Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34601) rayoliviero válasza pit450 (#34600) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kezdőképernyő/alkalmazások és ott jobb felül van egy nagyító, ott rá tudsz keresni az alkalmazásra a neve alapján és úgy megjeleníti majd és ki fogod tudni húzni.

[ Szerkesztve ]

(#34602) honda130 válasza Quqesz (#34586) üzenetére


honda130
tag

Hát köszönöm szépen a tanácsot, de nekem a pozíciót látszólag megtalálja. Igaz, hogy nem tudom milyen forrásból szedi, mert mikor először megkerestettem vele, akkor mobil internet, wifi, gps, minden be volt kapcsolva. Ellenben a Sport Trackert, hiába kapcsolom be, nem mutatja hogy elindult volna. Feltettem a GPS status nevű progit és konkrétan "0" db holdat talál. Nem tudom mi legyen. Lehet hogy nem kellett volna gyári visszaállítást végezni? Mondjuk előtte sem volt kimondottan stabil, mert két alkalommal is csk úgy indult el a gps, ha kikapcsoltam előtte a telefont. Most pedig csak villog, villog, villog a kis jelkép.

[ Szerkesztve ]

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#34603) Quqesz válasza honda130 (#34602) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Indítsd újra a telót,majd csináld meg amit írtam és rakd fel a gps test progit(play),azzal keresd meg magad mielőtt vmit elindítasz...egy próbát megér,sokaknak bevált..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#34604) voncci


voncci
aktív tag

DroiDMester,rá lehet valahogy rakni 3.1.1 romodra a 3.4 romodból a kameramódot???

(#34605) zazenke válasza DroiDMester (#34589) üzenetére


zazenke
őstag

ez érdekes én sem találom csak a beállítások menübe felsorolva de az ikonok közt nem. de reggel még meg volt mostanra elszállt. ilyet még nem pipáltam. mondjuk ezért nem telepítek semmilyen romot újra nekem nem olyan fontos. azt hittem az adw luncher szórakozik de akkor nem

[ Szerkesztve ]

(#34606) DroiDMester válasza voncci (#34604) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

xdabbeb 3.1.0 kamera mód van a v3.4 es ROM -omban! a mixer_paths.xml pedig ugyan az ami a 3.1.1. ben is!

tehát elég ha felteszed xda -ról a xdabbeb 3.1.0 kamera módot!

-----------------------------------------------
zazenke, pit450 : nem rejtettétek el véletlenül az alkalmazásoknál valami oknál fogva? Mert ilyet még én se láttam tehát nem tudom nálatok mi lehet!

(#34607) zazenke válasza DroiDMester (#34606) üzenetére


zazenke
őstag

Lehet majd holnap ránézek ma már nincs erőm

(#34608) voncci válasza DroiDMester (#34606) üzenetére


voncci
aktív tag

Köszönöm, akkor már nyomom is fel!Még annyi hogy ott 2 van. 1ik for all Kitkat a másik quiet, melyik kell nekem?

[ Szerkesztve ]

(#34609) zazenke válasza DroiDMester (#34606) üzenetére


zazenke
őstag

levettem az adw lunchert és ott van a kezdő képernyőn a böngésző ikon csak ugye a kezdőképernyőt takarja a luncher ha fut. viszont az alkalmazások ikonjai közt nincs ott valóban még most sem. hogy ezt én csináltam reggel vagy rom zavar azt nem tudom , nekem ez nem is fontos csak leírom

(#34610) honda130 válasza Quqesz (#34603) üzenetére


honda130
tag

Hát nem mondom hogy nem működik a gps test progival, de szerintem nem valami erős. Holnap kipróbálom munkába menet és meglátjuk. Egy biztos, hogy ma este 8 körül próbáltam és nem ment a sport tracker progi. Nem igazán értem miért. Garanciában ezzel szerintetek foglalkoznak?

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#34611) VOLTCRAFT(1) válasza apaszka (#34554) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Én nem ajánlanám neki ezt a procedúrát mert még tapasztalt szervizesek is mókolnak vele szépen!

http://www.youtube.com/watch?v=eTKV0RRv2IU

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#34612) Quqesz válasza honda130 (#34610) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Töröld a sport tracker progit és telepítsd újra,lehet az app a ludas....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#34613) honda130 válasza Quqesz (#34612) üzenetére


honda130
tag

Igen. Épp azt csináltam most. Reggel kipróbálom. Talán jó lesz.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#34614) fery02 válasza voncci (#34608) üzenetére


fery02
addikt

Arra gondolnék, hogy ugyanaz mindkettő, csak az utóbbinál nincs hang fényképezéskor.

(#34615) pit450 válasza DroiDMester (#34606) üzenetére


pit450
aktív tag

Nekem amikor felraktam a romodat fenn volt alapból a kezdő képernyőn de lecsereltem a Chrome ra azóta nincs meg. Az alkalmazásoknal a keresőbe beirva sem találja...

