Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) --1c3m4N-- válasza Wade0303 (#3350) üzenetére


--1c3m4N--
csendes tag

Igen persze lentebb írtam is a pontos verzió számot.

(#3352) Wade0303 válasza --1c3m4N-- (#3351) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Hát akkor ezek az LG PC-s szoftverek nagyon érdekesen működnek, erre már tényleg nem lehet magyarázatot adni...

(#3353) k5.20 válasza Zedd1963 (#3320) üzenetére


k5.20
senior tag

Én is az UK-t tettem fel, de EUR-t ír belül ki.

(#3354) balika333 válasza Wade0303 (#3348) üzenetére


balika333
tag

A "HKG" a szoftverre utal, tehát Hongkong. Általában mobil boltos telefonok jönnek ilyen szoftverrel, amit nyugodtan le lehet cserélni Open Europeanra "EUR" és akkor mondjuk lesz LTE :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

(#3355) Viper26 válasza balika333 (#3354) üzenetére


Viper26
nagyúr

Lett is, de lehet itt felénk nem túl jó a lefedettség (telenor)... :(

Pixel 7 | FR955

(#3356) k5.20 válasza balika333 (#3354) üzenetére


k5.20
senior tag

#3346 leírta, hogy az open eur az 10A.
A HKG pedig 10B, ami frissebb, csak nincs benne LTE kapcsolási lehetőség. Tehát, aki a legfrissebbet akarja LTE-vel, az az UK Open-t nyomja fel.

[ Szerkesztve ]

(#3357) Pityukaka


Pityukaka
tag

Sziasztok! Többen említitek a recsegő készülékházat. Vásárláskor pontosan hol-mit nyomjak meg, hogy ellenőrizzem ezt a ropogást? Pixelhibát hogyan tudom ellenőrizni? Én kártyafüggetlenben gondolkodom, és valószínűleg vmelyik gsm boltból. Azt lehet tudni, hogy amiket ott árulnak, azok hová készültek eredetileg? A régiót hogy lehet ellenőrizni? Csak a későbbiekben a szoftverfrissítések miatt érdekes. (Most HTC One X-em van, ami pl. eredetileg svájci szolgáltatós volt, nem is jött meg már rá a sense 5).
Van vmi ötlet még, hogy mit kell indenképp megnézni, mielőtt elviszem a boltból? Köszi!

(#3358) --1c3m4N-- válasza Pityukaka (#3357) üzenetére


--1c3m4N--
csendes tag

Gombok körül meg alatta, középen. Csavargatni nem kell, csak a hátlapot ellenőrizd. Playről LCD TEST szedd le. Dobozról kiderül azaz a matricáknál hogy melyik országba szánták de a telóban a "Telefonról" (asszem igy van) menüpont a beállitásokban is meg tudod nézni. Ezt keresd D80210x-xxx-xx ( pl D80210b-HKG-xx ez akkor hong kongi)

[ Szerkesztve ]

(#3359) Viper26


Viper26
nagyúr

Hívás közben nagyon jól néz ki ahogy a hátsó led fehéren világít / villog. :)

Pixel 7 | FR955

(#3360) zack válasza Viper26 (#3359) üzenetére


zack
nagyúr

Ez nekem is bejön. :C De azért a hívásrögzítés funkció hiányzik hívások alatt. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3361) Viper26 válasza zack (#3360) üzenetére


Viper26
nagyúr

Majd MIUI-ban nemsoká. :D

Pixel 7 | FR955

(#3362) zola-


zola-
őstag

Nos, nekem is megvan a G2. Viszont a gombok alatt recseg a hatulja. Lehet ezzel valamit csinalni? Vagy ovatosan nyuljak hozza? Mennyire jellemzo ez?

