Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) KalocsayMate


KalocsayMate
csendes tag

Üdv.

Most hozták ki az LG G2-et és az volna a kérdésem, hogy ehhez microsim vagy nanosim szükséges? Esetleg tudtok adni egy leírást ahol a normális sim kártyát alakítják át az LG G2-höz megfelelő szabvány méretre?
Előre is köszönöm. :)

(#10252) Mett válasza ßrainiac (#10249) üzenetére


Mett
senior tag

launchert én novát használok. dialernél van pici lag. az frameworkre visszavezethető probléma lesz.
viszont az akku 22 órája 100%-on van, állandó wlan, gmail sync és hálózat mellett.
nem nagyon nyúltam hozzá, csak emaileknél, viszont szerintem ez így nagyon jó, persze nem mindegy, hogy melyik kernel verzió és milyen egyéb tweakek vannak a romban

KalocsayMate: micro sim. te is levághatod ollóval a normál méretű simet, ha ügyes vagy
nekem 4 kártyám lett így megoldva és mind működik

[ Szerkesztve ]

(#10253) ßrainiac válasza Mett (#10252) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ez nagyreszt a stockmod kernelnek koszonheto? 22 oraja 100% az eleg meredek xD en nap vegere szoktam 60+ %-on lenni, ha nem hasznalom sokat.

Lehet ra kene pakolni es megnezni h mennyit megy azzal. Kell szarakodni efs mentessel, vagy root cwm es flasheljuk ra?

A jelenlegi "belakas" az marad ha rarakom ugye? :DDD (Fuggetlen a telo)

(#10254) Mett válasza ßrainiac (#10253) üzenetére


Mett
senior tag

twrp. abból csinálhatsz efs mentést vagy akár teljest
én a 2.06-ot használom csökkentett cpu feszültséggel, de teljesítményben is jó ez a kernel verzió
az újabbak többet fogyasztanak
minden megmarad, sőt ha 10b a romod, akkor még az erdeti kernelt is visszarakhatod, de kétlem hogy azt tennéd egy stockmod után :)

[ Szerkesztve ]

(#10255) coolrob válasza KalocsayMate (#10251) üzenetére


coolrob
aktív tag

Hello!
Tessék egy jó leírás.

[link]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#10256) coolrob válasza vadászcsiga (#10234) üzenetére


coolrob
aktív tag

Kicsit elbeszélünk egymás mellett :)

Lehet vele jókat lőni, de alap elvárás lenne, hogy álligatás nélkül előkapom, és jó képet csinál :)
Ez most még nincs megvalósítva, fentebb írta is kolléga, hogy álligatni kell sokat..

Majd kameramod után eljön a kánaán, addig felesleges fényezni :)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#10257) hkari


hkari
őstag

Most hogy szó volt róla, megnéztem a futó alkalmazásaimat, és hogy mi mennyit eszik.

A Life square, és az oldalracsúsztatás /pedig ki van kapcsolva / elég sokat eszik. Hogy tudom ezeket törölni? Titanium backup valamiért nem akarja :U

(#10258) Mett válasza hkari (#10257) üzenetére


Mett
senior tag

mert bootup mappában van, vagy a datan belül, azokat csak kézzel root explorellel

(#10259) Mett válasza Mett (#10254) üzenetére


Mett
senior tag

vagy csinálj egy boot mentést twrp-ből, így utána bármilyen romnak az alap kernelét vissza tudod flashelni

(#10260) KalocsayMate


KalocsayMate
csendes tag

Srácok van egy elég nagy gondom :(((

Bekapcsolom a G2-t és meg kell adni mielőtt beengedne a telefonodba a Google+ felhasználó neved. Na ott ki kell választani a Wifit, ott a sajátomra ami működik fel akarok menni. Beírom a jelszót csatlakozok rá kiírja, hogy ez eltarthat néhány percig majd 2 másodperc után ezt kapom:

"Sikertelen bejelentkezés
Nem lehet megbízható kapcsolatot létrehozni a szerverrel,

Ez lehet ideiglenes probléma, de lehet, hogy Android eszközén nem éhető el adatszolgáltatás. Ha a probléma továbbra is fennál hívja az ügyfélszolgálatot."

Viszont amikor vissza lépek kiírja, hogy Csatlakoztatva vagyok rá. Mi lehet a baj? Nem lehet ezt a google fiókost valahogy kijátszani esetleg valamit állítani valahol hogy továbbengedjen? Meg amúgy is mi a google ügyfélszolgálatának a száma? Lehet köze ahoz, hogy nincs berakva a sim?

