Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) Hunner


Hunner
senior tag

Stock romosoknak stock launcherhez témák
forrás: xda

Fel is pattintottam a Jelly Bean-est :K

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#10352) kerpok válasza bakosarpi (#10328) üzenetére


kerpok
tag

erre nekem ilyen ad ki: D80210E_00.kdz
pedig stock, telenor, D80210B-t ír a vas... azé leszedtem, hátha 1xer kellene...

thx a tipptyöt
:K

(#10353) vadgalagonya válasza kerpok (#10349) üzenetére


vadgalagonya
csendes tag

Basszus! Nagyon nagy király vagy, köszi! Már épp készültem egy gyári beállításra, hátha... :D :R

(#10354) kerpok válasza F-ECT$ (#10346) üzenetére


kerpok
tag

mondomén, 5 sec alatt talált jelet...megvártam míg beáll, csináltam neked screenshotot!

[ Szerkesztve ]

(#10355) Izzé válasza Hunner (#10351) üzenetére


Izzé
őstag

Ezek nagyon jók, köszi! :R

(#10329) Mifi58: "A telefon végleg zárolva van, és nem lehet feloldani" "Töröl"

Ez mi? :F Független a teló...

[ Szerkesztve ]

(#10356) bazsika89


bazsika89
tag

Kamera témára, valóban érdekes képeket képes kreálni a készülék. Főleg az esti autómata üzemmód, eddig nem sikerült még használható képet csinálni vele, igaz gyorsan szerettem volna "szép" képet. Napközben viszont elfogadható, igaz akkor is lassú. Videóval nekem nem volt probléma, tartja a 60FPS-t.

Érdekesség, hogy a gyári független ROM 10B, illetve a gyári Telekomos ROM, mennyivel másképp kezeli a fényviszonyokat. Én azt vettem észre hogy a trémobilos sokkalta jobb képet csinál, ugyan arról a témáról azonos időben.

Így egy hét után, végre eltudom mondani, hogy nem csak az alma képes jó telefont csinálni, és ha megcsinálják a kamerát, szinte tökéletes lesz számomra :)

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#10357) Gaberking válasza k5.20 (#10337) üzenetére


Gaberking
senior tag

26-án megyek haza, otthon van az imei -s matrica. Németországban vásárolt készülék, nem tudom milyen régiós lehet. Ha megvan az eredeti imei számom, valahogyan vissza lehetne állítani? Mert a szervizben tuti 1 hét is lesz mire elkészül és leghamarabb, csak 27-én tudom leadni javításra.

(#10358) Looserke


Looserke
őstag

Na átvettem a telefont T-mobilenál. T-mobilos 10a szoftver van rajta de ha a menüben rámegyek a szoftverfrissítés keresésére nem talál újabbat? a T-mobile saját szoftvere kavar be? Tudok rá rakni gyári szoftot? Köszi!

(#10359) Izzé


Izzé
őstag

Vót má? LG G2 4.4 képek (kínai!) :)

(#10360) ßrainiac válasza vadászcsiga (#10326) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az egy dolog, hogy te mirol beszelsz :U

En a telefon kamerajarol beszelek, ami nem jo. De latom nem vagy "tudos" a temaban :P

(#10361) Bandus99 válasza F-ECT$ (#10209) üzenetére


Bandus99
őstag

Nem ertem en ezt teljesen.

Miknet is van ez most? Egy progival allandoan megjelenitem az ora funkciot tulsagosan meriti az akkumulatort, ugyanakkor meg letezik gyarilag is hozza tok ami tamogatja azt, hogy az ora allandoan lathato legyen a kijelzon, ergo akkor ebben az esetben is nagyon merul?

Ezen kivul tapasztalatra lennek kivancsi azoktol akik hasznaljak ezt a tokos verziot.

Allandoan "ugyanazt" a kepet mutatja, vagy idonkent atvarialja es mashova teszi az ablakon bellul a szamokat?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#10362) k5.20 válasza Gaberking (#10357) üzenetére


k5.20
senior tag

Én a helyedben letölteném a megfelelő .kdz-t és FlashTool-al feltelepíteném.
(Nekem eredetileg TWN 32 GB, de feltoltam rá a Germany 10e-t és fut hibátlanul.)
Ettől meggyógyulhat a modemed, használható lesz a készülék, az IMEI-t, meg utána kellene kezelni.
Előtte mindent lementenék, (EFS pc-re - nagyon fontos) majd ha van hálózat, root, TWRP, és EFS mentésből visszaállítás megpróbálása...

