Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) gzbotii válasza Hariharex (#23396) üzenetére


gzbotii
veterán

Hogy jelentkeztél ki? Vagy törölted a fiókod?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23402) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

tele a tököm azzal, hogy revo az utalásnál kéri a kedvezményezett lakcímét IS :W .....amit persze nem mindenki hajlandó megadni. Mondván, minek nekik az....és igazuk van...minek????

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#23403) balinlin válasza xy.zsolt (#23402) üzenetére


balinlin
senior tag

Jogos, de ezzel mi, itt nem tudunk sokat kezdeni.

(#23404) sopruk válasza xy.zsolt (#23402) üzenetére


sopruk
aktív tag

A bank címét szoktuk megadni, amit az IBAN kalkulátor kidob... :)

(#23405) JóGéza válasza xy.zsolt (#23402) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Add meg a bankfiók címét.

(#23406) xy.zsolt válasza sopruk (#23404) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Köszi....jó ötlet ha így működik. :R

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#23407) bigdady válasza anadroid (#23399) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az csak majdnem uaz nem? Ccv is uaz volt?

[ Szerkesztve ]

(#23408) anadroid válasza bigdady (#23407) üzenetére


anadroid
senior tag

CVV, de az utolsó bitig ugyanaz. Ha új kártyát generál, akkor arról jön értesítés is, itt semmi ilyen nem volt.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#23409) bigdady válasza anadroid (#23408) üzenetére


bigdady
nagyúr

Van hogy nem jön csak újat generál ahogy van hogy nem is generál újat hanem igényelni kell..

[ Szerkesztve ]

(#23410) anadroid válasza bigdady (#23409) üzenetére


anadroid
senior tag

Az a gond, hogy Egységsugarú Balambér abban a hitben van, hogy ő mindent megtett a biztonságos fizetés érdekében, közben a pénzügyi szolgáltató meg beintett.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#23411) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
A revoluton van megoldás céges számlára? Vagy valami hasonló. Mert EURban fizetek, forintban van a bevétel, és ez így drága.

(#23412) INGJOKE válasza megint én (#23411) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen van

(#23413) Divinity válasza megint én (#23411) üzenetére


Divinity
őstag

[Revolut Business]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#23414) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Ez az új ajándék dolog, hogy van? Elküldtem de a fogadó fél nem találja. :F

(#23415) beers


beers
addikt

Ma megérkezett a junior kártya!

M&N

(#23416) kanyi51


kanyi51
senior tag

Sziasztok, elkelne kis segítség. A Kezdőlapon lefelé görgetve a "Heti információk" 4 db színes kép van, van akinél működik? bármelyikre kattintok megnyílik ugyan de azonnal körbe forog és kikapcsol, semmit se lehet nézi velük. Valami 5let esetleg?

(#23417) Tuomas válasza kanyi51 (#23416) üzenetére


Tuomas
addikt

Nekem nincs ilyen menüpontom.

We were here

(#23418) balinlin válasza kanyi51 (#23416) üzenetére


balinlin
senior tag

Nekem működik

(#23419) jotzo01 válasza balinlin (#23418) üzenetére


jotzo01
tag

Nálam is múködik. Egyébként nem nagy dolog, csak összesítés a költésekről.

(#23420) kanyi51 válasza jotzo01 (#23419) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nem is a nagy dolog------ de ha ott éktelenkedik akkor rendesen működjön is

(#23421) madrac


madrac
őstag

Már megint mi ez a baromság a részvényekkel, hogy minden részvény értékét 100$-al számolja? És olyan pénz összegű értéket mutat rá , hogy kiesik a szemem...? :U

(#23422) fenyvesik válasza madrac (#23421) üzenetére


fenyvesik
csendes tag

A 100 usd ért jó pár részvényem elpattintanám.

(#23423) madrac válasza fenyvesik (#23422) üzenetére


madrac
őstag

Nem vagy egyedül ;] 1/3 lakás ára nekem is meglenne.. :Y

(#23424) Inflat


Inflat
újonc

Elnézést, lehet én vagyok a szerencsétlen, de nem tudok referencia számot hozzárendelni az utaláshoz. eddig mindig sikerült, én vagyok béna ,vagy frissítettem az appot és nem kínálja fel. megköszönném a segítségeteket.

