Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) sirály69


sirály69
őstag

Az igaz, hogy nem játszom, és videót sem nézek rajta, de ugyan ezzel a használattal Apple I4 - I5 2 napig bírta, Huawei P6 max. 3 nap....
Tudom, hogy nem vagyok hard user, de a fentiekhez viszonyítva...
És soha nincs fiókban! Dolgozom és főleg telefonálásra és levelezésre használom+ 1-2 naponta pár fotó.
A többire (játék, stb) sajna nincs idő.... :O

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#17902) jilian válasza szabyka95 (#17887) üzenetére


jilian
addikt

Ez nem az amit én szeretnék.... :(

(#17903) fery02 válasza noxon (#17812) üzenetére


fery02
addikt

Tehát akkor te is és Vadászcsiga is megválaszolhatja, hogy nem igazán van értelme erre a telefonra Greenify-t telepíteni.

(#17904) vadászcsiga válasza fery02 (#17903) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vadaszcsiganak meg kellene vennie a kulcsot, nem warezről letölteni és akkor rendesen működne :D

[ Szerkesztve ]

(#17905) rayoliviero


rayoliviero
veterán

G2-re a T-Mobile 2 év garit ad, magára a készülékre? Mert most azt írják, de eddig nekem azt mondták, hogy egyet adott.
firstphone.hu: Innen tudom még venni. De itt bolti gari van. De igényes üzlet, bementem személyesen és van egy pár boltjuk az országban. Ha később frissül a droid, megmarad a magyar nyelv a telóban? Mert olvastam olyat, hogy a sufni gsm boltoknak ez az egyik hátránya. Van aki frissített és kínai nyelv lett. ii ilyen nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#17906) h3lios válasza rayoliviero (#17905) üzenetére


h3lios
addikt

Szolgáltatónál hivatalosan kettő év garanciát kapsz. Ebből az első év ami teljes körű, ami minden tartozékra és a telefonra is vonatkozik. A második év korlátolt jótállás, tehát csak szoftveres dolgokra szól. Ha ilyenkor küldöt fel a telót hibával árajánlatot fogsz kapni, vagy már fel sem küldik a T-től a telód. (Vodánál tuti így van mert ott melózom. :) ).

B-tag: H3lios#2825

(#17907) gusthy válasza rayoliviero (#17905) üzenetére


gusthy
veterán

Kettőt

(#17908) rayoliviero válasza h3lios (#17906) üzenetére


rayoliviero
veterán

T honalapján így írja: 1 év teljes körű garancia + 1 év készülékgarancia
Ebből nekem az jött le a 2. év csak a telóra érvényes. De ezek szerint csak szoftveres akkor? :(

T-nél 14-el drágább (és még függő is), mint a firsphone-nál (független). De bolti garit adnak, igényes üzlet amúgy. Ti hol vennétek?

[ Szerkesztve ]

(#17909) dobost válasza h3lios (#17906) üzenetére


dobost
senior tag

Én a 2. év lejárta előtt dobtam vissza a Thez a megboldogult Nexus S-emet kijelző sárgulása miatt és szó nélkül cserélték benne a kijelzőt...

(#17910) gusthy válasza rayoliviero (#17908) üzenetére


gusthy
veterán

Ez fura lenne, holnap megkérdem, ha érdekel, mert én meg a T-nél melózom :-)

(#17911) h3lios


h3lios
addikt

Mivel havernak másoltam fb-n, ide is felrakom jelenlegi home screen.

B-tag: H3lios#2825

(#17912) rayoliviero válasza gusthy (#17910) üzenetére


rayoliviero
veterán

Holnap reggel akarom venni. Sürgős, mert nincs telóm. de nem tudom érdemes-e T-nél.

Ha a firstphone-nál veszem, ami külföldről behozottat árul, akkor ha később frissül a droid, megmarad a magyar nyelv a telóban? Mert olvastam olyat, hogy a sufni gsm boltoknak ez az egyik hátránya. Van aki frissített és kínai nyelv lett. Itt ilyen nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#17913) Danny365 válasza h3lios (#17911) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem meg ILYEN. Én az egyszerűség hive vagyok. :D

(#17914) Csillag01 válasza rayoliviero (#17908) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Én fuggetlent vennek plane hogy olcsobb 14k val

Asus Rog Phone 6

(#17915) h3lios válasza rayoliviero (#17912) üzenetére


h3lios
addikt

Meg kell nézni mit ír az ASZF. Kb. 3 hete beszéltünk a garikról, keress vissza a topic-ban, mert elég részletesen kibeszéltük.

