Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) laca.1


laca.1
aktív tag

Tesztelgetem a yoda kernelt cpu már levettem 1.5ghz fogyasztás csökkentés céljábol egyenlőre azt vettem észre akuidő javult,a rendszer ugyanolyan gyors semmi lagg.
Kinevettek mikor írtam hogy a yoda kernel folyamatosan 4 maggal dolgozik közel azonos órajelekkel.
A droidmax kernel általában 1maggal még videó nézés alatt is egy max kettő nagyon gyepálni kellett hogy folyamatosan 4 menjen.yodánál mindig 4 megy a cpu-z progival figyeltem mi zajlik a háttérben.
Ha hiszitek ha nem nállam így megy,csak egy tapasztalatot osztottam meg hátha valakit érdekel.

(#34202) rayoliviero válasza watador600 (#34200) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én CloudyFlex 2.3 romra tettem már fel Dorimanxot és Yodát is, semmi probléma nem volt.

(#34203) szoja válasza hito (#34176) üzenetére


szoja
tag

Szia! Olvass vissza, én is jártam hasonló cipőben 1-2 napja. Fogalmam sincs mi okozta. A lényeg: a fotóid nem tűntek el, csak valamiért meggajdul a galéria app. Fogj egy filekezelőt (pl. a gyári Fájlkezelő tükéletes, vagy Total Commander, ES File Explorer) és nézz be a DCIM\Camera folderbe - ott lesznek a régi képeid. A galéria app egyébként nálam egy factory reset után megjavult, mondjuk eltartott vagy 2 óráig mire megint belaktam a rendszert...

(#34204) Tsebacsi válasza apaszka (#34180) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Azok még a szép idők voltak, én is nagyon pályáztam akkor egy A300-ra, de még nem volt rá keret. Ma meg már van, de akkor se kell, ez a Lenovo Yoga2 13 nagyon faja kis cucc, egy ideig megtartom, pedig a Dell Vostro-val se volt baj, csak nem volt tapis :P Na mind1, ha gondolod megnézem van-e valahol A200 keret a cégnél.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#34205) Andrew10


Andrew10
aktív tag

Üdv. Amikor akarom a pc suite-al megnézni, hogy van e új szoftver ki dob egy ablakot, hogy a telon a pc suite-ot válasszam mert nem ismeri fel a telot. De a kapcsolódási lehetösegeknél nincs pc suite. Valami ötlet? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#34206) watador600 válasza rayoliviero (#34202) üzenetére


watador600
senior tag

Én mikor erre a romra feltoltam a dorimanxot akkor ezt kaptam reboot után: link

Reset után is ez volt. Majd nyomtam egy factory resetet és raktam újra a gépezetet aztán ment. Azóta nem próbáltam (nem merem). Holnap megnézem a yodát.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#34207) rayoliviero válasza watador600 (#34206) üzenetére


rayoliviero
veterán

D802 kernelt tettél fel, nem nézted el?

(#34208) watador600 válasza rayoliviero (#34207) üzenetére


watador600
senior tag

Nem hiszem, mert droidmester romjához is ugyan azt a zipet használtam :/

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#34209) dunken


dunken
csendes tag

Sziasztok. Valaki meg tudná mindani hogy hogyan kell vagy hova kell másolni zenét a G2re hogy a gyári lejátszó lássa? Nem tudok rájönni. Akárhová másolom nem találja.
Köszi...

Tape at war you one a fan!!!

(#34211) Quqesz válasza dunken (#34209) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Elvileg a music mappa és ott látnia kell az összeset,kivéve ha vmi rendszermappában van....ha nem jó így,akkor csinálj egy gyári visszaállítást(előtte ments mindent)

Andrew10
Én inkább így ajánlom:LG hivatalos oldalán van terméktámogatás,onnan töltsd le a drivert,majd az LG Mobile Support Tools-t,és azzal frissíts.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#34212) watador600 válasza DMThief (#34210) üzenetére


watador600
senior tag

Wow. Király! :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#34213) Mankó válasza dunken (#34209) üzenetére


Mankó
veterán

Eredetileg barhonnan betallozhatok. Usb-rol is hallgattam zenet es semmi mappaban nem voltak. Lejatszando formatumra figyelj!

