Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58082) Danny365 válasza sven08 (#58076) üzenetére


Danny365
őstag

No,

1. Először szedd le ezt a kis progit és telepítsd fel (mondjuk az 1.2-es verziót). Ez kell, hogy tudd használni a fastboot parancsokat.
2. Amit letöltöttél IMEI alapján .kdz-t, annak jónak kell lennie. Ehhez kell neked egy kdz extractor, amit itt találsz.
3. A linkelt cuccal ki tudod csomagolni a kdz-t, így megkapva az .img fájlokat. Pontosabban .bin kiterjesztésűek lesznek, nyugodtan írd át őket .img-re, illetve törölheted a fájlnévből a számokat - tehát a legegyszerűbb, ha a művelet végén úgy fognak kinézni a fájljaid, hogy modem.img, boot.img, stb.
4. Ezeket az img fájlokat másold bele a fastbootos mappába (Minimal ADB and Fastboot)
6. Most kapcsold be a telefont és dugd rá a PC-re. Elvileg telepít majd fastboot drivereket, illetve kéne neki.
7. Majd indítsd el ezt a "Minimal ADB and Fastboot" programot (lényegében ez csak nyit egy parancssort a mappában)
8. Aztán most jöhetnek azok a parancsok, amiket a korábbi hozzászólásban írtam, szépen beírod őket egymás után. Fontos, hogy a reboot parancsot csak a legvégén add meg neki, miután készen vagy, mert ha a boot partíciókat már rendbe hoztad, utána nem tudsz fastboot módba lépni többet!
Ha gondolod, a system-et ne töröld (az első parancs), de igazából mindegy, mert úgyse fog bebootolni, ha meghagyod se.
9. A reboot után valószínűleg vagy bootloop lesz, vagy megáll az LG logónál, mivel a systemet is törölted. Ilyenkor tartsd nyomva hosszan a bekapcsoló gombot ahhoz, hogy rendesen kikapcsold (akkor kapcsol ki, ha másodjára is eltűnik a képernyő)
10. Most meg ha minden jó, jöhet a download mode, amit ugye már tudod, hogy lehet behozni; és felteheted a Flashtoollal a kdz-t, amit leszedtél.

Én így csinálnám. Ha másnak van jobb ötlete, akkor leírhatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.