Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50401) MFalcon


MFalcon
tag

Nekem ilyen van rajta (tempered glass), de ez is lelóg. Ráadásul széltében kb 3, hosszában kb 4 mm-el kisebb, mint a kijelző.

Defy+ ---> Razr i ---> G2 ---> M4 Aqua ---> G3 ---> Honor8 ---> P20

(#50402) Monyos válasza MFalcon (#50401) üzenetére


Monyos
aktív tag

De főleg ha még kisebb is, akkor hogyhogy ez se passzol?
Az még érthető is, ha a teljes méretű szélei feljönnek, de akkor ez miért? :F

(#50403) firemanus82


firemanus82
senior tag

A "mélyvíz"-ből kaptam a tippet és müködik. A Textra megoldotta az sms hang problémámat!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#50404) batai15


batai15
félisten

[link]
srácok! ha össze jönne 10 ember meg érné meg venni!

(#50405) reap3r válasza gabenn4241 (#50386) üzenetére


reap3r
aktív tag

Enyém is sárgulással lett visszaküldve pár napja, még nem tudom, hogy mi a helyzet, de reménykedek én is, hogy cserélnek ezt-azt :D. Előző samsungom is lett garanciával visszaküldve, mert az aljzattal volt gond, ami miatt kicserélték az akksit, kijelzőt és az üveget is :D ... Szeretem a gyári garanciát ... :D

(#50406) tibbike01 válasza batai15 (#50404) üzenetére


tibbike01
őstag

Ez nem az a tok amelyik lefedi az antennát a G2-ben, ergó gyengébb lesz a térerő?

(#50407) joekajoeka


joekajoeka
tag

Minden LG2 besargul? mi az oka ennek?

(#50408) Tsebacsi válasza tibbike01 (#50406) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem!

(#50407) joekajoeka: Sem!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#50409) gabenn4241 válasza reap3r (#50405) üzenetére


gabenn4241
tag

Az akksit csak akkor cserélik, ha a töltőt és az adatkábelt is mellékelted, és beírtad a hibalistára. A kijelzőt szinte tuti, hogy cserélik. Én úgy voltam vele, ha vissza küldöm a kijelző miatt, akkor cseréljék ki azt is és akkor marad a kicsike vagy 2 évig :DD Remélem olyat raktak most már bele ami nem fog újra besárgulni...

joekajoeka: A sárgulást elvileg valami rossz minőségű ragasztó okozza, ami nem bírja a hőt. De ha garis akkor no para :D

(#50410) joekajoeka


joekajoeka
tag

Szeretnek venni egy uj telot G3 vagy S5-ot neztem ki, de szoba johet egy G2 jo aron (termeszetesen ujonnan).
A netten rengeteg G2 tulajt lattam akinek tobbszor csereltek a G2-est a sargulas miatt es olyan is volt kinek 3 telefonjan is elo jott a problema.
Eleg gaz lenne ha besargulna,
Ma megtapogattam a G2-ost az egyik uzletbe nagyon tetszik a kepernyoje..., megneztem mellette egy S5-ost is szornyen be volt egve a kepernyoje biztos napokot mutatta ugyanazt a kepet :)
Holnap megnezek gy G3-ast is es azutan dontok...
De nagyon tetszik a G2-os :K

jelen pillanatba egy LG Optimus HUB-on van (ami 3 even at kitunoen birta a strapat)

[ Szerkesztve ]

(#50411) kristof_ válasza gabenn4241 (#50409) üzenetére


kristof_
tag

A sárgulás amúgy többnyire mennyi idő alatt kezd megjelenni?