(#34616) tutaj01


tutaj01
tag

Hirtelen jött, nem volt nálam gép, így megpróbáltam a G2-vel!
Sikerült ;)

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#34617) rzoli válasza tutaj01 (#34616) üzenetére


rzoli
senior tag

Like :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#34618) Gaberking válasza voncci (#34608) üzenetére


Gaberking
senior tag

A quiet változatnál a videofelvétel indításakor és megállításakor nincs pittyenő hang. Fényképezéskor mindkettőnél ki lehet kapcsolni a kamera hangot.

(#34619) voncci


voncci
aktív tag

Ááááá, köszönöm szépen a válaszod!

(#34620) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok
Nem tudja valaki hogy ilyenből Magyarországon hol lehet feketét venni?

konkrétan basszus sehol nincs raktáron. :(

(#34621) r3dwo0d válasza Maxtreme (#34620) üzenetére


r3dwo0d
tag

Itt, ha jól látom.

(#34622) #13908480


#13908480
törölt tag

Sziasztok, belecsusztatos tokbol kiesett a G2-m a terkore, de csodaval hataros modon nem torott be a kepernyo. Viszont a bal felso resznel az elolapi kamera felett a muanyag szelso burkolat megserult, mintha elkentek volna a muanyagot, a kerdesem, hogy nem tudjatok, mennyiert cserelnek, ilyen kulso burkolatot a G2-n? Valaszokat elore is koszonom :R

(#34623) gusthy válasza tutaj01 (#34616) üzenetére


gusthy
veterán

Fuuuu

(#34624) rento válasza #13908480 (#34622) üzenetére


rento
őstag

Kijelzővel együtt cserélik....

(#34625) Gaberking válasza voncci (#34619) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nincs mit! :)

(#34626) Maxtreme válasza r3dwo0d (#34621) üzenetére


Maxtreme
addikt

köszi, ez volt az első hely ahol néztem, csak akkor még nem volt készleten. Ezek szerint már érkezett hozzájuk. :R

(#34627) #13908480 válasza rento (#34624) üzenetére


#13908480
törölt tag

Csak kijelzővel együtt?:O Akkor kb. 40ezres mulatság lenne ha jól számolom igaz? Köszönöm a választ.

(#34628) rento válasza #13908480 (#34627) üzenetére


rento
őstag

Ez így igaz sajnos. Meg kell barátkoznod azzal a sérüléssel. :(

(#34629) apaszka válasza #13908480 (#34622) üzenetére


apaszka
veterán

Ezt ,vagy ilyent vegyél rá,hogy ne csessze a szemed!

De ha hátlap sarka sérült ,olcsón megúszhatod! Nem raknál fel képet róla? [link]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#34630) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Na srácok, voltam ma bent a Telekomba elpanaszolni nekik az elhajlásos problémámat! Két üzletben is voltam még soha nem láttak ehhez hasonló problémát, még egy másik G2-őt is hozott a csávó de az nem billegett! Így felküldik Budapestre, majd a szakszerviz megállapítja mit lehet vele kezdeni... Remélem megoldják garanciális keretek között! :U Remélhetőleg péntekre már kész is lesz, de legkésőbb jövőhét eleje!

Valakinek van Telekomos garanciáztatásról tapasztalata? Mennyire gyorsan intézik az ügyeket?
Plusz kaptam cserébe egy Xperia P-t addig is... :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#34631) #13908480 válasza rento (#34628) üzenetére


#13908480
törölt tag

Értem koszonom :R.

APASZKA: A mai nap folyaman szerintem rakok fel kepet, de a hatlap sertetlen, egyebkent van ra egy s-line tokom az ugy kitakarja, de neztem ra, ilyen 0,3 mm vastag tokot az meg lehet a serules miatt nem fekudne fel ra rendesen. :/ De koszonom neked is a valaszt :).

(#34632) gusthy válasza szabo.norbi (#34630) üzenetére


gusthy
veterán

Hát, az oda meg a vissza az irányonként lehet 2-3 nap is, szerencse kérdése, merthogy nem minden nap viszik a cuccokat. Amúgy elvileg kapsz SMS-t, ha kész van.

(#34633) szabo.norbi válasza gusthy (#34632) üzenetére


szabo.norbi
tag

Remélem péntekre visszakapom a "kicsikét"! :B Borzalmas ez az xperia P a G2 után! :U Egyébként igen mondták, hogy küldenek SMS-ben értesítést ha mehetek érte!

+ elég hülyén érzem magam, hogy kopogtatom a kijelzőt de nem old fel. :DD

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#34634) gusthy válasza szabo.norbi (#34633) üzenetére


gusthy
veterán

Nos, arra még Telekomosként se sikerült rájönnöm, hogy ez min múlik. Viszont ha péntekig nem jön meg, érdemes bemenni és rákérdezni mert már olyan is volt, hogy megjött, de nem szóltak.

