Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) szala86


szala86
aktív tag

Nekem böngészőből az opera jött be a legjobban, főleg a szövegtördelése miatt.
Köszönöm ez a telepítési útmutató is bekerül a leírásba.

[ Szerkesztve ]

(#16102) szabyka95 válasza szala86 (#16098) üzenetére


szabyka95
őstag

igy van, a hangero modot az elottem levo kollega leirta :D
a kamera modot lekell tolteni, majd recoverybol felflashelni, es mukodik :)

[ Szerkesztve ]

(#16103) szala86 válasza szabyka95 (#16102) üzenetére


szala86
aktív tag

Valamilyen törlés,cache, dalvik... kell elötte?

(#16104) szabyka95 válasza szala86 (#16103) üzenetére


szabyka95
őstag

nem
mint mindig, mindenhol itt is ajanlott egy full backup a rendszerrol, mindenrol a biztonsag kedveert :)

xdabbeb's camera v1.5.0
xdabbeb's camera v1.5.0 - quiet

a legujabb verzio, a masodik hangtalan, tehat semmi hangot nem ad ki fenykep keszitese utan, termeszetesen videonal veszi a hangot

[ Szerkesztve ]

(#16105) vadászcsiga válasza szabyka95 (#16104) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezek a kamera modok valójában mit csinálnak? Kikapcsolják a második mikrofont?

(#16106) szala86 válasza szabyka95 (#16104) üzenetére


szala86
aktív tag

Köszönöm!
Még valami említésre méltó okosság??
Ezeket akkor addig bele is írtam. Persze csak holnap lesz frissítve.

(#16107) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Én is megosztanám a személyes tapasztalatomat 1-2 mondatban a böngészőkkel kapcsolatban. Én felraktam a telefonomra vagy úgy 10 különböző böngészőt és azt figyeltem elsőként h melyik mennyi oldalt tud betölteni. Főként most a flash alapú dolgokra értem ezt. Ami már több oldalt nem kezelt jól, azt rögtön le is töröltem. Egy olyan böngészőt találtam csak mi szinte kivétel nélkül lejátszik mindent, és ráadásul piszok gyors is. Next Browser. Próbáljátok majd ki, nekem nagyon bevált.

+ ezt a tokot rendeltem a telómra:

http://www.youtube.com/watch?v=iqOXowVHzqk

Élőben sokkal szebb mint interneten, és sokkal vastagabb a keret része mint a többi toknál, + egy plexi lapot is rá lehet helyezni a kijelzőre. Az a baj h a tok előtt végig azon stresszeltem h mi van ha összetörik :)

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#16108) lac793710


lac793710
újonc

Sziasztok!

Közel 2 hónapja használom a telefont és az alábbi problémára lettem figyelmes. Ha hívás közben újabb bejövő hívás érkezik, azzal nem tudok mit kezdeni addig, amíg az első hívásnál a hívott fél meg nem szakítja a beszélgetést. A korábbi beszélgetést a telefonon nem tudom megszakítani, a bejövőt nem tudom sem fogadni, sem megszakítani. Néha elég bosszantó tud mikor a másik felet arra kell kérjem, hogy szakítsa meg a hívást mert egy fontos bejövőm van. A következő alkalommal az elő kérdésük, hogy milyen telefonom van... Tudtok erre valami megoldást, vagy van esetleg külön beállítási lehetőség csak nekem nem tűnt fel? Egyik ismerősömnek is ugyanez a problémája az 1 hónapja használt készülékkel. 10E szoftver verzió van telepítve.

Az ügyfélszolgálat annyit tanácsolt, hogy állítsam vissza a gyári beállításokat, vagy menjek fel Budapestre a központba...

Előre is kösz a segítséget!

(#16109) Sabika válasza szabyka95 (#16034) üzenetére


Sabika
tag

Ehhez elég a KDZ frissítési módszer vagy recovery kell?

