Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) DroiDMester válasza gusthy (#34749) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Valószínű arra gondol hogy ugrál a térerő illetve teljesen el is megy!

Nálam is elment 1.teljes óráig nuku térerő nem volt csak segélyhívás szöveg!
Most jött vissza nemrég a hálózat! :K

(#34752) Mankó válasza toto0569 (#34747) üzenetére


Mankó
veterán

Es azota minden rendben van tererovel mindennel?

(#34753) toto0569 válasza Mankó (#34752) üzenetére


toto0569
addikt

:K
Az asszony kártyája fél nap alatt lemerítette a telót,a quick system info pro appal néztem meg és az azt mutatta,hogy a RILJ 2-38%-ig pörgette a procit.Normál esetben 0-1%,az én kártyám pedig 2G-n is le és fel...

[ Szerkesztve ]

(#34754) laca.1 válasza Andrew10 (#34730) üzenetére


laca.1
aktív tag

hali.
én magamnak függ....tettem a telót és droidmester 3.1 romja van fönt.

(#34755) kacsa7 válasza Madara (#34701) üzenetére


kacsa7
őstag

Hát én mentem eldobom a bringát, mekkora marhaságokkal tudtok foglalkozni. Ez kb. akkora okosság, mint aki kitalálta, hogy ha elkezdi tekergetni a telefont, akkor az recsegő hangot ad. Komolyan nehezemre esik nem megkérdezni, hogy ezeket a roppant kreatív, ám annál semmit nem érőbb vizsgálati módszereket hogyan találjátok ki??? Biztos bennem van a hiba, de én ezt a készüléket használom és nem a hibát keresem benne. Fel sem merül bennem, hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozzak. Komolyan, olyan dolgokon fenn tudtok akadni, totál szőrszál hasogatás nevetséges dolgokon. Ebből látszik mindenkinek mennyi ideje van... Bocs, senkit nem akarok bántani, de érthetetlen számomra...

(#34756) Andrew10 válasza laca.1 (#34754) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Priviben leírod hogyan kell?

(#34757) Quqesz válasza bandor (#34728) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van persze:sercegés a fülesben bug,bt beragadás bug,nekem a csendes mód is megjavult

Madara
Az optikai képstabilizátor hangja,de ha sokáig rázod nem fog stabilizálni semmit...
Andrew
Kdz és azt raksz fel,amit akarsz,de ha nem szolgáltatós van fent akkor is fel tudod tenni bármikor a szolgáltatóst,főleg,hogy jelenleg csak a trémobilnak van saját verzsönje,a többi open hu....

Kacsa7
+1

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#34758) kacsa7 válasza toto0569 (#34753) üzenetére


kacsa7
őstag

Szintén T-nél volt ugyanez. Merült a teló, vettünk bele 1 másik akksit, hogy az a rossz, erre azzal is csinálta... Kíváncsiságból megcseréltem 2 telefonban a SIM-et és akkor a másikat szívta le... Na úgy jöttem rá én is, hogy a SIM kártya csinálja. A T amúgy sem áll a helyzet magaslatán 1 jó ideje. Térerő bármerre -2 a másik 2 nagyhoz képest. Csomószor dob kapcsolati hibát, mikor van térerő stb.

(#34764) laca.1 válasza Andrew10 (#34756) üzenetére


laca.1
aktív tag

Nagyon szívesen segítenék de most dőltem haza melóból és hulla vagyok.de ha lesz időm holnap segítek,ha addig nem jutsz előrébb itt a fórumban. :K

(#34770) jooker82 válasza ÉPPELMÉJŰ (#34769) üzenetére


jooker82
nagyúr

A G2- a kiszemelt telód? Vagy a Nexus 6 érdekelt amúgy?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34771) ÉPPELMÉJŰ válasza jooker82 (#34770) üzenetére


ÉPPELMÉJŰ
csendes tag

A G2 a kiszemelt de a Nexus 6 is befutó lehet... De még várok a G3-ra.. :B

(#34772) jooker82 válasza ÉPPELMÉJŰ (#34771) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igy van a Sony Z2 amúgy se egy nagy durranás. Sok a nyűg vele.. Jobb is lesz neked is a G3.. Már én is várom... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34773) ÉPPELMÉJŰ válasza jooker82 (#34772) üzenetére