(#10363) WiZARD


WiZARD
addikt

Worship romot próbálta valaki?

bár eddig gyári romot használtam, de most ezt felrakom, remélem jó

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#10364) F-ECT$ válasza Bandus99 (#10361) üzenetére


F-ECT$
titán

Ki kell próbálni. Nézd meg az akksit induláskor (ne 100% legyen), jelenítsd meg az órát 1 órán keresztül, és nézd meg a végén is az akksit. Ha elfogadható mennyiséget merült csak, akkor használd.

Dive ever, work never.

(#10365) Lecs@ válasza WiZARD (#10363) üzenetére


Lecs@
addikt

Ha már Custom Rom RGUI - t melegen ajánlom. gh.rohit nagyon jó Rommer. Több készüléken is elismert Romjai vannak. S2 - n pl példátlan volt a munkája.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#10366) kerpok


kerpok
tag

Tényleg, már rég meg akartam kérdezni!
Ha alulról, a gombok indítjuk az ujjmozdulatot, ugye feljön ez a félkörív, amin van googleszörcs, meg quick memo..
Lehet e ide kipakolni még mást? Bár nem találtam erre megoldást, de hátha csak vak vagyok! :)

(Stock rom, telenor)

(#10367) pisti2216 válasza WiZARD (#10363) üzenetére


pisti2216
tag

Ha majd fel tetted írj pár sort róla engem is érdekelne . Előre is kösz.

(#10368) Mett válasza WiZARD (#10363) üzenetére


Mett
senior tag

már próbáltam vagy 2-3 hete. semmi extra. alapból kitúrt belőle számomra fontos alkalmazásokat.
sebességben sem volt megnyerő. ment vissza a hongkongi rögtön utána
ilyen romot mindenki tud csinálni egy titanium backuppal :)
nálam a rom ott kezdődik, ha alapból tud pl zipalignt, nem nekem kell szórakozni vele.
ez így csak egy kitúrt stock rom, amit lehet flashelni twrp-n keresztül

[ Szerkesztve ]

(#10369) Gaberking válasza k5.20 (#10362) üzenetére


Gaberking
senior tag

Feltettem már 3x a germany v10e -t, 2x a v10a -t, hogy hátha, de nincs imei és ezért nem tud csatlakozni a hálózatra, csak a segélyhívás elérhető. Amennyire átlátom, az imei hiánya az efs particion történt változással, törléssel, valamilyen hibával van összefüggésben, ami a v10e felrakása közben történt.

[ Szerkesztve ]

(#10370) coolrob


coolrob
aktív tag

LG smartworld be hogy tudok belépni, hogy le tudjak tölteni? Sehol nem találok regisztrációt. Nálunk nem elérhető?

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#10371) Mett válasza Gaberking (#10369) üzenetére


Mett
senior tag

ja, elszállt az efs-ed. ez szervíz lesz, ha nincs lementett... vagy átírod az imeit, de akkor bukó a garancia és nem tudom, hogy van e már rá valami ilyen jellegű cucc
mentéssel kéne kezdeni, majd több helyen tárolni a biztonság végett.
xda-n is van egy kis script erre. nálam twrp után az volt az első.
utána visszalehetett volna állítani egy szűz rendszert, ha esetleg nem akartál volna twrp, rootot, de az efs meglenne legalább
nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem alaplap csere lesz ebből egy új imeit fogsz kapni így, vagy csak a szervíz írja át, de hivatalos lesz. úgy gondolom, hogy a régit nem lehet már visszahozni.
de ez csak az én véleményem. még nem volt ilyen gondom szerencsére

[ Szerkesztve ]

(#10372) WiZARD válasza Mett (#10368) üzenetére


WiZARD
addikt

mit szedett ki, ami neked fontos?

bár egyelőre nem is bootol be ez a szar :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#10373) Gaberking válasza Mett (#10371) üzenetére


Gaberking
senior tag

Így gondolom én is, 27 -én leadom javítani és mikor elkészül, az első dolgom lesz a efs-ről mentést készíteni. Egy életre megtanultam!

