Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) toto0569 válasza Wade0303 (#3900) üzenetére


toto0569
addikt

Ide?Minek?Ekkora teljesítménynek nem elég 2 nap?

(#3902) k5.20 válasza Wade0303 (#3900) üzenetére


k5.20
senior tag

Érdekes lehet, nyilván gyors véleménye senkinek nem lesz, mert a felhasználói szokások betanulása is több napig tart.
Szerintem kipróbálható, nagy kárt valószínűleg nem okozhat.

[ Szerkesztve ]

(#3903) emvy válasza Wade0303 (#3900) üzenetére


emvy
nagyúr

En mar reg hasznalom (Nexus 4-en is volt), valamit segit.

@toto: nem feltetlen bir ki ket napot, felhasznalasfuggo. En pl. semmit nem jatszom rajta, sot filmet sem nezek es zenet sem hallgatok, de masfel napnal tobbet nem huz ki.

while (!sleep) sheep++;

(#3904) Wade0303 válasza emvy (#3903) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Nekem sem bírja már annyira mint az első pár napon, persze így nagyon jó a teljesítménye. Gondoltam ha ezt a qualcomm csinálta direkt a snapdragon processzorokra, akkor talán jobb lehet mint a juicedefender. Lehet majd kipróbálom.

(#3905) HUTCHDB válasza pit450 (#3897) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mondjuk ez eleg ciki....
Gondolom sokan kuldozgettek vissza emiatt az online rendelteket. :(((

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3906) davegeri


davegeri
újonc

Sziasztok!

Végre én is büszke tulajdonosa lettem a G2-nek!
Már az első érintésre beleszerettem ebbe a dögbe, tényleg minden nagyon klappol rajta. A hátoldali gomboknál a "huppogó" hang szerencsére nálam nem áll fenn, az aljánál néha észreveszem hogy picit recseg, de ez különösebben nem zavar, mert maga az egész telefon egyébként hibátlan. Ami viszont felütötte a fejem, és ebben kérném egy picit a segítségeteket, hátha valaki már találkozott ezzel a jelenséggel, még pedig:
telefonálás közben a hangminőség iszonyatosan torz, nem érthetetlen módon, de kelőképpen zavaró, hogy össze-vissza játsszak állandóan a hangerővel, hátha lesz egy olyan szint, ahol abbahagyja, de sajnos nem segít rajta. Vajon ez a telefon hibája lesz, vagy csak szimplán a szolgáltatónak a hálózata gagyi? (És itt most a "Téé"-re gondolok). Bár sajnos még internet alapú csevegésnél nem próbáltam ki a telefont, lehet nagy hiba volt részemről. Az előző telefonomnál nem volt ilyen gond, bár egy-két furcsaság azért előjött szolgáltató terén most a G2 megvételekor, ugyanis 3G-ről hirtelen LTE-n pörgök pedig semmit nem változtattam a csomagon, na de mondjuk ez lényegtelen is :)
A másik dolog, ami csak érdeklődés. Bármerre rohangáltam, soha senki nem hallott még a G2-höz gyártott Quick Window tokról. Valaki tudna esetleg tippet adni, hogy hol lehetne ilyet vásárolni? Rendelni tudnék, de jobban szeretem elsőnek kézben tartani a dolgokat, mielőtt még ennyi pénzért csak úgy megveszem...

A válaszokat előre is köszönöm!

(#3907) laci0001


laci0001
újonc

Sziasztok!
Van egy L7II telóm, amit lecserélnék G2-re, de érdekelne pár dolog. Az a helyzet, hogy az L7II-mnek van egy olyan szériahibája, hogy töltés közben gyakran ledobja a térerőt, illetve telefonáláskor akadozik a hang, ezen kívül minden kb. negyedik hívásnál egyszerűen nem kapcsol be a mikrofon, ami roppant idegesítő, mert olyan, mintha szivatnám a másik felet, hogy nem szólok bele, ő meg "halózik"... persze én hallok mindent... Ezzel a hibával nem tudtak semmit kezdeni a T-szervízesek!!! Volt képük azzal nyugtatni, hogy nem én vagyok az első, aki ezekkel a hibákkal ezt a telcsit visszavitte. Csak hát magyarul pont arra nem jó ez a telcsi, amire a leggyakrabban használná az ember... Rettenetesen bosszantó.. :( Most is használom, de a legfontosabb híváskor persze minden hibája előjön.
Az elfogultság most azt mondatná velem: soha többet LG... ilyen alapvető hibákat nem lehet elfogadni

De.. :)
a G2 viszont nagyon tetszik, tesztekben is dícsérik...
Az lenne a kérdésem aki T-Mobilos G2-t használ, milyen a GSM hívások minősége, mennyire ingadozik a térerő, főleg töltéskor, hívások közben, után, meg úgy általában mennyire stabil a GSM része, és hogy ez a mikrofon probléma előjön e?
Ja és koreai szerelés a G2 vagy már kínai?