Sabján László

(#16110) szabyka95 válasza Sabika (#16109) üzenetére


szabyka95
őstag

recovery kell

vadaszcsiga:
ez a kamera mod, noveli a kamera gyorsasagat, javitja a fokuszalasi hibakat, a kep minoseg is no, tovabba tomoritetlenul menti le a keszult fenykepet es sok mas dolgot, ha elolvasod a changelogot, lathatod az osszes javitast/optimalizalast

szalai86:
szivesen :)
esetleg meg bekerulhet a G2 Xposed,G2 tweaks, GravityBox
mind3 xposed installer modul, az utobbit onnan kell letolteni, a tobbi elerheto playrol
hasznos dolgokat tartalmaznak, sok mindent lehet valtoztatni, pl ellehet tuntetni a szolgaltato nevet lock screenrol, es sok mas mindent :)

[ Szerkesztve ]

(#16111) Sabika válasza szabyka95 (#16110) üzenetére


Sabika
tag

és a g2xposed-hez is az kell?
Vagy oda csak root és install?

Sabján László

(#16112) vadászcsiga válasza Oneil_85 (#16107) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A Next nálam is majdnem győzött de a gorgetesnél valami nem stimmel, neha mintha nem lenne elég érzékeny

(#16113) szabyka95 válasza Sabika (#16111) üzenetére


szabyka95
őstag

csak root, es xposed installer
de ha felrakod s elinditod akk irni fogja h kell az xposed installer, s onnan odavezet ahonnan letudod tolteni
felkell rakni azt is, frameworknel installalni amit kell, s moduloknal kipipalni a g2 xposedet + restart es maris hasznalhatod :)

szalai86, elfelejtettem elobb odairni hogy a gravitybox bol a JB (jellyBean) valtozat kell nekunk

[ Szerkesztve ]

(#16114) Sabika válasza szabyka95 (#16113) üzenetére


Sabika
tag

a frameworkos témát nem értem azt hogy kell? :(

Sabján László

(#16115) h3lios


h3lios
addikt

Valaki tud nekem linkelni 1-2 minsőségi fóliát / üveget. Az nem hátrány, ha itthon is be lehet szerezni, de végső esetre a bay is jó. Illetve 1 olyan kérdésem, hogy ezeket hogy lehet normálisan felrakni ?

B-tag: H3lios#2825

(#16116) szala86 válasza Sabika (#16114) üzenetére


szala86
aktív tag

összefoglaló fent és a végén le van írva!

"töltsük le ezt a programot, telepítsük és töltsük le ezt a frameworkot és telepítsük ezt is. Indítsuk el az Xposed telepítő programot, menjünk a keretrendszerre és a Telepítés/Frissítés gombra nyomjunk rá. Ha kész akkor indítsuk újra a telefont. Most indítsuk el újra az Xposed telepítő programot, menjünk a modulok-ra és azon belül tegyünk egy pipát az Xposed LG G2 modul elé és megint indítsuk újra a telefont. Ha újra indult, akkor a playről letöltött G2 Xposed programot elindítva, már úgy alakíthatjuk a navigáció bárt illetve az értesítő sávot, ahogy akarjuk."

Persze sok minden mást is lehet benne álítani.

[ Szerkesztve ]

(#16117) Sabika válasza szala86 (#16116) üzenetére


Sabika
tag

köszi!! :K

Sabján László

(#16118) szabyka95 válasza szala86 (#16116) üzenetére


szabyka95
őstag

greenify is okos es hasznos program
be lehet allitani, hogy hibernalja pl. a facebookot, igy amikor nem hasznaljuk, akkor nem fut folyamatosan a hatterben, csak akkor, ha valoban rabokunk, ezt jol esik az akkunak :)

(#16119) fery02 válasza h3lios (#16115) üzenetére


fery02
addikt

Én a Spigen tokomhoz kapott fóliával vagyok tökéletesen megelégedve (igaz, első fóliám még csak). Semmit sem vesz el a vizuális élményből.
Szóval én ezt a márkát merem így biztosra javasolni személy szerint, ebay-re hirtelen rákeresve vannak Spigen márkás fóliák.