B-tag: H3lios#2825

(#17916) h3lios válasza Danny365 (#17913) üzenetére


h3lios
addikt

Ez miez ? :O Nagyon jól nézi ki ! Bár gondolom erősen rootolt telefonról beszélünk. Sry dupla

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#17917) rayoliviero válasza Csillag01 (#17914) üzenetére


rayoliviero
veterán

És ezek nem ázsai G2-k vajon a First Phone-ál? Vagy az midnegy, nem lesz belőle hátrányom?

(#17918) szoja válasza Sragi (#17880) üzenetére


szoja
tag

Nekem szombat óta van egy T-s G2-m, 10a-val. Próbaképp rákerestem a PC Suite-tal, azt mondja frissíthetek 10e-re...

(#17919) Danny365 válasza h3lios (#17916) üzenetére


Danny365
őstag

Hmm, idő közben meghalt a linkem, lehet xda csatolmányt nem ajánlatos direkt linkbe tenni. :D

Egyébként csak status/navbar-nak van köze a roothoz. A többi a Nova launcher, illetve Flatro ikonpakk érdeme.

(#17920) gusthy válasza rayoliviero (#17917) üzenetére


gusthy
veterán

Szolgáltatónál akkor érdemes telefont venni, ha díjcsomag lejárt és olcsón adják, és / vagy van egy csomó pontja az embernek.

(#17921) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Sziasztok.
Mától csatlakoztam hozzátok. Biztos lesz pár idióta kérdésem az elején de pár évig köztetek fogom keresni az okosságokat.
A telefon nagyon tetszik! 16gb sikerült,majd beosztom. 😄
Hol tudom megnézni,hogy nekem 10a vagy 10e van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#17922) DroiDMester válasza h3lios (#17906) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Kezd már unalmas lenni ez a hozzá állás(od) T -nél 1.év teljes körű gari van!!!!(készülék és minden kiegészítője) és +1.ÉV KÉSZÜLÉK GARANCIA! ami NEM ÖSSZE tévesztendő a készüléken futó SW -vel! Tehát a 2.ik évben annyi: hogy a töltőre+hedszettre nincs gari de magára a készülékre TELJES KÖRŰ garancia van! BELEÉRTVE az AKSIT is mivel házilag nem cserélhető!!! :K

Nem tudom mért kell össze zavarni ezzel másokat :W

Lehet a másik 2.szolgáltatónál a 2.ik év csak SW garancia de T -nél NEM! :N

Gariztattam T -nél már nem 1 telót 20-22.hónap után és simán cserélték az egész telót! Csak az aksi+hátlap maradt a régi!
Mellesleg ha úgy veszed a telót hogy 1.év teljes+1.év készülék gari, és ne adj isten a 2.év alatt módosítja a T a garanciális feltételeket, az már téged nem érint mivel rád az vonatkozik mikor megvetted akkor épp mi volt érvényben! :K

[ Szerkesztve ]

(#17923) h3lios válasza Danny365 (#17919) üzenetére


h3lios
addikt

Tudnál nekem linkelni, hogy melyiket honnan tudom lekapni ? Play áruházban én elveszek. :D
Olyan rég nem használtam, hogy azóta 3 x váltott design-t és a mostani a halálom.

B-tag: H3lios#2825

(#17924) h3lios válasza DroiDMester (#17922) üzenetére


h3lios
addikt

Én értem mit mondasz, csak nehogy később legyen belőle pofára esés. Tudván, hogy valahol máshogy működnek a dolgok, csak egy ASZF váltás kell és már jöhet is a szopóág. Nem mondom, hogy be fog következni, de jobb ha az ember tisztában van azzal, hogy máshol mi a helyzet.

Mellesleg a fórumot nem csak T-sek olvassák, és mivel pl. Vodánál most jelent meg a G2 ez nekik hasznos infó lehet.

B-tag: H3lios#2825

(#17925) To_Pet


To_Pet
tag

Sziasztok!
Vettünk ma a páromnak egy ilyen telefont és próbáljuk belakni. Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: feltettem a facebook messenger-t és szeretnék hozzá kék LED villogást állítani, de nem jövök rá h hogyan kell. A beállításokban megtaláltam a LED beállításokat, de ott nem lehet értesítésenként állítani.
És még esetleg annyi, hogy ha van bármilyen tanácsotok, hogy mit kéne be- vagy kikapcsolni akkor azt se tartsátok magatokba. Androidban otthon vagyok, de ha esetleg van valami LG specifikus trükk akkor az jöhet.

A válaszokat előre is köszönöm.

