Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26601) k-adi válasza FoxiestFox (#26597) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem (vagyis nagyon nagyon remélem) mindkettő sorozat a 2. évadjára fog beindulni igazán :U

(#26602) FoxiestFox válasza k-adi (#26600) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó lett volna, viszont NY is zsír hely, főleg ha szépen fényképezik majd. :D

(#26603) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Én ugyan nemrég kezdtem el nézni, de a 3. évad után, ahogy Bródy bácsi elhalálozott 4. évad valahogy sokkal érdektelenebb. Miért? Ugyanúgy a Claire Danes a producert meg mitudomén, miért nem lehet hozni a régi színvonalat?

(#26604) k-adi válasza FoxiestFox (#26602) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem az a baj hogy NY, hanem megint egy sima CSI sorozat lesz belőle :D itt EU ban kicsit adott volt a téma és érdekesebb is.. ettől félek én, de lehet nem lesz igazam! :)

(#26605) spiky03 válasza callmeakos (#26594) üzenetére


spiky03
veterán

Hát nekem a DD jobban bejött. A JJ valahogy nem fogott meg annyira. Igaz ettől függetlenül nézem majd a következő évadokat is.

Fúú de ez a Last ship milyen jó volt. :C
még mi magyarok is meg lettünk benne említve az utolsó részben :D
Kiváncsi vagyok merre megy most tovább a történet.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#26606) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Heroes Reborn kasza.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#26607) oriic válasza gyuromoj (#26606) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De meglepő. :(

Live-Die-Respawn

(#26608) Lipton válasza xenom0rph (#26298) üzenetére


Lipton
őstag

Keresgettem: Brink egész jónak tűnik, el is kezdtem. Fargo, Shameless és a True detective is "megérkeztek". Megy közben a Homeland S04 még. Most egy időre van... Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#26609) gerii


gerii
addikt

Akinek hiányzik Wells karaktere a Flashből, nézze meg a 400 Days c. filmet, ott alakít egy őrültet zseniálisan :)

(#26610) KisTücsök válasza gerii (#26598) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ezt már vagy 2 éve el akarom kezdeni, de még mindig nem álltam neki. Azóta meg csak még több lett. :D Jóféle? Eteti magát?

Kb csak fél mondatot tudok a sztoriról, és ez maradjon is, de ennyi alapján érdekel a dolog. Persze ha jó is.

(#26611) gerii válasza KisTücsök (#26610) üzenetére


gerii
addikt

Az első fele qrva unalmas, nekem nagyon lassan telt az idő, a második fele viszont már izgalmasabb, de egyszer nézhető film csak. Nekem is már pár hónapja porosodott.

(#26612) k-adi válasza Lipton (#26608) üzenetére


k-adi
nagyúr

Brink csak "egész" jó????

inkább NAGYON JÓ! :K persze csak akkor ha bírod az ilyenfajta comedy-t

(#26613) adrian94


adrian94
őstag

:)

(#26614) Apollyon válasza Andris837 (#26599) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem meg király hely usákia, legalább angol nyelvterület, és nem erőlködnek a némettel amit úgyse tudnak. Másrészt usákiában meg szebb, jobb és változatosabb autók vannak, németben meg van audi meg bmw ;]

Aztán usákiában jóval nagyobb a muszlim gyűlölet, szép kis robbantgatós sztorit lehet belőle építeni. Mondjuk engem nem az érdekel hogy hány testrész repül szét / rész, hanem hogy az éles, tömegkatasztrófa helyzeteket hogyan kezelik. Ezt pedig egy ebben jártas usákiában könnyebben összehozzák.

Meg egyébként is, Homeland ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#26615) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Friends Reunion

Februárban visszatér a Jóbarátok két órára.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#26616) Nordic válasza Bad Pritt (#26615) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Kétlem, hogy erre szükség lenne. Annyira szép lezárása volt a sorozatnak, nem értem miért kell erőltetni egy 2 órás folytatást. :U

(#26617) leslieke válasza Bad Pritt (#26615) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#26618) ígyvanferi válasza Nordic (#26616) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Most lehet csak az én angolom szar, de nekem nem azt sikerült ebből leszűrnöm, hogy csinálnak egy 2 órás jóbarátok epizódot. Hál'istennek egyébként.

(#26619) rétisün válasza ígyvanferi (#26618) üzenetére


rétisün
veterán

jól értetted, nem is arról van szó.

"Az NBC 02.21-én két órás adásban fog tisztelegni James Burrows, szitkomrendező munkássága előtt, aki novemberben rendezte 1000. tévés epizódját. Ezen alkalomból rengeteg régebbi és mostani szitkom szereplői össze fognak gyűlni – többek között a 6 Friends-főszereplő is. Talán most először egy helyen a sorozatzáró óta."

(sorozatjunkie)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#26620) callmeakos válasza rétisün (#26619) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sőt, azt is olvastam Colideren, hogy nem is biztos hogy a 6 főszereplő egyszerre, egy helyen fog szerepelni, mivel lehet hogy nem fog időben összejönni.
Mindazonáltal én ennek a megoldásnak örülök a legjobban. Nem kap egy totál felesleges rebootot a sorozat, de legalább megkapjum a választ arra, mi lett a karakterekkel ennyi idő után. És akkor lezárhatjuk ezt a kérdéskört egy életre.

All→M8

(#26621) Nordic válasza ígyvanferi (#26618) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem szar az angolom, így nem is olvastam a cikket :DDD ,csak már annyi oldalon olvastam ,hogy folytatást akarnak ezek-azok, hogy azt hittem már tényleg megcsinálják.

