Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) jooker82 válasza dodicsaba (#3498) üzenetére


jooker82
nagyúr

igy van,ez korrekt volt,ilyen helyről akkor érdemes vásárolni. örülünk,hogy összejött. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3502) rotobot


rotobot
tag

Ma vettem a T- nél egy fehér G2-őt.
16 Gb os ez is.
Eddig nem recseg nekem.

(#3503) -Mosquito- válasza barnassters (#3488) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Olyan műanyag bizb@azt kapnak az Omnia LCD/touchpad cseréhez anno. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#3504) zola- válasza Gergőke88 (#3500) üzenetére


zola-
őstag

Ha tenyleg ilyen egyszeruen lejon a hatlap, akkor lehet kar dobni egy ilyen telot.....

[ Szerkesztve ]

(#3505) zoleeno1 válasza barnassters (#3488) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ja, hogy ezt ennyi szétszedni? Akkor szerintem simán megteszi pl egy pengető is, ha nincs ilyen faja kis célszerszámod. Amúgy grat! :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#3506) dodicsaba válasza Gergőke88 (#3479) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Duma!! Az enyém ami az első szériás Teljesen más a hátlap! Masszívabb és semmi reccsenés de még mozgás sincs!! Még a fogása is más olyan mintha keményebb és vastagabb lenne.

BlackBerry Passport

(#3507) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

:9

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport

(#3508) jooker82 válasza zoleeno1 (#3505) üzenetére


jooker82
nagyúr

ezt simán bevállalnám én is. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3509) toto0569 válasza dodicsaba (#3507) üzenetére


toto0569
addikt

miért raktad be 2x?

(#3510) barnassters válasza zoleeno1 (#3505) üzenetére


barnassters
csendes tag

Volt itthon pár pengetőm is, elsőként azokkal próbálkoztam, de túl vastagnak bizonyultak ezért kénytelen voltam beruházni szerszámokra. De nem bántam meg :) A fórumon ahol a videót találtam, volt aki szimpla körömmel is képes volt felnyitni a hátulját :D

<div>Q: How do you annoy a web developer?</span>

(#3511) dodicsaba válasza toto0569 (#3509) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Tévedésből már töröltem
:)

BlackBerry Passport

(#3512) Bossi válasza Gergőke88 (#3500) üzenetére


Bossi
őstag

Ja, hogy 30 nap múlva jön vissza a pénz.. az igen én sem 30 nap után fizettem... cserét ilyenkor nem kérhetsz a hibára hivatkozva?

(#3513) toto0569


toto0569
addikt

nagy a csend...mindenki a telóját operálja? :U :D

(#3514) Darth_Revan válasza toto0569 (#3513) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én a Dead Trigger 2-t tolom Tegra 4 grafikát bekapcsolva....eszméletlenül néz ki!

(#3515) toto0569 válasza Darth_Revan (#3514) üzenetére


toto0569
addikt

Mindig is utáltam játszani :N Én fényképezni szeretek,zenét hallgatni,ügyködni a telefonnal,és főleg fórumozni. :C

(#3516) kali válasza Gergőke88 (#3500) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül 30 nap múlva, hanem 30 napon belül, előfordul, hogy 2 hét sincs az átfutás.
tedd hozzá, hogy neten rendelted, ezért a 8 munkanapos indoklás nélküli elállás lehetősége, nehogy valaki más esetben is menjen és verje az asztalt.

Bossi; ilyen vásárlás során is lehet kérni, ha betudják olyan hibának, ami akadályozza a rendeltetésszerű használatot, de ez a recsegés esetén erősen kérdéses.

[ Szerkesztve ]

(#3517) rotobot


rotobot
tag

Gyári tokot vett már valaki és honnan?
Mi a tapasztalata vele?

(#3518) Bossi válasza kali (#3516) üzenetére


Bossi
őstag

Értem tehát megpróbálhatom de, nem biztos a csere sőt...

