Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) sanyika987 válasza szabyka95 (#16250) üzenetére


sanyika987
aktív tag

én egy s4 hez tudom hasonlítani és szerintem szebb a fekete sőt alapból a szinek is szebbek
a fehér is fehérebb mint az amoleden
a g2 mellet szinte szürke az s4 fehér szine
ne kérdezd amúgy h miért de nekem ez a véleményem
lehet én vagyok vak vagy nem tom :D
megpróbálom a tesztet elő keríteni ahol ezt be is mutatták csak már nem emléxem hol láttam

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#16252) szabyka95 válasza sanyika987 (#16251) üzenetére


szabyka95
őstag

azt tudom, hogy a feher az sehol nincs a G2 hoz kepest, s hogy sokkal szebb a kijelzo, viszont ha beviszed a ket telefont egy sotet szobaba, s fekete kepet raksz a kepernyokre ugy 50% fenyeron, akkor tisztan kellene latszodjon, hogy az S4 nem latszik, a G2 alol pedig szokik ki a hattervilagitas, ami igy is kell legyen a 2 kulonbozo technologia miatt
holnap osszehasonlitom a suliban egy S3 assal a kijelzot, hadd lam milyen

[ Szerkesztve ]

(#16253) Saccco


Saccco
nagyúr

Vajon miért nem tölti le a kapcsolatokhoz tartozó képeket jó minőségben? :F

(Vodafone D80210c-216-70)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16254) sanyika987 válasza szabyka95 (#16252) üzenetére


sanyika987
aktív tag

az lehet h a sötét szobában jobb a háttér világítás miatt de napközben videót nézve szerintem valahogy jobb

iphone 14

(#16255) blt.62 válasza Danny365 (#16248) üzenetére


blt.62
őstag

köszi! A QSide alkalmazások üresek nálam nem is akarom használni. Nem lehet eltüntetni onnan ha úgy is üres?

MegtorloXp

(#16256) h3lios


h3lios
addikt

Teljesen le vagyok törve, hogy 5 nap után vihetem szervizbe a telefont. Rohadt porszem így hogy megtaláltam az agyamra megy. Szerintetek a későbbiekben lesz bármi féle negatív következménye a kijelző cserének ?
Ér annyi, hogy leadjam szervizbe ?

B-tag: H3lios#2825

(#16257) sanyika987 válasza h3lios (#16256) üzenetére


sanyika987
aktív tag

az h ér e annyit ezt csak te tudhatod hogy mennyire zavar ha nagyon akkor add le de nem lesz semmi következménye ha kicserélteted rossz irányba tuti nem jó irányba meg annyi hogy nem lesz ott a porszem :D

iphone 14

(#16258) Danny365 válasza blt.62 (#16255) üzenetére


Danny365
őstag

Ha arra gondolsz, amit fent találsz a notification bar-t lehúzva, akkor "tekerd" egészen a végéig a szerkesztés gombig, nyomd meg, majd kapcsold ki a qslide-ot. :)

(#16259) szabyka95 válasza h3lios (#16256) üzenetére


szabyka95
őstag

igen, add be, csereljek ki.. nem ingyen volt

(#16260) h3lios válasza szabyka95 (#16259) üzenetére


h3lios
addikt

Én is így vagyok fele ha ennyi pénzt kiadok a telóra akkor az legyen 100 %-os. A Facebookon az LG magyarország azt írta vissza, hogy a Pesti Márkaboltban meg tudják oldani. A röhej, hogy megyek is fel Pestre de 3 nap alatt 1x sem tudok elmenni (így jön ki a tréning). Szóval visszal kell vinnem a Média Marktba. Tényleg nem 1 nagyon észre vehető dolog. Remélem nem hajtanak el vele, mert nem akarok ebből fogyasztó védelmet.