(#34214) Andrew10 válasza Quqesz (#34211) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Köszi szépen.

(#34215) L4ck091


L4ck091
csendes tag

Sziasztok!

Volt már valakinek olyan problémája, hogy beállítja a telefont rezgő űzemmódra (pl.: éjszakára) és pár órával később visszaáll rendes "hangos" üzemmódra?
Silent mode widget-et használok, lehet az a hiba?

Válaszokat előre is köszi!

(#34216) rzoli válasza szoja (#34203) üzenetére


rzoli
senior tag

Ha a beállításokban, az alkalmazás/galérián belül egy gyorsítótár ürítést, esetleg adattörlést csináltok, az nem hozza helyre? Csak nem kell neki full FR?!

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#34217) hito válasza szoja (#34203) üzenetére


hito
nagyúr

Nincs ott sajnos. Letörölt mindent. A szabad hely is megnőtt 2GB-ról 9-re.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#34218) pandor


pandor
tag

A héten 2 G2 telefon került hozzám, de más a szoftver rajtuk:

Android 4.2.2 / szoftver: D80210e-216-01 / cikkszám: JDQ39B
Android 4.4.2 / szoftver: D80220b-216-01 / cikkszám: KOT49I.D80220b

Lenne pár kérdésem:
1. verziószám a D802 utáni rész, azaz 10e és 20b?
2. a 20b jelenleg az utolsó verzió?
2. mit jelent a cikkszám különbözősége?
3. a Szoftverfrissítés menü alatt a mindkét esetben az áll, hogy a telefon a legfrissebb verziót használja, ami nyilván nem áll, van mód ezeket automatikusan (frissítésre kattint->szoftver le letölt->telefon újraindul->telepít->kész, ahogy pl. nexus 7-nél történik) frissíteni az utolsó verzióra (1.hsz-ban írt kézi frissítést olvastam)
4. gyári billentyűzetre rá lehet varázsolni az ékezetes betűket vagy csak hosszan tart+kiválaszt játszik (pl. Anysoftnál teljes az összes magyar karakter közvetlenül elérhető)?
5. fórumot olvasva még nem találtam listát a büntetlenül letiltható alkalmazásokról, volt már ilyen? root nélkül gondolom ez a legjobb módja az optimalizálásnak?

Köszönöm a válaszokat

(#34219) rzoli válasza pandor (#34218) üzenetére


rzoli
senior tag

5: az összefoglalóban van erről is egy bekezdés, de a többivel kapcsolatban, ha nem is mindről is találsz infókat.

- Fagyasztható és törölhető programok:
Itt egy lista, az LG G2-n fagyasztható és eltávolítható programokról. Azért ezt csak saját felelősségre csinálja mindenki!!! Ez a lista más verziójú G2-höz való, de 99%-ban megegyezik a d802-el. Maximum pár programot nem fogsz megtalálni,mert a mienkben nincs. Illetve ha bemegyünk a Beállítások--> Általános--> Alkalmazásokba, akkor itt a letöltve fül alatt lévő összes program eltávolítható.

De szerintem root ehhez is kell.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#34220) Gaberking válasza L4ck091 (#34215) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!
Nálam még soha nem volt ilyen hiba.
Elképzelhető, hogy a Silent mode widget a hiba okozója.

(#34221) pandor válasza rzoli (#34219) üzenetére


pandor
tag

köszönöm a listát, az összefoglaló (és ~6000 hsz) átolvasása után írtam a kérdéseket...

(#34222) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Üdv !

Stock, rootolt v20D többször csinál olyat, hogy nem tudom felvenni.
A poén, hogy amióta megvan, csak pár napja csinálja.
Nem települt semmi, nem változott semmi, csupán használva volt.

v20C Telekom-os volt korábban javasolva. Nincs olyan v20C ami nem Telekomos boot animációval indulna ?
Valahogy ritka a v20C. Van rejtett hibája esetleg, mert a v20D nem 100-as.