Beruháznék rá, ha tudnám, hogy ez egy tényleg jó és jól használható telcsi, ami már az LG új üzletpolitikáját tükrözi. Mennyire lehet érezni, hogy ez már egy újabb, jobb LG-széria? Mivel ez már ugye nem optimus..

Köszi előre is a válaszokat!

Üdv!

(#3908) pit450


pit450
aktív tag

Az akkumulátor teljes használati idejét hol tudom megnézni mert csak a várható időt még ilyeneket ír ki?

(#3909) F-ECT$ válasza davegeri (#3906) üzenetére


F-ECT$
titán

Esetleg zajszűrés kikapcsolása? (Sgs2-n legalábbis ez segített anno.)

laci0001: még jó, hogy a mai telefonok "mindenre" jók, csak telefonálásra nem :U

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3910) toto0569 válasza davegeri (#3906) üzenetére


toto0569
addikt

Beállítások/hívás beállítások/hang javítása.Én Trés vagyok és tökéletes a hangminőség.

[ Szerkesztve ]

(#3911) pit450 válasza davegeri (#3906) üzenetére


pit450
aktív tag

Én is Ts vagyok minden tuti.

(#3912) pit450 válasza toto0569 (#3910) üzenetére


pit450
aktív tag

Az akku teljes idejét hol tudom megnézni?

(#3913) leonel válasza davegeri (#3906) üzenetére


leonel
aktív tag

Én is erre az egy dologra panaszkodtam. És ez azóta is megvan.
Torz, időnként berezeg és van hogy kattog is. Akkor ezek szerint nem egyedi probléma... :(
Ezen kívül imádom.

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#3914) davegeri válasza toto0569 (#3910) üzenetére


davegeri
újonc

Köszönöm. Nap folyamán kipróbálom így. Remélem beválik

(#3915) aszamóca


aszamóca
aktív tag

Lopják is. :)

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#3916) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Kiprobaltam a telefont.
Ar/ertek aranyban verhetetlen.
A kijelzo nagyon ott van, egyszeruen brutalis!
A hardver nyers ereje azonnal erzodik.
A kezelo felulet (ui) is "bejon".
DE!
2 dolog zavaroan negativ erzetet valtott ki belolem.
Laggok voltak a le-fel scrollozasnal a beallitasokban, az sms-eknel, hivaslistanal is.
A bongeszo is akad, "rezgos", laggos volt. Miert? A chrome tovabbra is kritikan aluli...(es erthetetlen szamomra, hogy a google bongeszo hogyan mukodhet ios-es vajsiman, es sajat rendszeten meg minosithetetlenul...)
Nem lehetseges, hogy ez meg a kezdetleges kernel/rom/optimalizalas hibaja?
Szoval jo ez a telefon, de itt - ott meg csiszolni kell rajta.
Keretik nem leszedni a fejemet.... :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3917) F-ECT$ válasza HUTCHDB (#3916) üzenetére


F-ECT$
titán

Laggok voltak
És mindig is lesznek, amíg nem írják át alapjaiban az egész androidot.

Dive ever, work never.

(#3918) emvy válasza laci0001 (#3907) üzenetére


emvy
nagyúr

> töltés közben gyakran ledobja a térerőt

Ilyet en tapasztaltam a G2-vel is. Pillanatra elveszti a jelet, aztan ujra fent van a GSM halozaton. Akkor problemas, ha kozben telefonalsz.

while (!sleep) sheep++;

(#3919) emvy válasza HUTCHDB (#3916) üzenetére


emvy
nagyúr

> Nem lehetseges, hogy ez meg a kezdetleges kernel/rom/optimalizalas hibaja?

Nem, ez az Android hibaja. Kicsit hasonlo a helyzet ahhoz, hogy a Microsoft nem tudja a Skypeot megirni a sajat mobil OS-ere ugy, hogy 100%-osan mukodjenek az ertesitesek, pedig iOS-re meg Androidra meg sikerul. Ez van, kezdeti architekturalis hibakat irtozatosan nehez kijavitani, ha mar elterjedt a rendszer (mondhatnam, hogy lehetetlen, de soha ne mondd, hogy soha).

