Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) sanyika987 válasza szabyka95 (#16150) üzenetére


sanyika987
aktív tag

okés köszike ezt kipróbálom akkor
nem lehet rossz első ránézésre :)

iphone 14

(#16152) lac793710 válasza neo-geo (#16141) üzenetére


lac793710
újonc

A bejövő hívásnál megjelenik balról jobbra haladva: zöld gomb (fogadás) - elutasítás üzenettel - piros gomb (elutasítás). A zöldre nem reagál semmit, csak annyi látszik, hogy "benyomom" a gombot.

Ha a menü gombot nyomom, akkor kirak a kezdőképernyőre, legördülőből pedig megjelenik a második bejövő, de már csak zöld és piros gombbal, ahol a zöld dettó inaktív. Próbáltam a "Bejövő hívás előugró ablakával" és nélküle is. A folyamatban lévőt meg sehogy se találom, hogy esetleg megszakítsam azt.

Bezzeg, ha videót nézek, vagy netezek, akkor gyönyörűen meg tud jelenni a QSlide... Ha csak egy hívás van folyamatban és menü gombozok, akkor gyönyörűen kirakja a kezdőképernyő felső részére zöld csíkban a folyamatban lévő hívást (ez a "Bejövő hívás előugró ablaka", nélküle is próbáltam).

A régi telefonomnál ez úgy működött, hogy ráböktem a zöldre, azzal egyszerre fogadtam a bejövőt és megszakítottam a korábbit.

Csak nekem van ezzel problémám? :)

(#16153) h3lios


h3lios
addikt

Olyat tapasztaltatok már, hogy apró szemcse (mintha por lenne) beszorult a kijelző alá. Mert nekem most 1 helyen már a vásárlás óta ilyen és picit zavaró. Elképzelhető, hogy gyártáskor került oda, csak hát mégis.
Nem vészes a dolog, csak ha olyan szögben tartom a kikapcsolt kijelzőt látszik.
Ilyennel csak nem fogom gariztatni, mert rosszabbakat csinálhatnak vele. :U

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#16154) Bubukain válasza szabyka95 (#16145) üzenetére


Bubukain
senior tag

mitől jobb a flex rom, és mi az a sok extra?
van valami összehasonlítás leírva a stock romhoz képest?

(#16155) mumk1 válasza h3lios (#16153) üzenetére


mumk1
addikt

Kiszedni úgy sem fogják, a digitizer ragasztva van. Azzal meg hogy kijelzőt cserélnek komplett, nem igen tudják elcseszni.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#16156) h3lios válasza mumk1 (#16155) üzenetére


h3lios
addikt

Még gondolkozok rajta. :D
Tényleg csak max 1-2 nagyon pici csillogó valami látszik, viszont ha több ilyen valami is előkerül megy a szervizbe, mert akkor valahol be tud jutni a por.

B-tag: H3lios#2825

(#16157) szabyka95 válasza Bubukain (#16154) üzenetére


szabyka95
őstag

pl
eltuntetheto nav bar (kivalasztott alkalmazasoknal)
split view (barmely ket alkalmazast ket reszre lehet osztani a kepernyon)
atlatszo idojaras widget
zarokepernyonel elo hatterkep van, attol fuggoen h milyen az idojaras, v h reggel van vagy ejszaka
Qtheater, ha ket ujjal szethuzod a zarokepernyot akkor elojon (keress ra)
atlatszo mappak
jobb a kamera alkalmazas
a ROMon amit hasznalok 1.1 giga szabad ram van

ennyi ami most eszembe jut
az elso ketto miatt mar megeri felrakni :)

[ Szerkesztve ]

(#16158) Bubukain válasza szabyka95 (#16157) üzenetére


Bubukain
senior tag

köszönöm
és melyiket használod? mert több is van

(#16159) h3lios válasza mumk1 (#16155) üzenetére


h3lios
addikt

Egyébként vannak tapasztalatok azzal kapcsolatban, hogy a szerviz milyen gyorsan végzi a munkáját ?

B-tag: H3lios#2825

(#16160) szabyka95 válasza Bubukain (#16158) üzenetére


szabyka95
őstag

ezt
idaig egy hibat kaptam, de jeleztem a fejlesztonek, es mar javitotta

[ Szerkesztve ]

(#16161) Sógi


Sógi
addikt

Van lehetőség arra, hogy az energy rom témáját vissza lehessen varázsolni a gyárira?