B-tag: H3lios#2825

(#16261) Sógi válasza h3lios (#16260) üzenetére


Sógi
addikt

Le tudnád fotózni a porszemeket a kijelzőn? Csakhogy lássuk miről is van szó...?
Ha nem egy nagyon észrevehető dolog, akkor én a helyedben nem foglalkoznék vele! Lehet nekem is olyan, csak még nem vettem észre :D

[ Szerkesztve ]

(#16262) szabyka95


szabyka95
őstag

en maximalista vagyok, tuti visszavinnem

(#16263) 5-htp


5-htp
tag

Segíthetne nekem valaki.
Ha pl netezek és nincs a képernyőn szöveg vagy kép,szóval teljesen világos és üres a kijelző,akkor a közepén kb.3cm átmérőjű körben világosabb a kijelző.Ott feltűnőbben. De egyébként nem homogén ilyenkor a kijelző,máshol is látszódik ilyen foltszerű valami,olyan mintha koszos lenne kissé a kijelző. A nejemnek is G2 van és ott is hasonló az effektus de neki nem olyan feltűnő Most szerintetek ez az IPS kijelző sajátossága vagy az én telóm ilyen vagy én veszem ezt ennyire komolyan?
Nézze már meg légyszíves valaki,hogy az övé milyen.Köszi.

(#16264) #13908480 válasza jakitibi (#16240) üzenetére


#13908480
törölt tag

Nekem nincs ilyen opció, hogy mutassa a névnapokat egyéb módszer? Nagyon megköszönném :R

(#16265) h3lios válasza Sógi (#16261) üzenetére


h3lios
addikt

Tényleg nagyon apró valamiről van szó, csak az a baj ezzel, hogy megcsillan rajta a fény és rohadt zavaró. Mint amikor valami kosz van a kijelzőn és le akarod söpörni róla, csak ezt nem tudod mert belül van. Sőt ha nagyon nem nézed közelről nem is látszik, de a tudat akkor is megvan hogy ott van.

(#16262) szabyka95
Ugyan így vagyok vele.
Előző telómon ropogott picit a króm keret ezért: volt 2, azaz 2 db kijelző csere fél éven belül + 1 hátlap és 1 belső fődarab csere. Csak azért mert a keret ropogott. Engem az apróságokkal lehet kikergetni a világból. Ez a mostani is ilyen. Más ha nem nézi közelről észre sem veszi, de ha már ennyit kiadtam 1 telóra ne legyen már olyan, mintha lenne 1-2 beragadt pixel (mert amúgy úgy néz ki ez a valami)

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#16266) szabyka95 válasza h3lios (#16265) üzenetére


szabyka95
őstag

OCD :D
kovetkezokor forditsd eros napfeny fele a kepernyot, latni fogsz rajta csikokat, a digitizert
egy ideig rettentoen idegesitett, mostmar megszoktam

(#16267) h3lios válasza szabyka95 (#16266) üzenetére


h3lios
addikt

Azt tudom, már megszoktam énis. A Samoleden nincs, de pl. Sony telókon is van ilyen, ott sokkal cakkosabb a mintája, máshol kis pontokban van megoldva a dolog.
Alapból mindig erős fényen vagy napfényben nézem meg a kijelzőt, van-e hajszálkarc vagy bármi nem oda való dolog rajta. Ezt is így már láttam, mondom biztos csak kosz. Hát igazom is lett csak rohadjon meg az üveg rossz oldalán van. :O

B-tag: H3lios#2825

(#16268) Danny365 válasza szabyka95 (#16266) üzenetére


Danny365
őstag

És tényleg. :DDD

Akkor már én is mondok egyet - bár ez nem mindenkinél fordul elő: Ha nem a gyári kamerát használom, hanem bármi mást a Play Store-ról, vagy AOSP ROMból, stb, akkor HD videó módban sötét(es) viszonyok között találni pár hot pixelt a viewinderen, és a rögzitett videón is. Engem ez idegesit rettentően, már vissza is vittem egyszer a T-hez, ahol elvileg kicseréltették a kamerát, de igazából ugyanolyan, csak most máshol vannak a pixelek. :D
Szóval ez nem biztos, hogy mindenkinél jelentkezik, de xda-n is olvastam párszor. Először lehet, nem is annyira feltűnő, de ha egyszer megtalálod, nem szabadul az ember tőle.

(#16269) #13908480 válasza #13908480 (#16264) üzenetére


#13908480
törölt tag

Megoldottam :B :B

(#16270) pestibenji


pestibenji
senior tag

Tudja valaki, hogy a Double Tap (képernyő ki-be kapcsolás két koppintással) fogyasztja-e az akkumlátort akármennyire is?