(#10374) Mett válasza WiZARD (#10372) üzenetére


Mett
senior tag

már nem emlékszem. fél óra volt, mire feltelepítettem. teljesen le kellett gyalulnom miatta az egész telefont, mert vártam majd megszakítottam és utána már nem lehetett felmountolni a rendszert, csak kdz-s rommal
végül azt hiszem úgy ment fel, hogy hagytam dolgozni, mert rohadt lassan indult meg az install.
egy hulladék rom. soha többé nem fog az én telómra kerülni, az biztos

[ Szerkesztve ]

(#10375) coolrob válasza Gaberking (#10373) üzenetére


coolrob
aktív tag

A fórumom van aki ezzel foglalkozik, szerintem ő gyorsan megcsinálná neked :

[link]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#10376) Mifi58 válasza Izzé (#10355) üzenetére


Mifi58
csendes tag

Ahogy (#10331) DroiDMester írta:
"Ha független a telefon akkor azt írja hogy : A készüléke nincs személyre szabva
Ha pedig le van zárva a szolgáltatóra, akkor Kéri a feloldó PIN kódot!"
Nálam is ezt írta, a T-mobil 10a ROM esetén és a 10B független Rom-nál szintén.

(#10377) Mett válasza coolrob (#10375) üzenetére


Mett
senior tag

pénztárcáját ne felejtse otthon :))

(#10378) Gaberking válasza coolrob (#10375) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszi, írok neki!

(#10379) Mett válasza Gaberking (#10378) üzenetére


Mett
senior tag

majd tájékoztass már minket az összegről, amiért vállalja

(#10380) coolrob


coolrob
aktív tag

Cserébe valaki leírhatná, hogy tudok LG smartworld-be bejelentkezni/letölteni :D

[ Szerkesztve ]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#10381) Mifi58 válasza Izzé (#10355) üzenetére


Mifi58
csendes tag

"Független a teló...", Biztos? Próbáltad más szolgáltatós SIM kártyával? Bár az pont elég, ha megy azzal amid van!

(#10382) Wade0303 válasza Mett (#10374) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Az efs mentés nagyon fontos, nekem az volt az első hogy 3 külső merevlemezre + még felhős tárhelyre is lementettem.

(#10383) beci


beci
őstag

Ezekre valaki?
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#10384) coolrob válasza beci (#10383) üzenetére


coolrob
aktív tag

tokra nem tudok mit írni neked, mert nem szeressem az ilyen tokokat.

Viszont fórumon sokan meenovát használnak és én is azt rendeltem.

[link]

micro sd kártya kell bele.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#10385) beci válasza coolrob (#10384) üzenetére


beci
őstag

Én sem szeretem,de meló helyre kell,ha védeni akarom.
Máshova meg úgysem használtam tokot sosem.
És ezt honnan lehet beszerezni az országon belül?Másik vége sima usb?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#10386) bakosarpi válasza Gaberking (#10369) üzenetére


bakosarpi
tag

Régen, még a nokiaprogramok-on, volt Reddoors féle módszer, most nem tudom linkelni, de rátalálhatsz az optimus 3d topikjában. Azzal a módszerrel, valahogy visszanyerhető az imei, mert az ki tudja olvasni... Illetve, az xda optimus 3d topikjában biztosan meg fogod találni... Nekem anno helyre rakta a dolgokat, nem kell feltétlen szervíz. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#10387) coolrob válasza beci (#10385) üzenetére


coolrob
aktív tag

Csak rendelni lehet erről az oldalról. Van hozzá átalakító.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#10388) beci válasza coolrob (#10387) üzenetére


beci
őstag

Ok,köszönöm a segítséged. :R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#10389) Izzé válasza Mifi58 (#10381) üzenetére


Izzé
őstag

Igen. A teló előző tulaja telekomos, én pedig most vodás simmel használom. Újmobileshopos és 32GB-os a mobil.