Ha üveget szeretnél, oldal tetején lévő összefoglalóban találsz javaslatot (Glass M).

Felhelyezésnél fontos, hogy minél pormentesebb légtérben legyünk (sokan fürdés utáni fürdőszobát javasolnak e célra), lehetőleg oldalról kezdve (hosszában való felhelyezésnél nagyobb a hibázási esély) induljunk neki.
Ha esetleg por jut a fólia alá, cellux ragasztó szalaggal nyugodtan alá lehet piszkálni, jó eséllyel leszedi a port, miközben a fóliát se barmolja.

[ Szerkesztve ]

(#16120) fery02 válasza hard74 (#16070) üzenetére


fery02
addikt

A főképernyőn található "Volume key modifications" menüben pipáld be a "Volume key music controls"-t! Ennek hátására módosíthatóak lesznek az alábbi menük, amikben a jelölést átállítod None-ra.
Ezzel elvileg le lesz tiltva a hangerő gomb hosszan nyomás funkció alvó kijelzőnél.

Lehet viszont mindez csak a fizetős verzióban valósítható csak meg.

(#16121) Sragi


Sragi
őstag

Új hibat vettem eszre.Neha random ujraindul a telefon ha a hatso gombal ebresztem fel.
De az az erdekes hogy a T-s animació utan nem kell pin kódot irni.
Valakinek volt ilyen? (Tegnap vettem eszre,teljesen random)

(#16122) blt.62 válasza Cathulhu (#16088) üzenetére


blt.62
őstag

Itt is belehet állítani,hogy minden hívást utasítson? Lehet kedvenceket beállítani,hogy csak azokat a hívásokat engedje be? Vagy azt is,hogy csak a névjegyzékben lévők hívhassanak?

MegtorloXp

(#16123) Cathulhu válasza blt.62 (#16122) üzenetére


Cathulhu
addikt

Azt be lehet állítani, hogy minden hívást dobjon, de olyat mint egy white list, olyat nem találtam. Ismeretlen számokat lehet még automatikusan dobni, a többi rejectet kézzel kell kiválogatni, ahogy eddig észrevettem. De ezeket a dolgokat nem tudja egy 3rd party dialer, mint mondjuk az exDialer? Hosszú távon lehet jobban járnál, mint mindig a gyártóktól függni.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#16124) hobbitka_


hobbitka_
tag

Még mindig létezik az a problémám, hogy a google maps-t használva nem tudja a telefon, hogy merre néz (nem navigációban, hanem sima maps-n)
Egyszerűen nem arra mutat a kis kék nyíl amerre állok, vagy haladok.

Tudnátok ajánlani ingyenes, nem gmaps alapú térképet, ahol le tudnám tesztelni, hogy uígy működik-e?

(#16125) szala86 válasza hobbitka_ (#16124) üzenetére


szala86
aktív tag

Ez szerintem nem ebbe a topicba tarozik.

(#16126) jilian


jilian
addikt

szala86
Mivel az összefoglalóban minden szájbarágósra lett leírva, had egészítsem ki:

""
1.Root explorer (vagy bármi más fájlkezelővel) keresd meg a :system/etc/snd_soc_msm mappát, azon belül pedig a "snd_soc_msm_Taiko" fájlt.
2. Csinálj róla egy biztonsági mentést (másold ki akárhová)
3. Töltsd le a linken található "snd_soc_msm_Taiko.txt" fájlt. (Értelemszerűen a D802 Worldwide kell nekünk.)
itt betenném az eredeti leírást mivel idővel lehet cserélik a zippy-s linket! (gondolom megtalálni a Worldwide D802-t nem lehet eltéveszteni!)
4. A letöltött fájlt nevezzük át "snd_soc_msm_Taiko"-ra. (csak le kell törölni a végéről a . intl -t)
5. Másoljuk be a fent említett mappába és válasszuk a felülírást.
6. Ha szeretnénk módosítsuk az engedélyeket a következőre: rw~r~~r~~ (nálam gondok voltak amikor nem tettem meg! --- ergo ajánlott)
7. Restart és lehet tesztelni a hangerőt fülesen és külső hangszórón is.
""

