Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) Pacal22


Pacal22
csendes tag

4.4 az márciusban jön?

(#16502) DroiDMester válasza Bubukain (#16497) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

(#16503) noxon válasza apaszka (#16498) üzenetére


noxon
őstag

Mire érted ezt az egy év elmaradást? Március végi kitkatból nem lesz frissítés még a telenorosoknak? Mert akkor már teszem is fel inkább a custom romot...

We live in a simulated world...

(#16504) szabyka95 válasza Pacal22 (#16501) üzenetére


szabyka95
őstag

az ev elso negyedeveben, allitolag

(#16505) zzola válasza apaszka (#16498) üzenetére


zzola
félisten

1 évvel? Nem mondanám, Samsung vonalon a stock FW-hez képest csak 1 hónapot...LG-vel nem tudom, hogy mi a helyzet...

(#16506) SzlobiG válasza szabyka95 (#16504) üzenetére


SzlobiG
félisten

LG tempóban azért mérget nem kell venni rá. :D

[ Szerkesztve ]

(#16507) Bubukain válasza DroiDMester (#16502) üzenetére


Bubukain
senior tag

:R

(#16508) apaszka válasza noxon (#16503) üzenetére


apaszka
veterán

A TÉ minden telefonon el van maradva a frissítés kiadáséval. Klumpet egy cég szerintem! Fujj! :Y :C

(#16505) Zolar

Akkor a samsungnál csak hónapot! Bocs! Igaz az szemét mit az S3 ra kiadott itthon!
Tehát akkor? Még nincs is rendes,csak külhonban S3 ra!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#16509) migabi24 válasza apaszka (#16508) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kivétel a htc one, a 4.3 és a 4.4.2 is azonnal töltödött otán ahogy elérhető lett a frissítés

[ Szerkesztve ]

(#16510) rankesz válasza SzlobiG (#16506) üzenetére


rankesz
veterán

Azért gondolom szemet szúrt, hogy a G2, és a Nexus 5, 90%-ban egyező DNS-ű ikrek... namár most, én hetek óta (amióta megvan a teló ) 4.4.2-es romot használok, de ezt már tudod, és szerintem ha látnád a rendszert használat közben te sem gondolkoznál sokáig :DDD

(#16511) noxon


noxon
őstag

Egy rootolás mennyire rizikós? Nem cseszi el az imeit, vagy nem lesz sim lockos? Elolvastam az elejét, hogyan lehet rootolni.. nincs egyszerűbb módja? Pl egy zip-et feltenni a gyári recoveryben amitől rootolva lesz? :)

We live in a simulated world...

(#16512) vadászcsiga válasza noxon (#16511) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az első root olyan mint lenézni egy szakadékba, kiver a viz, adrenalin a torokban. A tobbi mint az agybavizeles :DDD

(#16513) szabyka95 válasza noxon (#16511) üzenetére


szabyka95
őstag

nem, nem csesz el semmit, sot, megnyitja a mennyorszag kapuit :D

rankesz
mi fogott meg a fapados androidban ?

(#16514) noxon válasza vadászcsiga (#16512) üzenetére


noxon
őstag

Igen tudom :D s2-őt anno szarrá mokkoltam, nem paráztam, mert ismertem mi merre, itt meg még nem :) melyik az egyszerűbb rootolni? Az összefoglalóban az 1. vagy a 2. pont szerint? Független meg szolgálgatóst is ugyanúgy kell rootolni vagy másképp?

szabyka95 hát engem leginkább az xposed dolog érdekel azért rootolnám...

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#16515) rankesz válasza szabyka95 (#16513) üzenetére


rankesz
veterán

Samsung Galaxy s1 s2 majd s3 után iszonyat herótom volt a gyártói felületektől, aztán egy szerencsés véletlen során jó áron lett nexus 4-em, a stock Android ott tetszett meg, a mögötte levő community támogatás pedig az omni és a ParanoidAndroid-al jött, onnantól kezdve nem kell más, nekem ne lassítsa egybgyártói UI se a google által megálmodott rendszert! Majd én testre szabom, és felteszem a nekem kellő programokat.

jilian : csak tipp ,de g2 xposed?

