Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66697) fery02 válasza fpatrik17 (#66694) üzenetére


fery02
addikt

Üdv!

Bp Váci út 33 a központi LG szerviz még mindig és előre egyeztetéssel akár még aznap megcsinálják, ha nincsenek túlzottan elhavazva és alkatrészük is van, de egyéb esetben is max pár nap alatt le lehet tudatni velük egy kijelző cserét, ami kb 28ezer Ft-ért szokott menni és adnak rá fél év garit az új kijelzőre.

------------------------------------------------------------------

CM12.1 vs halk hangerő
Többeteknél probléma ez (beleértve engem is, bár nálam okosóra megléte miatt egyébként is kuss módban van legtöbbször a telefon) és ugyan senki sem részletezte még, hogy konkrétan melyik, interneten kinézett módszert próbálta, de gyanítom, hogy ezt (a magyar fordítást saját kezűleg bátorkodtam :) ):

"Akár a CM saját fájlkezelőjét használva elnavigálni a /system/etc/ directory helyre és egy text szerkesztővel a mixer_paths.xml fájlban legörgetni "<path name="speaker">" kategóriához.
Alatta van egy ilyen nevezetű sor "<ctl name="RX7 Digital Volume" value=60" />.
Ebben kell megváltoztatni az értéket mondjuk 65-re, menteni és újraindítani a telefont.

Lehet próbálkozni magasabb értékekkel is, de a hangszóró egészsége érdekében tanácsosabb egyszerre csak 5-ös lépcsőnként emelni és persze ugyanúgy mentés, majd újraindítással próbálni az eredményt."

Aki ezt a módszert próbálta, esetleg nem-e az egészből csak az újraindítás rész maradt ki nála figyelmetlenségből (elnézést a hülye feltételezésért, jó szándék vezérel csak)?
Ugyanis az egésznek ugye az alapvető feltétele.

Bár ha sokaknál nem működik a módszer, gyanítom, hogy valami egyéb probléma lesz inkább...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.