(#16162) sanyika987


sanyika987
aktív tag

akinek 4.4 kellene annak ezt ajánlanám
[link]
nagyon jó gyors és tud mindent amit kell
kicsit csupasz de lehet rajta segíteni :)

Dorimanx kernel hogy viselkedik?
eszi az aksit? jobb az aksi ideje mint a gyárié?
van benne valami extra?

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#16163) mumk1 válasza h3lios (#16159) üzenetére


mumk1
addikt

Volt már itt valakinek kijelző csere LG márkaszervizbe, 1 nap.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#16164) h3lios válasza mumk1 (#16163) üzenetére


h3lios
addikt

Lehet nálam is az lesz, mert tényleg csak 1 apró valami, de pont a kijelző közepén van és ha kiad az ember 100+k-t egy ilyen telóra ne legyen már por a kijelző alatt. Pláne ne 1 hét után.

Sőt jobban megnézve nem is csak 1 helyen ilyen.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#16165) migabi24 válasza Sógi (#16161) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem nagyon, mert gondolom az energy rom deodex

[ Szerkesztve ]

(#16166) Sógi


Sógi
addikt

[LG HOME THEMES] Cozywall, Biz, LTE, Flex - Home képernyő témák, nagyon tetszetősek!

(#16165) migabi24: Sajnálattal hallom :( Nem értem miért nincs egy normális deodexet téma xda-n....?

[ Szerkesztve ]

(#16167) Danny365 válasza h3lios (#16159) üzenetére


Danny365
őstag

T-Mobile-nál (akik a Telemax GSM-hez küldik) 10 nap alatt megfordult. Az ilyen kis hibák viszont bosszantóak, nekem a kamerával van problémám, elküldtem szervizbe, elvileg kicserélték, de ugyanolyan...
Ha meg megint beviszem T-hez, szerintem hülyének néznek.

Valamilyen szinten bosszantó, hogy az ember megveszi 100+ pénzért a telefont, és akkor ilyenekkel sziv. Mikor tényleg nem a user barmolja szét, miért nem cserélik ki egyszerűen, aztán ők majd szórakoznak a javittatással.

szerk.: Ha pesti vagy és beviszed hozzájuk, akkor gondolom nem kell napokat várni.

[ Szerkesztve ]

(#16168) stilo18 válasza lac793710 (#16152) üzenetére


stilo18
addikt

Próbáld meg, hogy a zöld gombot nem csak megnyomod, hanem "kihúzod" az újjad belőle....

Jó lesz!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#16169) h3lios válasza Danny365 (#16167) üzenetére


h3lios
addikt

Sajnos kecskeméti vagyok és Media Markt-ban vettem a telót. Majd először oda megyek be, aztán meglátom hogyan tudom elintézni. Mert tényleg nem egy nagy valamiről van szó. Egyszerűen ha nem megfelelő szögben tartom a telót van valami kis kosz rajta. Ami a kijelzőn is szokott lenni, csak ezt nem tudod letörölni mert a belső felén van. És az ilyen dolgok rohadt idegesítőek tudnak lenni. (persze 3 nap után derült ki)

B-tag: H3lios#2825

(#16170) tutaj01 válasza torrente777_ (#16131) üzenetére


tutaj01
tag

Köszönöm, megoldódott :)
10e romnál a tutorial eltüntetése ;) bocs ha már megoldódott!

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#16171) Sógi válasza Sógi (#16166) üzenetére


Sógi
addikt

A flex theme egész jól néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#16172) Helltak válasza szabyka95 (#16157) üzenetére


Helltak
őstag

Neked nem fogyaszt marha sokat a dorimanx kernel?
Nekem nagyon merül :/
Sokat tartja ébren a telefont..