Előre is nagyon köszi a helpet. :)

(#10261) ßrainiac válasza coolrob (#10256) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az AI mode-dal lehet egesz korrekteket csinalni, bar, ha vakuzni kell akkor szarban a haza, erdekes amiket produkal. Fel ora fokuszalas, aztan exponalasnal szetvilagitja az ember arcat meg feloran keresztul es ugy tunik megint fokuszal.. Persze a kep ettol meg lehet full out of focus..

Ezt most csak a gyorsan elokapom valtozatra irtam. Neha mukodik ebben a modban.

En szeretnem a manualis modot hasznalni manualis fokusszal, de sokszor hiaba allitok barmit, nem lesz jo a vegeredmeny.

(#10262) Dondenis válasza FrankMonzano (#10250) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Ez engem is érdekelne, én is észrevettem.

(#10263) jilian válasza Mett (#10248) üzenetére


jilian
addikt

Rendben, köszi.

A 3.01.beta2 - t ahogy ajànlottad. :K

(#10249) ßrainiac

Mi az a lagg? ;]

(#10264) Mett válasza jilian (#10263) üzenetére


Mett
senior tag

az a legjobb stabil kernel. teljesítményben ütős. a 2.06 viszont akkuban jobb. én már utóbbit használom

[ Szerkesztve ]

(#10265) Mett válasza jilian (#10263) üzenetére


Mett
senior tag

hány mHz-en hajtod a vga-t? 550? úgy el is hiszem, hogy smooth minden játék :)
2.06- ban 320-ra le van véve alapból, talán részben ezért is lehet jobb az akkuidő

[ Szerkesztve ]

(#10266) vadászcsiga válasza coolrob (#10256) üzenetére


vadászcsiga
félisten

alap elvárás lenne, hogy álligatás nélkül előkapom, és jó képet csinál
:DDD Ez már már a csoda kategória

(#10267) Mett válasza vadászcsiga (#10266) üzenetére


Mett
senior tag

mondjuk samsung galaxy s4 zoomnál is már elvárható lett volna a jó kép, de még az is rossz

[ Szerkesztve ]

(#10268) Hunner válasza jilian (#10245) üzenetére


Hunner
senior tag

Ne sajnálj, legalább megtanultam stock rom ujrahúzás közben,hogy kell unrooted-et csinálni a rootolt telefonból :)) Egyébként megszoktam a 2x-nél hogy bármi amit a neten találok úgy is van, itt meg figyelmetlen voltam, bár jópárat nem töröltem mert gyanúsan hosszú volt a lista, meg én sem most kezdtem, de valószínű becsúszott valami aminek nem kellett volna :DDD

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#10269) vadászcsiga válasza Mett (#10267) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem ismerem az s4zoomot, de ilyen kamera amit a kolléga felvázolt, nem létezik.

(#10270) coolrob


coolrob
aktív tag

Van itt vki, akinek van a spigen armor van a G2-jén? Egy privit dobjon már, szeretnék kérdezni ezzel kapcsolatban. (fülest vásárolok és érdekelne mennyire nagy a lyuk és mennyire mély, mert gyanítom sok füles kilőve miatta)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#10271) Bandus99 válasza F-ECT$ (#10209) üzenetére


Bandus99
őstag

Ezzel a kijelzovel nem erdemes eroltetni ezt az ora funkciot?
Akkor kenytelen leszek hozzaszokni egy rendes orahoz:(

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#10272) Looserke


Looserke
őstag

Na úgy néz ki én is csatlakozom hozzátok egy fekete G2-vel a holnapi napon. Kb. 82.500-ért vettem meg a T-mobile 30%-os akciójával meg pontbeváltással. Nexus5-ön is gondolkodtam, de ahhoz 120 körül tudtam volna csak hozzájutni gyári garival. Így ezzel az akcióval nem gondolkodtam melyik legyen, remélem jól választottam... :U

[ Szerkesztve ]