(#17926) szoja válasza h3lios (#17924) üzenetére


szoja
tag

A garancia kérdése nem az ÁSZF-ben van kifejtve. Azt a telefon vásárlásakor adja - közvetve - a kereskedő, rajta van az információ a garancialevélen, a vásárlási szerződésed része.

(#17927) rayoliviero válasza gusthy (#17920) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem 10 hó hűségem van még az előfizetési csomgra, csak Dominóban tudnék. De a sufni gsm-emekre talán apaszka írta korábban, hogy addig működik az ott vett teló, még nem frissítik, utána tablet lesz belőle, mert ázsiai telókat árulnak, imei-t átírják, baj van a régiókóddal talán. Ez még most is igaz?

[ Szerkesztve ]

(#17928) Danny365 válasza h3lios (#17923) üzenetére


Danny365
őstag

Nova launcher plusz hozzá key. Itt pedig az ikonpakk. A zene widget meg Poweramp.

(#17929) pestibenji válasza r3dwo0d (#17881) üzenetére


pestibenji
senior tag

simán szedd ki a zipből az apk-kat és rakd fel egyenként. Nem kell hozzá se cwm se root se semmi.

(#17930) Quqesz válasza rayoliviero (#17927) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ilyenek a városi legendák...:)
Ha ázsiait veszel,akkor csak úgy megy el a magyar nyelv,ha ota v lg frissítő progival frissítesz..De a kdz arra van,hogy fogod és felraksz bármilyen gyári romot,olyat amiben van magyar nyelv(általában HU v EU open-t szokták). Vásárláskor a gsmben rákérdezhetsz,hogy eu v ázsiai szürkeimportos...ha eu-s,akkor megy az ota frissítés és a magyar nyelv is megmarad...tehát ne szarj be ott a kdz bármi eshetőségre...nekem a 4X-em ázsiai pl és lassan 1,5 éve nem volt baja(b-telben vettem)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17931) lord.lakli válasza Quqesz (#17930) üzenetére


lord.lakli
őstag

Tavaly nyáron volt több gsm boltos S3-al gond, ahol IMEI elmászott.

(#17932) apaszka válasza To_Pet (#17925) üzenetére


apaszka
veterán

[link] Ez kell nektek. :R :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17933) Quqesz válasza lord.lakli (#17931) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az érdekes és elhiszem neked,de lg esetében még nem hallottam ilyenről,pedig jó páran gsmben vettük....megvan mêg a nexus s-ed?:)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17934) rayoliviero válasza Quqesz (#17930) üzenetére


rayoliviero
veterán

sirály69 vette ott, ahol én akarom és itt írja, hogy a telója nem írta, hogy kijött a frissítés. Akkor ezek szerint ázsiai, mert nem írta ki magától a frissítést? Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de droidban nem vagyok otthon.

(#17935) lord.lakli válasza Quqesz (#17933) üzenetére


lord.lakli
őstag

Jaja megvan még. Nem egy TGV, de még használható :DDD

(#17936) Quqesz válasza rayoliviero (#17934) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A gond az szokott lenni,hogy az ázsiai telók az ottani sim regisztrálásra vannak beállítva,ergo egy ottani simmel kellene elindítani először a regisztrálás miatt.Nos a nagykerek ezt nem teszik meg,ezért nem tud frissíteni a teló/nincsen frissítés....de ha lenne,akkor is az ottani rom-ot húzná le,amiben nincsen magyar nyelv....ergo kdz...de sok gsm boltban lehet kapni pár ezressel drágábban gyári garisat is(b-tel,xxl),ha bizonytalan vagy miért nem veszel olyat?

lord.lakli
Nekem asszony nyúzza,de az aksija kezd meghalni,úgy,hogy ő leginkább telefonál...lehet G2 váltja,főleg az aksi miatt...régi szép idők :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17937) vadászcsiga válasza rayoliviero (#17934) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Olcsó húsnak híg a leve. Vedd biztonságos helyről.

(#17938) apaszka válasza lord.lakli (#17931) üzenetére


apaszka
veterán

Persze mert szarul adták meg az új IMEIT,és mindent! Sufni GSM ! :W Sok tiltott telót úrra hasznosítanak. Addig nincs gond míg nem akar a kuncsaft frissíteni! Aztán jön :Y de addig dagadt a melle mert 10 el olcsóbban vette! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17939) rayoliviero válasza vadászcsiga (#17937) üzenetére


rayoliviero
veterán

Te hol vetted? annyira gagyi helynek nem tűnik amúgy, jó sok üzletük van.

apaszka: Én is parázok. T-nél kicsit macerás vásárolnom, független egysezrűbb lenne. Az új ideiglenes lakcímemhez még nincs lakcímkártya, azt úgy nem fogadja el a T. Az állandóra pedig nem akarom, hogy küldjenek dominós szerződést és hasonlót, már nem tartózkodok ott.