(#16271) szabyka95 válasza Danny365 (#16268) üzenetére


szabyka95
őstag

akkor idaig ez, recsego hatlap + digitizer, meg 2 ilyen s nem tudok aludni :))

pestibenji
az biztos, hogy nem tolti :DDD
valamilyen szinten fogyasztja, viszont teljesen elhanyagolhato
szemely szerint ez az egyik dolog ami megfogott a telefonban, ki nem kapcsolnam semmi penzert

[ Szerkesztve ]

(#16272) szabyka95


szabyka95
őstag

ha valaki tud jo kamera applikaciokat, akkor nyugodtan dobja be a kozosbe (leginkabb effektek erdekelnek engem, hisz normal fotora a gyari a legjobb)
idaig a lenovo snapit-et hasznaltam bohockodasra :)

(#16273) Danny365 válasza szabyka95 (#16272) üzenetére


Danny365
őstag

Én ezeket szeretem:
PicsPlay Pro - sok, jó fajta szűrő + fényerő, kontraszt, stb állitgatás (van belőle ingyenes is, az nem tudom, miben kevesebb)
Pixlr-o-matic - hasonló, mint az előbbi
Camera 2 - mindenféle effekt realtime megjelenitve, bohóckodni jó
Vintage 8mm Video Camera - neve mindent elmond

Én megvettem már szerintem a legtöbb jobb, fótós/képszerkesztő alkalmazásokat, de valahogy mindig ezekhez térek vissza.

[ Szerkesztve ]

(#16274) sanyika987 válasza szabyka95 (#16272) üzenetére


sanyika987
aktív tag

hát igen most szembesültem hogy a kamera mennyire gagyi a fözött romokban valami borzalom
lehet pont ezért fog vissza menni a gyári kitakarítva meg kicsit modingolva

iphone 14

(#16275) DroiDMester válasza szabyka95 (#16272) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

UCam Ultra Camera Pro Fizetős de sz.tem nagyon jó :K

(#16276) csapoadam83


csapoadam83
csendes tag

Remélem hogy a 4.4-ben csiszolnak a kamera szoftveren ( már ami a képminőséget illeti ). Alapvetően nem hinném hogy magával a kamerával lenne gond, inkább csak finomítani kéne pár algoritmuson és ha nem is egy Nokia 1020 gyilkos de egy Samuverő vagy Almarágó azért lehetne belőle......
Ha a 4.4-el is meg tudják csinálni azt az optimalizációt amit a 4.2-vel műveltek akkor az eddig is brutál sebesség és simaság csak tovább fokozódna ( csak azt nem tudom hogy hova )....
A killa sample-t már most is úgy játssza le mintha csak sima 480p avi lenne.
Amúgy szerintem lassan elérjük azt a határt amikor már a hardvert nem igazán kéne tovább húzni ( a PC ipar is már egy ideje arra megy hogy kevesebbet fogyasztó és jobban optimalizált rendszereket építsen, léteznek, léteztek 8 magos CPU-k is de nem ok nélkül mentek a süllyesztőbe ).
Az a baj hogy itt még csak most kezdődött el az a csata ami ott már lezajlott. Marketing és parasztvakítás a dolgok 70%-a.
Veszel egy csúcsmobilt aztán eltelik 3-6 max 12 hónap és már "CSAK" középkategóriás te meg rohansz venni a következőt ( persze akinek nem inge ne vegye magára, csak ezt tukmálják beléd ).
Elvileg 2015 körül jönnek már az AMD-ARM SoC-ok és borul a bili nem is kicsit mert ha valaki tud valamit a heterogén módon működő rendszerekről akkor azok ők. És akkor megint ott tart mindenki hogy minden más elavult lesz ( pedig ahogy sokan írták is itt a 2011-2012-es modellek is még bőven elég erősek a mai igényekhez ).
Remélem a G2 aksija kibír pár évet mert nem hiszem hogy ennél többre lenne szüksége földi halandónak még nagyon sokáig.
Nagyon örülök viszont annak hogy mostanában egyre jobban kezdenek figyelni az aksikra és a ténylegesen használható vagy a használatot megkönnyítő dolgokra.