(#10273) Sragi válasza Looserke (#10272) üzenetére


Sragi
őstag

Te szerencses :D
Nekem hétvég jön csak :(

(#10274) mycso válasza vadászcsiga (#10269) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Pedig így kellene működnie, hogy előveszed, fényképezel és a kép jó lesz.
Nyilván lehet állítgatni, finomítgatni, hogy "profi" képek készüljenek, de a "jó" képeket zsbből elővéve is tudnia kell.
És már hogyne lenne ilyen, pl.: S3, S4 - automatán, max a "hdr" vagy "régies" mód volt használva 1-2 képnél.
A G2-t még azóta sem volt időm tesztelgetni, amúgy is mostanában fos idő van, így meg értelmetlen, majd ha lesz pár napsütéses nap és páromtól eltudom venni egy kis időre, majd megnézem mit tud.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10275) Looserke válasza Sragi (#10273) üzenetére


Looserke
őstag

személyes átvételt választottam T-pontban

(#10276) jilian válasza Mett (#10265) üzenetére


jilian
addikt

Fingom nincs min megy most a vas. :N
Àtlagban hozza az 5 óràt.
Ezt a tuningot majd àtràgjuk, kívàncsi vagyok meddig megy el a gyöngyszemem... ;)

(#10268) Hunner

Miért nem egyesével nézegetted / tesztelgetted, mosz tudnànk melyikkel volt gebasz. :o :K

(#10277) oszi61 válasza vadászcsiga (#10269) üzenetére


oszi61
tag

De van! :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#10278) oszi61


oszi61
tag

Azt azért észre kell venni,gyártótól függetlenül,hogy a megapixelekkel trükköznek! :( Közben nincs elég fény! :(
A képjavító szoftverek,meg nem tudnak annyit segíteni,hogy felvegye a versenyt egy igazi fényképezőgéppel! :(
Szóval megy a parasztvakítás!:( Illetve próbálunk manuálisan is variálni a fotózásnál,hogy jó legyen a kép! :N

[ Szerkesztve ]

(#10279) pisti2216 válasza jilian (#10263) üzenetére


pisti2216
tag

Feltettem én is a 3.0 stosk kernert kíváncsi vagyok hogy fogja enni az aksit, eddig pörög vele rendesen .

(#10280) #93966848 válasza Mett (#10264) üzenetére


#93966848
törölt tag

Ezt most gyárira is rá lehet rakni? :U

(#10281) Mett válasza #93966848 (#10280) üzenetére


Mett
senior tag

amennyiben romra gondolsz, igen. csak arra lehet

[ Szerkesztve ]

(#10282) vadászcsiga válasza mycso (#10274) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezek nem kiemelkedően jó képek, ezt a szintet a G2 is hozza, sőt. A képek nagy része ki van égve, és valami szoftver erős kontrasztot is tesz a kesz fotókra. Arról nem is beszélve hogy 98%-án szikrázó napsütés van, ideális körülmény a legtöbb masinának. Lényeg a lényeg, nincs alapja azoknak a kijelentéseknek hogy a G2 kamerája nem az igazi.

Nekem viszont volt idom tesztelni tehát tapasztalatból beszélek

[ Szerkesztve ]

(#10283) pisti2216 válasza #93966848 (#10280) üzenetére


pisti2216
tag

Nekem gyári rom van , Root és twrp volt vele csak csinálva .

(#10284) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

ma kaptam kézhez a Telefont. Elsőre nagyon tuti, a kijelző az valami nagyon dúrván jó a 2X-emhez képest. :)

Remélem minden ok lesz vele. :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#10285) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Végül is N5 helyett ez lett.. Stötétben kicsit lassúnak tűnik a kamera.
De mindegy is, összességében szép és jó kütyü. Laggolást még nem tapasztaltam pár óra alatt...

6MH a telefon kódja, és ez a ROM van hivatalosan hozzá.
6MH/T-MOBILE(HUNGARY) 2013-09-10 D80210A D80210A_00.kdz

Most v10b van fent, fogalmam sincs melyik változat.

Mit javasoltok Stockból rá ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10286) kopi73


kopi73
tag

Sziasztok.
Gondolkodom egy ilyen telefon vételén de nekem szükség lenne a gps gyors és pontos működésére és ahogy ezt a videót megnéztem egy picit elkomorodtam : http://www.youtube.com/watch?v=mXjflYWOF30Vagy az S4 nagyon szuper ?

