Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) Vikooo


Vikooo
addikt

Sziasztok!

G2 -t vennék,de picit megrémít a 10gb szabad hely. 32gb os verziot hol érdemes megvenni, gyári (1év) garanciával?
Továbbá tényleg nagyon mossa a részleteket a kameraszoftver rosszabb fényviszonyoknál?

AF mennyire pontos?

Vaku használható AF segédfényként és videónál? Mennyire erős a vaku?

Amúgy egy 2,5 éves S2 ről váltanék, remélem nem okoz majd csalódást :) LG től tartok picit...

Köszönöm a válaszokat!

(#10202) lajki7 válasza Vikooo (#10201) üzenetére


lajki7
senior tag

Sehol nm fogsz talalni:D csak hivatalosan 16os van hazankban:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#10203) icecave


icecave
nagyúr

Melyik volt az a program, amelyikkel a különböző értesítésekhez különböző led színt lehet rendelni? Nem rég volt róla szó,de nem találom...

A másik, hogy elárulja valaki, mi az a "G2-őt"? Persze gondolom, ez csak az én szememet zavarja.

(#10204) akooos válasza Vikooo (#10201) üzenetére


akooos
veterán

Erről valóban lekéstél, mert már sem az Extrem Digital, sem az Expansys nem árul 32 gigásat itthon

16 GB + Meenova :P

10203:Light Manager - Led Settings nekem bevált :)

Hát aza gékettő-őt :D G2.5 esetleg? :))

[ Szerkesztve ]

(#10205) Vikooo


Vikooo
addikt

Akkor a 32gb -os, LG garival az nem hivatalosan az LG -n keresztül került az országba, ergo az LG nem fogja szervizelni?
Többi kérdésemre esetleg tudtok válaszolni?

(#10206) DonMaster válasza Vikooo (#10205) üzenetére


DonMaster
addikt

neces nem hinném hoyg egy orosz régiosat szervizelne a magyar lg garival,

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#10207) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

A hozza kaphato tokon kivul is meg lehet azt oldani hogy az ora mindig kint legyen a kepernyon?
regebbi nokia telefonomon ez igy nezett ki, es idonkent mozgatta - atrakta mashova az orat a kepernyon.
Igy rapillantva mindig lehetett latni az idot annelkul hogy hozza kellene nyulni.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#10208) torrente777_ válasza Bandus99 (#10207) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Felrakod a Noled programot és az tudja ezt a funkciót.
[link]

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#10209) F-ECT$ válasza torrente777_ (#10208) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez nem csak amoledre "ajánlott"? Azaz nem szívja nagyon az akksit ips-sel?

Dive ever, work never.

(#10210) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

A nexus és az lg g2 is jó telefon. De azért azt ne felejtsétek el , h mind a kettőt az lg gyártja. :)
Lajki7 jól leírta pár hozzászólással ezelőtt, hogy a nexus5 az lg g2 lebutított változata.

Amúgy meg az edigitálnál még van 32gb-s., de már csak 1 évet adnak rá. Valamivel régebben 2 évet adtak rá.

http://www.edigital.hu/Okostelefon/LG_G2_32GB_kartyafuggetlen_okostelefon_Black_%28Android%29-p367675.html

[ Szerkesztve ]

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#10211) Lecs@ válasza Oneil_85 (#10210) üzenetére


Lecs@
addikt

Itt a lényeg ! Nem konkurens készülékek ezek ! Ez ebben , az abban a jobb. És LG. :K

512 GB

(#10212) Pityukaka


Pityukaka
tag

HKG régiós G2-nél elvész a magyar nyelvü menü, ha gyári visszaállítást csinálok? Van vkinek ezirányú tapasztalata?

(#10213) Mett válasza eladogeppc (#10179) üzenetére


Mett
senior tag

egyértelmű, hogy g2. gyári rom szuper és szép, ami aosp-ről a legcsekélyebb mértékben sem mondható el.
de, ha neked az jön be, akkor még mindig megoldás egy cm, pa vagy bármi más aosp,aokp rom.
n5-re viszont csak ez a feeling marad, a fapad

(#10214) k5.20 válasza Pityukaka (#10212) üzenetére


k5.20
senior tag

Te pakoltad rá?
Ha nem, akkor miért veszne el?

(#10215) ßrainiac válasza Mett (#10213) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem akarok nagyon offba menni, de azert a google-fele android nem olyan rossz.

