Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34951) szoja válasza Hakkuuuh (#34927) üzenetére


szoja
tag

Próbáld ki ezt, én használom, tökéletes. Egyedül arra kell figyelni, hogy a program beállításai közt a "felvétel hangereje" beállítási pont mellett ne legyen pipa, különben a saját hangod halkabb lesz, mint a másik félé.

(#34952) TomPack válasza Quqesz (#34948) üzenetére


TomPack
őstag

Mindent úgy csinálok, ahogy a 4 pontban leírtad!
Nekem csak az a szokatlan, hogy a telefonba felvett névjegyeket csak egyesével tudom átmásolni a google címtárba, és előtte még ráadásul nézetet is váltanom kell, hogy csak a telefonon tároltakat lássam. Ez sok névjegynél elég macera... Nem is jutott eszembe, hogy az LG ezt újragondolta, és amit én bárhová mentek, azt nem szinkronizálja le a google címtárba, mint azt az eddig összes androidos eszközöm! Rengeteg kellemetlenségem adódott ebből, és azért gondoltam azt hogy valamit elbénázok, de nem, bent van a pipa mindenhol, de a próbaképpen felvett új névjegy a telefon memóriájában nem jelenik meg a google névjegyzékben. Oké, hogy ezentúl a gmail fiókot fogom választani hozzáadásnál egy plusz kattintással, és az eddig elmentett névjegyeket egyesével átrakosgatom majd, csak zavar a tudat, hogy aminek működnie kellene, az nem működik úgy! :))

[ Szerkesztve ]

(#34953) Quqesz válasza TomPack (#34952) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnos ez így működik...én sem vettem észre(még a 4x-en) az elején és kerestem pár névjegyet,amit felvettem,de rájöttem,hogy mielőtt leokézom mindég a gmail cím legyen felül...sajnos a másolás kimaradt,ezért tényleg egyesével kell áttenni őket..nexusban volt ha jól emlékszem,hogy többet is ki lehetett jelölni,meg ha egyszer beállítottad a gmail címedet,akkor az lett az alapértelmezett,itt nem(vagyis lg esetében)...nem baj,majd ezután ha felviszel egyet,akkor már jól csinálod;)
Amúgy a telfonkönyv használatával,addig nincsen gond,amíg nem csinálsz egy hr-t(ha jól sejtem a backup lementi?)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#34954) TomPack válasza Quqesz (#34953) üzenetére


TomPack
őstag

Talán akkor ez a baj! :) De még a WP-s Lumia-m is automatán tárolta a google címjegyzékbe az újakat mindenféle állítgatás nélkül, itt azért ezt szokni kell. De azért az meglepő, hogy telefon google fiók beállításainál hiába van bent a pipa a névjegyzék szinkronizálásnál, de az mégsem hajlandó együttműködni az LG telefonkönyvével.

(#34955) zazenke válasza Tonimcfish (#34928) üzenetére


zazenke
őstag

de gyári rommal egy sem fog normálisan menni a mikrofon érzéketlensége miatt. droidmester romjával tényleg jól megy

[ Szerkesztve ]

(#34956) Quqesz válasza TomPack (#34954) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen,ha felveszel egy új névjegyet a telefon memóriájába,akkor nem menti autómatikusan a gmail fiókba...kb ez így volt a telefon memória/sim-nél is,ott is át kellett másolni,ha nem a simet jelölted be mentési helynek....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#34957) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Valaki próbálta már az OptimusFlex romot?

(#34958) akooos válasza rayoliviero (#34957) üzenetére


akooos
veterán

Flexet még nem, de jelenleg OptimusPRO van a telómon. Gyári kernellel is jól működik, nincsen semmi rejtett hibája. Ügyes srác OptimusRS is, szerintem egy próbát megér :) Feltételezem ha a GPRO2 jó lett tőle, akkor a Flexet sem szúrhatta el :)

(#34959) rayoliviero válasza akooos (#34958) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ja, ügyes srác, csak azt elfelejtette írni, hogy Philz alól kell feltenni. Twrp alól tettem a Prot és bootloop lett a következménye, recovery pedig elveszett.

(#34960) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok! A fekete állítólag nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat, fehéren vagy piroson gondolkodom. Van valakinek piros? Az vajon mennyire ujjlenyomatosodik?

S23

(#34961) rayoliviero válasza rayoliviero (#34959) üzenetére


rayoliviero
veterán

Most olvasom, hogy van akinek TWRP és Philz alól telepítve is bootloop lett, felejtős ez a rom. Ezután a OptimusFlexben sem bízom.