Ezt olvassa el peldaul, akit tenyleg erdekel a dolog. (Bar a JS-nativ temarol szol alapvetoen, de a GC-resz relevans.)
The ground truth is that in a memory constrained environment garbage collection performance degrades exponentially.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#3920) HUTCHDB válasza F-ECT$ (#3917) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ismersz regebbrol, igy tudod, hogy nem szoktam levegobe beszelni..., de a hTc one olyan szinten optimalizalt, hogy ios " laggmentessegu ". Nem vedeni akarom, mert kijelzoben, kameraban, hardveresen, uzemidoben gyengebb a one, ez ketsegtelen.
Nekem pl. a G2-nel a kulso haz minosegevel es a hangszoroval sincs kulonosebb bajom, ami pl.mast zavart.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3921) toto0569 válasza pit450 (#3912) üzenetére


toto0569
addikt

Ahogy elnéztem,csak külső programmal lehetséges.

(#3922) Dondenis válasza davegeri (#3906) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nekem kristály tiszta a hang.

(#3923) k5.20 válasza pit450 (#3912) üzenetére


k5.20
senior tag

Beállítások/Akkumulátor/Merítés/a diagram alatt az első sor: Akkumulátorral való használat.
Ha ezt keresed.

(#3924) F-ECT$ válasza HUTCHDB (#3920) üzenetére


F-ECT$
titán

Ismerlek, csak az "arcod" új még nekem :)

Az ios lagmentessége sem jelent 100%-os lag hiányt, csak jóval kevesebbszer fordul elő. Ennek oka tudomásom szerint az, hogy ott az animáció folyamatossága sokkal nagyobb prioritást kap, míg az android esetén nem lehet megakadályozni teljesen, hogy egy program/service/akármi elvegye az erőforrást a rajzolástól.

Ettől függetlenül egy szétcustomizált android verzió hozhat olyan folyamatosságot, mint az ios, de 100% lagmentességet ott sem lehet garantálni, max megközelíteni. A one-t nem láttam működés közben, de elhiszem, hogy az ebből a szempontból etalon :)

Dive ever, work never.

(#3925) toto0569 válasza F-ECT$ (#3924) üzenetére


toto0569
addikt

Én azt olvastam,hogy azért jobb mert egyszerre csak egy műveletet csinál, a képenyő azt lesi,hogy milyen parancsot kap,és azonnal csak is arra a műveletre koncentrál.Az android pedig "bele a közepébe" ,mindent egyszerre próbál elvégezni(frissítést,stb ...)

[ Szerkesztve ]

(#3926) pit450 válasza k5.20 (#3923) üzenetére


pit450
aktív tag

Nem abban nincs benne a készenléti idő azt az időt keresem hogy hány órája vettem le a töltőről.

(#3927) zola- válasza HUTCHDB (#3916) üzenetére


zola-
őstag

Ha egy v10b rom verzios telot probalsz akkor ezt mar nem csinalja annyira, sot a kamera is gyorsabb lett.

(#3928) HUTCHDB válasza F-ECT$ (#3924) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

;)

zola-!
Erre akartam utalni az elobb, hogy lehet csak egy kis csiszolas hianyzik...

Amugy nagyon mozgatja a fantaziamat tovabbra is a G2!
Ha nem 16-os lenne a telekomnal, akkor szerintem megrendelnem...meg alszok ra egy parat...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3929) zola- válasza HUTCHDB (#3928) üzenetére


zola-
őstag

En siman toltam is felfele 2nap utan. Sokkal jobb.

(#3930) k5.20 válasza pit450 (#3926) üzenetére


k5.20
senior tag

Nálam ott 3 érték van:
1.Akkumulátorral való használat - szerintem ez azt jelenti, hogy mennyi a töltőről való levétel óta eltelt idő.
2.Használat várható ideje - egy becslés a várható lemerülést illetően
3.A használat utolsó 3 órája - a tény

(#3931) k5.20 válasza k5.20 (#3930) üzenetére


k5.20
senior tag

Én erről beszélek, csak a félreértések elkerülése végett:

(#3932) Metal213


Metal213
tag

Hali!

Tudsz infót adni nekem, hogyan tudom updatelni 10a-ról 10b-re a kütyüt?