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#50412) hard74 válasza kristof_ (#50411) üzenetére


hard74
senior tag

Én 2013.11.12.-e óta nyúzom a telót, de nincs sárgulás.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#50413) gabenn4241 válasza kristof_ (#50411) üzenetére


gabenn4241
tag

Az előző tulaja majdnem 1 évet használta, és hibátlanul tette a dolgát minden téren! Ügynök a srác, tehát neki non-stop telefonálásra, internetezésre, fényképezésre és GPS-nek volt használva. Ahogy megvettem tőle nálam 5 nap alatt előjött a sárgulás :DD Szóval nyúzással (játék!!) szerintem elég hamar elő lehet hozni belőle. Márha hajlamos rá...

[ Szerkesztve ]

(#50414) csiziktomi válasza Oceanus (#50398) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Helló! Felejtsük végre el már ezeket a gyári hol müködő hol nem programokat.a megoldás mint a legtöbb esetben a play :) a program neve:Silent Hours :[link]
Egyszerű mint a faék,de működik.

kristof_:az enyém kb 1 hete kezdte a sárgulást.Mondjuk egyre inkább látszik az oldalán a kijelzőnek.De majd csak januárba megyek Pestre ,akkor akarom gariztatni

[ Szerkesztve ]

(#50415) joekajoeka


joekajoeka
tag

Hat ez nagyon nagy gaz :((( nem szeretnem 1 ev mulva gariztatni, szerintem ha mar belenyulnak a telefonba annak annyi...

[ Szerkesztve ]

(#50416) akooos válasza joekajoeka (#50410) üzenetére


akooos
veterán

1. G3 is sárgul.
2. S5 amoled, beég :D
3. Nem kötelező besárgulnia, itt látod valaki írta, hogy 2013.11.12 óta használja sárgulás nélkül. Én 2013.11.15-2014.07-ig használtam és besárgult. Azóta SEMMI baja nincs a kijelzőnek.

(#50415) joekajoeka: Ez sztem butaság egyébként, nekem kétszer volt szervizben a telefonom és olyan, mintha új lenne :) LG szervizben jól dolgoznak és nagyon szépen! Ezért kell LG garis eszköz!

[ Szerkesztve ]

(#50417) gabenn4241 válasza joekajoeka (#50415) üzenetére


gabenn4241
tag

Amúgy meg miért lenne annyi neki, ha szakszerviz csinálja?? Előző telóm egy Samsung S2 volt, 2hetes korában visszaküldtem mert a kamera alatt beporosodott, kicserélték az egész telót szinte :DD és utána több mint két évig hibátlanul tette/teszi a dolgát... Jah és ugyanaz a telemax gsm végezte a javítást anno a samunál is, mint most az LG-nél!!!

[ Szerkesztve ]

(#50418) kristof_ válasza gabenn4241 (#50413) üzenetére


kristof_
tag

Szombaton veszem elvileg át, 1éves gyári garival. Akkor majd nyúzni fogom keményen, hogy ha be akar sárgulni akkor még garanciális állapotában tegye azt :D

[ Szerkesztve ]

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#50419) joekajoeka


joekajoeka
tag

Hat nem tudom akkor most mi legyen pedig tenyleg nagyon tetszik a G2 es nekem eleg is volna... csak ez zavar.
G2/G3 sargul
Amoled beeg
Szet kell nezzek,hogy mi bajuk a sony Z2/Z3-nak

(#50420) Oceanus válasza csiziktomi (#50414) üzenetére


Oceanus
tag

Köszi az ötletet de a bajunk az, hogy mi nem is használjuk a quiet mode-ot, csak siman atteszi a felesegem silent modba a telot este de hajnalban mar normalra kerul valamitol es igy frankon beleordit az ejszakaba az email hang. :P

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz!

(#50421) joekajoeka


joekajoeka
tag

Lessz hivatalos Lollipop a G2-re?

(#50422) tomiii007 válasza joekajoeka (#50421) üzenetére


tomiii007
senior tag

Igen!

(#50423) gabenn4241 válasza kristof_ (#50418) üzenetére


gabenn4241
tag

Helyes :D Már én is alig várom hogy újra csapathassam neki... Jah és használd egészséggel.