Az alkoholmentes sör, egyenes út a guminő felé.

(#23425) balinlin válasza jotzo01 (#23419) üzenetére


balinlin
senior tag

Ja, eddig nem is foglalkoztam vele. Mutatta, hogy mennyi százalékot költöttem cukrászdában. Igen a heti 1000 HUF költésből aza 700 úgy látszik mintha csak édességre költenék. Nekem aki kb fejben tartja a költéseit, annak ez érdekeken is.

(#23426) zerodot válasza Inflat (#23424) üzenetére


zerodot
aktív tag

Ahol az összeget megadod, alatta van (az angol verzióban) egy "Sent from Revolut" szöveg. Arra rá lehetne kattintani és átírni. Viszont ez nem referencia szám, hanem közlemény lesz. Referencia számot tudtommal eddig sem lehetett megadni, azt a Revolut rendelt hozzá automatikusan.

(#23427) kanyi51 válasza balinlin (#23425) üzenetére


kanyi51
senior tag

Igazad van. De csak az amúgy is kevés helyet foglalja, de minek? inkább adná fel a többi költésemet, és ne csak azt az egyet ami a legutóbbi. ha meg ott van akkor működjön rendesen. ennyi.

(#23428) Inflat válasza zerodot (#23426) üzenetére


Inflat
újonc

Az rendben is lenne, de nekem magyar verzió van,és nem ad közlemény lehetőséget sem, ami azelőtt meg volt, anélkül pedig ?????????

Az alkoholmentes sör, egyenes út a guminő felé.

(#23429) Inflat válasza Inflat (#23428) üzenetére


Inflat
újonc

Meg van . Köszike!

Az alkoholmentes sör, egyenes út a guminő felé.

(#23430) sambenez válasza Tuomas (#23417) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem sincs. Érdekes ez a program.

(#23431) Brandynew válasza sambenez (#23430) üzenetére


Brandynew
őstag

Tartózkodási helyedtől, beállításaidtól, appon belüli tevékenységeidtől és programverziótól függ, hogy mit látsz. Ahogy más platformokon is; Gmail/Google/Facebook stb. is másként néz ki az egyes embereknél.

(#23432) Joef válasza MasterMark (#23366) üzenetére


Joef
csendes tag

Sziasztok,

Volt arra példa valakinél az elmúlt pár hónapban, hogy nem rendelte meg a fizikai kártyát a standard csomaghoz, és 2-4 héten belül felajánlotta volna a Revo az ingyen postát?
Különösen úgy , hogy a virtual v. eldobható kártyával nem költött az illető.
köszi, Joe

(#23433) RBJ válasza Joef (#23432) üzenetére


RBJ
addikt

Régen is így volt. Beregeltunk vártunk és kaptunk.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#23434) Kamillapapa


Kamillapapa
újonc

Üdv!
Teljesen új vagyok itt, elolvastam vagy 400 bejegyzést, sikerült az itt leírtak alapján letöltenem és regisztrálnom google pay-t. Viszont a visa revolut kártyámra ezt a hibát írja a galaxy note8:

"Nem sikerült befejezni a beállítást az üzletekben való fizetéshez. Ez a telefon nem használható üzletekben való fizetéshez. Lehetséges, hogy a telefon rootolva van, vagy valamilyen más módon megváltoztatták."

Belefáradtam az olvasásba, bár sok okos infót kaptam. Van erre megoldás?
Előre is köszönöm.

(#23435) emeritus válasza Kamillapapa (#23434) üzenetére


emeritus
tag

A Revolut kártya - tudomásom szerint és ritka kivételektől eltekintve - még nem GPay képes. Általában egy Curve kártya "mögé" téve alkalmassá tehető a GPay fizetésre: ott az a kivétel, ha nem működik. Nézz át a vonatkozó blogokra, ha gondolod.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#23436) Divinity válasza Kamillapapa (#23434) üzenetére


Divinity
őstag

Összefoglalóban találod a megoldást :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#23437) Kamillapapa válasza Divinity (#23436) üzenetére


Kamillapapa
újonc

Divinity!
Köszi, megtaláltam, megcsináltam mindent, angliai cím, stb. Új virtuális kártyát cstoltam, fizethetek neten keresztül, de az nfc-re nem használhatom. Ugyan azt írja: "ez a telefon nem használható üzletekben való fizetéshez. Lehetséges, hogy a telefon rootolva van, vagy valamilyen más módon megváltoztatták."
Valami ötlet?

