Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) icecave válasza rayoliviero (#17949) üzenetére


icecave
nagyúr

Levelezési címnek azt adsz meg, amit akarsz, nem kell hozzá kártya. nekem is a szerződésen az állandó lakcím van, levelezési meg az albérletem.

vadászcsiga: tudom, nekem is arra van, amit csak lehet.

(#17952) gusthy válasza vadászcsiga (#17950) üzenetére


gusthy
veterán

Újabban hacsak lehet, semmit se küld, minden papírt elektronikusan ad oda, ha akarod, kinyomtatod.

(#17953) rayoliviero válasza icecave (#17951) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem és az albidat akkor nem nézték, hogy benne van-e lakcímkártyádban, csak bediktáltad és annyi? Az frankó lenne. Akkor inkább a T-t választanám a megbízható garival és van is Debrecenben ilyen teló raktáron. Gondolom az LTE működni fog, ha a beleteszem az előfizetéses Ikon 400 LTE csomagos kártyám. Neked is Ikon csomag van, nem?

gusthy: Az nemcsak online rendelésnél van? T pontban, hogy adja oda elektronikusan?Eelküldi mailben?

[ Szerkesztve ]

(#17954) icecave válasza rayoliviero (#17953) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem nézték. Ha meg megváltozik a levelezés cím, akkor azt bejelented. Ennyi.
Mozaik van, LTE-s az is. Beleraktam és ment. Illetve, valami kavar volt, de csak annyi, hogy be kellett szólnom az ügyfélszolgálaton, mert valami miatt levették az LTE-t, de ugye az járt nekem. Aztán reboot a telefonon és ment is. Persze, most nem megy, custom 4.4.2 rom miatt, de elég a 3G is, 18/3 Mbit.

(#17955) drmotto válasza rayoliviero (#17953) üzenetére


drmotto
őstag

LTE menni fog.
Ha online rendeled, akkor talán jobb az ár, mint személyesen vásárolva. És tudsz olyat, hogy a T-Pontba kéred átvételre, így még a megrendelés napján át is veheted, nem kell a futárra várni. A levelezési címnek meg azt írsz be, amit akarsz, nem nézi senki.

(#17956) gusthy válasza rayoliviero (#17953) üzenetére


gusthy
veterán

De, de online olcsóbb, úgyhogy érdemes úgy rendelni. Akkor is, ha tpontban veszed át. Így volt most nekem is, megrendeltem és már mentem is érte.
Ja, és így nagyon hamar sorra kerülsz.

[ Szerkesztve ]

(#17957) rayoliviero válasza gusthy (#17956) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez online és T pontban is ugyannyi most.

icecave: Még ott beleteszem az előfizetéses kártyám és rögtön kiderül minden rendben van-e, rendben van-e az LTE.

[ Szerkesztve ]

(#17958) Busterftw


Busterftw
veterán

Astro file mangerben beállítottam mp3 fájlnál a Powerampot majd letiltottam a gyári Musicot, de ha gyári file managerben megnyitnék egy mp3at azt irja file not supported ahelyett hogy megnyitná Poweramppal.
Ötletek?

(#17959) zragon18 válasza iMaverick (#49) üzenetére


zragon18
tag

Nem igazán értem ezt a 600MB szabad ramot induláskor :F Nekem rendszer indítás után majdnem 1GB Szabad ramom van. Gyári 10e szoftver.

Most látom hogy ez nem egy mostani hozzászólás... :D

[ Szerkesztve ]

(#17960) encoder


encoder
tag

Megjöttek az ebay-ről rendelt motyóim! :))

Brutál tok + fólia + toll szett: http://r.ebay.com/4FyrNO
OTG kábel (töltő csatis Y): http://r.ebay.com/h4wC5J

A tok nagyon patent minőségű és az OTG kábel is azonnal működött a Total Commanderrel. :C

Ez meg nem tudom mi, de valaki azt mondta, hogy vásárlás után pár perc múlva megkapta a kódot: http://goo.gl/5viLnN ;)

[ Szerkesztve ]

(#17961) gusthy válasza zragon18 (#17959) üzenetére


gusthy
veterán

Napok óta megy, 654 MB szabad...