Xiaomi 14 Ultra

(#16173) szabyka95 válasza Helltak (#16172) üzenetére


szabyka95
őstag

ejszaka nem fogyasztott sokat, de en is ugy tapasztaltam, hogy csokkent az akkuido ezert most atvaltottam stock flex romra, hogy megnezzem milyen itt az akkuido
eddig 50 % bol kijott 2.5 ora, full wifi+3g + sync egesz nap
18 oraja megy a telefon
a governort rakd at intellidemandra trickster modban, lehet, hogy segiteni fog
en mindig feltoltom 100ra az akkut, majd flashelek
maskepp tudtommal kell 2-3 toltesi ciklus, hogy bealljon az akku ..
dorimannal elofordult, hogy egyszer 20%, utana 21 en volt (akkor meg nem ugy csinaltam mint ahogy az elobb leirtam)

amugy nekem nem tartotta ebren a telefont, kikapcsolt kepernyovel alig merult valamit .. 3 oraban 2 %t, viszont ha hasznaltam, akkor szepen merult

[ Szerkesztve ]

(#16174) Helltak válasza szabyka95 (#16173) üzenetére


Helltak
őstag

Rendben, megpróbálom amit írtál, aztán legfeljebb marad a flex kernel.
:R

Xiaomi 14 Ultra

(#16175) stilo18


stilo18
addikt

Nagyon tetszik a telefon, de van egy-két dolog ami bosszantó...

Pl. Ma beakartam lépni a névjegyzékbe, folyton azt írta, hogy névjegyek nem válaszol, majd bezárta...

10c van rajta...

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#16176) #13908480 válasza szabyka95 (#16157) üzenetére


#13908480
törölt tag

Szia a split viewet, es az immersive modot, ra lehet varazsolni a stock romra xposeddel?:)

Mas ha xposed modot hasznalok, illetve gravitybox+G2 xposed, akkor az akksi jobban merul vagy esetleg meg jobb akksi idot is kihozhatok greenify appal? Felreertes ne essek nagyon jo az akksi ido, csak arra vagyok kivancsi, hogy ha xposedet, hang, kamera modot hasznalok, fog-e csokkenni az akksi ido?

Valaszokat elore is koszonom :R

(#16177) blt.62 válasza Cathulhu (#16123) üzenetére


blt.62
őstag

A névjegyzékben lehet ezt a funkciót megtalálni?

MegtorloXp

(#16178) jilian


jilian
addikt

Érdekel valakit?

Az egyiket eladom. 2000 huf

(#16179) Sragi


Sragi
őstag

[link]

Valaki erre? Nagyon idegesítő hiba :W

[ Szerkesztve ]

(#16180) Sógi válasza stilo18 (#16175) üzenetére


Sógi
addikt

10E-nél nincsenek ilyen problémák. De próbáld ki pl az exdialert, sokkal jobb, mint a gyári telefon és névjegyzék és még témázhatod is..  

(#16179) Sragi: nekem ilyen még sosem volt, pedig használom a gombot sokszor.. Talán hard reset segíthet.. Vagy egy v10E :)

[ Szerkesztve ]

(#16181) szabyka95 válasza #13908480 (#16176) üzenetére


szabyka95
őstag

hello
lehet
ra kell flashelni ezt a fajlt

nem meritik ezek az xposed modulok akksit

(#16182) Sragi válasza Sógi (#16180) üzenetére


Sragi
őstag

Noxon kolléga szerint valami hot boot hiba vagy mi.De nekem stock rom van fent 0 mókolással.
Nem igazán szeretném mókolni és azért a hard reset is eléggé rossz lenne.

(#16183) szabyka95 válasza Helltak (#16174) üzenetére


szabyka95
őstag

toltsd le a Gsam battery monitort, azzal tudod figyelni hogy mi eszi az akksit
gondolom a legujabb kernelt raktad fel, ugy-e? 1.5 el baj volt

(#16184) torok6


torok6
aktív tag

Ki rendelt erről az oldalról? Aki rendelt innen az írja már le hogy melyik régióból származik az övé :) http://supergsm.hu/LG-G2-D802-4G-LTE-32GB-Magyar-nyelvvelosszes-tarto

[ Szerkesztve ]

(#16185) Azharel


Azharel
aktív tag

Ezzel az LG-vel megvagyok én áldva, most a 27" monitoromnak törött darabokra a talpa hál isten a monitornak semmi baja... de azért írtam nekik egy levelet, belinkelem az ultosó pár sort.

" Kérdésem tehát, pécsen van olyan szervizük ahol ha odaviszem azonnal megoldható a javítás ? Csatoltam egy képet is erről a gyönyörűségről, mellesleg a kép meg azért ilyen zajos és rossz minőségű mert még mindig nem sikerült normális kameraszoftvert kiadniuk LG g2-re : ) "

(#16186) szabyka95 válasza Azharel (#16185) üzenetére


szabyka95
őstag

hogy torott el a talpa ?