(#34635) fery02 válasza szabo.norbi (#34630) üzenetére


fery02
addikt

A tegnapi gyári böngészős témához, hogy néhányaknál látszólag eltűnt ez a böngésző DroidMester 3.1.1-es Rom-ján az alkalmazások közül:
Nálam megvan, igaz Nova-t használok és el van rejtve, de tegnap direkt megnéztem, hogy nem elrejtve megvan-e és meg van.
Gondolom akkor gyári launcher-ben is meg lenne, azt már nem néztem meg.

Viszont érdekességképp megemlítem:
Állítólag 3.1.1-en már nincs újraindításnál hibaüzenet SwiftKey miatt.
Nekem még a mai napig is kidobja a com.gooogle.process.gapps üzenetet, de ezt csak érdekességképp említem, mert nem zavar.

Az már inkább érdekel, hogy a lezárt képernyő honnan szedi az időjárás adatokat?
Az effektekre gondolok itt, tök jól nézki, mikor esik az eső és olyankor a lezárt képernyő is esős lesz.
Mióta jegeltem a gyári Időjárás app-ot, nem igazodik az időjáráshoz, pedig már volt eső azóta.
Nem lehet gondolom megadni neki más forrást ugye? Pl Időképet. Tök jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#34636) szabo.norbi válasza gusthy (#34634) üzenetére


szabo.norbi
tag

Értem és köszönöm a segítséged! Mondjuk szerintem megvárom az SMS-t, fölöslegesen nem akarnék buszocskázni 25 km-ert. :) Egyébként azt lehet tudni, hogy a Váci úti szervizbe kerül vagy a Telemaxhoz? (elfelejtettem megkérdezni, és a Telemaxról eddig csak rossz információkat kaptam, de ne legyen igazuk és csalódjak kellemeset! :) )

(#34635) fery02: Szerintem nem nekem akartad "címezni". :)

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#34637) fery02 válasza szabo.norbi (#34636) üzenetére


fery02
addikt

Valóban nem, bocsi. :)
Biztos mellényomtam, "Új" helyett "Válaszra" ment a kopp.

(#34638) tutaj01 válasza fery02 (#34635) üzenetére


tutaj01
tag

Az Accuweather a szolgáltató...
És tudtommal nem módosítható...
A SwiftKey-nél meg a legfrissebb verzió (4.4.6.275) már nem dob fel hibaüzenetet!
Legalábbis nekem azóta megszűnt :)

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#34639) danee992


danee992
tag

Srácok érdemes felflashelnem a 20C-t vagy még bugos? jelenleg 10F van rajta

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#34640) gusthy válasza danee992 (#34639) üzenetére


gusthy
veterán

Melyik 20C? Ha T, akkor elég jó, szerintem sokkal jobb, mint a JB.

(#34641) castiels


castiels
addikt

Telenoros 20C talán soha az életbe nem lesz, szégyen..

(#34642) gusthy válasza castiels (#34641) üzenetére


gusthy
veterán

Telenoros ROM nincs is :)

(#34643) fery02 válasza tutaj01 (#34638) üzenetére


fery02
addikt

Akkor már csak az lehet kérdéses, hogy az Accuweather-nek van-e köze a gyári Időjárás alkalmazáshoz?

Switfkey-em meg friss, tehát akkor nem csak Swiftkey miatt tud hibát dobni újrainduláskor úgy tűnik.

(#34644) castiels válasza gusthy (#34642) üzenetére


castiels
addikt

Hivatalos 20C szoftverfrissítésre gondoltam.

(#34645) gusthy válasza castiels (#34644) üzenetére


gusthy
veterán

Értem, amit nem értek, hogy ha a Telenor sima HU Open, akkor miért nem frissül?

(#34646) zazenke válasza pit450 (#34615) üzenetére


zazenke
őstag

Ki lehet csalni a luncherbe is a böngészőt csak ki kell tenni az asztalra egy könyvjelző ikont és az majd elinditja csak nem földgömb lesz a jele

(#34647) castiels válasza gusthy (#34645) üzenetére


castiels
addikt

Foggalmam sincs, gépre kötve, LG PC Suite azt írja h a legfrisebb a 20b.

[ Szerkesztve ]

(#34648) danee992 válasza gusthy (#34640) üzenetére


danee992
tag

Arra gondoltam ami a téma összefoglalóban van. De amúgy független a teló

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#34649) DroiDMester válasza fery02 (#34643) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

a zárolt képernyőn is a gyári LG időjárás app szolgáltatja az információt és az effektek pedig szintén gyári időjárás témából töltődnek be!

Ha ezeket jegeled/törlöd nem fog működni! nálad is ezért nem frissül mivel jegelted! :K
Másik forrást pedig nem lehet megadni neki!

SwiftKey nek meg jónak kéne lenni, mert nálam jó volt, de azóta már van frissebb BÉTA verzió belőle tedd fel és működni fog!

(#34650) gusthy válasza castiels (#34647) üzenetére


gusthy
veterán

Hát az még elég bugos. Akkor marad a kdz, vagy a szomorkodás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.