Előre is köszi:)

archaic.bandcamp.com

(#3933) toto0569 válasza Metal213 (#3932) üzenetére


toto0569
addikt

3317 hsz. :K

(#3934) Metal213 válasza toto0569 (#3933) üzenetére


Metal213
tag

Jó, hát vannak az okosak és vagyok én! :))

Thankhsz u

archaic.bandcamp.com

(#3935) zola- válasza Metal213 (#3934) üzenetére


zola-
őstag

:C :C

(#3936) Apaxp


Apaxp
senior tag

Érdekesség

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#3937) morphin


morphin
tag

Amúgy érdekes, hogy volt itt olyan akinek T-s 10A-ról frissített B-re a telefon. Nekem azt mondja az a legfrissebb, mmint az A.
Nekem ez a verz. D80210A-216-30. Nincs is benne se EU, se HKG, se HUN...vagy annak nem is erre felé kellene lennie? Nem mintha bármi bajom lenne a telefonnal, de ha lehet jobb miért ne legyen...

(#3938) zola- válasza morphin (#3937) üzenetére


zola-
őstag

Toljad fel kdz-vel. A rootoláson kívül azt hiszem jelenleg nem tudsz "maradandót" alkotni. :P :D

(#3939) bigdee888 válasza morphin (#3937) üzenetére


bigdee888
tag

Nekem is ugyanaz, mint a tied, es nekem sem talal se ota frissitest, se gepen keresztuli frissitest.

(#3940) pit450 válasza k5.20 (#3931) üzenetére


pit450
aktív tag

akkor valami nálam nem stimmelt mert tegnap este vettem le töltőről és 9 órát jelez használatra

(#3941) bigdee888 válasza pit450 (#3940) üzenetére


bigdee888
tag

Nem inditottad ujra?

(#3942) k5.20 válasza bigdee888 (#3941) üzenetére


k5.20
senior tag

Ha újraindítja, akkor egy lépcsőt tesz a grafikába, de azt hiszem nem kezd elölről számolni.

(#3943) bigdee888 válasza k5.20 (#3942) üzenetére


bigdee888
tag

Tegnap nekem ujrainditaskor lenullazta, csak ezert kerdeztem.

(#3944) migabi24 válasza k5.20 (#3942) üzenetére


migabi24
nagyúr

de újrakezdi

(#3945) bigdee888


bigdee888
tag

Rendelt mar valaki innen Ringke Slim tokot a G2-jehez ugy, hogy meg is erkezett mar?

(#3946) morphin válasza zola- (#3938) üzenetére


morphin
tag

Hát az tény, hogy az SGS 1-emet szanaszét romoltam...konkrétan szinte nincs olyan rom ami ne lett volna rajta, de ezt nem bántanám egyelőre. Rootolást el lehet "tüntetni" rendesen úgy, hogy nem marad semmi nyoma esetleges hardveres hibánál? (mint samukon) :R

(#3947) PPatrik válasza bigdee888 (#3945) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Én rendeltem, de jövőhéten fog megjönni.

Pénteken én is beléptem a táborba egy fekete T-s G2-vel. :D
Nagyon tetszik a teló, hozza amit vártam tőle sőt még többet is. A hátlappal sincs gondom, viszont van rajta egy kis fehér matrica szerű dolog, sok számmal ( köztük IMEI-vel), de 3 nap használat után csúnyán kopik, sőt már amikor kibontottam is fehér volt a széle, mostanra pedig a fele fehér már. Még nem szedtem le, mert félek hogy ragacsos marad alatta a hátlap. Valakinek van ezzel tapasztalata?

A másik gondom, hogy telefonos ügyfélszolgálaton lett rendelve és arra számítottam, hogy legalább 32gb-osat kapok, mint ahogy azt a honlapjukon írják, de csak 16-osat kaptam. Alapvetően elférek 16gb-on, de már most is van olyan játék amit régebben megvettem, de most nem merem leszedni a helyhiány miatt.

(#3948) zola- válasza morphin (#3946) üzenetére


zola-
őstag

Ha rootolod a telot es download modba rakod a telefont azt irja, hogy unrooted. Jelenleg ugy tudom nem lehet meg eltuntetni...

(#3949) jooker82 válasza PPatrik (#3947) üzenetére


jooker82
nagyúr

szedd le a matricát és ragaszd fel a dobozra.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3950) toto0569 válasza zola- (#3948) üzenetére


toto0569
addikt

ROOTED :K ,nem UNROOTED :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.