(#17962) fery02 válasza vadászcsiga (#17904) üzenetére


fery02
addikt

Na de ha normális, megvásárolt verziód lenne rendesen beállítva, valyon észrevennél-e értékelhető változást a jelenlegi állapothoz képest, miszerint éjszaka folyamán 0 %-ot merül?
Persze lehet, hogy tévedek és képes lenne így akár még töltődni is 1-2%-ot éjszaka. :DD

[ Szerkesztve ]

(#17963) Gyula88


Gyula88
tag

Ha valaki flip tokon gondolkodik Zootim tipust ne vegyetek mert nem eleg eros benne a magnes es nem mukodnek a quick windowsos funkciok...
En mar megszivtam...masnak nem muszaly :-(

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#17964) Damage401


Damage401
senior tag

Egy kis Epenis fitogtatas. 2 napja 9 oraja megy a keszulek. 5 ora 35 perc kijelzovel, es meg mindig van benne 15 %. Telenor 10e rom

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17965) gusthy válasza Damage401 (#17964) üzenetére


gusthy
veterán

:-) Az elég jó.

(#17966) rankesz válasza Damage401 (#17964) üzenetére


rankesz
veterán

Tegnap én is használtam gyári alapú romot hogy teszteljem ezt a legendás üzemidőt, erre nem egész 3 óra kijelző mellett nap végére éhen akart halni a telefon, pedig ugyan azok a programok voltak fent mint Mahdi alatt, sőt még kevesebb is a belakás miatt.

Úgy látszik nekem már ki van kövezve az út a vanilla droid felé... Majd hackijön az LG 4.4 azt kipróbálom, de addig maradok AOSP alapon

(#17967) Eve123 válasza rayoliviero (#17908) üzenetére


Eve123
csendes tag

Pólus Centerben a Fortuna gsm-et nagyon tudom ajánlatni :)

Lg g2 white 32gb

(#17968) Bossi


Bossi
őstag

Na jól beszívtam ma reggel zuhant a g2 burkolólapra és ripityára tört a kijelző :O
Most kellene gyári visszaállítást csinálnom de, kis sem tudom kapcsolni, mert mindig újraindul...
Azt írja, amikor hosszan nyomom a kikapcs gombot, hogy kikapcsoláshoz nyomja 2 másodpercnél tovább, újraindításhoz 4 másodpercnél tovább...
De mindig csak újraindul... valakinek ötlet...

(#17969) Bandus99 válasza encoder (#17960) üzenetére


Bandus99
őstag

Ez a kabel tetszik nekem.

Egy micro usb belemegy a telefonba. masik micro usb-be radugom a meenovat, a normal usbre meg radughatok toltot?
Ez igy mukodhet?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#17970) Bubukain válasza Bossi (#17968) üzenetére


Bubukain
senior tag

próbáld meg hogy a hangerő fel és a bekapcsoló gombot nyomod egyszerre amíg ki nem kapcsol
nálam ez mindig bejött

(#17971) Bandus99


Bandus99
őstag

LG PC Suite progit ra lehet venni valahogy a proxy hasznalatara ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#17972) drmotto


drmotto
őstag

Akinek ablakos tokja van, attól kérdeznék.
Telefonálás közben mennyire zavaró? Egyáltalán ki kell nyitni hozzá, vagy becsukva is lehet fogadni a hívásokat? Egyéb használatkor mennyire van útban a fedele?

(#17973) icecave


icecave
nagyúr

"A telefon gyári rendszerének visszaállítása, újrahúzása" Itt az összefoglalóban mitől függ,hogy visszaállítja, vagy újrahúzza?