ÉPPELMÉJŰ
csendes tag

Igazság szerint nekem a Z2 a vízállóság miatt jön be, viszont az LG G2-nek G3-nak lenyűgöz a formavilága és nagyon bejönnek az 5, 5,2",5,5",6" modellek. Z2 még mindíg vastag a káva legalábbis az LG-hez képest.. :)

(#34776) Userlook


Userlook
tag

Ha valaki ezt meg nem latta video a G3-rol. :R :R
Hat erosen gondolkozok ha nyaron a G2-ot lecerelem ra. Ha fogja annyit birni az aksia mint a G2-nek akkor lehet h lecserelem ra :D

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#34777) jooker82 válasza Userlook (#34776) üzenetére


jooker82
nagyúr

köszi.... :) ha van még jöhet.. Meg tesztképek is jöhetnek. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34778) mouzrr


mouzrr
őstag

Hali. Júniusban szeretnék egy ilyen telefont venni, és szeretnék érdeklődni hogy megéri-e az árát? A hátlapon kívül mi számít "nagyobb" hátránynak még?
Azt is szeretném tudni, hogy mennyi a szabad RAM ha nem fut "semmi"?
Miket lehet letörölni az előretelepített programok közül?

Köszi előre is :R

(#34779) vadászcsiga válasza Userlook (#34776) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezen bizony a hatlapra került a hangszóró. Hülye megoldás

(#34780) akooos válasza vadászcsiga (#34779) üzenetére


akooos
veterán

Bizony hülye megoldás.. :(
Szintén nem tartom jó lépésnek az ugyanakkora méretű akkut a kijelző mellé.. :(

Június 27-től kapható elvileg a világon, kíváncsi leszek a személyes tapasztalatokra azért, mert a lézeres autófókusz hatalmas húzás a hátlappal egyetemben :)

Szeptemberig még kiderül, szerintem nem vagyok egyedül vele :)

(#34778) mouzrr:
Már a hátlap sem jellemző hiba (ha a recsegésre gondolsz). Nekem pl elmúlt teljesen :) Videófelvételnél van egy kis galiba a dupla mikrofon miatt, de ha elolvasod az összefoglalót (1.HSZ a lap tetején-->Összefoglaló kinyitása) akkor sok kérdésre választ kapsz.

A szabad RAM változó, ha nem fut semmi akkor 1,1 GB is lehet szabadon :) De minek? Azért van, hogy tele legyen :) 200 MB-al is akadásmentesen fut :)

Az előre telepített appok közül root után minden törölhető :) De ha jól tudom stock ROM-on, root nélkül is törölhető a legtöbb.

[ Szerkesztve ]

(#34781) Quqesz válasza vadászcsiga (#34779) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Jó helyen volt az alul...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#34782) hoge87 válasza Madara (#34701) üzenetére


hoge87
tag

nekem konkrétan rezeg mintha egy rugót pöckölgetnék benne ha kicsit jobban odakoccantom valamihez :)

(#34783) hoge87 válasza zazenke (#34741) üzenetére


hoge87
tag

köszi, előbb utóbb akkor kénytelen leszek rászánni magamat :)

(#34784) horimiki72


horimiki72
aktív tag

Egy kis érdekesség :G3 vs G2

és hogy mutat a többi mellett

Kawasaki ZX12R

(#34785) pestibenji


pestibenji
senior tag

Van már LG G3 portolt rom? :D

Viccen kívül, remélem csinálnak egyet nagyon hamar, mert egyrészt nagyon jól néz ki, másrészt az a recent apps panel sokkal jobb, mint a gyári android fos.

(#34786) Danny365


Danny365
őstag

Én nagyon vártam a G3-at, de belegondolva lehet, hogy nem akkora upgrade a G2-höz képest, hogy rohanjak lecserélni. Mármint szép, meg új, meg szuper, de hát a fene se tudja. Most az kicsit elszomoritott, hogy elvileg ugyanaz a Sony Exmor RS IMX135 kameraszenzor van benne, mint ami a G2-be is van. Persze ettől még lőhet jobb képeket, de ami anno keringett a neten, állitólagos G3 fénykép egy macsekról; kicsit kételkedem, hogy az tényleg G3-mal volt-e lőve.

