Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50051) Fredy02 válasza Danny365 (#50047) üzenetére


Fredy02
tag

Én nem tudom hogy van ez :D

S23U

(#50052) vadászcsiga válasza felon (#50041) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is szeretem a hasonló nilkin hátlapomat csak egy baja van hogy alul felül nem védi. Es természetesen ott sérült legelőször : (

(#50053) pestibenji


pestibenji
senior tag

Sziasztok :)
Melyik cm12 romot ajánljátok most?

(#50054) tibbike01 válasza pestibenji (#50053) üzenetére


tibbike01
őstag

Semelyiket, mivel még unoficcal verzióban elérhető.

(#50055) Danny365 válasza tibbike01 (#50054) üzenetére


Danny365
őstag

Ha egyszer lesz official, akkor pont ugyanazt fogod letölteni, mint most, ugyanabból építkezik...

(#50056) tibbike01 válasza Danny365 (#50055) üzenetére


tibbike01
őstag

Ha ugyanabból építkezik akkor miért fogom ugyanazt letölteni?! Épp ez az hogy folyamatosan dolgoznak rajta.
Addig amíg panaszkodnak a felhasználók, hogy ez nem jó meg az nem jó addig marad unoffical, ami pont erre jó, hogy kiderüljenek a hibák. Tele van az xda is ezzel. Fel lehet fogni teszt verziónak is.

Ha jól működő, hibáktól mentes romot akarsz akkor ne azt válaszd. Ennyi.

Pont feljebb van két kép az akksi használatról cm12-őn...nagyszerű! :C

[ Szerkesztve ]

(#50057) Danny365 válasza tibbike01 (#50056) üzenetére


Danny365
őstag

Hát ez az, ami egyik nap unofficial, a másik nap már official lehet, szóval nem igazán értem, hogy miért rossz attól, hogy nem hivatalos...
Én az elejétől fogva használom, és az égvilágon semmi baja.

Az egyik screenshotot én posztoltam, és tényleg, milyen rossz, hogy idle állapotban nem merül semmit, remélem jól megjavítják!

(#50058) tibbike01 válasza Danny365 (#50057) üzenetére


tibbike01
őstag

Amikor officall lesz belőle akkora már kiküszöbölik a sok idegesítő problémát. Az lehet 2-nap lehet 3-hét vagy 2-hónap is. De ha úgy nézzük igen az officallá válás napja előtt egy nappal tényleg 99%-ban ugyanazt a romot kapod mint az unoffical. De szerintem az nem a mai nap, és a holnapi sem...

Amúgy a képen az látszik, hogy nincs akkuhasználati adat...akkor most mivan? ;]

[ Szerkesztve ]

(#50059) Danny365 válasza tibbike01 (#50058) üzenetére


Danny365
őstag

Én egy idegesítő hibával nem találkozok, biztos nekem valami csodatelefonom van.

Talán az, hogy aludtam és hozzá se nyúltam? Ha feltölti 100%-ra, akkor törli az akku-adatokat. Lehúztam hajnali négykor, délután meg megnéztem, mivel írták, hogy idle is 20-30 százalékot merül órák alatt. Hát nekem nem így tűnt. Nyilván 100-on többet ül, de ha 7-8 óra alatt merül 1-3%-t, én abba se tudok belekötni.

(#50060) tibbike01 válasza Danny365 (#50059) üzenetére


tibbike01
őstag

Jó szíved joga használni a cm12.
Örülök hogy neked jól működik. :R

Az akkuhasználatban akkor is lenni kellett volna egy android rendszer vagy valami hasonlónak, ami a szinkronizációért, emailekért...stb felelős.
Vagy neked ez ki volt kapcsolva? Mert akkor okés.

[ Szerkesztve ]

(#50061) Quqesz válasza felon (#50041) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez milyen kezdőlap téma/launcher??

Nightman1
Gondolj bele mikor Oslo repterén bementem egy kis műszaki shopba és csak ilyen fülesek voltak: B&W,Bose,B&O,Monster,Harman Kardon,Sony(ez volt a "leggagyibb), Sennheiser,AKG...csurgott a nyálam....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#50062) Quqesz válasza Quqesz (#50061) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Meg még Beats...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#50063) sagit válasza Quqesz (#50061) üzenetére


sagit
addikt

Szerintem miui v5 téma
Én nova+miui v6-ra izgulok jelenleg :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#50064) exelsior1 válasza Danny365 (#50059) üzenetére


exelsior1
senior tag

Az aksi kijelzés mindig fura volt ezeknél a polymeres LG-knél. Kb mire az első % lemegy fél óra kijelző használat gyűlik össze, onnantól már "normálisan" merül, de mivel amúgy sokáig bírja k mindegy is, de néha így következtetéseket levonni :D

Galaxy S10

(#50065) felon válasza tibbike01 (#50044) üzenetére


felon
tag

Nekem jobban tetszik a fehér G2 mint a fekete, van egy kis kontraszt benne. :)
Egyébként meg csak fekete tok volt ill. egyéb szín kék/piros. Szerintem pont jól áll a telefonnak a fehér/fekete kombó, de kinek mi.