[ Szerkesztve ]

(#16516) jilian


jilian
addikt

Hol tudom kikapcsolni a hangjelzést töltőre csatlakoztatásnál? :F

(#16517) sanyika987


sanyika987
aktív tag

hali skacok egy villám kérdésem lenne :)
kellene egy független rom (stock) g2-re és nem vágom most melyik a legújabb a D80210b vagy D80210f?????
vagy mi a kül vagy most melyik a legújabb ha nem ezek?
16Gb-s

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#16518) vadászcsiga válasza jilian (#16516) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Keresd meg és töröld ki

(#16519) Pistakiss válasza blt.62 (#16472) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Én is HOX-t használok jelenleg, a tavasszal, vagy nyáron cserélek telefont, lejárt szerződés miatt. Most láttam, hogy márkatárs voltál és pont azt a telefont választottad, amelyikkel én is szemezek pillanatnyilag. Az lenne a kérdésem, hogy a HOX-hoz viszonyítva, milyen véleményed van az LG G2-ről, kijelző, Sens, használat és egyéb tulajdonságokra gondolok.
Ha nem megterhelő várom válaszodat
Üdv: Pista

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#16520) sanyika987 válasza Pistakiss (#16519) üzenetére


sanyika987
aktív tag

htc one x re gondoltál?? mert ahhoz képest fényévekkel előrébb van a g2

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#16521) noxon


noxon
őstag

Rászántam magam a rootolásra, viszont akkor fogja majd látni az lg suit a frissítéseket?

We live in a simulated world...

(#16522) sanyika987 válasza Pistakiss (#16519) üzenetére


sanyika987
aktív tag

vagy szeretnél pontos adatokat hogy miben jobb meg ilyenek??
vagy ha van konkrét kérdésed arra is írhatok neked ;)

(#16521) noxon
látni fog mindent ugyan ugy csak annyi hogy a telefon rendszerébe is bele túrhatsz ennyit ad a root semmi mást és ne félj nem lesz bajod belőle míg a bootloadert nem piszkálod gari vesztés sem lesz

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#16523) twon


twon
tag

10e rom alatt működik a qw tok ablakában a fényképező? Hogy is kell bekapcsolni?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#16524) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok!

Van egy "Prey" nevü app amit felraktam a mobilra, de nem lehet letorolni. Van egyéb javaslat, hogyan szedjem le?

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#16525) sanyika987 válasza szebev (#16524) üzenetére


sanyika987
aktív tag

a véleményem az ha nem megy a leszedése egy gyári vissza állítás megoldaná ezt tutira de nem biztos h ez az egyetlen megoldás de nekem ez jut az eszembe :)

iphone 14

(#16526) Pistakiss válasza sanyika987 (#16520) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Igen, ha a válaszom előzményét olvastad volna, nem lett volna kétséged. Ha ennyire egyszerű választ tudsz adni, akkor esetleg részleteznéd is? Az biztos hogy cserélek telót, legkésőbb júliusban, és az LG G2, valamint a HTC ONE között vacilálok. Mondjuk a HTC nálam bevált, ezért is gondolkozom a síma ONE-on, viszont az LG paraméterei megfogtak.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#16527) sanyika987 válasza Pistakiss (#16526) üzenetére


sanyika987
aktív tag

nos akkor
kijelző: htc-nél 720p mig a g2 1080p és a most kapható telefonok közül a legjobb kijelzője a g2-nek van.
hardver:(proci,ram,videóvezérlő)65-70% erősebb a g2-ben és a ram nem 1 hanem 2 GB
kamera:androidosok között szintén a top3-ban van benne(ide nem tartozik a win mobil se az alma)
üzemidő: a HTC 1 napot bír ki míg a g2 2-3 napot ki bír nekem átlagos használat mellet
ugy hirtelen ennyi jut eszembe de bocsánat ha kihagytam valamit
a HTC one-ról meg annyit hogy a kamerája borzalmas még egy xperia u is megveri és ezt azért mondom mert régen volt lehetőségem összehasonlítani
ja meg gyorsan merül a ONE

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#16528) akooos válasza Pistakiss (#16526) üzenetére


akooos
veterán

Szia!