Szerintem tökéletes telefon nem létezik... Még ha létezne sem adnák ki mert akkor jövőre mit mutatnának be?? Viszont a G2 a legjobb ár-érték arányú telefon most a piacon kevés kompromisszummal.... Szóval aki fontolgatja az ne habozzon, csapjon le rá. De csak gyártói!!! garanciával, vagy szolgáltatónál, ha lehet még egyáltalán kapni vhol...

Még ha vissza is kellet küldeni sárgulás miatt, én újra ilyet vennék, ha ezt előre tudom akkor is... Remélem ez is elketyeg nekem 2 évet mint a jó öreg Samu S2 :D

[ Szerkesztve ]

(#50424) batai15 válasza joekajoeka (#50421) üzenetére


batai15
félisten

igen.

(#50425) Real_Necro válasza csiziktomi (#50414) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ki lett már tárgyalva a megoldás! :U

Oceanus:

Beállítások -> Hang -> Csendes mód -> A késleltetési idő beállítása (bekapcsol és belép) -> Nap alatt a kékkel jelölt napokat kiszedni -> Csendes módot kikapcsolni -> soha többé nem fog jelentkezni ez a probléma -> Öröm és bódottá'

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50426) firemanus82 válasza hard74 (#50412) üzenetére


firemanus82
senior tag

Csatlakozom : idén február óta használom és nem sárgul

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#50427) Atish19


Atish19
őstag

Valaki tudna mutatni egy képet besárgult kijelzőről? Nem láttam még ilyet :D

(#50428) Monyos válasza Atish19 (#50427) üzenetére


Monyos
aktív tag

Gyors google: [link] [link] [link]

Ahogy látszik is a képeken vannak durvább és vannak egy fokkal "jobb" esetek.

(#50429) Meggyi001 válasza Monyos (#50428) üzenetére

Kössz, én sem láttam még ilyet...durva.

https://gamergep.hu/

(#50430) Monyos


Monyos
aktív tag

3. kép nem G2 , bocsi

Egyébként előző telómnál is előfordult a topicban olyan akinek besárgult, de neki elkezdett növekedni is.
+ már több márkánál előfordult ez, úgyhogy nem mondható LG betegségnek.
(az persze más kérdés, hogy G2-nél kicsit nagyobb az előfordulások száma valamiért :U )

[ Szerkesztve ]

(#50431) Quqesz válasza joekajoeka (#50421) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Áprilisi,no kínai szindróma....volt,hogy 6 órát ment folyamatosan a navi a szélvédő alatt(mondanom sem kell nyáron)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#50432) Atish19 válasza Monyos (#50430) üzenetére


Atish19
őstag

Holnaptól leszek tulaj ha minden jól megy. Remélem engem elkerül ez a nyavaja :D általában mindenből kifogok valami hibás/selejtes darabot nem tudom miért vonzom őket... :D Egyedül a Nexus 4-em amit sikerült kifognom. Kifogástalanul tette a dolgát 1,5 évig és még most is :D (kopp-kopp)

(#50433) stefi68


stefi68
addikt

Sziasztok!

Kb. két hete szemezgetek a G2-vel.
Használtban gondolkodom, főleg, hogy ilyen kedvező áron lehet hozzájutni mostanság..

Már olvasom a fórumot egy ideje. Az utolsó pár nap hsz.-ei kicsit elbizonytalanítottak. főleg a sárgulásról szólók.
Van egy készülék kinézve 2014 májusig tartó LG garanciával. Tehát 7 hónapos a kicsike.

Szerintetek elég ez ahhoz, hogy kijöjjenek az esetleges hibái és még legyen idő orvosolni őket?

Írtatok itt GPS hibáról is egyes példányoknál. Erről lehet többet tudni?
Ez azonnal kiderül pl. egy gps tesztprogrammal? Vagy ez is idővel jelentkezik?

Az akku nem gáz, hogy nem cserélhető (legalább is házilag nem)?
Akku gondok nem voltak még?