Rooton kívül más piszka nincs a telefonon. JA, kamera mod, de attól csak jobb lett a kamera ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#34223) killzone1987 válasza hito (#34187) üzenetére


killzone1987
senior tag

Nálam azt a mappát koppasztotta meg,amelyikbe másoltam,és olyat is csinált már,h átmásolt egy fájlt,úgy húztam ki a pendit,h nem nyomtam a leválasztásra,csak kihúztam,és a fájl nem volt rajta...

(#34224) gusthy válasza eladogeppc (#34222) üzenetére


gusthy
veterán

Maga a telefon T-mobileos?

Igazából úgy tűnik, hogy a különböző 20B/C/D-k eléggé zavarosan vannak jelölve, van olyan 20B, amiben van knock code, van, amiben nincs, illetve igazából pl. a sima D és a T-s C közt nem nagyon látok különbséget, kivéve, hogy benne vannak a Telekomos appok, amik viszont törölhetőek.

(#34225) eladogeppc válasza gusthy (#34224) üzenetére


eladogeppc
veterán

Korábban írtam, hogy a v10F után v20D-re váltásnál a hangminőséggel voltak problémáim.
A hívott fél nem értette mit beszélek rendesen, amire javasolták a v20D-ről v20C-re állást.
:R
Telenoréknál csak v20B van. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#34226) Soltee válasza eladogeppc (#34222) üzenetére


Soltee
tag

Én is leírtam már a tapasztalataimat...
V20D tényleg gáz... V20b sem az igazi.
A T-s v20c viszont nagyon jó...

Melyik camera mod-ot használod?

[ Szerkesztve ]

(#34227) rayoliviero


rayoliviero
veterán

(#34228) Mazda6_2.0D


Mazda6_2.0D
tag

Sziasztok!
Megjött a Nilkin bőr QW tokom meg 3db képernyővédő foliam(10$). Nagyon jo, nincs fém kerete, és tetszik az hogy aktiv aflip, ha kinyitom felold, lezárom lekapcsol. Batran ajánlom mindenkinek :) bár kicsit nehezebb hadznalni vele a telot mert csak 1kezbe foghato, de nekem nagyon bejön. Külön QW alkalmazások nincsennek?

(#34229) eladogeppc válasza Soltee (#34226) üzenetére


eladogeppc
veterán

Hát az xdabbed-et.
De fasza ez az időjárás widget anomália.

Szerk: Korábban linkeltnél van 1xűbb megoldás.

Widget törlés, majd widget újra kirak, szól hogy téma kell, és voilá már tölti is lefele.

:R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#34230) Soltee válasza eladogeppc (#34229) üzenetére


Soltee
tag

Nekem is az van..
És hang jobb lett a videónál?
És tudsz otg-n rögzíteni? Nem mintha használnám csak megpróbáltam és a beállításoknál nincs olyan amin át lehetne kapcsolni...

(#34231) szoja válasza rzoli (#34216) üzenetére


szoja
tag

Nekem sajnos nem volt elég az adat/cache törlés, fogalmam sincs mitől gajdult meg. Csak a FR segített.

(#34232) szoja válasza hito (#34217) üzenetére


szoja
tag

HUH :( Akkor sajnos csak az undelete segíthet, de az csak root-olt telóval megy.

(#34233) zazenke válasza Soltee (#34230) üzenetére


zazenke
őstag

az összefoglalóban le van írva hogy hogy lehet a video hangjának dadogását megjavítani . nem is kell hozzá rom csere .azt próbáltad már ? én igen de tégláztam úgyhogy legközelebb figyelmesebb leszek

(#34234) gusthy válasza rayoliviero (#34227) üzenetére


gusthy
veterán

Meg gyakorlatilag is. Ez csak azért gáz, mert nekem például nagyon fontos, hogy menjen.

(#34235) Wade0303 válasza Soltee (#34226) üzenetére


Wade0303
aktív tag

A T-mobile-os V20C-ben van knock code?

(#34236) kekkola válasza Wade0303 (#34235) üzenetére


kekkola
senior tag

Van.