Nekem az újrarakás kellene, mert most van egy custom 4.4.2-m, de van pár zavaró bug/crash, így visszatenném a gyárit. Hogy a legjobb? Hard reset most, aztán root és megcsinálom, amit ír az összefoglaló? Csak azt nem értem, hogy akkor mit kell állítani, hogy felrakjon egy gyárit? A 10e-t már leszedtem, mikor arra frissitettem és ezzel a módszerrel csináltam, csak most nem frissítés lesz ugye, hanem újrarakás.

(#17974) sirály69 válasza Eve123 (#17967) üzenetére


sirály69
őstag

Ok, de Debreceni üzlet kellene a kollégának...

Szerver Hosting Debrecenben

(#17975) Bandus99 válasza drmotto (#17972) üzenetére


Bandus99
őstag

Sztem nem zavaro az ablakos tok es hivas fogadashoz nem kell kinyitni a tokot.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#17976) Trol válasza Bossi (#17968) üzenetére


Trol
tag

Minek kell gyári visszaállítást csinálni? A szervizben le se szarják milyen rom fut rajta, csak kicserélik a kijelzőt, ennyi. 35500 jó magyar forinttal számolj...

(#17977) Bossi válasza Trol (#17976) üzenetére


Bossi
őstag

Akkor van baj, ha mégis ránéznek akkor bukhatom a garanciát... gondolod nem fogják kipróbálni amikor kicserélte... gondolom be fogja kapcsolni stb. és ott már ki is bukik a rom csere...

(#17978) drmotto válasza Bandus99 (#17975) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi.

(#17979) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Megvettem a g2-t. Simet kellett csereltetnem a t-nel. Remelem a regi szaminra atirtak.
Telo ki tudja irni valahigy a benne levo sim szamat?

(#17980) sirály69 válasza rayoliviero (#17979) üzenetére


sirály69
őstag

T-nél vetted?

Szerver Hosting Debrecenben

(#17981) rayoliviero válasza sirály69 (#17980) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen es uton vagyok. Ki kell deritenem a szamomat atirtak-e rendesen.

(#17982) h3lios válasza rayoliviero (#17981) üzenetére


h3lios
addikt

A Sim kártyán rajta van a sorozatszám. Egyébként a telód nem fogja kiírni.
Ki kell venned és olvasd le róla a sorozatszámot. Egyébként SIM cserével az összes a kártyán lévő számot bukod, remélem tudod. :D

B-tag: H3lios#2825

(#17983) icecave válasza rayoliviero (#17981) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát hivj fel valakit vele.

(#17984) rayoliviero válasza icecave (#17983) üzenetére


rayoliviero
veterán

Akik szamat tudom fejbol, ok pont nem elerhetoek. Benezek egy gsm boltba tokert, ott majd kerek egy szamot,amit felhivhatok.
Alig tudok meg vele irni. Mindent elirok. Furcsa kicsit iPhone utan.

(#17985) sirály69 válasza rayoliviero (#17984) üzenetére


sirály69
őstag

Minden kezdet nehéz... :DDD

Szerver Hosting Debrecenben

(#17986) icecave válasza rayoliviero (#17984) üzenetére


icecave
nagyúr

Az a szoft miatt is van, elég pontatlan amúgy a gépelés iPhone után. Custom 4.4-en pl. sokkal pontosabb, érdekes.

(#17987) dsg012 válasza rayoliviero (#17984) üzenetére


dsg012
csendes tag

ha saját számot hívsz azt mondja a szolgáltató, hogy saját szám hívása nem lehetséges.. legalábbis a telenornál

vagy küldj sms-t magadnak :D

[ Szerkesztve ]

(#17988) Sanyaman válasza rayoliviero (#17979) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Tárcsázóba írd be: *121# majd utána hívás gomb

(#17989) vadászcsiga válasza rayoliviero (#17979) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gratula, tökös gyerek vagy. Nem recseg nem ropog? Milyen színű.
Én a billentyűzetnek a Swype-ot használom, teljesen jó.
Ha valami nem kerek írhatsz nekem vagy Icecave-nek szívesen segítünk az átállásban. De itt a srácok is segítőkészek