[ Szerkesztve ]

(#16277) C4mp3r


C4mp3r
addikt

holnap megyek atvenni magentaektol egy white g2-t. i4 et valtom le, kivancsi leszek; volt mar galaxy s4-em par napig rogton a megjelenes utan szinte, es elegge meggyozott, de rohadtul idegesitettek a mikrolaggok, romozni meg nem szeretek. furcsa lesz 3.5" utan egy tepsi, de nekem mar nagyon lassu volt az i4.

(#16278) Land


Land
veterán

Van lehetőség PA rom alá rakni kamera modot és audio tuningot?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#16279) spuros válasza C4mp3r (#16277) üzenetére


spuros
őstag

Hajrá, nem fogsz csalódni... :K

(#16280) apaszka válasza 5-htp (#16263) üzenetére


apaszka
veterán

Már majd kiesik a szemem, de nálam tökéletes. Sem karc, sem foltosodás nincs.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#16281) tsuckware


tsuckware
tag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy a 10e szoftverben már nincs az a fényerő vibrálás auto fényerőn??

(#16282) blt.62


blt.62
őstag

Azt megtudnátok mondani, hogy hogyan lehet azt beállítani,hogy tárcsázó hangom legyen de akkor ne legyen hang ha a kijelzőhöz érek,vagy sms-t írok? Semmikor ne adjon hangot ha bármit csinálok a kijelzőn csak a híváskor a tárcsázó hang maradjon meg. Van erre lehetőség? A galériánál meglehet oldani,hogy ne lássa mindenki? Mert bármikor megmutatom a mobilom bárkinek rögtön a képeim nézegeti.

MegtorloXp

(#16283) Jacksonrodeo válasza blt.62 (#16282) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Vendég mód?

(#16284) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Na visszanéztem kicsit. Galaxy Note 2-re cseréltem N7100-ra a G2-est.
Egyetlen dolgot "bántam" meg picit, az a kijelző.
Ami fontos volt nekem, az a kamera. Szerintem a Note 2-ben lévő igaz "csak" 8mpx-es kamera szerintem nem rossz, sőt.
Amiért váltottam az a kijelző mérete (engem zavart a képernyőn lévő navbar. Tudom eltüntethető volt, de az meg kényelmetlen volt.)
Most "csak" 4.3 van még kint hivatalosan a Note2-re, de nagyon "smooth" az OS. LG kicsit összekapja magát neki is menni fog. Nem vészmadárkodás, de sajnos LG-nek a szoftver írás eddig nem nagyon ment. Black, 2X, Optimus 3D, L9, 4X HD, Optimus G, és LG G2 után mondom ezt. Mindenhol volt valami.

Remélem megjön a 4.4 nektek is, az talán már jobb lesz...

:R :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#16285) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,
Rootoltam a telefont és rátettem a g2xposed-et és eltűnt a gyári időjárás alkalmazás.
Valakinek valami ötlet?Esetleg honnan tudnám letölteni?

Sabján László

(#16286) jilian


jilian
addikt

Az 1.8 -as Dorimanx kernel telepített egy jó kis tuning programot.

[ Szerkesztve ]

(#16287) pisti2216 válasza jilian (#16286) üzenetére


pisti2216
tag

Olvastam én is jónak tűnik :) 2.29 Ghz CPU legalább nem fogja enni annyira az aksit .

(#16288) blt.62 válasza Jacksonrodeo (#16283) üzenetére


blt.62
őstag

És a hangjelzéssel kapcsolatos kérdésemben tudsz segíteni?

MegtorloXp

(#16289) Oneil_85 válasza vadászcsiga (#16112) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Majd megfigyelem , én nem tapasztaltam ilyen jellegű hibát.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#16290) Apaxp


Apaxp
senior tag

Gyorsan terjed az első androidos bootkit

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#16291) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Eladó az lg g2 telómhoz 2 db tok.

Az egyiket rá lehet húzni a telefonra, a másik bőr tokba meg bele lehet rakni tokostól a telefont. Amúgy a bőr tok duplán vastagított, hogy ha leesik ne legyen baja.

Csak én rendeltem az ebay-ről egy 10e Ft-os komolyabb tokot és ezért szeretném eladni a régieket.