[ Szerkesztve ]

(#10287) Mett válasza kopi73 (#10286) üzenetére


Mett
senior tag

meg se nézem. felesleges. ennél jobb gps-t telefonban nem igazán lehet találni. 23 műholdból 16-ot lockol..
ez fake video. biztos, hogy át van írva a gps configja vagy gebasz van

ebben a tesztben is hasonlóan jól működik, mint nálam
[link]

hidd el villámgyors és pontos, erős a gps benne

[ Szerkesztve ]

(#10288) Mett válasza Mett (#10287) üzenetére


Mett
senior tag

maximum 5 másodperc alatt lockkol és 3-5 méteres pontosságban

(#10289) DonMaster válasza kopi73 (#10286) üzenetére


DonMaster
addikt

ne már ilen videokat vezs vaéaki alapul , hoyg jo vagy sem :D hát vicc. ez nem ad semmit , hoyg jo vagy nem, ha egy gps-test videot nézel akkor legyen egy 3 betüs navi rajta és menet közben kocsiban házban gyalog legyn az össze hasonlitás akkor kiderül melyik a jobb, ez nem test , ez kb oylan mint az antutu és társai e-méregetés nem jo semmire sme , nem ad valos képet , lehet nagyobb és job ot a csik , de lehet hoyg ha meg mozditom akkor a másik hoz képst naghyot esik még a másikat meg mpzditom nem változik a jel , ez nem teszt.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#10290) hkari válasza Mett (#10258) üzenetére


hkari
őstag

Köszi! Jól kipucoltam :)

Egyébként melyik kamera modot érdemes feltenni, ha jobb minőséget szeretnék?

(#10291) Mett válasza hkari (#10290) üzenetére


Mett
senior tag

azért egy wipe dalvik cache-t csinálj. amelyik megy a romodon. nekem csak xdadebb 1.20 10b codebase működik

durva az akkuidő :) 25 óra alatt 1% merülés. érdemes megnézni a várható időt :D

[ Szerkesztve ]

(#10292) k5.20 válasza DonMaster (#10289) üzenetére


k5.20
senior tag

Hali Don,
nem bántásból, inkább őszintén: szerintem ne strapáld magad ilyen hosszú hozzászólásokkal, mert - és azt hiszem ezzel a véleményemmel nem vagyok egyedül - normális ember úgysem fogja bogarászni... :W
Ha nem tisztelsz meg egy közösséget azzal, hogy írásjeleket, némi helyesírást erőltessél magadra, akkor ne várd el, hogy mások figyeljenek rád. :(((
Sokáig megtettem, de amikor meglátom a nick-ed, már ugrom is tovább... :U

[ Szerkesztve ]

(#10293) Mett válasza Mett (#10291) üzenetére


Mett
senior tag

97 nap maradt hátra :) egyfolytában wlanon van és hálózaton. eszméletlen jó
persze nyilvánvaló, hogy nem ez lesz a végeredmény.
mindenesetre lecsónak innen üzenem, hogy szarok a tweakjeim és nem értek hozzá teljesen :DD

[ Szerkesztve ]

(#10294) FrankMonzano válasza k5.20 (#10292) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nem tud irni az ember,sztem nem direkt csinalja,nem tiszteletlensegbol,kajak nem tud irni :).

[ Szerkesztve ]

(#10295) #93966848 válasza Mett (#10281) üzenetére


#93966848
törölt tag

Ezekhez hasonló tippekre, trükkökre lenne szükségem, hogy minél jobb legyen a rendszer :) Imádom mókolni a telókat, ezért váltottam vissza iphoneról :)
Tudnál segíteni, hogyan csináljam ezeket és, hogy miket érdemes felrakni?
Köszönöm előre is, hogy beavatsz a G2-es dolgokba :R

(#10296) k5.20 válasza Mett (#10293) üzenetére


k5.20
senior tag

Azért ne lepődj nagyon meg, ha egyszer csak - jóslás ide, jóslás oda - hirtelen kikapcsol, mert lemerült...

Egyébként Te vagy az első, aki egy működő készüléket téglásítottál... :))
Mert körülbelül azokat szokták ilyen intenzíven használni... :)

(#10297) Mett válasza k5.20 (#10296) üzenetére


Mett
senior tag

gép mellett vagyok és ilyenkor egyáltalán nem érdekel a telefon, csak az emaileket nézem rajta.
nem lepődök meg én már semmin, de nyilván előbb-utóbb elkezd esni. majd kiderül reggelre :)

(#10298) ferrari1 válasza k5.20 (#10296) üzenetére


ferrari1
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#10299) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Bocsánat, ehhez tudnátok hozzászólni ? 10285 Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10300) Mett válasza #93966848 (#10295) üzenetére


Mett
senior tag

semmi extra. jó kernel kell. jelen esetben a 2.06, entropy fix + egyéb kernel tweakek, na meg under volting

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.