Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50501) Real_Necro válasza batai15 (#50500) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elvileg igen. De nem egyedüli problémával állunk szemben.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50502) Beerwolf válasza batai15 (#50499) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Szóval a B-Tel-t tudod akkor ajánlani? Akkor lehet megveszem ott, csak a 71 ezer és 120 ezer között azért volt különbség. De 90 ezret simán megér nekem. :)

(#50503) akooos válasza batai15 (#50499) üzenetére


akooos
veterán

(#50504) batai15 válasza Beerwolf (#50502) üzenetére


batai15
félisten

88 btelbe...

(#50505) firemanus82 válasza v2_rider (#50466) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nem, nem üldözési mánia, de ne feledd ez Spárta!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#50506) kristof_ válasza Beerwolf (#50502) üzenetére


kristof_
tag

Pont a 88ezres, gyári garisat vettem ma át a B-teltől, teljesen megbízható szerintem.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#50507) tibbike01 válasza Real_Necro (#50498) üzenetére


tibbike01
őstag

Az én nillkinem biztos eredeti, mert a dobozán lévő hologramos számot beírtam a nillkin oldalára és kiírta hogy eredeti.

Szerintem akik még az elején rendeltek nillkin üveget azoknak vált fel körbe az üveg, régen volt ez téma. Akik mostanában rendeltek nekik semmi problémájuk nem volt vele. Szerintem időközben sokan panaszkodtak a felválás miatt ezért a nillkin orvosolta ezt.

Szerintem nyugodtan rendelhetsz. Nem lesz semmi baj vele. :R

(#50508) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

batai15, kristof_: Köszi a válaszokat, megrendelem onnan akkor, annyi különbséggel, hogy a 32 gigásat.

(#50509) Real_Necro válasza tibbike01 (#50507) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kb 2 hete van fent... Este meglesem a számot, hologramos matrica nekem is van a hátulján.

Ellenben most néztem ebayen pár semleges meg negatív visszajelzést, több helyen jelezték, hogy nem passzolt tökéletesen a G2-re. Esetleg lehet, hogy G2 és G2 között van különbség és nem is a fólia, hanem a telefon kijelzője más?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50510) batai15 válasza Beerwolf (#50508) üzenetére


batai15
félisten

Oké!

(#50511) Mike81 válasza Sragi (#50490) üzenetére


Mike81
senior tag

Nekem csak egy tapasztalatom volt a Telemaxal. Bár az prémium szervíz volt, és házhoz jött. Még régen az S2-m kijelzője égett be. Jött kicserélte, és még a borravalót sem fogadta el. Kaptam még fóliát is. De nekem csak ez az egy tapasztalatom volt.

[ Szerkesztve ]

(#50512) Mike81 válasza Mike81 (#50511) üzenetére


Mike81
senior tag

Lejárt a szerkesztési idő;
Amikor leadjátok szervizelni a telót, legyen az Tmax, szolgáltató vagy márka szervíz. Ott fel veszik a hibát a papírból neked nem jár egy példány? Amin az is szerepel, hogy milyen állapotban vették át a készüléket?
Azért kérdem mert nem volt még ilyen tapasztalatom csak az az 1 db amit fentebb írtam.

(#50513) kristof_ válasza tibbike01 (#50493) üzenetére


kristof_
tag

Rendben köszi, azt hiszem megfogadom a tanácsod és mágnesest veszek mégis. Azt meg tudnád mondani, hogy kb hány mm-re lóg ki jobb oldalra a mágnes tartója?
Amiket linkeltél még normális, nem flip-es tokok, azok közül te melyiket ajánlanád? Illetve melyik vékonyabb?
A fólia fölhajlásra azért kérdeztem rá, mert elég sokat olvasgattam az elmúlt két napban a fórumot visszafele és elég sokan panaszkodtak erre...igaz az időt nem néztem, hogy mikor volta ezek a hozzászólások :D

Beerwolf:Arra azért figyelj, hogy a 32Gb-os nem gyártói garis...akármilyen szimpatikus volt eddig a bolt, én nem szeretném megtudni, hogy a garanciális ügyeket, hogy intézik :D

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#50514) felon válasza Beerwolf (#50502) üzenetére


felon
tag

+1 a B-Tel-nek, én is onnan vettem, minden rendben velük.

