Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29428) fery02 válasza pestibenji (#29142) üzenetére


fery02
addikt

Ezt jó tudni, köszi!
Kipróbáltad egyébként valami böngészőben? Tényleg olyan, hogy nincs se állapotsáv, se navbar és ugyanúgy áttetszősen jön elő mindkettő egyszerre kép széléről simítással, mint stock KitKat-en pl játékok (amik ugye támogatják) alatt?
Ja és működik közbe minden funkciója a böngészőnek? Nem úgy, mint stock KitKat-en az Immersive mode progi, ami látszatra hozza, amit kell, csak aztán használat közben jönnek a gondok. :)

Bocs a sok kérdésért, csak szeretnék biztosra menni, mert igazából csak ezért kacsingatok CloudyFlex 2 felé (kicsit fosok is a ROM-olástól annak ellenére, hogy tájékozottnak tartom magam benne).
Annak is örülnék, ha itt stock KitKat-en meg tudnám ezt oldani root után G2 Xposed-del vagy gravitibox-al, de szerintem ezek nem úgy működnének/néznének ki, ahogy én elképzelném.

F-ECT$ (#29171):
Ezzel végül is semmi újat se mondtál, de azért köszi a reagálást! :)
Dead Trigger 2-vel én is meg tudom enni a telefont 2 óra alatt (és ott közel sincs max fényerőn közben).

Csak csodálkozok ezeken a baromi kijelző időkön és kíváncsi vagyok nálam lehet-e vajon a baj, vagy végig csak böngészve (mondjuk Dolphin-nal) reális lehet-e a max 4 óra kijelző idő.
De annyira mondjuk nem érdekel ez a téma, mert a 4 óra is nagyon jónak számít nekem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.