(#16187) Helltak válasza szabyka95 (#16183) üzenetére


Helltak
őstag

Azt használom, a legújabb 1.7 van fent. Most már jobb a helyzet, lehet beragadt valami, ki-be kapcsoltam, az segített. Ma meglátom milyen, legfeljebb újra rakom a romot és marad a gyári kernel.

Xiaomi 14 Ultra

(#16188) Azharel válasza szabyka95 (#16186) üzenetére


Azharel
aktív tag

Úgy hogy marha design-os akar lenni az lg, közbe meg selejt műanyag az egész. Eddig is marha instabil volt ha véletlen meglöktem az asztalt egy picit.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16189) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Valaki kérdezte múltkor hogy van e blacklist a telefonban, most próbáltam ki. Hívás beállításokban csak be kell kapcsolni a hivaselutasitast, utána a kívánt számra hosszan nyomva a hívás elutasítást választva bekerül a listába. Onnantól a hívó fél foglalt jelzést fog hallani. A hivaslistaban egy tilos jelzés lesz a szám mellett, ennyi lesz a figyelmeztetés hogy hívás történt.

(#16190) Sógi válasza Sragi (#16182) üzenetére


Sógi
addikt

Nem értem mit szenvedsz egy hard reset miatt.. Lehet megoldás lenne, sőt.. Nem olyan nagy cucc lementeni és vissza tenni mindent! Te tudod :)

(#16191) szabyka95 válasza Helltak (#16187) üzenetére


szabyka95
őstag

azzal az appal amit az elobb mondtam megtudod nezni, hogy mi mit fogyaszt, igy ha beragad valami, akkor latni fogod

(#16192) jilian


jilian
addikt

szabyka95

Kérdezd meg légyszi a flex ROM-ban a készítőt, hogy meg tudja-e oldani a menüt feketére, úgy mint az Energy ROM-ban..... :B

Vagy nincs erre külön framework modd???? :F

(#16193) Sragi válasza Sógi (#16190) üzenetére


Sragi
őstag

Közben olvasgattam,külföldi fórumon(Verzion vagy T-mobile) egyaránt egy widget okozott gondot (lock screen)
pl gmail,power amp. Az LG tud a hibáról ,majd javítják...Azt írták páran ki kell törölni ezeket a lock screen-ről és elvileg okés. Most tesztelem,de random mivolta miatt nehéz :D

(#16194) #13908480 válasza szabyka95 (#16181) üzenetére


#13908480
törölt tag

Oooo koszonom meg nem probaltam es nem is hallottam ilyenrol, de megtetszett :). Az immersive modot is elo lehet xposeddel szedni?:) Mert ha igen, lehet raszanom magam es kirootolom, meg stb es beallitom :)

(#16195) szabyka95 válasza #13908480 (#16194) üzenetére


szabyka95
őstag

legujabb G2 XPosed ben van bleed immersive mode, de csak a full verzioban, ami kemeny 1 dollarba kerul

Jilian
hogy erted hogy fekete a menu ? a beallitasok menu, vagy a sima??
amugy xblast tools nevu xposed modullal tudod allitgatni a dolgokat :) pl. berakhatsz menu hatternek egy altalad valasztott kepet, vagy szint, elsodleges, masodlagos betuszint tudsz valasztani, tovabba az elvalaszto vonalat is tudod szinezni stb. stb.
ebben a romban amugy a beallitasuk menuhatter is full fekete

[ Szerkesztve ]

(#16196) #13908480 válasza szabyka95 (#16195) üzenetére


#13908480
törölt tag

Koszonom :R

(#16197) szabyka95 válasza #13908480 (#16196) üzenetére


szabyka95
őstag

nm, de ha mar kirootolod, hogy felflasheld a split viewet, akkor mar jobban jarsz sokkal, ha felrakod a flex romot .. abban alapbol benne van sok massal egyutt, jobban jarnal hidd el :)

(#16198) Pityukaka


Pityukaka
tag

G2-vel hogyan kell képernyőfotót készíteni? Kösz előre is!

(#16199) kerpok válasza Pityukaka (#16198) üzenetére


kerpok
tag

powergomb + lefelé gomb egyszerre pár másodpercig.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16200) stilo18 válasza Pityukaka (#16198) üzenetére


stilo18
addikt

Power +hangerő le!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.