Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34901) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Hol érdemes G2-et venni? Gyári garos érdekelne, megbízható forrásból.

Köszi!

(#34902) rzoli válasza Faresz29 (#34901) üzenetére


rzoli
senior tag

Ugyan csak apróság, de kezd idegesíteni... :)

Ha mentek egy telefonszámot/nevet, akkor mindig a telefont ajánlja fel mentési helyként a google helyett. Hol tudom beállítani, hogy elsősorban a google-re mentsen?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#34903) Dondenis


Dondenis
aktív tag

Telekomos 20 c alatt borzalmas lett az üzemidő. 8ó készenléttel 3,5 ó kijelző és kipurcant. Semmi mók, frissítés előtt után hr. Akku használatnál semmi rendkívüli. Kijelző 40% stb. Valaki tapasztalt hasonlót? Akksi kipurcanhatott?

(#34904) DroiDMester válasza rzoli (#34902) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sehol!

De ne mondd már, hogy 1. kattintás ennyire nehezedre esik!

(#34905) dembala2


dembala2
csendes tag

Sziasztok,
4.2.2-n vagyok a T-mobile-os G2-vel. Most tervezek 4.4.2-re azaz Kitkat-re menni. V20b elerheto azt mutatja a firssitesnel. Olvastam valahol hogy V20c is van, de azt nekem meg nem mutatja.
Mik a tapasztalatok. Eddig nagyon vegyes kepet olvastam arrol, hogy jo-e/jobb-e a kitkates rom mint a JB.
Akinek T-mobil-os es mar kitkat legyszi irja meg, hogy erdemes-e upgradelni vagy jobb ha 4.2.2-n maradok. Akksi ido, stabilitas, gyorsasag, stb. V20b van nektek?
Koszi !

(#34906) Quqesz válasza Faresz29 (#34901) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pl: B-tel...
bandor
Nincsen Art,de még nem kiforrott,nem veszítesz vele semmit..aki használta nem vett észre nagy különbséget,csak sok app nem kompatibilis vele még...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#34907) rzoli válasza DroiDMester (#34904) üzenetére


rzoli
senior tag

Nem ismersz... szórakozott vagyok, mint egy processzor... :) processzori cím nélkül...

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#34908) bandor válasza r3dwo0d (#34900) üzenetére


bandor
tag

Köszönöm.
Neked is Quqesz.

(#34909) Faresz29


Faresz29
aktív tag

ElectroMarket-nél!

LG G2 16GB fekete 1év LG garral - br.: 99 500Ft.

Szerintem ennél olcsóbban gyári garral nem igen fogok találni...

(#34910) bandor válasza Faresz29 (#34901) üzenetére


bandor
tag

B-tel -t ajánlom én is.

(#34911) bandor válasza Faresz29 (#34909) üzenetére


bandor
tag

Az biztos ,hogy ennyiért nem találsz sehol.Elég gyanús is az ár miatt.

(#34912) szoja válasza Dondenis (#34903) üzenetére


szoja
tag

Az elmúlt napokban ugyanezt tapasztaltam én is. Az akkumulátor alatt azt láttam, hogy a legnagyobb fogyasztó a Foursquare, úgyhogy ma reggel töröltem. Ez viszont nem arra utal, hogy a Telekomos ROM lenne a ludas... Meglátjuk, ettől jobb lesz-e vagy sem.

(#34913) Quqesz válasza Faresz29 (#34909) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Megnéztem és tényleg jó ajánlat! De átvételkor jól le kell ellenőrizni(tényleg a d802,6HU kódos,adnak hozzá lg gari papírt?,stb)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#34914) Dondenis válasza szoja (#34912) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Néhány napja formáztam az egészet szűzen használtam semmit sem telepítettem és akkor sem volt jobb semmivel. Vagy ez a 4.4 egy mocsok sz@r vagy behalt az akksi.

[ Szerkesztve ]

(#34915) andaxin76 válasza Sragi (#34868) üzenetére


andaxin76
aktív tag

https://docs.google.com/file/d/0B0_i6uFw2iJqZW5UdzhsYm52M1k/edit?usp=docslist_api
Szedd le és máris van flash

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#34916) andaxin76 válasza andaxin76 (#34915) üzenetére


andaxin76
aktív tag

[Flash player] Így akartam.
Szerkesztésről lemaradtam

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#34917) szoja válasza Dondenis (#34914) üzenetére


szoja
tag

Szerintem egyik sem, sw bug lesz ez inkább. Korábban volt hasonló problémám, akkor a Play Services szívta az aksit, de egy későbbi Play Service frissítést követően (ami amúgy észrevehetetlen, mivel nem kap róla értesítést senki) elmúlt. 4.4-et használok már gyakorlatilag azóta, hogy elérhetővé vált, de nem volt vele ilyen gondom kb a legutóbbi hétvégéig.