Xdabbeb's Camera::

1. töltsd le a 3 zip fájlt: backup files / restore files / aktuális verzió
2. recovery
3. install backup files
4. install verzió
5. wipe chace/ davlik
6. restart
7. lehet kelleni fog neki 2-3 újraindítás!, EZ nem hiba!

Jishnu's Camera:

Én itt ugyan azt tettem mint a xdabbeb's -nél és minden működött!!!

Mind a két kamera modd -nál van CM -re is "béta" LG kamera app!!

[ Szerkesztve ]

(#16127) noxon válasza Sragi (#16121) üzenetére


noxon
őstag

Hot boot a neve, az androidot indìtja csak újra nem az egész telót, csúnya hiba, ha gyàri romnàl jön elő...

We live in a simulated world...

(#16128) noxon válasza szabyka95 (#16118) üzenetére


noxon
őstag

De akkor nem jelez, ha valami értesìtés vagy bàrmi ilyesmi van a facebookon, nem?

We live in a simulated world...

(#16129) Sragi válasza noxon (#16127) üzenetére


Sragi
őstag

Igen gyári rom :/
Mi okozza? Meg valami refresh interval felirat is kijön mikor már belépett a home screenbe.
De csak a hátsó gomb okozza.

(#16130) tutaj01


tutaj01
tag

Napot! Valakit megkérhetnék hogy az előre telepített Google Play apk-t és az odex részt feltenné valahová?
Sikeresen kitakarítottam... A rendszert meg most még nem nagyon akarom újrahúzni... :S Letöltöttem pár félét, de mind összeomlik!
Előre is kösz!
Vagy esetleg gapps valahol? Nem találok....

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#16131) torrente777_ válasza tutaj01 (#16130) üzenetére


torrente777_
aktív tag

[link]

Rommer.

(#16132) Tibogyoo


Tibogyoo
újonc

Sziasztok!
Olyan gondom lenne hogy a hálózat típusnálnincsen nekem csak wcdma! Csak gsm, gsm-wcdma automatikus és gsm-wcdma-lte automatikus van...
Egy videót sem tudok emiatt normális minőségben megnézni mert nincs fix 3gm. Tudtok vmi beállítást vagy csak szoftverfrissítés segíthet?
Tmobilos 16g 10a szoftverrel..
Köszi a válaszokat!

(#16133) hobbitka_ válasza szala86 (#16125) üzenetére


hobbitka_
tag

Segítségnek jobban örültem volna, mint kioktatásnak.

Ezt a problémát jó eséllyel a telefon egyik szenzorának meghibásodása, nem megfelelő működése okozza. Azaz könnyen előfordulhat, hogy más G2 tulajdonosok is ráfutnak erre a hibára.
Az eddigi jó pár androidos telefonommal nem volt hasonló probléma.

Azaz ez számomra telefonspecifikus probléma, ergo ide is tartozik.

Tippek nem gmaps alapú ingyenes navigációra?

(#16134) torrente777_ válasza hobbitka_ (#16133) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Waze ingyenes navi:[link]

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#16135) hobbitka_ válasza torrente777_ (#16134) üzenetére


hobbitka_
tag

Köszi a tippet. Én mindig úgy képzeltem, hogy a waze gmaps alapú, ezek szerint mégsem?

(#16136) Azharel válasza Tibogyoo (#16132) üzenetére


Azharel
aktív tag

A telekomos v10a-ban nekem sem volt benne ez az opció, amikor cseréltem v10e/f akkor már ott volt az is.