Lehet érdemes még egy fél évet várni, hogy kijöjjenek a Prime készülékek, nomeg a madarak azt csiripelték, hogy februárban jöhet az LG-től Android Silver telóként valami újdonság, amit már 64 bites proci fog hajtani.

[ Szerkesztve ]

(#34787) Userlook válasza jooker82 (#34777) üzenetére


Userlook
tag

Itt van meg harom video van koztuk benchmark teszt is :
Video1
Video2
Video3

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#34788) nrb263 válasza bandor (#34729) üzenetére


nrb263
tag

Ez nemér független az enyém is de semmi update... aztirja legfrissebb :'(

(#34789) nrb263


nrb263
tag

Help! Beírtam a 2945#*802#, hogy megnézzem, hogy a "Hálózatzár" alatt mit ír ki (azt olvastam, h így meg lehet nézni, h független-e). Nekem azt írja, h "A telefon végleg zárolva van, és nem lehet feloldani". Most akkor ez mi? Mediaban vettem elvileg függetlennek kéne lennie :/

[ Szerkesztve ]

(#34790) Danny365


Danny365
őstag

G3 cuccok. A launcher (Home), téma működik rendesen. 'Ok Google' hotword is megy, a többit nem próbáltam. A hátterek, hangok is jók. Az appok gondolom nem fognak menni ebben a formában

(#34791) mouzrr válasza akooos (#34780) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi, nem nagyon szeretném rootolni :DDD

(#34792) vatomi


vatomi
aktív tag

A bemutató írásban letölthető kitkat tmobile verzió. A gyomrom megfordult a szignáltól

(#34793) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Hogyan tudom lecserélni az értesítési sávot a hagyományos csempés stílusúra, olyanra mint a Nexus5-n? GravityBox-ban megvannak a beállításai, csak a gyárit gondolom el kéne valahogy tüntetnem. Rootolt a teló! Köszönöm!

(#34794) negroo válasza Userlook (#34776) üzenetére


negroo
aktív tag

Teljesen meg gyozott ezzel , hogy 2015ben valtasak telefont.:) az sokkal nagyobb fejlodest kapok. G2 meg tokeletes ahogy van

(#34795) gemzoli


gemzoli
csendes tag

Sziasztok!
A Lg Mobile Phone Software Update Tool (B2CAppSetup) nem tudom telepíteni!
Elkezdi ,de leáll.Mi lehet a gond?
THX

(#34796) Mankó válasza gemzoli (#34795) üzenetére


Mankó
veterán

Próbáld az LG Mobile Support Tools-t, azzal is megy sok minden, köztük a frissítés is!

(#34797) Gabes13


Gabes13
tag

Üdv! Azt hiszem az LG nagyon össze kaparta magát, tény az első telóm tőlük a G2 de nagyon korrekt nagyon bírom. A G3 hát.... nem írok róla semmit elég annyi hogy látatlanba az utód lesz nálam, de amint lesz lehetőségem biztos megnyomkodom. Ami számomra is kicsit érdekes a hangszóró és az akku, nem probléma egyik sem, hátha kellemes csalódás lesz mind kettő.
+1 LG :C

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#34798) rayoliviero válasza gemzoli (#34795) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem ezt akkor csinálta, amikor a host fájlban a végén LG-t tartalmazó sorok voltak, töröltem.

(#34799) Tybike81 válasza DroiDMester (#34751) üzenetére


Tybike81
őstag

Mester nem tudsz egy Romot össze rakni gyorsan a G3nak az appjaival? A G3 home-t meg a témát sikerült feltennem, de a többi dologok nem akkarnak menni :(

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#34800) Grecky


Grecky
senior tag

Telenoros G2-m van, 20B rommal.
Napi szinten csekkolom a nem hivatalos LG romos oldalt, tegnap megjelent egy újabb 20B rom.
Most ez egy javított 20B, vagy ugyanazt rakták fel újként? Nézte valaki?
OTA-n, és PC SUITE-on azt mondja, hogy a legfrissebb ROM verziót használom.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.