Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24038) razorbenke92 válasza Kobe (#24036) üzenetére

Az alapszitu ha jol ertem, hogy usernek altalaban X HUF penze van revoluton de adott pillanatban az elofizetesek miatt X+6000 HUF kellene neki

Nem, nem értetted jól. Az alapszitu az volt, hogy a Usernek van X HUF pénze a revoluton, amit valamilyen adminisztratív okból érintetlenül akart hagyni - gyaníthatóan valamilyen malacpersely jelleggel használta. Se plusz 6000HUF-ot nem akar rajta látni, ha ránéz, se minusz 6000HUF-ot. Azt akarja látni, amit ő ott akar tartani.

Tisztázzuk megint, amit már leírtam: Szerintem is hülyeség, de erre kért megoldást.

1) Megválaszolva.
2) Megválaszolva.
3) Megválaszolva. Pontosítás: Mint írta, EUR-ban tartja a pénzét Revon. Nem az a probléma, hogy nincs rá pénze.
4) Ismét nem tudom, hogy jön ide ez a sok infó.

pontosan 0.0000001%
Ezt miből számoltad ki ilyen pontosan? Nekem más jött ki:
Tegyük fel, hogy 2.5h intervallumról beszélünk, és fizetés előtt 5 perccel helyezi a Forint zsebbe a szükséges összeget: Tehát a veszélyes 150 percből 5 percig van kozkázatban: ez nekem 1:30, ami 3,33%

Tuomas:
Ezt nem tőlem kell kérdezni, de alapvetően ez volt a kérése. Mondtuk is neki, hogy nem okos döntés, később megismertettük vele a vault-ot, ami úgy tűnt, megoldás neki, tehát a válasz az, hogy érintetlenül akarta látni a HUF-ban tartott összeget (bármi is legyen ennek az oka).

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.