(#3519) kali válasza Bossi (#3518) üzenetére


kali
legenda

fontos kitétel a 3 munkanapos cserénél, hogy a hiba/meghibásodás kell, hogy akadályozza a rendeltetésszerű használatot, és a recsegésre nem igazán fogható rá.
nem mondom, hogy lehetetlen küldetés, eltérhetnek a jogszabálytól az ügyfél számára kedvező irányba, de nem annyira jellemző.

(#3520) lostoldnick


lostoldnick
csendes tag

Ti milyen billt hasznaltok ?
Mert ez a gyari valami borzalom.. regen 4,3colon smart keyboard ios skin perfect volt, ezen is jo, csak erdekel a velemenyetek.

(#3521) zola- válasza kali (#3519) üzenetére


zola-
őstag

En annak idejen pont igy jartam egy xperia ion teloval. Nem csereltek ki, pedig meg azt is mondtam hogy behallatszik a beszelgetesbe. Azt is szetszedtem es ragasztoszalag ment ala. Most meg kell varjam, hogy megnojon a körmöm mert semmilyen szerszam nincs itthon. :D

(#3522) Riuko


Riuko
senior tag

Bakker 1500 hozzászólás a recsegésről..... itt senkinek nincs barátnője, kedvese, felesége akit lehetne a hátlap helyett nyomkodni? :D

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#3523) kp78 válasza Riuko (#3522) üzenetére


kp78
addikt

Ezt én sem értem, de ha az ember feltesz 1 értelmes kérdés (kétszer is), semmi válasz nem érkezik, csak a recsegés, meg a 32 giga van-e a T-nél. :(((

[ Szerkesztve ]

(#3524) morphin


morphin
tag

Szerintetek? Volt már linkelve itt...ennyi pénzt megér vajon? Szerintem tök praktikus és nem kell a kábellel szarakodni. Igaz rendeltem már OTG kábelt is, de ez szimpatikusabb. Én lehet rendelek egy ilyet is...érdekel még itt valakit? :F

(#3525) TMT7TMT7 válasza kp78 (#3523) üzenetére


TMT7TMT7
tag

Igen, én is naponta nézek fel ide, hogy valami felhasználói beszámoló telefonról, ami elősegítené a döntésem, vagy éppen nem,de csak a recsegés, már recsegésről álmodtam. :Y

(#3526) bigdee888 válasza morphin (#3524) üzenetére


bigdee888
tag

Nekem mar uton van egy ilyen! :)
Kivancsian varom, hogy milyen lesz. Van egy tabletem is, azon is van OTG funkcio, ugyhogy raadasul tobb helyen is lehet majd hasznalni.
Nagyon jo kutyunek tartom - egyelore :).

(#3527) k5.20 válasza morphin (#3524) üzenetére


k5.20
senior tag

Nekem is úton van már, ide is érhetne lassan...van egy 64GB-os kártyám, annak ez kell.

(#3528) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ha már hiba: Expansys-nál napokig 141k volt a 32 Gb-os fehér verzió ára, de látom már javították :)

Dive ever, work never.

(#3529) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Újraflasheltem a TMobileos 10A rendszert, factory reseteltem és még most sem működik a "three finger swipe" sem a hangerő gombok hosszabb nyomvatartásával elérhető funkciók... Most komolyan vigyem visze emiatt a TMobile szervízbe? Ők ugyanezt csinálnák mint én csak valszeg erre egy hetet kellene várni.

(#3530) Quqesz


Quqesz
nagyúr

ha vkit érdekel kicsit más kinézetű launcher:[link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#3531) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Ok, a three fingeres cuccra rájöttem, én voltam a hülye elnézést hogy itt idegesítem ezzel a jó népet. Tegnap este még simán megcsináltam, ma pedig csak ezernyi próbálkozás után jöttem rá...
Viszont a hangerő gombos kamera indítás még mindig nem működik valamiért(van erre vmi rejtett beállítás?), a play meg nem tudja letölteni a facebookot. Minden appot simán letölt de a facebook esetében "hiba 500"-at ír.