(#23438) Detached


Detached
csendes tag

Pentek spontan kaptam egy mailt es az app-ban is jeleztek h szeretnek a penzem forrasat ellenorizni, hurra... ;) meg abban a fel oraban be is kuldtem a szamlakat, es bankszamla kivonatot. Semmi korlatozas semmi gondom nincs, csupan csak egy kerdes h ez az ellenorzes hany napig tart? Mert itt viritt az app-ban az ikon h kerik a turelmem folyamatban van. Nem zavar, csak azt kerdezem aki tul van rajta annak ez mennyi ido volt, gondolom hetvegen nem meloznak... ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max

(#23439) Divinity válasza Kamillapapa (#23437) üzenetére


Divinity
őstag

Akkor nem a kártyával van baj hanem a telefonnal.
Van egy GPay-es Logout postom, alatta egy egész jó community gyűlt össze, gyere nyugodtan ezzel a kérdéssel, megpróbálunk segíteni :)

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#23440) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Revolut story-m:

Még múlt év végén kerültem kapcsolatba a témával: Android, és iOS eszköz hijján PC-n emulálva az egészet eljutottam oda, hogy regisztráljak, igényeljek kártyát, ami meg is jött, ismerős telóján belépve arc alapu konfirmáció is volt, küldtem, fogadtam pénzt, sőtt még ATM-en keresztül is vettem fel.
Majd amiért az egészbe belekezdtem, project ,csúszott, és a revolut is elfelejtődött. Ezalatt volt egy PC-os váltás, szóval minden identitás ment vele.

Már egy ideje érett az újrapróba, de az emulátornak valami baja volt a w10-zel, és mivel nem volt létkérdés, nem erőltettem.... de az ismerős hívott, hogy kapott egy revolutos üzit (úgy, hogy nem volt megadva se az ő telefonszáma [enyémre jött az akkori ellenőrzőkód], se az ő emailcíme [Én a sajátomra regeltem]... utóbbi max az áruházok keresztül jutott a revoluthoz, mert ő nem használja). Gondoltam nekiállok megint.

Mai próbakor, a korábban nem működő emulátort sikerült indulásra bírni, de a revolut app ellenőrzést kíván... jogosan, de a methóduson nem tudok tullépni: Az android emulátor fiókja egy emailcímet használ, míg a revolut másikat, mégis a revolut app csak "nyisd meg az ~~inboxodat~~ , majd nyomj az *gombra"-t nyomatja.
Ennek a rétegjeit boncolgatnám itt:
A az emulátorban nincs inbox app
B külön megnyitott böngészőben (PC) azt írja, hogy csak az az eszköz ellenőrizhető, amelyiken az app kéri (nincs tokenes link, vagy hasonló)
C a revolutos emailcímem "nem rendelkezik android fiókkal", és nem tervezem androidos emailklienshez csatolni.

Ha A és B meg is kerülhető egy telón, a C-re van valami megoldás, vagy tényleg csak úgy tudna műküdni, ha az alapértelmezett inbox appba vezetem bele azt az email címet, amit jelenleg nem szeretnék.... és mivel emailcímet is csak appon keresztül lehet babrálni, ha lehet, így lényegében kizártam magam, míg nem engedek??

Egyébként mennyi ideig marad meg egy account, és az egyenlege rajta? (Kb1000 forintom ragadt bent, de nem emiatt vennék telót, hogy legyen egy androidos cuccom... akarok, fogok, de még messzebb van)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23441) balinlin válasza ledgeri (#23440) üzenetére


balinlin
senior tag

Irányítsd át a revolut emaileket az emulátorban használtra. Vagy csak egyszerűen továbbítsd oda.