Nezd meg mit tesz a csillivillizes a G2-nel is. Egy ilyen hardver simabban is vihetne a rendszert :U

Nekem soha nem volt fapad erzetem, pedig G Pro-rol mentem vissza n4-re egyszer :P

(#10216) vadászcsiga válasza coolrob (#10178) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezek az állítások hogy a kamera nem az igazi nem fedik a valóságot. Időt kell fordítani a kép komponalasara, ha már ennyi beállítási lehetőség van ne sajnáljuk rá azt. Keress rá a nickemre, linkeltem általam keszitet gyari kamerás képeket amik szerintem nem lettek rosszak, illetve masok is tettek már be jobbnál jobbakat csak nem jut eszembe a nevük, az egyikük talán Akos.

(#10217) matec7


matec7
tag

sziasztok, lenne pár kérdésem az ui-vel kapcsolatban, mivel a root nem opció nekem. lehet letölteni témákat hozzá? láttam egy videóban, de ott koreai telóval készült, és nem tudom, hogy mo-n is elérhető-e ez? ha igen akkor ingyenesek ezek a témák? illetve a feloldóképernyőn eltüntethetők alul az ikonok? mert én kimondottan csúnyának találom őket, meg fölöslegesnek is. meg nem követtem az eddigi lg készülékeket, várhatóan meddig lesz frissítve? a 4.5öt meg fogja majd kapni várhatóan, esetleg a 4.6-ot? vagy csak a 4.4-ig lesz frissítve? köszi előre is :))

(#10218) Mett válasza ßrainiac (#10215) üzenetére


Mett
senior tag

az én g2 a saját tweakeimmel iszonyat smooth. nekem nem hiányzik egy hányásszerű google feeling. idejétmúlt és rém unalmas. mindig is az volt. a kezdetekkor is állandóan témázni kellett, mert normális ikonokat nem tudtak statusbarba pakolni. (android 2.1, 2.2)
attól, hogy egyszerű csupasz a rendszer, még nézhetne ki jól is, hogy kívánatos legyen, de így... vicc
én nagy cm, pa és társai használó voltam. 2 évig volt sgs2, de kiábrándultam a stock kinézetből, ezért is lett g2 és nem n5. semmi extrát nem ad egy nexus. max előbb jönnek ki rám romok, de az meg nem érdekel. jó a 4.2.2, kiforrott stabil rendszer a kit kat meg egy bughalmaz
januárban g2 is megkapja, addigra remélhetőleg már jobb lesz.

g2 tele van használható extrákkal alapból, amik kernel szinten múködnek, míg stock google romon ezeket helyettesítenem kell playről letöltött alkalmazásokkal, amik a háttérben beülnek a ramba, ezzel értékes erőforrást elrabolva

[ Szerkesztve ]

(#10219) woodbear


woodbear
addikt

Tegnap lemerítettem a telót koppra, és azt vettem észre, hogy a töltő képernyő szürke hátterénél lazán kivehető az értesítési, és a menü sáv beégése. Lehet ellene tenni valamit? Van valami fehérmosáshoz hasonló dolog, mint a plazmatvknél esetleg?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#10220) Mett válasza Mett (#10218) üzenetére


Mett
senior tag

ja és mielőtt bárki trollkodna, ki van pucolva a g2 a bloatwaretől természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#10221) kpm20 válasza Oneil_85 (#10210) üzenetére


kpm20
csendes tag

gsmline Termék: LG D802 G2 32GB - Akciós (AS WHITE)
Ár: 133 900 Ft

(#10222) Looserke


Looserke
őstag

Jól látom, hogy 90K körül el lehet hozni a G2-őt a T-mobiltól? Nexus 5 és a G2 között vacilálok, de így szerintem nem lesz nehéz dönteni. Gyári szoft milyen? Nem volt még LG telóm. Ez is tele van tömve mindennel, mint a Samsungok? Tényleg csak 600Mb szabad RAM marad szabad?

(#10223) Mett válasza ßrainiac (#10215) üzenetére


Mett
senior tag

a laggolás meg a java hátránya, az mindig meg fog maradni (nézd meg az ios-t, az teljesen smooth), bár lehet az "art" majd segít ezen a téren, azt nem ismerem, de egyelőre az is bugos
lassan el kéne tényleg ismerni, hogy a jelenlegi procik és 3GB ram az alap egy androidnak.
bár ezek a procik még mindig elmaradnak teljesítményben akár egy intel atomtól. sajnos

(#10224) kekkola válasza woodbear (#10219) üzenetére


kekkola
senior tag

+1 nekem is be van égve :( :(((
De csak akkor látszik ha az a töltés ikon előugrik.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#10225) Lecs@ válasza Mett (#10218) üzenetére