[ Szerkesztve ]

(#10390) Hunner válasza Izzé (#10389) üzenetére


Hunner
senior tag

Tudtommal az enyém is független, bár nem próbáltam még ki, viszont ugyanazt az üzenetet kapom mint te. (telenoros simmel használom, szóval semmi köze nincs a szolgáltatókhoz úgy néz ki)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#10391) StanDoFF


StanDoFF
tag

Nagyon bejött a teló, egészen addig, amíg meg nem bizonyosodtam róla, hogy nem bővíthető! A T-bél nagyon impozáns az a 90k, de a 16 gb-os tárhely már eléggé lelombozó! Így ki is esett nálam a kosárból!
De ez érdekes, hogy a húgom L7 II-je bővíthető, a G2 meg nem! Pedig majdnem 100k eltérés van a két telefon között! Így az LG elvesztett egy tuti vevőt! :)

(#10392) coolrob válasza StanDoFF (#10391) üzenetére


coolrob
aktív tag

Nem igazán értem a problémád... van jópárféle mód bővíteni, pl meenova. De 32 es verzió is elérhető belőle itt-ott..Ha neked bővíthetőség kell alapból, akkor irány a samsung S4 mondjuk. Ott majd másik 5 féle dolog lesz probléma. (kis akksi, amoled, lagggos touchwiz etc, etc...)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#10393) ßrainiac válasza coolrob (#10392) üzenetére


ßrainiac
addikt

+1 :C

(#10394) Izzé válasza Hunner (#10390) üzenetére


Izzé
őstag

Érdekes. Mindegy, addig nem idegeskedem amíg a teló jól szuperál.
Te hol vetted?

[ Szerkesztve ]

(#10395) StanDoFF válasza coolrob (#10392) üzenetére


StanDoFF
tag

Na most megnéztem ezt a meenova cuccot. Kérdezem én, ez hogy nézne már ki a telefonon csüngve?
A 32gb-osról azt olvastam itt, hogy nálunk csak nem hivatalos verziók vannak (pl az extreme digitalnal is csak 1 év kitudja milyen körű garanciát adnak). A g2 felületéről is olvastam itt, hogy vannak mikro laggok.
Ja és egy szóval sem mondtam, hogy veszek telefont, csak azt, hogy a G2-őt megvettem volna még idén, ha nem lennének ezek a "gondok".

(#10396) beci válasza StanDoFF (#10395) üzenetére


beci
őstag

Nem kell állandóan rajt csüngenie.:)
Ha megtelik,lemented róla a cuccaid pc-re,és kész.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#10397) coolrob válasza StanDoFF (#10395) üzenetére


coolrob
aktív tag

Nézd. Abban egyetértek hogy a 16GB manapság nem elég, pláne egy csúcstelefonnál..
Viszont.. 10-12 Giga elég a programoknak, zenéknek 1-2 játéknak.
Filmek/sorozatok meg mehetnek meenovára. Ha épp van időd rádugod, videózol majd elteszed.. Senki nem mondta hogy napi 24 órába csüngenie kell rajta :)

mellesleg szerintem marha jól néz ki..

[ Szerkesztve ]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#10398) colin81


colin81
tag

Ma vettem meg a telót, félóra használat után kijelzőn semmi. Kicsöng de kép nincs, ha szeretném feloldani fehéren villan a led az elején. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#10399) F-ECT$ válasza StanDoFF (#10395) üzenetére


F-ECT$
titán

A kulcstartó nem feltétlenül része a cuccnak, tehát nem néz ki rosszul vele. Viszont nem éri meg folyamatosan rajta tartani, ha épp másolni akarsz rá/róla, akkor feldugod, majd a dolgod végeztével lehúzod.

Lag: minden androidos telefonon van, még a nexuson is, de van ahol többször jelentkezik, van ahol kevesebbszer. A touchwiz ebből a szempontból rosszabb, mint az lg ui-ja olyanok szerint, akik S4-ről jöttek át G2-re.

Dive ever, work never.

(#10400) ßrainiac válasza F-ECT$ (#10399) üzenetére


ßrainiac
addikt

A note 2-n gyari launchert hasznaltam (mig ezen nova-t), nekem kellemesebb elmenyt nyujtott, mint az LG UI. Nem flame, csak egy tapasztalat megosztasa ^^

Teny, hogy az s4 laggosabb, de azon 4.2 van (ahogy ezen is), mig a note 2-n 4.1 volt. Nekem sokadik telom 4.2-vel es tipikusan jellemzo ra szerintem a lag. Nexus 4-em is volt anno 4.2-vel, borzadaly volt.

Oszinten remelem, hogy a 4.4-re valtas egy kiforrott rendszert fog eredmenyezni, bar kovezzetek meg, en 4.3-ra szavaznek. A felelmeim pedig ne bizonyosodjanak be, miszerint egy early 4.4-et hozzank vagnak marciusban es rafekszenek majd az uj csucsmodellek "fejlesztesere", G2-t elfelejtve..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.