(#3532) Viper26 válasza Wade0303 (#3531) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azt a kupac sz@rt jobb is nem letölteni, de ha nem tudsz élni nélküle akkor már Atrium inkább.

Pixel 7 | FR955

(#3533) zazenke válasza TMT7TMT7 (#3525) üzenetére


zazenke
őstag

én meg folyamatosan az s4 gyel párbajoztatom és pro és kontra mert ugye a t-mobilnál most ez a két modell van értelems telefon. ezért van az hogy folyamatosan az ittenieket és az s4 forumosokat is zaklatom kérdésekkel

[ Szerkesztve ]

(#3534) F-ECT$ válasza zazenke (#3533) üzenetére


F-ECT$
titán

És melyik áll nyerésre?

Dive ever, work never.

(#3535) tsuckware válasza zazenke (#3533) üzenetére


tsuckware
tag

Nekem volt s4-em, de ez a telefon jobb... a második nap végén járok, 29% on vagyok, ilyet eddig nnálam egy androidos telefon sem tudott... nagyon durva... a kijelző is jobb, kinézetre is jobb (szerintem), nagyon jó telefon...

[ Szerkesztve ]

(#3536) zazenke


zazenke
őstag

és ha már kérdések a hátrányoknál az otg vel úgymond áthidalva látszik a 16gb. de a 600 mega szabad ram-ról nagy a csend. nem igaz minden esetben hogy az android felszabadítja a helyet ha fogy ez nem teljesen működik. ez tapasztalat többek közt ez idegesít a mostani xperia ray telefonomban a legjobban. 100 mb alá esik a free ram és csók . a telefon iszonyatosan belassul és semmi felszabadítás nem történik napokig sem. ma megnéztem a tmobilnál egy kirakott s4 példányt annál 900 mb volt a szabad . a fórumon ennél csak többet mondogatnak. fényképezés területén a videóban jobb az lg az ois miatt is ezen kívűl az éjszakai vaku nélküli fényképezésben is jobb az lg. de a nappali normál fényképezésnél bizony az s4 élesebb képeket lő. ezt bizonyítja az összes teszt kép ami a mostani legutolsó fényképezős teszben készült a mobilarénán de ezt bizonyítják a labor képek is a gsmarénán az összehasonlító képeken. nagyon jó példa erre ha a mobilarénás képeken megnézzük a belvárosi képek közül az egyiket ott látszik egy kék gyalogos tábla .hihetelen különbségek alakulnak ki 100 % os nagyításban. az s4 nél még olvasható feliratok az lg az széttördeli a képet.[link] . de a többi képnél is ez látszik megjegyzem a gsm arénán képélesség szempontjábol az s4 -nél nem is találtam jobbat. ez jól látszik a színes poszter jobb fölső sarkában lévő hajón pl,a feliraton. vagy bal alsó gsm arena felirat[link] . és itt és a memória bővithetőségnél és a free ramnál és a minőségibb kijelző üvegnél mert ugye a gorilla glass 3 as jobb mint a kettes ,itt el is fogyott az s4 előnye. minden másban az lg g2 viszi a prímet. kijelző aku idő , árazás stb. bár itt is vannak viták mert pl az összesített akuhasználatban a két készülékben minimális különbségek adódnak a gsmarena szerint. talán egy számérték ha jól emlékszem..az lg nél az sem bejövős hogy sokszor vágja a képernyő aljáta kezelősávval pl internetezésnél is és el is tünik a kéttized col előnye. ezt csak youtube-os videokon látom. az már csak hab a tortán hogy a t-mobilnál ott dolgozó haverom tényleg az s4 et ajánlja arra hivatkozva hogy bár régibb modell de a samuk mindíg is jobban ki forrva hardveresen és szoftveresen. Ez véáleményem szerint csak rossz beidegződés. bocs a hosszú rizsa miatt

[ Szerkesztve ]

(#3537) zazenke


zazenke
őstag

sőt a gsmarena azt is lemerészeli írni hogy 3 órával az endurance time még jobb is az s4 nél . ez az amoled miatt lehet mert az ha jól tudom kevesebbet zabál és itt filmnézést is tesztelnek vagy fogalmam sincs honnan szedik

(#3538) barnassters válasza zazenke (#3536) üzenetére


barnassters
csendes tag

nekem 900-1200mb között mozog a szabad ram-om, gyári szoftveren. de általában zárom a nem használt alkalmazásokat.