[ Szerkesztve ]

(#17940) drmotto válasza rayoliviero (#17934) üzenetére


drmotto
őstag

A T-s jótállás az első évben mindenre vonatkozik, ami a dobozban van.
A második évben pedig csak a készülékre, a tartozékokra (akksi is ide értendő !) nem. A szoftverre nincs garancia, ez butaság...
Nyugodtan megveheted a T-nél.

[ Szerkesztve ]

(#17941) To_Pet válasza apaszka (#17932) üzenetére


To_Pet
tag

Köszi, de ahogy nézem root kell hozzá sajnos. Azt még nem szeretném bevállalni egy fél napos telónál.

(#17942) lord.lakli válasza apaszka (#17938) üzenetére


lord.lakli
őstag

Jaja, emlékszem. Jött az öröm, majd a :O Akkor egymás után több S3, S4 mini-vel volt gond a fórumon. Mondjuk amiket én hallottam mindegyik samu volt.

[ Szerkesztve ]

(#17943) icecave válasza rayoliviero (#17939) üzenetére


icecave
nagyúr

Mindenesetre elhamarkodottan ne dönts, csak rosszul jársz. Tudom milyen az, amikor minden azonnal kell, de volt már pár rossz döntésem, mert úgy voltam vele, hogy "addig megyek, míg nem kapok egyet", legyen szó bármiről.

(#17944) vadászcsiga válasza rayoliviero (#17939) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Té. Partnero nem jatszik? Sokan onnan vették es nincsenek panaszok...azt hiszem

[ Szerkesztve ]

(#17945) Quqesz válasza apaszka (#17938) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az érdekes lehet,hogy pl nagy cégek ilyen sufni boltokból rendelnek pár száz darabokat.....én pl fültanuja voltam,mikor egy nagy biztosító a sufniból rendelt 100 db telót és nem a szeplőtlenül fogantatott szűzies szolgáltatótól(ahol garis ügyben ugyan úgy leszarhatnak)...mind1 nem akarok okoskodni....mindenki ott veszi,ahol akarja...
Gazsi
Én a helyedben ha nem megy szolgáltatótól,akkor olyan helyen venném,ahol van gyári garis és bemennék a boltba átvenni úgy,higy először megnézném adnak-e LG garipapírt lepecsételve,ha igen,akkor fizetek....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17946) rayoliviero válasza vadászcsiga (#17944) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az pesti sajnos én debreceni vagyok. Vagy a T vagy a FirstPhone jöhet szóba.
Csak nem akarom, hogy a domino szerződésüket a t az állandó lakcímemre küldje, mert szoktak ilyet csinállni. Adjanak oda minden személyesen.

icecave: Nem kapkodom el, ma jól átgondolom éjszaka. :DDD holnapra teló kell, mert hívnak mindig.

Quqesz: Ez a 2 év gyári gari a készülékre ez vonzó nagyon a T-nél. pont addig tartok meg egy telót és nincs fejfájás.

[ Szerkesztve ]

(#17947) icecave válasza rayoliviero (#17946) üzenetére


icecave
nagyúr

T-nél lehet megadni levelezési címet. Nekem soha semmit nem küldtek még az állandó címemre, csak amit én akartam.

(#17948) Quqesz válasza rayoliviero (#17946) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én pl T-nél nem kötelezném el magam,sz@r egy banda,volt szerencsém hozzájuk.......hacsak nem domino....nornál meg van pár ismerős,hagyjuk...sok szerencsét..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17949) rayoliviero válasza icecave (#17947) üzenetére


rayoliviero
veterán

Csak sajna még nincs az új lakcímemhez lakcímkártyám (2 hete költöztem), úgy nem fogadják el.

Quqesz: De ilyen bolt csak a Media és Edigital, ahol 150, az már nagyon sok érte. A T-nél kell valahogy, domino. Van előfizetésem oda, hűséggel. domino kártáyt kivenném és beletennem a nano simemet adpterrel, amin van ez előfizetésem.

vadászcsiga: Domino, azt elfelejtettem mondani. elófizetésem van már. Tehát most kp-ra venném, csak ne küldjenek semmit, a lényeg az, ott adják oda a pírokat és felejtsük el egymást.
Na, még az is egy megoldás, barátnő.

[ Szerkesztve ]

(#17950) vadászcsiga válasza icecave (#17947) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem sem küld semmit. Távszámlára kell kérni

Gazsi00
Stróman? Családtag, barát?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.