(#50515) Tsebacsi válasza felon (#50514) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vásárlás szempontjából mindenképpen, én is +1-et adok nekik, a garis javítás már lassabb, most járok 15 napnál, és még nem hívtak, hogy kész lenne :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#50516) pappkarcsi válasza jose999 (#50371) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Köszönöm, rendelek én is egyet, gyorsan! :)
A 2db kameralencsevédő üveg az 1 előre, 1 hátra, vagy mind2 hátra és a 2. tartalék?

Más kérdés!
Mióta van a telefon hátulján az imei a matricán? Nagyon furcsán néz ki.

batai15! Az ilyen egysejtű, primitív kommentjeidtől, mint, hogy "A két kezével..", meg "Telekinézissel nem?" kímélj már meg minket! Szerintem, senki nem kíváncsi rá. Ha érdemben nem sikerül hozzászólni, minek teszed? Persze, nagyon szépen mutat a statisztikádban, de ilyennel növelni..
Másik, hogy ha meg egyszer elmagyaráztam, hogy az egyenlőre nem az, mint az egyelőre, akkor miért nem jegyzed meg? Meg fogom neked írni minden alkalommal.. Pedig nem túl bonyolult szó.

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#50517) Beerwolf válasza kristof_ (#50513) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Köszi, hogy szóltál, ez elkerülte a figyelmemet. Ez esetben marad nekem is a 16 GB. Azon is biztos elférek majd. :)

(#50518) tibbike01 válasza kristof_ (#50513) üzenetére


tibbike01
őstag

Lőttem neked pár fotót. A nillkin 9h is látható a kijelzőmön.




Egyáltalán nem zavaró az a kis kiálló rész.
Nagyon kényelmes, mert csak legyintek vele egyet és szépen rázáródik a fedél, ha nem lenne a mágnes idegesítően elállna, láttam már olyat is.

A nem flipp-es tokok közül a legminőségibb és legvéknyabb az imak, azt követi a nillkin forest tok, ami egy picit vastagabb, és egy hajszállal gyengébb minőség. (de még így is messze túlszárnyalja az s-line és társai ipari gumi és műanyagot)

[ Szerkesztve ]

(#50519) batai15 válasza pappkarcsi (#50516) üzenetére


batai15
félisten

Nem vagy te kicsit prűd? Nekem annyi az intelligenciám hogy ha még ha kevesebb lenne akkor virág lennék,rosszul fogalmaztál. Szerintem rajtad kívül mindenki értette viccet....
Szokj hozzá hogy barátkozó és sokat beszélő ember vagyok itt is.
Egyébként majd egyenlőre (smart átjavitotta) vagy egyelőre nekem mindegy. Itt így mondja mindenki. (szabolcsba) Tudod van ilyen is. Lehet nem vagyok helyes írás bajnoka, ami nem is érdekel annyira (lusta vagyok inkább)mert ettől független nem egy 8 általános végzett ember vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#50520) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok!

Új hófehér g2-t szeretnék normális garanciával.
Tudnátok segíteni hol tudok venni ? Bp-en érdekelne a szabad helyváltoztatási jogommal élve, BESZERETNÉK menni a boltba kifizetni, s boldogan becsomagolni. Nem szeretnék futáros átvételt.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#50521) batai15 válasza batai15 (#50519) üzenetére


batai15
félisten

Tisztelem jeléül kifejezetten oda fogok figyelni hogy egyelőre írjak majd. 😁

(#50522) kristof_ válasza tibbike01 (#50518) üzenetére


kristof_
tag

Köszi szépen, szerintem marad akkor ez a tok. Bár azt nem tudom felfogni, hogy mennyibe telt volna a műanyag borítást a tok alján és tetején is végigvinni...ha leejtem így még csúnyán megsérülhet a telefon.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#50523) hypno skate


hypno skate
senior tag

32GB-os kártyafüggetlen verzióból forgalmaz egyáltalán valaki gyártói garanciával?
Úgy értem normális áron