O+8T

(#34237) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Mi a tök jó ebben a knock code-ban ?
Nem is értem.
Akkora nagy újjítás, mintha szembogár lock lenne. :F :F
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#34238) DonMaster válasza eladogeppc (#34237) üzenetére


DonMaster
addikt

kell a népnek, mimás ért, 99%-a akik kunyerják és izélnek hoyg nem megy meg neki nincs meg stb. azok csak 1x kiprobálják oké nekem van ilyen azt jolvan nem használom :).
legjobb szerimtem a képernyö ujlenyomat olvaso :D

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#34239) Wade0303 válasza eladogeppc (#34237) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Én sem használom. Csak azért kérdeztem hogy van-e mert úgy emlékszem mintha lettek volna problémák abból hogy valaki knock code-os rendszer telepítése után downgradelt knockcode nélkülire mivel hogy más a touch firmware a kettőnél meg más kernel kell. Aztán lehet semmi probléma nem lenne belőle, de csak óvatosságból rákérdeztem, bár egyelőre úgysem akarom lecserélni a DroidMester féle V20D-t.

(#34240) szoja válasza DonMaster (#34238) üzenetére


szoja
tag

Nekem van, használom, szerintem tök jó. Egyszerűbb, mint a PIN és pattern lezárás. De igazad van, az ujjlenyomat ellenőrző lenne az igazi - kár, hogy azt a G2 nem tudja :)

(#34241) zack


zack
nagyúr

Látom sok a gond a szoftveres oldalon. 2 hete Flex 2.2-öt használok. Mit is mondhatnék. Eddig semmi hiba, teszi a dolgát. Azt hiszem maradni fogok Flex vonalon, mert ez az eddigi legstabilabb custom ROM a telefonomon.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34242) rzoli


rzoli
senior tag

Nekem is kábeles kérdésem lenne most. OTG Y kábellel működk valakinek a telefon+pen+töltés egyszerre?

Valami ilyesmit keresek: [USB OTG Y]

Van egy ilyen 300Ft-os kategóriájú kábelem, de a telefonnal nem megy a töltés, bezzeg a noname tablettel igen... Hálás lennék, ha ajánlanátok egy működőképest.

Egy kép többet mond minden szónál :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#34243) DonMaster válasza rzoli (#34242) üzenetére


DonMaster
addikt

lehet , hogy a telefon nem támogatja ezt a 2az egyben dolgott, de a noname tab meg igen, ez elégé gyakori , hogy 1-2márkás cucc nem támogat olyat amit egy ocska kinai vacak már töb éve igen .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#34244) eladogeppc


eladogeppc
veterán

MIUI-t akarok ! :D Normálisat, csak béna változat van ha jól láttam :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#34245) gusthy válasza zack (#34241) üzenetére


gusthy
veterán

Nem tudom, mit látsz, nekem azóta 20c van fenn, amióta kijött, és semmi baja. Szerintem ez főleg user error, amit látsz.

(#34246) Mankó


Mankó
veterán

Valamelyik tag keresett itt PureGear tokot, nekem van eladó.
Bocsi az OFF-ért, de így hamarabb egymásra találnak [link]

(#34247) zack válasza gusthy (#34245) üzenetére


zack
nagyúr

Valószínű. Bár futottam bele anomáliákba más romokkal amit írtam is korábban.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34248) tesoh válasza eladogeppc (#34244) üzenetére


tesoh
tag

Ezt próbáltad? Tegnap jött ki, én meg vagyok elégedve vele.:)
Kép:

(#34249) Mankó válasza tesoh (#34248) üzenetére


Mankó
veterán

Elgondolkodtató. Szerintem nem csak én örülnék egy összefoglalónak a tapasztalatokról.
Ezt is root és twrp után lehet felrakni? Eltávolítása hogy történik?

(#34250) andaxin76 válasza tesoh (#34248) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Na erről mesélj valamit. Ezt hivatalos Miui rom g2 re? Úgy értem h a Miui progrmozói csinálták? Elég későn ért ki. Tapasztalat?

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.