[ Szerkesztve ]

(#34962) rzoli válasza TomPack (#34954) üzenetére


rzoli
senior tag

Úgy látom vihart indítottam :) Közben kipróbáltam egy-két dolgot. Nem a telefonon, a contact kezelőn múlik a dolog. Most kipróbáltam a Go Dialer ex/Go Contacts Pro-t. Ez alapból a google-lel szinkronizál, és nem a telefonba ment alapértelmezetten.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#34963) akooos válasza rayoliviero (#34961) üzenetére


akooos
veterán

Nálam a PRO ROM Philz alól hibátlanul működik. Nem lehetséges, hogy HR kell neki? :B

(#34964) rayoliviero válasza akooos (#34963) üzenetére


rayoliviero
veterán

De előtte mindent wipe-oltam. Neked a legújabb Pro van fent? Mert a régebbivel nekem sem volt gondom.

[ Szerkesztve ]

(#34965) akooos válasza rayoliviero (#34964) üzenetére


akooos
veterán

Nem, nem a legújabb ez jogos. Még a V3 van nekem.

(#34966) rayoliviero válasza akooos (#34965) üzenetére


rayoliviero
veterán

Azzal nekem sem volt bajom, de ezt sem próbáltam még Philz recoveryvel, de úgy hogy írták, hogy az alól is lehet bootloop, így már nem is fogom.

(#34967) Corgan82 válasza rayoliviero (#34966) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nekem fent volt az OptimusPro Rom V4.4 és semmilyen bootloop nem volt, teljesen jól működött minden. Philz alól telepítettem.

(#34968) zenefan


zenefan
aktív tag

Látom nem sokat veszítettem, hogy nem tettem fel a 20C-s romot (és maradtam 10a-n).
Akksi nagyon szépen bírja és Antutun is mindig megvan a 36500+ körüli eredmény.

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#34969) gusthy válasza mouzrr (#34933) üzenetére


gusthy
veterán

Igen.

(#34970) gusthy válasza zenefan (#34968) üzenetére


gusthy
veterán

A 10A csal az AnTuTu-val, ha reális összehasonlítást akarsz, az AnTuTu X-et használd.

(#34971) tutaj01


tutaj01
tag

Az új Cloudy Flex-ben (2.4) mi a changelog-ban hogy Color fix?
Az milyen színt javít, vagy jó kérdés? :D

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#34972) djoei


djoei
tag

sziasztok lenne egy kérdésem előre is köszi a választ :)
root recovery van meg mester romja ha csinálok hr-t
root recovery marad?
köszi

(#34973) DroiDMester válasza djoei (#34972) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hard Reset -el csak a saját beállításaidat/feltelepített programjaidat törlöd!

Természetesen a Root és a Twrp is megmarad!

(#34974) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hy !

Stock Rom ra felraktam a fentebb linkelt Adobe Flas Playert, de nekem nem működik egyetlen böngésző alatt sem.
Mit rontok el ?
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#34975) djoei válasza DroiDMester (#34973) üzenetére


djoei
tag

köszönöm a választ :R
meg a segítséget bármikor kérdezetem mindig jött a válasz....
jajj még egy kérdés ha twrp vel telepítek nem kdz-vel akkor is jó a hr?

[ Szerkesztve ]

(#34976) Busterftw válasza eladogeppc (#34974) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem dolphin, firefox alatt tökéletes.

(#34977) andaxin76 válasza eladogeppc (#34974) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Fogalmam nincs,nálam minden böngészővel működik.Én Dolphint használok,próbáld azzal ,szerintem az a legjobb.Viszont van pár oldal ami nem Flash tartalmú videókat nyom,azokat nem is tudod majd lejátszani.Kb 80% ban lejátsza.

[ Szerkesztve ]

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#34978) jilian válasza eladogeppc (#34974) üzenetére


jilian
addikt

Be is kapcsoltad a böngészőn belül?

(#34979) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Szerintetek mennyire hasznos dolog az audio zoom a kameranal? Szokta azt valaki hasznalni? Kivancsi lennek a G3 kamera appjara,hogy mit tudhat.

[ Szerkesztve ]

(#34980) eladogeppc válasza jilian (#34978) üzenetére


eladogeppc
veterán

Chrome és beépített alatt a flash player settings el sem indul, szürke lapot kapok. :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#34981) watador600


watador600
senior tag

ClaudyFlex 2.4 ma jött ki. Valaki esetleg felrakta már? Tapasztalat? Első benyomások?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#34982) Gaberking válasza eladogeppc (#34974) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nálam, nélküle is tökéletes a flash!

