatuknak a főszereplőkkel. Még a gyengébb pillanataiban is jobban van megírva az a sorozat, mint bármelyik másik Marvel Netflix a legjobb epizódjaiban, ezért is sajnálatos, hogy kaszálták (meg a témái, gondolatai, színészei, látványa, akciójelenetei miatt, szóval all around shame ez a kasza).
Na a Punisher második évadában ez nincs meg. Belekezdünk a kiscsajjal való kapcsolatba, de elsikkad, Billy-re kerül a fókusz, akihez semmi köze a csajnak, bekerül a képbe a dokinő, aki Madani gyenge utánzata lesz az évad során, az ő drámája sincs kellőképpen kibontva, Madani és Mahoney mellékszála is felesleges a maga nemében, mert közben ott van John Pilgrim, akibe szintén belekapkodunk pár percre, de egészen az évad végéig nem kap elég időt a karakter, pedig valszeg érdekesebb lett volna a Billy-Madani-Mahoney hármas szenvedésénél.
Nagyon széttörték az évad szerkezetét, Frankre is kevés idő jut, nem fejlődik a kapcsolata a kiscsajon kívül senkivel, de az sincs rendesen bemutatva, többször idegesítik egymást, mint nem (és így a nézőt is, néha a fejemet fogtam) és ami nagyon furcsa: nincs igazából rendes kontakt az ellenfelekkel. Nincsenek olyan emlékezetes pillanatok, mint a Daredevilben, mikor Castle leláncolta Matt-et a háztetőn, nincs olyan látványos akciójelenet, mint a Daredevilben a folyosói, lépcsőházi, vagy börtönbéli ütlegelés, cserébe ami itt van, az néha már-már komikusan durva: Frank vs oroszok és Pilgrim vs nácik meccsek után nagyon vártam már, mikor akadnak össze és kicsit vicces lett az egész, mert mindketten már le voltak zúzva rendesen addigra, mégis többször annyit bírtak ki egymástól, mint előtte a teljes évad során összesen.

A felszínes nem jó kifejezés erre az évadra, inkább csapongónak nevezném, amit tényleg a látványos harcok és a jó színészek meg egy overall erős hangulat ment meg (jók a zenék. Nagyon). Szeretném, ha kapna harmadik évadot, de láthatóan nem a minőség áll a kaszák hátterében, szóval meglátjuk, mit hoz a jövő, tuti jobban siratnám, mint a Luke Cage-et vagy az Iron Fistet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43578) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

True Detective Season 3 Episode 1-3

Az első évadot szerettem, a másodikat meg sem néztem, mert nem akartam megmérgezni a szép emlékeket (Colin Farrell-t és Vince Vaughn-t meg nem szeretem. Előbbit azért, mert ahányszor meglátom valami Calvin Klein-reklám jut róla szembe, utóbbit azért, mert a seggreülős komédiákat juttatja eszembe).
Ha van két olyan színész, akiket nem tudok elképzelni egy noir detektív sorozatban, akkor azok pont ők.
Jah meg a Joel Kinnaman.
A harmadik évad egyenlőre egészen hangulatos, bár kurvára fingom sincs hogy ki kivel meg hol és miért, de hát ez a lényege az egésznek, majd a végére szépen összeáll a kép. Ezt a Mahershala Ali-t már a House of Cards-ban is bírtam, most nézem a Moonlight-ot. Stephen Dorff-ról csak a Blade-ből van emlékem, de azt is magyarul láttam még a Kossuth moziban vagy 40 éve, úgyhogy valójában nincs is. Mindenesetre itt jól játszik.

(#43579) VágniValó


VágniValó
addikt

Nem tudom miért, de anno nem fejeztem be az első évadot a Happy!-ből, de azt hiszem befogom, a második évadnak már a trélere is többszörnézős. Tökéletes:

Happy Season 2 Trailer (HD)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#43580) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Star Trek Discovery S02E01

Ez egy elég erős nyitás volt :Y Remélem az évad során marad a színvonal, ezt most nagyon élveztem. Tetszenek az új karakterek és a CGI továbbra is minőségi :C Történet szempontjából nem tudunk még sokat, de tetszik az irány.

Üdv. Johnny

(#43581) oba válasza VágniValó (#43579) üzenetére


oba
addikt

Hát... ez nálam a már túl random és túl agybeteg szint így trailer alapján. De legalább egyedi, az igaz.

[ Szerkesztve ]

(#43582) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ma éjszaka visszatér a The Magicians is. :C

Live-Die-Respawn

(#43583) Janaboy válasza oriic (#43582) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Oh yeeahh bébi :D

mán úgysincs életem :DDD

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#43584) gyuromoj válasza oriic (#43582) üzenetére


gyuromoj
veterán

Be is rendelték az 5. évadát.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#43585) Ventur@


Ventur@
senior tag

Óhhh igen: Suburra: Season 2 :C .

imdb-n február 22-i kezdéssel. Már várom, meg remélem lesz fordítója is :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#43586) brownus válasza Ventur@ (#43585) üzenetére


brownus
veterán

zseeaaar, verilájkoltam azt a sorit

(#43587) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Magicians

4x01

Na örülök hogy visszatért a sorozat, lesz benne keverés ahogy látom. A végén meg Elliot...Hm, jóság van meg babinéni úgy érzem. ;]