(#26622) k-adi válasza callmeakos (#26620) üzenetére


k-adi
nagyúr

"nem is biztos hogy a 6 főszereplő egyszerre, egy helyen fog szerepelni, mivel lehet hogy nem fog időben összejönni."

igen igen: Greenblatt admitted that the details were still being ironed out for the cast reunion. “I’m hoping all six will be in same room at same time,” he said, but cautioned, “I’m not sure we can logistically can pull it off.”

(#26623) brownus válasza gerii (#26609) üzenetére


brownus
veterán

én nagyon felk.rtam magam a film végén! most mi van? :D amúgy, ja, egész jó film!

(#26624) leslieke válasza leslieke (#26617) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

korai volt az öröm... :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#26625) bok92


bok92
addikt

[link] floppy, antenna, ultra gyors net... :DDD

(#26626) oriic válasza bok92 (#26625) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nagyon jó volt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#26627) leslieke válasza bok92 (#26625) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Remek! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#26628) brownus válasza bok92 (#26625) üzenetére


brownus
veterán

köszi! :D

(#26629) Pitterix válasza gyuromoj (#26606) üzenetére


Pitterix
őstag

Ennek nagyon nem örülök. Az egyik sorozat, amit szerettem a hibái ellenére is.
Tényleg ennyire gagyi lett volna? :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26630) #54715584 válasza Pitterix (#26629) üzenetére


#54715584
törölt tag

:K :(((

(#26631) Pitterix válasza #54715584 (#26630) üzenetére


Pitterix
őstag

Sajnálom, de nekem tényleg bejött. Nem tudom, miért de ez van. :B
Na jó, azért nem lesznek álmatlan éjszakáim a hiányától.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#26632) gerii válasza Pitterix (#26629) üzenetére


gerii
addikt

Az ellenség elég irritáló volt szerintem. A fekete anyagos zsírdisznó csaj meg a hülye vörös testvére, tetézve a bosszúálló idegbeteg picsával nem volt túl jó kombó. A klónfeka viszont jó volt.

(#26633) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#26634) spammer válasza oriic (#26633) üzenetére


spammer
veterán

Rendben, később berakom. Ha van még valami, ami hasznos, közérdekű, írjátok meg/linkeljétek, és akkor azok is bekerülnek.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26635) brownus válasza oriic (#26633) üzenetére


brownus
veterán

mehetne egy hbogo-os is?

(#26636) orichalcos , ja, így, a netflixes mellé, csak a sorozatok :)

ezt kezdtem el tegnap,lucky louie, aranyos :)

[ Szerkesztve ]

(#26636) oriic válasza brownus (#26635) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem elég? :)

Live-Die-Respawn

(#26637) brownus válasza oriic (#26636) üzenetére


brownus
veterán

most látom, hogy ott van a the newsroom is, azt is újranézném. fogom is

(#26638) spammer


spammer
veterán

Összefoglaló frissítve ezekkel: Streaming szolgáltatók (Netflix + HBO GO), Tunefind, heardontv, TVShow Time, TVmaze, TV Calendar, !feliratok bang duckduckgo-hoz.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26639) gerii válasza oriic (#26633) üzenetére


gerii
addikt

Nincs Gold Rush, így nem is érdekel. :D

(#26640) negyven2 válasza oriic (#26633) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy ahogy nézem, itthonról valószínűleg a tartalmakból a Német változatokat kapjuk meg. Ugyanis tegnap meg akartam volna nézni a From Dusk Till Dawn-t és ami egyből feltűnt, hogy elejéről hiányzik a teljes Benny's World of Liquor-s jelent, meg azon kívül még rengeteg másik. az egész film csak 88 perces 108 helyet.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#26641) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#26642) Ragnar95 válasza oriic (#26641) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem jó hír, hogy még inkább Elliott lesz a fókuszban a sztori helyett, számomra így lehet, hogy kasza lesz, mert az első évaddal is az volt a fő bajom, hogy a sztori alig haladt :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26643) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

X-akták trailer

Ez de jó lesz. De kár hogy csak 6 rész. :(

Live-Die-Respawn

(#26644) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#26645) #54715584 válasza oriic (#26643) üzenetére


#54715584
törölt tag

Láttad a 20 perces nagyon spoileres videót? :)

(#26646) oriic válasza #54715584 (#26645) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is linkeltem ide, de nem mertem megnézni. :D Érdemes?

Live-Die-Respawn

(#26647) spammer válasza oriic (#26644) üzenetére


spammer
veterán

Szánalom. Nem tudnának egy másik címmel készíteni egy akciósorozatot, muszáj a 24-ről nyúzni a bőrt. És persze fekete főszereplőt akarnak, női társsal, csak hogy elég pc is legyen. *sóhaj*

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26648) #54715584 válasza oriic (#26646) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ha nem vagy spoilerfób, akkor igen. :D
Egyébként sok okot találtam benne, hogy miért ne nézzem meg. De mivel szép (rémes) emlékek fűződnek a régi magyar szinkronos verzióhoz, így tuti végignézem és sajnálni fogom, hogy csak 6 részes. :D
A 20 perces anyag tényleg spoileres. Legalábbis abból a szempontból, hogy tudni fogod hol és miért nyomoznak és milyenek lesznek a kapcsolatok a szereplők között és milyen apró kis sztorik lesznek benne + a szereplők, ugye.
A másik fele meg nosztalgia, hogy milyen volt a sorozat 20 évvel ezelőtt.
De pl. az is benne, mint a trailerben is, hogy hogyan készült az ufós lezuhanós rész. :)

(#26649) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Star Wars Rebels Season 2 Mid-season trailer :R

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26650) oriic válasza #54715584 (#26648) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már nézem köszi. :) Addig itt van egy kis Kimmel-es poénkodás. :D

[link]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.