(#34983) rayoliviero válasza watador600 (#34981) üzenetére


rayoliviero
veterán

Fel, olyasmi, mint az előző, de van benne G3 billentyűzet, LTE beállításokat is megjegyzi, nem kell átírni hozzá build prop editorral semmit.

(#34984) watador600 válasza rayoliviero (#34983) üzenetére


watador600
senior tag

Hmm. Akkor lehet rá nézek majd.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#34985) rayoliviero válasza watador600 (#34984) üzenetére


rayoliviero
veterán

SwiftKey-re azóta nincs is szükségem.

#34986: :D

[ Szerkesztve ]

(#34986) watador600 válasza rayoliviero (#34985) üzenetére


watador600
senior tag

Én eddig se használtam :D

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#34987) mijos


mijos
senior tag

Van egy qck window flip flop tokom, de nem az igazi. Tudnátok ajánlani valami pro tokot? lényeg e telefon védelme.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#34988) hito


hito
nagyúr

Legújabb kdz-s stock romot, vagy D80220B-t honnan tudom letölteni? Természetesen az első hsz-ben lévő linkek halottak :(((

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#34989) manokaki válasza eladogeppc (#34980) üzenetére


manokaki
őstag

Chrome és gyári böngésző alatt 4.3 óta nincs Flash player !!
Attila

(#34990) gusthy válasza hito (#34988) üzenetére


gusthy
veterán

Ilyen, hogy "legújabb stock rom", nincs. Milyen régió, szolgáltatói vagy sem? Akkor meg lehet mondani, hogy melyik a legújabb.
Amúgy az lg-phone-firmware.com nekem remekül megy.
Nem lehet, hogy azért látod halottnak, mert legutóbb offline telepítettél kdz-t, és a hosts file-ban benne maradtak sorok?

[ Szerkesztve ]

(#34991) hito válasza gusthy (#34990) üzenetére


hito
nagyúr

Ok, akkor a kdz-s open EU D80220B-t szeretném :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#34992) gusthy válasza hito (#34991) üzenetére


gusthy
veterán

Kicsit még írtam hozzá :)
http://sh.st/exvYq

[ Szerkesztve ]

(#34993) 2o1i


2o1i
senior tag

Sziasztok!
Gondolkodom egy G2 vásárlásán.
Kicsit erősítsetek meg abban, hogy az újabb romokkal már szebb képeket lő a fényképezője, mint amilyen az itteni tesztben is látható. Az összes tavaly készült tesztnél főleg a széleken volt zajos, homályos a kép.

[ Szerkesztve ]

(#34994) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Sziasztok!

Nekem még a 4.2.2 verzió van fent, érdemes frissítenem a legújabbra? Mert elkezdte letölteni de megszakítottam azzal a gondolattal, hogy nem biztos hogy kell az annyira.. Jobb lesz valami tőle számottevően? Mert nem szeretném ha valami negatívum landolna a kütyün..

Android verzió: 4.2.2
Kernel verzió: 3.4.0
Szoftver verzió: D80210a-EUR-XX

Előre is THX.

(#34995) hito válasza gusthy (#34992) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi, elég gyorsan jön is lefele ;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#34996) gusthy válasza hito (#34995) üzenetére


gusthy
veterán

Hurrá :)

(#34997) akooos válasza 2o1i (#34993) üzenetére


akooos
veterán

Hali, ne a tesztképeket vedd alapul :DD
Fotók videók mobillal topic / szerkesztett és makró képek topic és keress rá a G2-re. Mobilok között elég ütõs képet csinál, de nem kell dslr minõséget várni. :))

(#34998) 2o1i válasza akooos (#34997) üzenetére


2o1i
senior tag

Oké köszi ránézek. :)

(#34999) Bossi válasza hito (#34995) üzenetére


Bossi
őstag

A kdz most is az offline módszerrel működik csak...?

(#35000) Dondenis válasza Gempas 70 (#34994) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nekem is ez volt fenn gyárilag, én bánom hogy frissítettem. Most 4.4.2 20c van fenn. Ami biztos jobb lenne az a dupla kopp érzékenysége és a kamera sötétben valamivel gyorsabb. De, akksi tekintetében szerintem sokkal gyengébb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.