(#17990) dave_gahan válasza Quqesz (#17936) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Ez az ázsiai készülék para csak az LG 4x és asszem talán még az Optimus G-nél volt probléma, vagyis, hogy nem lehetett regisztrálni + OTA-n nem frissült, vagy ha igen, akkor elszállt a magyar nyelv.
A G2-nél nincs ilyen probléma. Én is sokáig kizárólag eu országkódosat akartam venni, de többször többen megnyugtattak itt a topicban, h a G2-nél már az ázsiai országkódosak is frissülnek OTA-n. Nekem THAilandi van és a vásárlás első napján egyből befrissült OTA-n 10b-től 10e-re, azóta is probléma nélkül fut a stock rom. :D Így gond nélkül be tudtam vállalni a 32GB-os verziót. ;]

17925@To_Pet: be kell pipálni a gyári FB appban a notification settings-ben (menü -> settings) a Notifications-t, a Phone LED-et és a Messages-t és akkor bejövő üzenetre is villogni fog a LED. :D Tehát nem a FB Messenger appban kell állítani, ott legalább is a LED-re vonatkozóan valóban nem találni beállítást.

[ Szerkesztve ]

(#17991) FrankMonzano válasza sirály69 (#17901) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Minek neked ilyen telefon ?:)
Egy e55 nokian is tudsz telefonalni,levelezni :)

(#17992) icecave


icecave
nagyúr

Akkor megkérdezem megint: hogy kell eljárnom pontosan, ha custom 4.4-ről szeretnék a a sima, 10e-re visszamenni? KDZ megvan, leszedtem. Leírás ebből a szempontból nem egyételmű, mert egy kalap alatt van a frisítés és újrahúzás.

(#17993) vadászcsiga válasza icecave (#17992) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én úgy értelmezem hogy sima flasheles, majd utána egy factory reset. Utána megint mehet a root

[ Szerkesztve ]

(#17994) oggy71


oggy71
tag

Bocsássatok meg, hogy ennyit tobzódok itt számlátlan G2 készülékemmel, de még egy kérdés motoszkál bennem:Mi van ha független készülék létére részletre vásárolták a telt.
Ezt is tudják tiltani, vagy csak a szolgáltatósokat?

(#17995) icecave válasza vadászcsiga (#17993) üzenetére


icecave
nagyúr

Azért remélem, hogy valaki megmondja konkrétan, mert akkor nem szenvedek twrp-s backuppal, amit csináltam régi renszerről,hanem legyen fent egy 10e kopaszon, ahogy kivette ma dobozból, aztán rászánom azt az 1-2 órát, mire visszakonfigolok mindent, ahogy volt. Nem nagy kaland, nova, meg widgetlockerről van backup, mármint ami a beállításait illeti,szóval sok minden dolgom nem lenne.

(#17996) fishme


fishme
tag

Ha megérkezik a 4.4 kitkat azt a telefon frissítési központja jelezni fogja vagy csak pc-n tudok majd frissíteni ?

(#17997) zragon18


zragon18
tag

Sziasztok, Pár napja már eléggé idegesít egy hiba ! Akár milyen időjárás Widget-et rakok ki mindíg megáll rajta az idő :F Nem jó a BW se. se a HD Widget De még a gyárin is megáll az idő ! Gyári 10e szoftvert használok. És semmilyen task killerrel vagy hasonló baromsággal nem állítom le. Mi lehet a gond?

(#17998) Sanyaman válasza fishme (#17996) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Jelezni fogja, max. kiírhatja hogy a PC-ről tudod frissíteni.

szerk: De innen a fórumból úgyis előbb tudod meg! :D

[ Szerkesztve ]

(#17999) fishme válasza Sanyaman (#17998) üzenetére


fishme
tag

Rendben köszönöm ! :R

(#18000) Pistakiss válasza rayoliviero (#17979) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát
Ha arra a számra kérted, ami volt elötte, akkor maradt az is

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.