[ Szerkesztve ]

(#3363) dodicsaba válasza Pityukaka (#3357) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

A hátulja recseg a gombok alatt aztán meg 1-2 nap után teljes egészében olyan szinten ha kézbe veszed mindenhol.oldala hátulja szinte körbe járja a telefont.Gsm boltba vettem én is magyar garos számlás és ami lényeg kipróbáltam átvételkor és minimális volt a recsegés de gondolom ahogy igazodott használatkor felerősödött. Ma vissza is veszem a 3 napnál járok cseréljék ki vagy adják vissza a pénzem. 150 ezerért kapjak minőséget gondolom ebbe a kategóriába elvárható. El@rta az Lg ezt a jó telot ilyen aprósággal!!

BlackBerry Passport

(#3364) dodicsaba válasza zola- (#3362) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Másfél hete jellemző. T sek is recsegősek.Nem tudsz csinálni vele semmit. Jelezd az Lg nek én már jeleztem de azt mondták még senki nem jelzett ilyen problémát. Jó lenne a ha minden recsegős telefon gazdája küldene legalább 1 levelet nekik hogy legyen nyoma és lehet akor gariba cserélnék a hátlapot.

BlackBerry Passport

(#3365) zola- válasza dodicsaba (#3364) üzenetére


zola-
őstag

Romot kdz-vel kell itt is ratenni? Honkongi romban nincs magyar nyelv ugye? Amugy van olyan erzesem, hogy elobb vagy utobb mindegyik telefon eljezd majd ropogni, recsegni. Vagy megszokjuk vagy eladjuk. :)

(#3366) djoei


djoei
tag

erősen gondolkodok a g2-őn bár a recsegés kezd visszatartani. sony előtti telóm volt recsegős nem volt jó kézbevenni....vagy várjak vele hátha későbbieknél nem lessz ez a "hiba"..?

(#3367) toto0569 válasza djoei (#3366) üzenetére


toto0569
addikt

Nekem azóta sem recseg,lassan 1 hónapos...

(#3368) dodicsaba válasza zola- (#3365) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

nekem hun os telom van nem szoktam ázsiait venni. Eus romot kell feltölteni rá és abban minden benne lesz. Le van itt feljebb írva a teljes menete.. Nem értek teljesen egyet veled mivel az ez előtti g2-őm nem recsegett 2 hét után sem.Semmilyen szinten igy arra következtetek hogy a mostani szériával történt valami. Van itt jo pár ember akinek nem recseg.Az elsők akik megvették.

BlackBerry Passport

(#3369) dodicsaba válasza toto0569 (#3367) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

:C :C Na erről beszélek.

BlackBerry Passport

(#3370) zola- válasza dodicsaba (#3368) üzenetére


zola-
őstag

Hat akkor megprobalom igy megszokni, vagy lecsereljuk. Mondjuk az biztos hogy meg a nexus4en sem ment minden ilyen siman ment ezen. Semmit nem kell mokanyolni, jol megy minden. Nem linkelned be melyik hozzaszolasban van a romolas folyamata?

(#3371) toto0569 válasza zola- (#3370) üzenetére


toto0569
addikt

Kb. 2-3 oldallal visszább a nevemnél...

(#3372) dodicsaba válasza zola- (#3370) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

3317 hozászolás :)

BlackBerry Passport

(#3373) Bossi válasza dodicsaba (#3372) üzenetére


Bossi
őstag

Gyerekek a frissítés dolog nálam sem okés T-s a készülék a 10A-ra mondja, hogy a legújabb.
Otthon nincs XP-s gép már asszony cégese is Win7...

(#3374) zola- válasza toto0569 (#3371) üzenetére


zola-
őstag

Köszi! Már csak 2 kérdés. A legújabb UK rom a "B" verzió is tartalmazza a magyar nyelvet? Cwm recovery létezik e már rá, és valami jó főzött rom?

(#3375) dodicsaba válasza Bossi (#3373) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

nekem 10b van rajta igy vettem.