(#34918) WiZARD


WiZARD
addikt

DroiDMester , Te jelenleg mit mondasz a kernelekről?
Most a 3.4-es romod van az általad beletett yoda kernellel, mindenféle extra állítás nélkül. Pár napos használat után az tűnt fel, hogy készenlétben nagyon jól bírja, de ha használom(böngészés, instagramon nézelődés), akkor a korábbi felálláshoz (3.0 romod + dorimanx aktuális kernele) képest sokkal jobban merül a telefon, és sokkal jobban melegszik.
Miben jobb a yoda, hogy ezt tetted bele, a dorimanx helyett?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#34919) szabyka95


szabyka95
őstag

flex 2.2 rol ujrahuztam kdz vel a 4.4 t, minden oke, de NEM JON BE a hard reset .. elotte pedig nem volt, igy most tkp hasznalhatatlan lett..
otletek ?

(#34920) r3dwo0d válasza szabyka95 (#34919) üzenetére


r3dwo0d
tag

Próbáld ki, hogy az új billentyűkombinációt használod a HR- behozásához. A V20D-ben már nem a hangerő le+power gombbal jön be, hanem a hangerő le+ hangerő fel kombinációt kell nyomni az lg logo után. A logoig ugyanúgy power+hangerő le.

(#34921) szabyka95 válasza r3dwo0d (#34920) üzenetére


szabyka95
őstag

koszi szepen mukodik ! :)
V20C-t raktam fel

(#34922) Gaberking válasza andaxin76 (#34916) üzenetére


Gaberking
senior tag

hogyan tudom letölteni? köszi!

(#34923) szabyka95


szabyka95
őstag

ioroot25 el mikor probalom rootolni, es rebootol recoverybe, utana direktbe kiirja hogy device not found .. ??

(#34924) gusthy válasza Dondenis (#34914) üzenetére


gusthy
veterán

Kérdés, hogy melyik 4.4. Illetve még egy dolog lehet, hogy ott, ahol a legtöbbet vagy, a szolgáltató valamit kavart a cellákkal. Ha ugyanis a térerő kisebb, a fogyasztás nő.
Az is okozhaokozhat gondot, ha nem pont a megfelelő szoftver van, ha esetleg más régiós, akkor lehet hogy pici különbségek miatt keletkezhetnek aksi gondok.

(#34925) Dondenis válasza gusthy (#34924) üzenetére


Dondenis
aktív tag

4.4.2 d80220C. Jelenleg ez van rajta. OTA frissítéssel kaptam. Nagy városban élek semmi gond a térerővel. (Telekom)

(#34926) gusthy válasza Dondenis (#34925) üzenetére


gusthy
veterán

Hát akkor lehet, hogy elfáradt az aksi :(nekem is az van rajta, semmi baja.

(#34927) Hakkuuuh


Hakkuuuh
tag

Sziasztok!

Ha minden igaz, akkor holnap jön meg a G2-em, Telenoros(ha ez számít valamit :P). Kérdés: a telefonálás rögzítésére van lehetőség akármilyen progival?

Köszi

Hardcore4Life

(#34928) Tonimcfish válasza Hakkuuuh (#34927) üzenetére


Tonimcfish
tag

nekem DM romja van fent, az abba levő ACR hibátlanul veszi a beszélgetéseket.

mi 11 lite 5g

(#34929) gusthy válasza Tonimcfish (#34928) üzenetére


gusthy
veterán

Erről azért annyit tudni kell, hogy ezeknek a cuccoknak a használata jogilag szabályozott. Lehet őket használni, de csak a másik fél beleegyezésével.

[ Szerkesztve ]

(#34930) mouzrr


mouzrr
őstag

Melyik a legfrissebb rendszer telenoros G2-re?

(#34931) gusthy válasza mouzrr (#34930) üzenetére


gusthy
veterán

20B második változat

(#34932) andaxin76 válasza Gaberking (#34922) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Akinek kell a Flash player:Így már tölthető

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#34933) mouzrr válasza gusthy (#34931) üzenetére


mouzrr
őstag

Az már 4.4.2?

(#34934) Andrew10 válasza andaxin76 (#34932) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Amúgy kell rá flash player? Nincs benne alapba?