Lecs@
addikt

Hányásszerű ? Az LG UI ugye ? Szőkét vagy barnát szereted ? Sokan a pálinkától hánynak, sokan a bortól. Kíváncsi lennék a saját tweakjeidre. Vagyis nem :)

512 GB

(#10226) Mett válasza Lecs@ (#10225) üzenetére


Mett
senior tag

lg ui köröket ver az aosp-re. gyönyörűek a kék vagy épp fehér kapcsolók is a nexusodon ugye az unott sötétszürke háttéren?! ja, hogy már kb 2 éve kb semmi sem változott a grafikán..
az én tweakjeim alatt xda-s dolgokat értek, amiket én válogatok össze

[ Szerkesztve ]

(#10227) woodbear válasza kekkola (#10224) üzenetére


woodbear
addikt

Ezt kipróbálom: [link]

egyelőre csak a demot, de ha látom értelmét akkor 300Ft-ért megveszem.

White Wash
This mode helps removing artifacts, especially ghosting, by displaying a full white screen, showing every pixel at full brightness. Make sure to set your TV brightness to maximum.

a demoban csak 15s-ot enged, de 20-30percig írja, hogy kéne futtatni. Megveszem és meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#10228) coolrob válasza vadászcsiga (#10216) üzenetére


coolrob
aktív tag

Félreértettél. Azt mondtam szerintem alapból nem az igazi, de kamera moddal meg szuper. És hogyha már benne lesz az alapszoftverbe a kameramod, akkor nagyon jó lesz. (mókolni sokaknak nincs kedve)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#10229) Lecs@ válasza Mett (#10226) üzenetére


Lecs@
addikt

Még egyszer írom. Van akinek a TE gyönyörű kék kapcsolóid, telepakolt letisztulatlan statusbarod a hányás, van aki a letisztult dolgokat szereti. Picit finomabban írhatnál az LG nexusról. ( írom mind2 készülékkel a kezemben ) És olvass N5 topikba mennyin "fikázzák" a te stílusodban a G2 UI-t, még ha nem is tetszik nekik. Segítek. Szerintem senki. Peace.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#10230) Mett válasza Lecs@ (#10229) üzenetére


Mett
senior tag

fogalmad nincs róla, hogy az enyém, hogyan is néz ki..
alap lg sem jó. de nexusoknál van ez a "szarból várat építeni nem lehet" érzés, amiből én már nem kérek
nem érdekel, hogy ki-mit fikáz vagy mit nem, ahogy igazából más véleménye sem. nem a bégető birkák után megyek soha, hanem a saját tapasztalatom után. és nem n5 a baj, az csak egy hardver..
a google feeling a baj. budget..

[ Szerkesztve ]

(#10231) Pityukaka válasza k5.20 (#10214) üzenetére


Pityukaka
tag

Magyar nyelvvel vettem, de gsm boltból, nem eu régiós. Pl. a HTC One X-emröl factory reset után eltünt a magyar nyelv.

(#10232) kekkola válasza woodbear (#10227) üzenetére


kekkola
senior tag

A vicces az, hogy bármilyen LCD teszterrel nézem sehol semmi, csak akkor produkálja, ha töltőre rakom kikapcsolt állapotban ... hm...

O+8T

(#10233) Sragi válasza Looserke (#10222) üzenetére


Sragi
őstag

Èn ma rendeltem T-nél.Szerintem abbol a 600-ból siman lehet 1gb össszehozni pár felesleges alkalmazas letiltasaval.Sokan irtak is itt a fórumon.

(#10234) vadászcsiga válasza coolrob (#10228) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De mi nem az igazi? Ha van elég fény es ido, kva jó képeket lehet vele lőni, olyanokat amik monitoron is simán megállják a helyüket. Kompaktok versenyében szerintem kifejezetten jó.
DSLR-en szocializalodtam úgyhogy sajnos mindent azzal hasonlítok össze pedig nem kéne de itt pozitívak a tapasztalataim, sajnos az ez előtti i4S kamerájával nem tudtam a 2 év alatt osszebarátkozni pedig az apple elkövetett mindent hogy úgy érezzem a világ legjobb telefonos kamerája van a kezemben.

[ Szerkesztve ]

(#10235) woodbear válasza kekkola (#10232) üzenetére


woodbear
addikt

nekem is csak akkor....nem értem én ezt :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#10236) Izzé válasza Mett (#10223) üzenetére


Izzé
őstag

Nem, nekem most pl 926MB szabad úgy, hogy a gyári rendszerből semmi sincs letiltva, valamint felkerültek a telóra az általam preferált alkalmazások is (kb 10-15db).
De ha 30MB-om lenne szabad akkor sem aggódnék, mert legalább ki lenne használva a 2gb ram amiért pénzt adtam ki! :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

(#10237) Mett válasza Izzé (#10236) üzenetére


Mett
senior tag

manapság a ram fillérekbe kerül. elfért volna +1gb itt is, mint a note3-ban, ugyanezért az árért, de az csak jövőre válik tendenciává

[ Szerkesztve ]

(#10238) ßrainiac válasza Mett (#10230) üzenetére


ßrainiac
addikt

A szarbol varat erzest megertem, emiatt nem is nyulkalok most a rendszerhez, pedig akartam cm11-ezni eleinte.