(#50066) Marquess


Marquess
tag

Hali
Ha esetleg valakinek van eladó Lg g2-es fehér fülese és eladó,akkor írjon nekem köszi!

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#50067) pestibenji válasza tibbike01 (#50054) üzenetére


pestibenji
senior tag

Az, hogy official vagy unofficial szerintem nem sokat számít :)
Engem az érdekelne, hogy mennyi hiba van ezekben?

(#50068) tibbike01 válasza pestibenji (#50067) üzenetére


tibbike01
őstag

Miért ne számítana???
Nem viccből írják oda a készítők...sőt a cm hivatalos honlapjáról sem lehet tölteni.
Ez egy teszt verzió, amit ki se lenne szabad adniuk...csak azért teszik, hogy így kapjanak visszajelzést, hogy mi ami rossz benne...stb
Az új windows 10-ből is van már béta verzió...akkor az sem számít hogy béta?

[ Szerkesztve ]

(#50069) pestibenji válasza tibbike01 (#50068) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nézd, neked ez a véleményed, nekem más :)
Nem kell ráerőltetni másokra amit te gondolsz :U

(#50070) snow2014


snow2014
aktív tag

hol a francban van az ad aware a cloudyg3 2.1-ben....most 1 istenert sem talalom :(

Mindég legyetek rosszak ;)

(#50071) wttfw válasza logarithm (#49978) üzenetére


wttfw
tag

Ezekre valaki?
Köszi

(#50072) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
Gps probléma miatt írok most. Az utóbbi idöben, talán a legújabb frissítés óta szinte kuka a gps. Nem csak lassan talál jelet de azt úgy dobálja, hogy szinte nem is lehet navigálni vele. Régen semmi ilyen gond nem volt. Szinte tuti nem a telefonnal van a gond, mert most kettö G2 van nálam, ebböl az egyik vadi új és ugyan ez a gond vele. Mindkettön a legújabb szoftware van fent.
Gps státusz program is fent van, így produkálja ezt.
Ahogy olvasom itt, másnál is van ilyen gond mostanában, nem lehet hogy az új frissítés okozza ezt?
Hogy tudnám orvosolni szerintetek?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#50073) w333 válasza sgery (#50072) üzenetére


w333
félisten

Nálam 10mp alatt talál jelet ... semmi gondom nincs vele !

Ahogy kivettem a dobozból már gyárilag a legújabb V20H van rajta ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#50074) Quqesz válasza sgery (#50072) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Melyik navival dobálja? Én újraindítanám, majd wifi be és a lakásban gogli mapsal pozició,majd kint szabadban a gps status v gps test pozival pozícionálás. Egy próbát megér...nálam is 5sec kb és a v20D van fent.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#50075) tibbike01 válasza pestibenji (#50069) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem erőltetem rád, nyugodtan használhatod a cm12 szíved joga, ezt írtam valakinek feljebb is egy másik hozzászólásomban.

[ Szerkesztve ]

(#50076) Tatyla


Tatyla
őstag

Szerintem a nekeda tok jobban védi az alsó és felső éleket az imakkal szemben...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#50077) Indiant válasza Tatyla (#50076) üzenetére


Indiant
addikt

Ez az úgynevezett "hard case" nem arra való, h. védjen, hanem a telefon ne csússzon.
Akinek védeni kell a telefont az vegyen Catepillar 3cm vastag gumiba öntött telót.

(#50078) Indiant válasza Indiant (#50077) üzenetére


Indiant
addikt

..arról nem beszélve, hogy Nekedáék, csak a koreaiakra gondoltam, így a remek tokjuk, ami védelemre van kitalálva, a jobb sarokban lyukas. R-go ott nem véd.