(#16137) neo-geo válasza lac793710 (#16108) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Hívás megszakítása bekapcsoló gombbal ki van pipálva? Mert úgy letudod rakni az első hívást.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#16138) noxon válasza Sragi (#16129) üzenetére


noxon
őstag

Azt nem tudom mitől lehet. Nekem s2őn custom rommal jött elő anno...

We live in a simulated world...

(#16139) lac793710 válasza neo-geo (#16137) üzenetére


lac793710
újonc

Sajnos be, nem reagál arra sem.

(#16140) szabyka95 válasza noxon (#16128) üzenetére


szabyka95
őstag

nem
analizaltam a dolgokat, nem eri meg a facebookot hibernalni, nem esik annyira sok akksit .. ki lehet birni

(#16141) neo-geo válasza lac793710 (#16139) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Rosszul írtam, mert az leteszi a második bejövőt. A megoldás, második bejövő hívásnál menü gomb, és ott Te választod mit szeretnél. :C

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#16142) Land


Land
veterán

Még mindig a PA a leggyorsabb, Nexus gyorsaságot megközelítő ROM?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#16143) szabyka95 válasza Land (#16142) üzenetére


szabyka95
őstag

energy rom is piszkosul gyors, mint majdnem mindegyik Dorimanx kernellel :)
de a fapados androidnal nem gyorsabb

[ Szerkesztve ]

(#16144) sanyika987


sanyika987
aktív tag

hali véleményetek szerint megéri feltenni a főzött 4.4 bármelyikét?
ha igen melyiket ajánlanátok nyugodt szível hosszú távra ha nem akkor 4.2 ben mellyi ugyan igy értve?

iphone 14

(#16145) szabyka95 válasza sanyika987 (#16144) üzenetére


szabyka95
őstag

en felraktam a paranoid beta3 at 1 hete az ART miatt, de nem lehetett atvaltani ...
eleg bugos volt (pedig full wipeot nyomtam, mindent ahogy kell)
tul fapados nekem, le is szedtem
most Flex romot hasznalok Dorimanx kerneljevel.. a fejleszto azt mondta, hogy ezentul a kernelt erre a romra probalja optimalizalni majd Doriman
izlesek es pofonok, en nagy hive vagyok a flex romnak, mivel nagyon hasonlo a gyarihoz, viszont sokkal jobb, extrakkal

(#16146) sanyika987 válasza szabyka95 (#16145) üzenetére


sanyika987
aktív tag

tehát akkor 4.2 flex rom valamelyike?

iphone 14

(#16147) fery02


fery02
addikt

Elkezdtem magyarítani a G2 Xposed-et, csak hogy tudjatok róla.
Fogalmam sincs hogy fog haladni, életem első program fordítása. Ez is csak azért, mert a fejlesztő megadta a rém egyszerűen módosítható lokalizációs fájlt én meg kedvet kaptam hirtelen. :)

Majd legközelebb pénteken fogok jelentkezni egy jókora adag kérdés csomaggal, mert már most tudom nem lesz minden világos és tanácsokra, javaslatokra lesz szükségem.

(#16148) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Ha a gyári időjárást szeretném lecserélni azt hol kell keresni (az apk. és ezt a LGWeather.odex) ? Vagy elég csak futtatni? Ha előtte kimásolom az eredetit vissza lehet vele állítani vagy bonyolultabb mókolást igényel a dolog? (akkor inkább használok másik időjárás widgetet)

Köszönöm!

(#16149) sanyika987


sanyika987
aktív tag

4.4 re rá lehet szerkeszteni a 4.2 apk-kat?
pl: távirányító,időjárás widget?
mert ha igen akkor már meg is van oldva a problémám :))

iphone 14

(#16150) szabyka95 válasza sanyika987 (#16146) üzenetére


szabyka95
őstag

ja, en ezt hasznalom, megeri kiprobalni, pl. nem moddolt a kamera, hanem az eredeti flex kamera van atportolva
ugyan az a rom mint ami a flexen van, meg a QVoice is mukodik, ami mas flex romon nem

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.