(#34935) andaxin76 válasza Andrew10 (#34934) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Nincs alapba mert 1 éve beszüntették az androidos flash player frissítését,de a böngészőknek kell hogy a tartalmakat lejátszák.

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#34936) TomPack


TomPack
őstag

Sehogy nem tudok rájönni, hogyan lehet a google fiókomba szinkronizálni a telefonon újonnan felvett névjegyeket! :-/! Rom-cseréknél mindig ezzel bajlódok, pedig nem ez az első androidos telefonom... Látszólag minden be van állítva, és különböző romokkal mind ugyanez a helyzet.... Ez az LG telefonkönyv kezd kiakasztani! :D

(#34937) Gaberking válasza andaxin76 (#34932) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszi szépen!

(#34938) dsg012 válasza TomPack (#34936) üzenetére


dsg012
csendes tag

amikor veszed fel a névjegyet legfelül beállítod, hogy hová tárolja

(#34939) boken


boken
senior tag

Sziasztok,melyikek az ajánlott romok?

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#34940) TomPack válasza dsg012 (#34938) üzenetére


TomPack
őstag

Rendben van, de amit addig a telefonban tároltam, azt hogyan tudom szinkronizálni? Mert hiába van beállítva automatára, hiába szinkronizálom manuálisan, nem kerül bele a google névjegyzékbe! Pedig ez annyira alapvető dolog, és az eddigi összes androidos eszközömön így működött.

(#34941) Gaberking válasza andaxin76 (#34932) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszi szépen!

(#34942) morphin válasza TomPack (#34940) üzenetére


morphin
tag

Mert azt választottad amikor felvetted az új névjegyeket, hogy a telefonon tárolja csak! Pontosabban alapból ez az opció aktív...lenyitod a fület és átváltasz a gmail fiókodra. Ennyi...utólag meg hirtelen nem tudom, hogy lehet áttölteni gmail fiókba azt ami csak a telefonra lett beállítva...nyomogasd egy kicsit. :DDD

(#34943) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnek egy G2 télóra szert tenni , kérdésem , melyik szolgáltatónál érdemes megvenni? TMob. Voda,Telenor?
Mennyiben különböznek a szolgáltatók által adott G2-ok? Sajna nincs független G2 re pénzem..
Köszönöm.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#34944) Sragi válasza andaxin76 (#34916) üzenetére


Sragi
őstag

Nem tudom megnezni mert privat.
Adj hozza férést :)
Amugy nekem is gyász az akku idő 20c óta,inkabb ugy mondom KK óta érezhetőbben jobbam merul.

(#34945) TomPack válasza morphin (#34942) üzenetére


TomPack
őstag

Nyomogatom én hidd el... Látszólag le kéne szinkronizálnia a gmail fiókkal, és romcsere után meg kéne lennie a telszámoknak, de nincsenek. Ez a problémám! Szinkronizál, de nem kerülnek fel a névjegyek. Eddig egy rommal sem. Mondjuk mindig az LG gyári névjegyzékét használtam rajtuk, lehet ez a problem... De eddig bármilyen gyártó androidos eszközét használtam, eddig ez nem volt kérdés, hogy meglesz-e!

(#34946) DonMaster válasza TomPack (#34940) üzenetére


DonMaster
addikt

exportáld a gogole-fiokba a telefon és simen lévöket :)

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#34947) TomPack


TomPack
őstag

Nem megy! :(
Ha az exportálást választom, ez fogad;
Pedig egy csomó új névjegy van a telefonban.
Van még valami lehetőség, mielőtt még ki kéne írnom egy papírra, és újra bepötyögni őket?! :U

(#34948) Quqesz válasza TomPack (#34945) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1.ha felveszel egy újat,akkor ahogy mondták felül mindég a gmail címed legyen kijelölve
2. Ha felvett névjegyet akarsz berakni a gmail fiókodba,akkor névjegy-->szerkesztés és ott beállítod a gmail címed(kiirja hoigy vmi változni fog,nézd át majd kész gomb)
3. Beáll/megjelenítendő névjegyzékben állítsd be a gmail címed,mert csak akkor fogod látni azokat a névjegyeket amit a gmailed tartalmaz(lesz itt összes/sim/a gmail címed)
4. A fiókok és szinronizálásoknál a gmail címed névjegyzéki részénél legyen pipa!mert különben nem szinkronizál

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#34949) Sragi


Sragi
őstag

Köszi a flashplayert!
:)

(#34950) dembala2


dembala2
csendes tag

Hello,
Telekom Kitkat V20c-nel van meg a sisterges a fejhallgatoval?
Van barmi ami miatt inkabb maradjak JB-n?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.