Hangerősség/minőség híváskor megfelelő?

Elég zajos helyen dolgozom, telefoncsengést sokszor még zsebben hordva sem hallom. Beszélgetni meg pláne gáz, sokszor el kell vonulni egy csendesebb zugba.

Szimpatikus, hogy a külső hangszóró "kimenete" nem a hátlapon, hanem alul van.
Régebben egy ZTE-nél volt így. Szólt is az rendesen csöngéskor, amikor az asztalon hevert a hátlapján.
Gondolom ennél is jobban hallható mint a hagyományos hátlapi megoldásoknál.

(#50428) Monyos: Ezek a képek tényleg durvák :Y
Kezdeti stádiumban gondolom nem ennyire feltűnők. Könnyen ki lehet szúrni egy kezdődő sárgulást?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#50434) akooos válasza stefi68 (#50433) üzenetére


akooos
veterán

Változó, hogy kinek mikor jött elő a sárgulás. DE, ha előjön akkor a szerviz ugye kicseréli simán..
GPS-t te tudod tesztelni persze egy GPS status appal. Kb 3-4 mp alatt kellene tudni beállnia.

Ha nem jó a GPS (úgy gondolod, hogy baj van vele), akkor azt is kicserélik szó nélkül (nekem kicserélték az egész alaplapot... :D )

Kezdetlegesen így nézett ki az enyém

HSZ-ben a képek ha egyszerűbb

[ Szerkesztve ]

(#50435) Monyos válasza stefi68 (#50433) üzenetére


Monyos
aktív tag

A sárgulást azonnal kiszúrod: max fényerő + fehér háttér
GPS Status progival 3-4 mp alatt talál bepozicionál nekem, ez a topic átlag szerint a megfelelő.

Magyarul ezekből a hibákból mindent ki tudsz deríteni vásárlás előtt, de ha vásárlás után jön ki, akkor LG javítja/cseréli, személyes véleményem, hogy a központi szerviz felhasználóbarát és tudják is, hogy mit csinálnak, nem kukacoskodnak. :K

(#50436) stefi68


stefi68
addikt

Ez a sárgulásos jelenség ahogy olvasom más és más időben jön elő, gondolom használattól függően.
1 év alatt azért kiderül?
A 2014-ben kiadott készülékeknél is jelentkezik még? Esetleg nem javították már?

Szervizeléshez elég a gari papír, vagy számla/blokk is kell?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#50437) stefi68


stefi68
addikt

Már sárgultat is lehet kapni, "kicsi" pénzért [link]

Tényleg 9e egy új kijelző? Kicsit kevésnek tartom...
Lehet hogy Kínából lehet annyiért, de mi a garancia, hogy a sárgák nem sárgát küldenek :U

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#50438) akooos válasza stefi68 (#50437) üzenetére


akooos
veterán

Ebayes kakis kijelző lehet, viszont igen, semmi nem biztosítja, hogy 2 hét múlva nem megy szarrá. Viszont ha az LG cseréli (~30k) akkor adnak rá fél év garanciát.

[ Szerkesztve ]

(#50439) Quqesz válasza stefi68 (#50437) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Elvileg egy kijelző csere az LG szervízben kb 35e. Sajnos az ilyen olcsó kijelző lutri...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#50440) Sanki válasza stefi68 (#50436) üzenetére


Sanki
addikt

Ez a garanciális dolog engem is érdekelne (hogy mi szükséges hozzá), mert tudnék venni egy T-s G2-t,de sajnos (elvileg) nem lehet a telefont a nevemre íratni. Viszont az lg-s garancialap meg van.

[ Szerkesztve ]

(#50441) Monyos


Monyos
aktív tag

Tőlem csak az LG garancialevelet kérték semmi mást.
Semmi más nem kell, elég a zsebedből előkapni a telót + hozzá az LG garanciapapírt.