[ Szerkesztve ]

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#50524) noxon válasza tibbike01 (#50518) üzenetére


noxon
őstag

Jó ez a háttér, elkérhetem? :U :B

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#50525) Indiant válasza tibbike01 (#50518) üzenetére


Indiant
addikt

Szépen felmászott a Nillkin, biztos két kézzel raktad fel. ;]
Viszont ezekkel a flippes tokokkal elég macerás fényképezni. (Szerintem)

ui.: az utolsó képen a teló jobb oldalának aljával mi történt? ..az árnyéknál

[ Szerkesztve ]

(#50526) Atish19 válasza Beerwolf (#50491) üzenetére


Atish19
őstag

Nem olvastad el rendesen! :D ez áfa nélküli ár le van írva a lap alján: ''A megjelölt ár 0% ÁFA-t tartalmaz. ''
89916 lenne a végösszeg :) plusz esetleg a szállítás.
Más: Ma megjött nekem is a telefon :) én a mobilkereskedes.hu-nál vásároltam 2 év garival. Elvileg ha baja van futár viszi-hozza 10 napon belül. Eddig nagyon tetszik csak a gyári fóliával nem vagyok kibékülve. Tudtam, hogy piktogrammos lesz, de hogy ennyire ne lehessen látni tőle semmit... :D mit ajánlotok sima fóliát vagy tempered?

(#50527) tibbike01 válasza noxon (#50524) üzenetére


tibbike01
őstag

Háttér

Indiant: A tok alján az a púposodás a kihajló flipp miatt van nem csak az aljn hanem a tetején is van. Kicsit csúnya de csak így tudták megoldani.
Talán itt látszik hogy miről beszélek:

Amúgy a nillkint úgy raktam fel ahogy illik a youtubos videók alapján.

[ Szerkesztve ]

(#50528) w333 válasza v2_rider (#50464) üzenetére


w333
félisten

Nem lett volna szabad így átvenni, egyből az LG vagy fogy.védelemhez menni :(

(#50475) Hitch

Fizikailag nagyon minimálisan nagyobb, egyáltalán nem zavaró N4 után :DD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#50529) Indiant válasza tibbike01 (#50527) üzenetére


Indiant
addikt

Köszönöm a válaszod, csak kicsit furcsán hatott.
A flip belelóg a kamerába, vagy pont ki van vágva? (hátrahajtva)
..de gondolhattak volna rá, ha már kivágták...

batai15: az még rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#50530) batai15 válasza Indiant (#50529) üzenetére


batai15
félisten

a fenti kép alapján bele lóg... pont ezért utálom az ilyen tokokat.. ráadásul oldalra hajtani is kényelmetlen..
Ilyen nincs véletlenül alulra hajtósból?

(#50531) tibbike01 válasza batai15 (#50530) üzenetére


tibbike01
őstag

Az első kamerába igen, belelóg a flip, de ki akarná úgy az előlapi kamerát használni hogy zárva van a flip? :Y
Ez a flip is hátra tud teljesen hajlani, ergó összetudod fogni a hátlappal.

A hátlapi kamerával lehet úgy is fotózni hogy be van zárva a flip és a kis gyors ablakban látod a felvételt.

[ Szerkesztve ]

(#50532) ClioRS válasza Atish19 (#50526) üzenetére


ClioRS
őstag

Ha fóliát vennél, akkor én ajánlom az EAZYGUARD fóliákat. Innen rendeltem, rohadt jó így első blikkre. Szépen fel lehet rakni, és egyáltalán nem érezni, hogy a kijelzőn van. Nem tudom mennyire ellenálló (általában nekem ezek a párszázas fóliák nem szokták sokáig bírni).