(#50079) felon válasza Quqesz (#50061) üzenetére


felon
tag

Nova launcher + Miui iconpack

#49957 : pár napja nekem is ez van, nem tudom mi okozhatja. :-/

[ Szerkesztve ]

(#50080) sgery


sgery
őstag

GPS problémához visszatérve. A régi G2-ön toltam most egy resetet és felraktam a gps tatusz programot. Mindkét telefon egymásmellé téve, elindítva a progit a resetelt 2mp alatt fix helyet talált sok müholddal, a másik fél perc után is semmi.
Ergo valami program zavarja be és ettöl nem talál jelet :/ Valami tipp? Nem akarok resetelni és újrapakolni mindent :(

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#50081) BeastMode


BeastMode
őstag

Sziasztok!
Mától én is G2 tulaj vagyok, Nexus 5 után.
Jelenleg 20b szoftver van rajta, de tudom, hogy van már 20h is.
Érdemes frissíteni? Vagy esetleg van valahol valami changelog, hogy el tudjam olvasni?

(#50082) xtevo válasza BeastMode (#50081) üzenetére


xtevo
őstag

Miért váltottál G2-re, ha szabad megkérdezni? :)

más.
Egyszerűen amúgy nem tudom mitévő legyek, annyit olvasok, hogy a végén nem veszek semmit... :DDD Annyi felmerülő hiba volt itt, hogy elbizonytalanodtam. Tudom, hogy nem mindenkinél jönnek elő, van akinek tökéletes a készüléke, de azért félő.
Ezt legalább lehet gyári garival is kapni, nem úgy mint N5-öt... Ez viszont nagy pozitívum. De félek egyrészt a kijelző sárgulástól, a kamera minőségétől és a gps pontosságától. De mindezek ellenére olyan érzésem van, hogy ez a telefon KELL nekem! :D :B

[ Szerkesztve ]

(#50083) Real_Necro válasza xtevo (#50082) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ennyire ne parázz. Tudod, ez olyan, mint amikor tartasz valamitől, hogy bekövetkezik és mindig cérnakesztyűben meg csipesszel nyúlsz a telefonhoz... aztán szinte "várod", hogy mikor toppan be. Ha meg nem foglalkozol vele lehet elő sem fordul. De erre van a gar, meg hogy 2 év és úgy is le fogod cserélni...minek ezen parázni? ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#50084) tibbike01 válasza xtevo (#50082) üzenetére


tibbike01
őstag

Én nexus 5-öt akartam annó mindenképpen.
Aztán találtam egy hirdetést ahol beszámolták a lepukkant s2-őmet jó áron egy G2-be.
Azonnal beleugrottam, habár kicsit féltem tőle.
Végül nem bántam meg. Jobb mint a nexus 5, főleg akksi, kamera, kijelző...örülök hogy így alakult!

[ Szerkesztve ]

(#50085) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Srácok! Emlékszik még vki melyik android verziótól nem lehet appokat külső sd kártyára áthelyezni? Nekem a 4.1 rémlik.......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#50086) xtevo válasza Real_Necro (#50083) üzenetére


xtevo
őstag

@Real_Necro
Oks. :R Bevonzom a hülyeséget... jaja tudom. :DDD De ha már ennyit költök vmire, akkor kétszer meggondolom. Eddigi telefonjaim nem voltak éppen csúcsmodellek, de volt velük probléma rendesen... :(((
Ezt, hogy lecserélem 2 év múlva, eddig bele se gondoltam, de van benne ráció. :B

@tibbike01
Köszi Neked is a bátorítást. :R

@csabikaa89
Köszi, így már érhető. :K

[ Szerkesztve ]

(#50087) BeastMode válasza tibbike01 (#50084) üzenetére


BeastMode
őstag

Fantasztikus telefon a Nexus 5 is. Annál gördülékenyebb készülék szerintem nincs Androidos vonalon.
Viszont már több, mint fél éve megvolt és techb*zi lévén meguntam:)
G3 nekem nem tetszik annyira, Sony volt már bőven és Samsung is. Oneplus One és társai azért nem jöttek szóba sem, mert ha meguntam a stock droidot, akkor miért váltsak stockra?:D
Így jutottam el nagyvonalakban a G2-höz.
Véleményt még nem mondok, ahhoz kell pár nap:)

(#50088) akooos válasza xtevo (#50082) üzenetére


akooos
veterán

Kamera: tudni kell használni, menj át a Fotók, Videók mobillal topicba és keress rá az LG G2-re, meg fogsz lepődni, nem csak "szar" képek vannak.

GPS: nekem egyszer volt vele problémám MIUI alatt, de egy kis házibarkáccsal megoldottam (papírlapokat kellett tenni az antennához), de később a szervízben kicserélték az alaplapot és a hátlapot is tehát ez sincs már. Nagyon gyorsan és pontosan pozíciónál. Sygicet használok, arról tudok nyilatkozni, azzal baromi jó!

