Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) tomi.ttt válasza Azharel (#10846) üzenetére


tomi.ttt
tag

Inkább a gyári boot animáció. :)

Ezzel a telefonnal még nem használtam,de biztos van itt aki már frissitette kdz-vel. Szerintem nem lehet gond.

[ Szerkesztve ]

(#10852) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Gondolom ezt a .kdz-t nem lehet kicsomagolni és kivenni belőle a felesleges appokat?

(#10853) Tibogyoo


Tibogyoo
újonc

Sziasztok!!
Szükségem lenne egy kis tanácsra....
Csütörtökön vettem az europarki T-pontban egy fehér Lg G2-t és mostanában vettem észre hogy kicsit recseg a hátlapja, de ez annyira nem is lenne gáz, csakhogy még azt is észrevettem, higy a kijelző néha elkezd halványan vibrálni.... Bementem ma, higy kicseréltessem de közölték hogy nincsenek a szervizesek mert csak ők intézhetik és próbáljam meg holnap!
Szerintetek hajlandóak lennének ott helyben kicserélni??? Mi ilyenkor a protokoll, eljárás??
Kicsit idegesítő hogy ilyen dolgok vannak a telefonnal és félek hogy elutasítják vagy több napig bevizsgálják....
Szerintetek???
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#10854) Azharel válasza tomi.ttt (#10851) üzenetére


Azharel
aktív tag

Lényegében ami igazán érdekelne, hogy akkor most ha nem nyúltam a telefonhoz még akkor is kell nekem efs mentés, vagy így annak nem lehet semmi baja ?

(#10855) barmar válasza Tibogyoo (#10853) üzenetére


barmar
aktív tag

a kijelző vibrálása lehet hogy az automata fényerőtől van! kapcsol ki, mert az szarul működik. szinte biztos attól van. én is azt hittem először hogy baj van. a recsegés meg sajnos "normálisnak" mondható. sok embernek recseg, nekem is.

(#10856) vadászcsiga válasza Tibogyoo (#10853) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha van ilyen készülékük akkor azonnal cserélik, én 1 napot vártam rá mert nem volt raktáron
de nem emiatt

[ Szerkesztve ]

(#10857) Looserke válasza barmar (#10855) üzenetére


Looserke
őstag

nekem be van kapcsolva az automata fényerő és nem vibrál semmi... T-mobilos 10a szoft.

(#10858) Tibogyoo válasza barmar (#10855) üzenetére


Tibogyoo
újonc

Nincs bekapcsolva az automata fényerő, fix 45%-on van!

(#10859) Tibogyoo válasza vadászcsiga (#10856) üzenetére


Tibogyoo
újonc

Hát remélem, hogy elfogadják az indokaimat, hogy miért szeretném cserélni....
Majd holnap kiderül...

(#10860) Looserke válasza Tibogyoo (#10859) üzenetére


Looserke
őstag

a PC suite a T-mobilos 10a szoftosoknak is felkínálja már a 10e frissítést?

(#10861) DonMaster válasza Looserke (#10860) üzenetére


DonMaster
addikt

soha t-nél nincsnen még 10b sem , kdz-vel feltudod tenni az eu open 10b-t vagy egy német 10e-t a gari marad nem vész el ha a 10e-t vagy a 10b-t teszed fel ami nem t-s rom de open nyilt verzi nem elsz töle független , mindent megtalálsz a fenti összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#10862) barmar válasza Looserke (#10857) üzenetére


barmar
aktív tag

10a-nál pont nemtudom, 10b-nél és 10e-nél rossz. igazából nem vibrálás, hanem a fényerőt állítgatja a nagyon minimális fényviszonyok változására is, ezért tűnik úgy, hogy vibrál. fix fényerőn kell használni vagy más programmal szabályozni az automatát és akkor nincs gond.

(#10863) Tibogyoo válasza Looserke (#10860) üzenetére


Tibogyoo
újonc

Nem, nincs újabb...

(#10864) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Valaki telepített már ilyen betűtípusokat? Ha jól értem a leírást, akkor csak simán recoveryből kell a zipfile-t flashelni, de sehogy se akar működni valamiért :(

[ Szerkesztve ]

(#10865) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Mar kerdeztem egyszer,de nem erkezett ra valasz,csak a sok felesleges,okos kerdesre,amik nagyreszt porognek itt... Szoval az mitol lehet,hogy csak a "H" jelerossegig megy fel a mobilhalozat terereje,"H+"-ra meg sosem csatlakozott fel.
Nem usimem van,szoval a 4g/lte-t nem is varom,de az s4-em siman felment a "H+"-ra,a G2 pedig nem akar.
Elore is koszi a valaszt.