BlackBerry Passport

(#3376) pit450


pit450
aktív tag

Most akinek recseg-ropog az mind T-s vagy ezt így nem lehet kijelenteni?
Mennyire recseg jobban mint egy s3-s4?

(#3377) leslien válasza pit450 (#3376) üzenetére


leslien
nagyúr

azért ropog mert friss majd egy hónap múlva meg száraz lesz :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3378) ferrari1 válasza pit450 (#3376) üzenetére


ferrari1
őstag

Nem lehet kijelenteni. Recseg a most vásároltak közül szerintem mindegyik :(( Nagykerben meg lett tapogatva 30 darab hátha egyik csendben van és az enyém lehet, de nem. Mindegyik ropogott. Úgy néz ki én lemondok a G2-ről emiatt addig, amíg össze nem rakják rendesen vagy el nem fogy ez a széria.

(#3379) diodd


diodd
tag

Én már nem értem ezt a recsegést. Az elején a gombok alatt nekem is recsegett, de most kb másfél hét után nem csinálja. Érzem és látom is hogy mozog egy kicsit a hátlap, de nincs hangja

Mate 7

(#3380) kali válasza pit450 (#3376) üzenetére


kali
legenda

nem, amiket például én néztem, azoknál pont a t-s recsegett kevésbé - azt is vette meg aztán a haver, aki elhívott magával segítségnek a készülék megvásárlásához.
jobban recsegtek - még a t-s is -, mint az s4.

(#3381) migabi24 válasza pit450 (#3376) üzenetére


migabi24
nagyúr

Jobban recseg mint a samuk

(#3382) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Elfogultság nélkül tudtok nekem pro/kontra érveket mondani a telefonnal kapcsolatban? Ami eddig zavar az a hatalmas méret, illetve az anyagminőség, nem akarok megint olyan gagyi műanyag telefont, mint a mostani SGS 1.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#3383) zola-


zola-
őstag

Amúgy meg lehet, hogy 1-2 hónap és a helyére csúszik minden és abbahagyja a recsegést.(ha addig nemkapsz tőle sokkot.) :U Amugy rajottem ha olyan finoman nyulok hozza, mint ahhoz a bizonyos noi szervhez akkor ugy nem recseg. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3384) Gergőke88 válasza A_ScHuLcZ (#3382) üzenetére


Gergőke88
addikt

pro:
-gyors
-jó kijelző
-jó akkumulátor
-nem laggol
kontra:
-csúszós hátlap
-egyes darabok nyikorognak

Enyém ma megy vissza a T-be (8napos elállás).

(#3385) toto0569 válasza migabi24 (#3381) üzenetére


toto0569
addikt

Gondolom,hogy azért recsegnek mert még sima a műanyag felülete és tapadnak kissé egymáshoz + az összerakáshoz használt "kenőanyag" miatt.Majd bekopik egy kis idő múlva...

(#3386) ferrari1 válasza A_ScHuLcZ (#3382) üzenetére


ferrari1
őstag

Ellenérv? Talán / várhatóan az eddigi tapasztalatokat figyelembe véve a késöbbi frissítések hanyagolása lehet felhozható. Minden másban a mostani széria recsegésén kívül véleményem szerint nagyon szerethető telefon.

(#3387) balika333


balika333
tag

Nincs itt szabály, hogy melyik recseg. Valamelyik olyan stabil mintha fémből lenne - össz vissz egy darab ilyet láttam - valamelyik meg ha kézbe veszed azonnal nyikorog. Teljesen mindegy, hogy hongkongi, szingapúri, európai, magyar LG garis, T-s. Igazából szívesen vennék ilyen telefont megint, de nincs kedvem addig cserélgetni, míg egy jót ki nem fogok. Minden telefonnál van gyengeség, egyik sem tökéletes. De inkább nyekeregjen mint laggoljon ;]

Samsung Note 22 Ultra

(#3388) Dondenis válasza zola- (#3383) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Holnap lesz egy hete hogy használom és ez a recsegés dolog elmúlóban van! Olyan mintha kopna össze. Egyre masszívabbnak tűnik! Sokkal jobb mint az elején volt.