(#50533) batai15 válasza tibbike01 (#50531) üzenetére


batai15
félisten

Hátlapiba..

(#50534) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok,ha LG Flash Tool-al frissítek firmwaret,a recovery megmarad vagy ujra kell raknom ?

Üdv, István.

(#50535) tibbike01 válasza batai15 (#50533) üzenetére


tibbike01
őstag

Hogy lógna már bele a hátlapiba?
Nem lóg bele, tökéletesen körbeíveli.

Azt hittem úgy gondoljátok hogy nincs kivágva a flipen az előlepi kamerának lyuk.

[ Szerkesztve ]

(#50536) batai15 válasza tibbike01 (#50535) üzenetére


batai15
félisten

MOndjuk ha stabilan akarod fogni és hátra hajtod...

(#50537) kristof_ válasza hypno skate (#50523) üzenetére


kristof_
tag

Lehet, hogy hulyeseget mondok es javitsatok ki, de tudtommal nem a magyar piacra szantak a 32Gb-os verziot, ergo csak gsm boltokban lehet kapni, igy gyartoi garancia sem lehet ra.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#50538) batai15 válasza kristof_ (#50537) üzenetére


batai15
félisten

én is így tudom..

(#50539) Fredy02


Fredy02
tag

Szerintetek érdemes ezt a tempered glasst kipróbálni, úgy látom hogy a videón nagyon szépen feltapad körbe nincs perem mint a mostanimon. És nem is drága, ott az ebay link.[link]

S23U

(#50540) Marquess


Marquess
tag

Hali
Akinek van esetleg felesleges eladó fehér LG QuadBeat 2 fülese az írjon nekem
köszi :) :R

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#50541) kristof_


kristof_
tag

Az alap billentyűzeten lehet valahogy állítani a rezgés erősségét? Nem szeretném lecserélni, mert tetszik, de nem szeretem amikor alig érzem, hogy lenyomtam a billentyűt. Azt megtaláltam, hogy hol lehet kikapcsolni, de mást nem.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#50542) tibbike01 válasza kristof_ (#50541) üzenetére


tibbike01
őstag

hang beállítások->rezgés erőssége->ott a legalsó az azt hiszem

(#50543) Real_Necro válasza Indiant (#50525) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én ezért raktam vissza Nekeda tokba, flipesbe sajnos nem tudom autós tartóba belerakni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50544) kristof_ válasza tibbike01 (#50542) üzenetére


kristof_
tag

Ha ilyen egyszerű lenne :N Annak a billentyűzethez nincs köze sajnos, az az alsó gomboknak az érintéséért felelős, meg még nem tudom miért.

Indiant: Te ugye a ZTE Skate és a THL T11 fórumokon is aktív voltál? Onnan ismerős a neved.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#50545) firemanus82 válasza pappkarcsi (#50516) üzenetére


firemanus82
senior tag

Az enyémen is ott figyel hátul a matrica az imei és a serial! Gondolom mivel szürkeimportos 32Gb-s

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#50546) Musaka válasza firemanus82 (#50545) üzenetére


Musaka
senior tag

Nekem a Telenoros a gép és ott volt a fólia. KB 5 napig mig le nem kopott :)

(#50547) Danny365


Danny365
őstag

Telekomos G2-n is ott van a hátulján az IMEI-s matrica. Én csak azt nem értem, miért nem szeditek le? :F

(#50548) hypno skate válasza kristof_ (#50537) üzenetére


hypno skate
senior tag

Köszi.

(Jellemző módon már egy hete agyalok a dolgon, pedig kézenfekvő lett volna megkérdezni. :DDD )

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#50549) Indiant válasza kristof_ (#50544) üzenetére


Indiant
addikt

Igen, ott láthattál. ;]

(#50550) Tsebacsi válasza Danny365 (#50547) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Haver most vett nexus 5-öt, azon is ott virít az imei, mondtam neki, hogy szedje le és tegye fel a dobozra.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.