Live-Die-Respawn

(#43588) gyuromoj


gyuromoj
veterán

The Boys trailer 2 :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#43589) Maxxy10 válasza gyuromoj (#43588) üzenetére


Maxxy10
addikt

Wow! Jónak ígérkezik :D

(#43590) negyven2


negyven2
veterán

‘Resident Evil’ TV Series In Works At Netflix

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#43591) oriic válasza negyven2 (#43590) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hoppá. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43592) #48613632


#48613632
törölt tag

Nem vagyok túlzottan oda a realitykért, de ebben látok fantáziát. A norvég köztévében futó showműsor, Budapesten játszódik, aholis két kémcsapat küzd egymással, a tét pedig, a demokráciát felforgató kormányügynökök leleplezése, a parlamentben.

Micsoda közéleti összecsengések. Kíváncsi lennék, hogy ki adott erre engedélyt, vagy egyáltalán hogyan jutott át a keményvonalas médiaszűrön. ;]

444 cikk itt.

(#43593) brownus válasza oriic (#43591) üzenetére


brownus
veterán

ha jól tom, végignézted a nightflyerst, sztem oké volt, a vége is, bár van kis hiányérzetem..

sp: amit a nő megszült, az a sprórás baba izé, az mi a tököm volt, és honnan került oda??

meg kcsit csapongó volt, nem? thale egyik pillanatban a csapat ellensége, megy a gyilok, meg a pszichoterror, aztán hirtelen barátok...

de összességében tetszett, még ilyet. este neki állok az originnak, az jó, tetszett?

(#43594) oriic válasza brownus (#43593) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A babás rész a levegőben lóg, nem tudni, hogy a spórák hogy kerültek oda. A Thale dologhoz: Volt egy időugrás ha észrevetted, gondolom az idő alatt barátkozott össze a bandával. Mondjuk ehhez sokat hozzátett, hogy a képességeivel ugye kamu élményeket adott a közösségnek.

Live-Die-Respawn

(#43595) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#43596) Janaboy válasza oriic (#43595) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Csak kell a zsé :D

Persze ha magas lesz a színvonal, bármikor bárhol bárhogy bármiért de jöjjön :D

Janaboy

(#43597) brownus válasza oriic (#43594) üzenetére


brownus
veterán

hmm, valamit észrevettem akkor ez volt az, gyanús volt :D köszi

lesz második évad?

(#43598) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Star Trek Discovery S02E02

Fantasztikus volt ez a rész is, egyenlőre jól indul az évad. Az átívelő szál engem nagyon érdekel, ennek a résznek a témája is nagyon tetszett, főleg az, hogy jól elmesélték az eredetét a történetnek, rendesen ki volt bontakozva, nem csak elhadarva (mint pl. az Orville hasonló részében). Továbbá imádom, hogy Tilly többet szerepel a részekben most, hogy a Command Training Program-ban bent van :C, kellett egy kis élet a ST: D-be.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#43599) oriic válasza jonnyjoker01 (#43598) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán jó rész volt. A Red Angel az eddig látottak alapján valami intergalaktikus jófiút játszik, kíváncsi vagyok hogy hova fog kifutni ez a szál. Tilly képzelgése egyelőre WTF, de ahogy nézem a következő rész előzetesét, kicsit kibontják majd azt is.

Live-Die-Respawn

(#43600) jonnyjoker01 válasza oriic (#43599) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem szeretek előzeteseket nézni :DDD De tippnek az gondolom, hogy a spóra hajtóműben fog közre játszani (mintha említették is volna a részben.

Mások:

The Orville S02E05

Alara utódja egyenlőre megállja a helyét szerintem, tetszik a stílusa :) Maga a rész nagyon érdekes volt szerintem (furcsa, hogy a téma picit hasonló volt mint az eheti ST: D részben) viszont a lezárás nagyon összecsapott volt és néhol logikátlan. Azon járt az agyam, hogy most, hogy Kellyék erőszakos módszerrel próbáltak kijutni, és konkrétan "embereket" öltek, biztos mélyebb lesz a berögzülés, hogy a rossz csillagjegyben születettek tényleg erőszakosak. Az egész átadást kihagyták, pedig konkrétan embereket öltek, hogyhogy nincs ennek következménye diplomáciai szempontból :W Ha pedig a civilizáció már küldött fel műholdakat (amik a csillagokat vizsgálják), nem sok idő kell nekik, hogy kiderüljön a trükk amit alkalmazatak.

How to get away with murder S05E10

Most már nem szeretném, ha Annalise-ék továbbra is megússzák a piszkos dolgaikat. Eddig úgy tűnt, minden gyilkosság mögött van valami morális kérdés, általában, akik meghaltak mindig valami szörnyűséget követtek el. De most, hogy kiderült Miller ártatlan, legalábbis az alapján a bizonyíték alapján, ami miatt megölték, egyszerűen nem akarom, hogy ez tovább folytatódjon. Remélem Ash valamikor kinyögi az összes piszkosságot az FBI-nak. :C

#43601 oriic: Felirat nélkül nézek mindent :P Szerk. Fullmetal Alchemistet azért nem, japánul nem tudok :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.