Nexusokon sosem volt ilyen erzesem :)

(#10239) Mett válasza ßrainiac (#10238) üzenetére


Mett
senior tag

valamiért te is g2-nél kötöttél ki

(#10240) vadászcsiga válasza Mett (#10230) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:D [link]

[ Szerkesztve ]

(#10241) Mett válasza vadászcsiga (#10240) üzenetére


Mett
senior tag

:C :)) tökéletes dolgok nem léteznek, kompromisszumok igen. a g2 a mostani lehető legjobb értékű kompromisszum a telefonok közt

(#10242) beci


beci
őstag

Sziasztok.
2 dolog érdekelne engemet.:)
Először is,van valakinek pendriveja a telóhoz?Ha igen,hol,és mennyiért szerezte be?
Valamint olyan tokot keresnék,ami teljesen zárt. Csak melóhelyen raknám bele.Nem ártana,ha merevítettek lennének az oldalai.Valami ilyesmire gondoltam,csak vékonyabb kivitelben,ami nem dobja meg nagyon a teló méretét.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#10243) jilian válasza Mett (#10220) üzenetére


jilian
addikt

Te ez alapján mentél?

(#10244) Mett válasza jilian (#10243) üzenetére


Mett
senior tag

dehogy az alapján. vannak dolgok, amik feleslegesek nekem és fagyasztani sem látom értelmét, mert tudom, hogy sosem lesz rá szükségem vagy esetleg van jobb alternatíva. ez igaz a rendszer processekre is.
tudom, hogy mit csinálok, amikor törlök valamit.
a linken felsorolt törlésre jelölteknél jó nagyokat nevettem :) amatőr volt, aki írta

pl: gnss... utána várhatja, hogy 25 műholdat lásson a készülék. valószínű, hogy alig fog látni valamit, csatlakozni meg még kevésbé tud. képben kell lenni vele, hogy mit töröl az ember

[ Szerkesztve ]

(#10245) jilian válasza Mett (#10244) üzenetére


jilian
addikt

Szegény Hunner. :)

Nem dobsz össze nekem egy listát?
..hasonlóak a nézeteink. :K

(#10246) Mett válasza jilian (#10245) üzenetére


Mett
senior tag

max arról tudok, ami megmaradt vagy fagyasztva van. viszont ezek már tényleg erősen szubjektív dolgok.
fogalmam nincs, hogy neked mire van szükséged

[ Szerkesztve ]

(#10247) jilian válasza Mett (#10246) üzenetére


jilian
addikt

Arról már tudnék következtetni... ;)

Egyébként kajakra nem érzek sehol laggolást, a stockmod kernel után, igaz antutuban nincs a toppon, de a game-ek maradtak "smoth" -ok.... :DDD

(#10248) Mett válasza jilian (#10247) üzenetére


Mett
senior tag

majd csinálok pár screenshotot akkor. melyik kernelt verziót használod?

(#10249) ßrainiac válasza Mett (#10239) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah, G2-nel mert elkurtak a n5 rendelest :DDD azota majdnem elcsereltem n5-re, de aztan meggondoltam magam. Egyebkent nincs am semmi nagy problema a teloval a kameran kivul. Mukodik is gyors is, amikor viszont eloveszem h lekapjak vmit es 10-20 masodpercet kell allitgatni h jo legyen - addig amit le akarok fotozni elmulik kozben - na akkor bassza a csorom picit :P

(#10247) jilian stockmod kernellel a launcher es a dialer is szmuuusz lett? :D

Nagyon erik, hogy ratoljak vmit en is. Csak nem akarom elkezdeni amig nem biztos minden, maskepp ott kotok ki h kiprobalok csomo mindent es elmegy vele az idom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10250) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok!
Azt vettem eszre,hogy maximum csak "H" jelerossegig csatlakozik a telefonom mobilneten,holott az eddigi samsungjaim mindig "H+"-ra felmentek.
Nincs usimem,tehat a 4g/lte kapcsolodast kizarhatjuk,de azert fura h a "H+"-ra sem kapcsolodik.
Valami otlet esetleg ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.