(#23442) pdr755


pdr755
tag

Sziasztok,

Inkább ide írok, mint a meglévő facebookos csoportok valamelyikébe, mivel itt nem kell névvel arccal megjelenni v kamu reget regisztrálni.
Tehát: 2019 február óta van revolutom, tavaly aktívan használtam (jellemzően külföldi vásárlásokra és/vagy euró váltásra), de ősztől egyre jobban aggódtam a szaporodó lezárások, blokkolások, source of funds check-ek, ügyfélszolgálat nehéz elérhetősége, stb. miatt és abbahagytam a használatát. Idén nem használtam még és az egyenleg is folyamatosan 0.00 volt. A vele kapcsolatos történéseket követem, bár főleg az angol nyelvű felületeken.
A kérdésem annyi lenne, hogy ha csak kártyával töltöm fel (betéti és nem hitel), bejövő utalásokat sehonnan nem fogadok rá, nem használom a tőzsdei és kriptopénz vásárlási modult, és amennyire lehet a revolutról kifelé se utalok (vagy max a saját számlára), tehát gyakorlatban elektronikus pénztárcaként használom. (felhasználása: jelenleg online külföldi fizetésekre -nem a bankok által plusz kockázatúnak tartott dolgokra, pl. szerencsejáték, etc. azt hiszem erre nem is biztos hogy lehet- , forint euróra való váltása után. 100 ezernél többet nem tartanék rajta)
Ebben az esetben mennyire kell tartanom a blokkolástól? Mert ahogy néztem leginkább a nagy összegek rátöltése/mozgatása, a bejövő utalások amit nem ismert fel az idióta algoritmus, valami részvény/kripto kereskedéssel kapcsolatos dolog, voltak amik miatt blokkoltak embereknek.
Itt mi volt a tapasztalat, van e olyan akinek ilyen felhasználási profil mellett is blokkolták a számláját? Ha az elmúlt hónapokban történt, mennyire gyors volt a feldoldása?
Előre is köszönöm!

(#23443) Lmh válasza Joef (#23432) üzenetére


Lmh
őstag

Én is ezt várom, korábban más is ajánlotta, hogy valószínűleg ez fog történni pár hét múlva.
Éljenek az atomspúrok! Kivárjuk azt a 2000 Ft-ot. :U ;]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#23444) Franky2Ster válasza pdr755 (#23442) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Teljesen mindegy, előbb utóbb mindenkit ellenőriznek. Le van írva valakit 1 hónap után valakit 3-4 év után. De senki nem marad ki a szintán.

(#23445) zerodot válasza Lmh (#23443) üzenetére


zerodot
aktív tag

Referral kóddal regisztrálva sem adtak ingyen kártyát?

Nekem valaki küldött pénzt a minap payment linken keresztül, és a Revolut rögtön felkínálta neki, hogy "nekem köszönhetően" van egy ingyen kártyája, ha most regisztrál.

(#23446) balinlin válasza zerodot (#23445) üzenetére


balinlin
senior tag

Ez megtévesztő lehet, mert a kártya ingyen van, de a posta nem mindig. Annak akinek küldted a linket a posta is ingyen volt?

(#23447) Lmh válasza zerodot (#23445) üzenetére


Lmh
őstag

Az volt a baj, h már beregeltem mire kértem havertól ajánló linket. Amúgy amikor küldte, azt mondta, h semmi nem utalt rá, hogy ez bármi kedvezménnyel járna.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#23448) ledgeri válasza balinlin (#23441) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mint írtam, mint A probléma: az emulátorban nincs inbox. Bluestacks-ról lenne szó. Fél évvel ezelőtt még nem kellett így e-mailezni, ezért akkor nem jött elő a probléma. A messengeres ügyfélszolgálat reagálgat...
Ha nincs account-törlős, vagy egyenleg nullázós inactivity-policy, akkor hagyom ezt most... bár utóbbi esetén is csak 1000 huf amit vesztek kb...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23449) Divinity válasza ledgeri (#23448) üzenetére


Divinity
őstag

Elméletben csak egy igazoló mailt küldenek ki egy link-el benne amit az elmúlátorban kéne, hogy megnyiss, elég ha az adott linket amit kapsz az emulator böngészőjében nyitod meg, az át fog irányítani a Revolut appra

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#23450) Divinity válasza Lmh (#23447) üzenetére


Divinity
őstag

Nem mindig jár plusszal a referral sem sajnos :(

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.