(#10866) akooos válasza Bitpalace (#10822) üzenetére


akooos
veterán

Nekem is 16-os van és semmi bajom nincs vele. Van rajta kb 40 zene (320 kbps és flac), pár rész sorozat (ez sima mp4, ~400 mega) és 3 nagyobb játék, lőttem már 420 képet vele és 4 giga a szabad helyem.... Ja van rajta navi is, Sygic (MO térképpel). Mire szeretnéd használni? Hetekig nem leszel számítógép közelben? Gondolom nem fullhd filmeket akarsz rajta nézni :) Én úgy vélem, elégnek kell lenni a 16GB-nak. Ha nem, akkor: meenova vagy felhő.. Ja mert ugyebár jár hozzá 50 GB a box.com jóvoltából ;)

(#10867) vadászcsiga válasza hkari (#10864) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van 7 betűtipus a telefonon azok nem tetszenek?

(#10868) Looserke válasza DonMaster (#10861) üzenetére


Looserke
őstag

nem érdekel hogy függő vagy sem, T-s kártyát használnék csak benne, csak nincs szükségem a sok T-s szarságra, hála istennek egy csomót simán el tudtam távolítani az alkalmazás kezelőben, de pl. az Origós szarságot nem engedi...

(#10869) hkari válasza vadászcsiga (#10867) üzenetére


hkari
őstag

Nem tetszenek. Jobban tetszenek pl a windows phone fontjai. :)

[ Szerkesztve ]

(#10870) bigdee888


bigdee888
tag

Sziasztok!
Sikerült frissítenem a telefont 10a T-Mobile-os fw.-ről 10e-re, az első oldalon leírtak szerint, zökkenésmentesen.
Köszönöm az illetékeseknek a segítséget.

(#10871) szabyka95 válasza bigdee888 (#10870) üzenetére


szabyka95
őstag

valami valtozas?

(#10872) pit450 válasza bigdee888 (#10870) üzenetére


pit450
aktív tag

És milyen változásokat látsz?
Jobb lett a kamera?

(#10873) Sragi válasza Looserke (#10868) üzenetére


Sragi
őstag

ja nekem sem jött össze meg iwiw....azt hittem hülyét kapok.

(#10874) Sragi válasza akooos (#10866) üzenetére


Sragi
őstag

ezt a box felhőt hol tudom aktiválni?

(#10875) zola-


zola-
őstag

Nekem eleg lassan fokuszal a kamera. 10b romom van. 10e romban javitva van?

(#10876) barmar válasza FrankMonzano (#10865) üzenetére


barmar
aktív tag

és biztos vagy benne hogy ennek a telefonnak ki kéne írnia a H+? szerintem ez csak E, H és 4g-t ír ki. a többi fokozatot nem látod. én csak ezt a hármat láttam eddig.

[ Szerkesztve ]

(#10877) Sragi


Sragi
őstag

Nem találja wifin meg a PC suite ,valakinek volt hasonló gondja? :(((

(#10878) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Egyetlen hülye kérdésem lehetne ? OIS miért nem működik sima fotózás esetén ?
Videónál nagyon jó, de nem értem hogy kép készítésénél miért nem működik ?
Minimális bemozgásra már homályos a készített kép. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10879) Azharel


Azharel
aktív tag

Nos, sikeresen frissítettem a telekom 10a-t germany open 10e-re. Ezek után akkor ha van frissítés kapom ota-n is ? Mindjárt megnézem a kamerát.

(#10880) Azharel


Azharel
aktív tag

Szóval a kamera. Gyorsan fókuszál, nem fűti a telefont már, viszont még mindig szét szaggat ha nincs elég fény. 10a-hoz képest sokkal gördülékenyebb, főleg a beállítások menünél szembetűnő.

(#10881) tomi.ttt válasza barmar (#10839) üzenetére


tomi.ttt
tag

Neked a fájlkezelő látja a box-ot? Nekem abban maradt egyedüliként a dropbox. :U

(#10882) ßrainiac válasza eladogeppc (#10878) üzenetére


ßrainiac
addikt

False advertising ;]

(#10883) barmar válasza tomi.ttt (#10881) üzenetére


barmar
aktív tag

Nekem látja a box-ot. Regisztráltál már, van ott fiókod? Előző verziónál nekem is csak Dropbox volt, de most ott a box is.
Ja bocs, nem olvastam figyelmesen. Igen, sajna a fajlkezeloben nekem is csak a Dropbox van. Ott nem tudom miért nem tudták ezt beletenni.

[ Szerkesztve ]

(#10884) k5.20 válasza FrankMonzano (#10865) üzenetére


k5.20
senior tag

Már válaszoltak, ahhoz tenném hozzá, hogy a valódi sebesség a lényeg, nem a betű. Speedtest letöltésével megmérheted.