(#50442) bigfec97


bigfec97
újonc

Tudtok valamit az Android 5.0 -ás Lollipoppos, NYALÓKÁS frissítésről? Ha jön kb mikor jön a frissítés?

(#50443) Mike81 válasza joekajoeka (#50419) üzenetére


Mike81
senior tag

Nyugodj meg! Tökéletes telefon nem létezik. A G3 sem tökéletes. Elválik a kijelző az üvegtől, megreped a műanyag a jack dugónál stb...
A Sony nem tudja megoldani a kamera melegedést 3 széria alatt.
A G2 sárgul, és még lehetne sorolni.
Szóval ezen kár kattogni. Amelyik teszik azt kell meg venni, és egy kis szerencsével nem fogsz ki selejtet.
Azt viszont nem tudom, hogy az LG által cserélt kijelzők is sárgulnak e.

[ Szerkesztve ]

(#50444) Sanki válasza Monyos (#50441) üzenetére


Sanki
addikt

És ez márkaszervízben volt vagy T-mobilnál?

(#50445) Monyos válasza Sanki (#50444) üzenetére


Monyos
aktív tag

LG Központi szerviz. :K

(#50446) kromatika válasza Mike81 (#50443) üzenetére


kromatika
veterán

Na ezt kellene tudni hogy van e már olyan eset,amikor a kicserélt kijelző és besárgult?vagyis hogy amikor cserélik a besárgult kijelzőt,akkor már más ragasztót használnak e,okulva a hibából?

(#50447) lowcallbus


lowcallbus
csendes tag

Sziasztok!

Az egyik (ismert) gsm boltnak van egy jó ajánlata g2-re. Gyári független, gyártói garis 86000 ért. Szerintetek lehet benne átverés? Hogy tudják gyári garival (doboz nélkül ugyan) ennyiért adni?
Ha véletlenül tényleg érdemes megvenni, akkor találok valahol olyan statisztikát, ami a g2 kijelzők sárgásodásának arányáról szól?
Félek tőle. Két év után eladhatatlan lenne, én meg nem vagyok az a telefont cserélgető ember.
Köszi a válaszokat!

(#50448) reap3r válasza Sanki (#50440) üzenetére


reap3r
aktív tag

Én is egy T-s G2-t vettem használtan ,de már akkor sárgás.volt,azért is volt occsó :D. Na de a lényeg, hogy elég a garanciapapír a garanciához. Én berobogtam a T-mobile-ba valamelyik nap ,azt mondtam ,hogy egy "rokon"-tól vettem meg, aztán annyit kérdeztek, hogy itt van-e a garanciapapír és hogy mi a panasz. A telót meg felküldték Pestre az LG szervízbe és majd postázzák, ha kész.
Amúgy ha függőt veszel,akkor nagyon vigyázni kell, nehogy letiltsák később, mert nem fizeti a számlát aki megvette, mert akkor cumi van...

(#50449) Danny365 válasza lowcallbus (#50447) üzenetére


Danny365
őstag

Mindentől függetlenül szerinted két év után mennyit fog érni, egy akkor már 3 és fél éve megjelent telefon támogatás, gari nélkül? Főleg, hogy megjelenéskor se volt drága.

(#50450) reap3r válasza Sanki (#50440) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ha eddig nem néztél utána, akkor keress rá, hogy mikor miért tiltanak le telefont és utána, mit tudsz csinálni(kb. semmit). Amúgy meg ne kapkodd el a dolgot, ha azt érzed, hogy vmi nem okés, akkor szimplán ne vedd meg, mert lehet, hogy spórolsz valamennyit rajta ,de ha vmi folytán letiltanák, akkor buksz mindent... (Amúgy ha valaki nem fizet, akkor az elég durván megszívja, mivel akkor megy behajtókhoz a dolog,meg rámegy egy + kötbér meg minden, szal akinek van esze fizet...)
Bocsánat,ha tudtad ezeket csak van, aki nincs tisztában ezekkel és csúnyán pórul jár miatta.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.