<div>Q: How do you annoy a web developer?</span>

(#3539) zazenke válasza barnassters (#3538) üzenetére


zazenke
őstag

ebbe igazad van csak nem ezt a zárogatást akartam játszani egy csúcs telefonnál mert a ray-nél is ezzel szórakozgatok de ne vegyük már egy kalap alá

(#3540) rayman2006


rayman2006
tag

Tudd valaki jó tok amit itthon is lehet kapni?

(#3541) barnassters válasza zazenke (#3539) üzenetére


barnassters
csendes tag

megnyitottam az összes alkalmazást amit csak tudtam, így 640mb-ra csökkent a szabad ram, de semmiféle lassulást nem érzékelek a telefonon. egyébként én személy szerint szeretem az alkalmazásokat bezárogatni :D

volt már s4-em is korábban, azzal sem volt problémám a ram-ot illetően.

<div>Q: How do you annoy a web developer?</span>

(#3542) Viper26


Viper26
nagyúr

Aztamindenit hogy szól a flac ezzel a telóval. :Y :))

Pixel 7 | FR955

(#3543) zola-


zola-
őstag

Segítsetek már légyszives, hogy a navbar kisebb legyen....Itt a megoldás de nem igazán értem.... :U Most rootolnom kéne előtte a telót? Nem tűnik bonyolultnak,de akkor sem értem.

(#3544) barnassters válasza zola- (#3543) üzenetére


barnassters
csendes tag

Igen, szükséges hozzá root.
Viszont én inkább ezt ajánlanám. Számos változtatást tudsz csinálni a navi-baron, de ehez is kell root.

<div>Q: How do you annoy a web developer?</span>

(#3545) zazenke válasza barnassters (#3541) üzenetére


zazenke
őstag

én most akarnék először belépni a zászlóshajó kategóriába . egy jó kis facebook alkalmazás mellé egy facebook messenger kiegészítés és máris eltünt 100 mb ram a rendszerből

(#3546) zola- válasza barnassters (#3544) üzenetére


zola-
őstag

Itt lehet állítani a navbar magasságát? Látom benne van a funkció. Engem az zavar nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#3547) barnassters válasza zazenke (#3545) üzenetére


barnassters
csendes tag

Szerintem felesleges ezen aggódnod, a jelenlegi zászlóshajó kategóriájú készülékeknél nem fogsz olyan jellegű problémákba ütközni, hogy elfogy a ram és belassul a rendszer :)

zola: engem is zavart eleinte, ezért eltávolítottam a hangerő és fényerőszabályzó csúszkákat, valamint kisebb ikonokat állítottam be, így már abszolút baráti. de hát végülis kinek mi ugye :)

<div>Q: How do you annoy a web developer?</span>

(#3548) Viper26 válasza barnassters (#3544) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ebben ha átméretezed, akkor az UI alján lévő ikonok ezt követik, tehát lejjebb kerülnek?

Pixel 7 | FR955

(#3549) zazenke válasza barnassters (#3547) üzenetére


zazenke
őstag

és rootolás nélkül nem megoldható ezeknek a sávoknak a kicsinyítése pl ?

(#3550) barnassters válasza Viper26 (#3548) üzenetére


barnassters
csendes tag

Ha a home screen ikonjaira gondolsz akkor azokra nincs kihatással a navbar ikonjainak átméretezése. Azoknak a méretét valami launcher segítségével tudod variálni.

zazanke:
az ilyen módosításokhoz az esetek nagyrészében root szükséges.

<div>Q: How do you annoy a web developer?</span>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.