(#10885) szabyka95


szabyka95
őstag

T-Mobileos D802m van.
Ha felrakom ra az E rom-ot mit vesztek vele? Majd ha jon a KitKat OTA-rol tudok frissiteni?

(#10886) Mett válasza hkari (#10864) üzenetére


Mett
senior tag

én csak roboto condensedet használom hónapok óta. a legjobbnak tartom.
valakinek van tapasztalata, hogy tudnék otthoni gépről zenét streamelni?

(#10887) Toobee válasza Mett (#10886) üzenetére


Toobee
veterán

Ha otthon vagy, akkor es explorer + Neutron. Ha nem vagy otthon es nincs Nas-od, akkor szerintem elo kell fizetni a dyndns-re.

https://barbieripnk.hu/

(#10888) Mett válasza Toobee (#10887) üzenetére


Mett
senior tag

köszi. a lényege az lenne, hogy útközben szeretném streamelni
dyndns app van playen. elmondanád dióhéjban, hogy mi ez? hogy működik? bár sejtem már
és távoli asztali desktop alkalmazással esetleg menne?

[ Szerkesztve ]

(#10889) Toobee válasza Mett (#10888) üzenetére


Toobee
veterán

Szerintem a dyndns-es megoldas lesz a jo, ugy barhonnan el tudod erni az otthoni halozatodat. Nasokhoz szokott jarni ez a szolgaltatas alapbol, ha sima pc-rol oldanad meg, akkor elo kell fizetni. Esetleg, ha tud valaki ingyenlevest, annak tudnek orulni.

http://dyndns.hu/doc.php a kliensre kell, nem a fogadora.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#10890) woodbear


woodbear
addikt

Hallo! 10A romom van, és a kameránál nem találok olyan beállítást, hogy ne legyen hangja a fényképezésnek, valamint olyan beállítást sem, hogy meddig legyen előnézeti a kép Ebben a videóban pedig van a telefonban ilyen lehetőség. Lehet, hogy ez 10B-s vagy 10E-s Rom? Valaki meg tudná nézni esetleg? Köszi.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#10891) eladogeppc válasza ßrainiac (#10882) üzenetére


eladogeppc
veterán

Miért is ?

Fotózok vele rengeteget. Ha beremeg a kezem, nem kompenzálja fotózás közben.
Kameránál igen. Milyen False Advertising ??? :Y

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10892) Mett válasza Toobee (#10889) üzenetére


Mett
senior tag

[link] ez is jó lehet erre a célra? ez lesz a jó, akit érdekel a téma [link]
van egy hd verziója is

[ Szerkesztve ]

(#10893) eladogeppc


eladogeppc
veterán

4.4 Paranoid jónak tűnik:

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10894) Mett válasza Toobee (#10889) üzenetére


Mett
senior tag

itt egy ingyenleves az előbb linkelt hd-nek [link]

(#10895) akooos válasza Sragi (#10874) üzenetére


akooos
veterán

Letöltöd Playből és belépsz a telefonon. Ha van korábbról fiókod, ha nincs és csak most csinálsz, akkor is megkapod a + 50 GB-ot.

(#10896) ßrainiac válasza eladogeppc (#10891) üzenetére


ßrainiac
addikt

Arra celoztam, hogy ugyanebben a cipoben jarok en is, baromira nehez fotozni, mintha mesterlovesz puskaval kene loni ;)

(#10897) woodbear


woodbear
addikt

Na most olyan történt, hogy nem tudom mitől, de az értesítési sáv felül áttetsző lett.... ha kikapcsolom a kijelzőt, majd feloldom egy pillanatig teljes átlátszó, de aztán 1-2 másodperc múlva megint áttetsző lesz. Alul a z előlapi gombok háttere teljes átlátszó, de felül nem.... már indítottam újra a telót is, de ugyan az a szitu.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#10898) tomi.ttt válasza ßrainiac (#10896) üzenetére


tomi.ttt
tag

Nem csinál rossz képeket viszont fotózni vele tény nem egyszerű főleg ha a 4X HD-hez hasonlitom. alapesetben kurvalassú maga az app. Lehetne kicsit folyamatosabb is a kép például ez engem eléggé zavar illetve, hogy ha sötétben akarok fotózni akkor fókuszálás közben nincsen vaku..... :F Remélem lesz változás ilyen téren a követező már remélem 4.4-es frissitéskor.

Vagy ezek a dolgok csak engem zavarnak? :U

(#10899) Mett


Mett
senior tag

van magyar 10e, ha érdekel valakit

(#10900) vadászcsiga válasza Mett (#10899) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Magyar a germany 10E open is, vagy hogy érted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.