(#3389) F-ECT$ válasza Gergőke88 (#3384) üzenetére


F-ECT$
titán

Kiegészítve:

Pro:
-gyors
-jó kijelző
-jó akkumulátor
-nem laggol
-van fm rádió
-jó audio chip
-a nem kifejezetten fényképezős mobilokat leszámítva jó kamera
-knock on + hátlapi gombok
-jó design
-jó ár

Kontra:
-csúszós hátlap
-egyes darabok nyikorognak
-"csak" 4.2 van rajta, és az eddigi tapasztalatok alapján később várhatóak a frissítések
-automatikus fényerő szabályozó kicsit lassan reagál
-elég gyorsan eléri azt a pontot, ahol a melegedés megelőzése érdekében leveszi a cpu teljesítményét
-nem bővíthető memória, és a 16 Gb-os verzión 10-11 Gb érhető csak el

Dive ever, work never.

(#3390) toto0569 válasza Dondenis (#3388) üzenetére


toto0569
addikt

Én mondtam neked anno...

(#3391) migabi24 válasza balika333 (#3387) üzenetére


migabi24
nagyúr

Lehet hogy az a hibás ami nem recseg :-)

(#3392) Dondenis válasza toto0569 (#3390) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Igazad volt :K :DD

(#3393) djoei


djoei
tag

csak hogy a recsegést rendessen kitárgyaljuk :) kézbevételni mi a helyzet? mert a hátsó gombokat nem igazán" kell" nyomkodni szóval ha csak akkor az nem olyan vészes...köszönöm mindenkinek aki ír mert tényleg lényeges lenne vásárlás szempontjából

(#3394) zola- válasza djoei (#3393) üzenetére


zola-
őstag

Nem nyomkodom a gombokat...ezt a 2 koppintasos dolgot hasznalom.
Dondenis: Remelem igy lesz! Bar mar tobb helyrol irtak , higy muloban van!

[ Szerkesztve ]

(#3395) balika333 válasza djoei (#3393) üzenetére


balika333
tag

Én ha kézbe vettem a telefont, és tényleg csak finoman fogtam akkor csönd volt. (bár így a csúszós műanyag felület miatt féltem, hogy elejtem) De ha benyomtam hátul a bekapcsoló gombot, amihez biztosan kellett fogni a telefont, mindig megnyikkant. Idegesítő dolog.
Ha valaki ilyen telefont szeretne venni, ezt ellenőrizze le, hogyha kézbe veszi és keményebben megfogja akkor csöndben van-e. Ha igen lehet megvenni :C

Samsung Note 22 Ultra

(#3396) bounty123 válasza djoei (#3393) üzenetére


bounty123
őstag

A gomboktól függetlenül, ahogy megtámasztod hátul, hacsak nem direkt óvatosan nyúlsz hozzá, megröccen általában.

(#3397) zola- válasza bounty123 (#3396) üzenetére


zola-
őstag

A keprnyo koppintasos dolgot kell hasznalni...

(#3398) balika333 válasza zola- (#3397) üzenetére


balika333
tag

A telefont meg ne fogjuk meg :DDD Mint Steve Jobs az i4 esetében "máshogy fogd" :C

Samsung Note 22 Ultra

(#3399) Bossi válasza balika333 (#3387) üzenetére


Bossi
őstag

Nekem volt S4-em annál is mozgott a hátlap sőt S3-nál is ez sajnos ennek az anyagminőségnek a hátránya... szerintem
a fém meg az üveg nem fog mozogni...
Egyébként nekem ami most van, igaz kicsit mozog de, semmi hangja nincs.

(#3400) zola-


zola-
őstag

Az enyém 2013 szeptemberi gyártás, és a dobozon 6KG kód van! :Y Ez nem a Hongkongi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.