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#16292) Keraa válasza Sabika (#16285) üzenetére


Keraa
aktív tag

Szia!

itt a link: Gyári időjárás widget

Kibontod a rar fájlt, bemásolod mind a 4 db-ot a system/app könyvtárba felülírva a már ott lévőket. Aztán Beállítások/álltalános/alkalmazások választod az összes-t megkeresed az "időjárás aztán választod a frissítések eltávolítása, figyelmeztet, hogy a gyári állapot kerül visszaállításra nyomsz egy "ok" és egy gyorsítótár ürítése-re. Majd ue. megcsinálod az "időjárás téma" -nál is. Ezután már megtalálod szokott helyeken és használhatod! :-)

(#16293) vadászcsiga válasza blt.62 (#16282) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Persze. Hangok alatt az Érintési visszajelzés és rendszerben csak a legfelsőt pipáld ki, a többit hagy üresen. Így lesz tárcsázási hang viszont a pittyegés mindenhol megszűnik.

[ Szerkesztve ]

(#16294) orwi


orwi
tag

Sziasztok.Be lehet állítani a hangerő gombok valamelyikével, hogy a kamerát nyissa meg?

(#16295) Jonathan92


Jonathan92
tag

SZIASZTOK! SŰRGŐS SEGÍTSÉGET KÉRNÉK!!!
Az a szitu hogy hirtelen kaptam munkát külföldön. Nem leszek laptop sem gép közelben csak a telefonom.
Szerrtném full gyárira vissza állítani biztos ami biztos.

A telefon rootolt cwm es és costum rom van rajta a flexes.

A KÉRDÉS!
A KDZs dolog elött kell valamit csinálni igy hogy cwm es meg costumromos? Vagy mehet minden simán az első hsz szerint. ??

Előre is köszi srácok!!! :R :R :R

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#16296) vadászcsiga válasza orwi (#16294) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Próbáld hosszan nyomni a hangerő le gombot kikapcsolt képernyőnél :K

[ Szerkesztve ]

(#16297) blt.62 válasza Keraa (#16292) üzenetére


blt.62
őstag

Képet tudnál felrakni róla,hogy hogyan néz ki? Mert nekem felraktak egyet csak nem tudom,hogy a gyárit-e?

MegtorloXp

(#16298) #13908480


#13908480
törölt tag

Sziasztok, ket kerdesem lenne mindketto eleg off, csak azert irok ide hatha tudtok valaszt adnu, vagy eliranyitani oda ahol megkaphatom. :)

1. Az, hogy lehet,hogy csak 3g elofizetesem van, de ma a varos kozepen 4g-n voltam? Jarhat-e ez nekem plusz koltseggel?

2. Ez nagyon off tudom es nem tudom, hogy szabad-e ilyet kerdezni: Survey-s tool kitet androidos jatekhoz, le lehet tolteni survey nelkul? Mert itthom ilyen fizetos survey-k vannak.

Valaszokat elore is koszonom :R

(#16299) szabyka95 válasza Jonathan92 (#16295) üzenetére


szabyka95
őstag

Kdz + hard reset es nyoma sincs semminek

(#16300) pecsi_thaz


pecsi_thaz
újonc

Sziasztok!

Volt valakinél probléma a hívásvárakoztatás működésével? Hiába próbáltam beállítani a telefonon, rendszerüzenetben jött, hogy "Hiba a készülék, vagy a szolgáltató beállításaiban". Kaptam egy új sim kártyát, de azzal sem tudtam beállítani és nem is működik. T-mobilos a készülék. Visszavittem garanciába már 3 hete. Legutóbb mikor bent voltam érdeklődni kihozott a srác egy vadi új készüléket, de abban is ugyanez a hiba volt tapasztalható. Közli velem, hogy "másik készülékben kell beállítani a várakoztatást és utána ha átrakom a kártyát az G2-be akkor fog működni. Mondom neki, hogy most is egy másik készülékből lett átrakva a kártya, amiben be volt állítva és működött is ez a "funkció"! Erre nem tudott mit mondani, csak, hogy várjam meg, hogy visszajöjjön a készülék a szervizből.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Előre is köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.