Kijelző sárgulást írtam a múltkor is, hogy szerintem elenyésző számú usernek sárgult be, azokat pedig (ha volt rá rendes garancia) akkor szó nélkül cserélték :)

Szerintem vedd meg most, ha van rá lehetőséged!

(#50089) Indiant válasza xtevo (#50082) üzenetére


Indiant
addikt

Tegnap mentem G2-vel első útra ~300km. Abszolút pontos volt a gps.

(#50090) xtevo válasza akooos (#50088) üzenetére


xtevo
őstag

@akooos & Indiant
Belenéztem a topikba, és hááát voltak szép képek, elég komoly... :K
Azt hiszem a puding próbája az evés lesz, nincs mese... ebből záros határidőn belül telefon lesz... :B :N

(#50091) 2o1i válasza tibbike01 (#50084) üzenetére


2o1i
senior tag

Nekem volt Nexus 5-öm valamikor tavasszal.
Egyszerűen nem tudtam megszeretni. Talán a túlzottan puritán Android, vagy a gyenge akksi volt az oka.
Nagyon jó az N5, de a G2 számomra sokkal megfelelőbb minden szempontból.
Eddig még egyszer sem bántam meg.

(#50092) tibbike01


tibbike01
őstag

A nexus 6 viszont már baba.
Habár túl nagy, de először a G2 is túl nagy volt nekem, hamar meg lehet szokni.

(#50093) batai15


batai15
félisten

Nekem is begyere a kicsike. Egyedül a lassúcska kamera ami nem tetszik.
Most cloudy van rajta de a gyári is jó volt.

(#50094) akooos válasza xtevo (#50090) üzenetére


akooos
veterán

Nem tudom mennyiért akarsz venni és hol, de most néztem, hogy az E-digitalnál ismét van 16-os G2 113-ért (ők rendes LG garanciát adnak, valamint van áruhitel, ha fontos lenne).

(#50095) bajaki válasza xtevo (#50082) üzenetére


bajaki
őstag

Én is a napokban jövök majd át N5-ről. :DDD

(#50096) tibbike01 válasza akooos (#50094) üzenetére


tibbike01
őstag

Nehogymár :DDD

A B-tel-nél ugyanúgy gyári LG garis, fullos telefon van 88-ezerért.
Vettek is már páran innen a fórumról, és csak pozitív tapasztalat van.

114-ezerért már G3-at lehet venni. Ugyanúgy LG garival.

[ Szerkesztve ]

(#50097) bajaki


bajaki
őstag

A mobilkereskedes.hu-val van tapasztalatotok? Ők sem adnak gyári garanciát? Pedig itt azt írják, hogy az LG-re gyártói garancia is van. Na most akkor hogy van ez?

(#50098) tibbike01 válasza bajaki (#50097) üzenetére


tibbike01
őstag

(#50099) golf2gt


golf2gt
tag

Sziasztok szeretnék rendelni Quickwindow tokot (feketét) Néztem több oldalon is de sehol nem találok, vagy nincs vagy pillanatnyilag nincs. Valaki nem tud valami eldugott oldalt ahonnan tudnék venni? Köszönöm!

(#50100) #07400704


#07400704
törölt tag

Nem nagyon értem ezt a kamera mizériát, mert ezek szerint az LG fogja magát, és csinál gyenge kamerás G2-t is, meg kitűnő kamerásat is, az enyém pl. az utóbbiba tartozik, nagyon szép fotókat készít!!!! a gyári alkalmazással is, és minden mással is, az a bizonyos kamera üveg karcolódás sem jelentkezik, tökéletes tisztaságú az üveg előtte, de a sokak által felvázolt lassú fókuszálást sem értem, ugyanis azzal sincs bajom, tökéletes gyorsasággal teszi a dolgát.
Egyébként volt alkalmam összehasonlítani egy Sony Z2-vel, minden téren, de itt most a kamerára térnék ki, mit is mondhatnék..., azonos fényviszonyok mellett, full automatán, köszönőviszonyban sincs a 2 elkészült fotó a G2 javára, persze nyilván akkor annak az egy Sonynak éppen szar a kamerája...
Itt hozzáteszem, hogy teljesen gyári a rendszerem, és ráadásul az egyik legrégebbi "c" csak persze én nem szadizom szét mindenféle romokkal, kernelekkel, meg tudom is én mivel!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.