Igaz, nekem nem volt HOX a tulajdonomban, de többször is volt a kezemben. Nos, G2 után megfogva olyan, mint amikor először megfogtam a HTC HD2-m és utána a régi LG Viewtyt. Érezni a különbséget már a kézbevételnél :) Teljesen más a kijelző minősége, nem egyeztethető össze. Mindig olvastam, hoyg IPS így IPS úgy, de amíg nem vettem kézbe ezt a gyönyörűséget, nem hittem el, hogy tényleg ennyivel jobb. AMOLED-es Nokiáról váltottam végül G2-re, de nem bánom még a kijelző miatt sem :)

Sebesség: ONE X nagyon belassul a kezemben, néha már a homescreen oldalra lapozásnál is. A Sense szép és jó, én imádom.
Kamera: Ez egy szubjektív dolog, nekem egyáltalán nem fontos, hogy művészképeket lőjek telefonnal, viszont a G2 simán hozza a HOX szintet.
Akku: Simán kenterbe ver bármit a G2, ha visszanézel 2-3 oldalt láthatsz példákat. 60 órás akkuidő, 8 órás kijelzővel meglehet :)
Hang: Volt aki HOX után szénné oltotta a G2-t, de úgy vélem, hogy az xda-n található hangmódosítással rohadt jó hangja van. A létező legjobb telefonba tehető hangchip van benne.
UI: Nem egy Sense, viszont megnyerő szerintem az LG UI (van ennek amúgy valami neve? :D)

Végezetül, szerintem aki erre vált bármiről, az nem bánja meg :) Nyilván volt pár kivétel, de összességében mondhatom, hogy mindenki elégedett ezzel a készülékkel.

Egyébként én is HTC fanboy voltam nagyon sokáig. Volt Touch Pro 2, HD2, Desire, Sensation, EVO3D, és a One lett volna a következő :) De valamiért úgy döntöttem, hogy megnézem a G2-t. És nem csalódtam! Fantasztikus készülék és hát, erősebb is mint a One :)

(#16529) noxon


noxon
őstag

Rootolni akartam az 1. pont szerint, de nem ismeri fel a telómat és valamiért nem tudja telepíteni a windows az alábbi drivert ami a rootolos videó szerint kell... :(

We live in a simulated world...

(#16530) laca.1


laca.1
aktív tag

csak egy kis vélemény
eszméletlen ez a telefon,10b vel is jó volt de mióta 10e re frissítettem(full gyári semmi mókolás) még jobb lett,nekem semmi lagg,reccenés gyönyörűen mindent csinál amit kell.no az akku időről nem is beszélve,a kollégám nem hisz a szemének,melóba mennyit kínzom net,játék szóval minden aztán mutatom neki a akku % változás "ez nem igaz"mondja és én is ezt mondom.neki sony van,és ennyi nyomkodás után ő kétszer tölti.
ez nagyon lényeges tulajdonsága a G2-nek szerintem,ha valaki hasonló kategóriájú telón vacillál nagyon nagy érvnek kellene a másik mellett szólnia hogy azt válassza.A G2 hardverilag is rendben van,kijelző brutál akku brutál (majd szoftver is (4.4) szerintem nincs jelenleg a piacon olyan teló ami ilyen áron ezt a sok jót biztosítaná.
én egy vetélytársat tudnék fölhozni ellene az pedig a (Note3)még is két fő ellen érv 1.a méret.2.az ára. semmi más nem vetekedhet a G2-vel. :K :R remélem sokan osszák a véleményem

(#16531) sanyika987 válasza laca.1 (#16530) üzenetére


sanyika987
aktív tag

én igazat adok neked met nekem is ez a véleményem de megsugom azt neked hogy samut még azért se vennék mert lehet h hamar kidobják a leg újabb frissitéseket a telókra (hamarabb mint az LG)
de ameddig az LG 1x javit hibát és frissit mert nincs több hiba addig a samu 10x és ez nem tulzás lásd Galaxy s4

iphone 14

(#16532) fery02 válasza tutaj01 (#16442) üzenetére


fery02
addikt

Látom neked is telepítve van ez a GMD navigációs sáv eltűntetű alkalmazás. :)
Elég ravasz dolog, hogy az a piros kis vonal 800 forint leperkálásával tűntethető csak el, de én kis gondolkozás után arra jutottam, hogy megéri, mert remekül működik a program. Imádom.

Az mondjuk rá érdekes, hogy a gombok, meg azok sorrendje nem szabható testre, de szerencsére én nem is szeretném módosítani, ellenben sokaknak meg más gomb beosztás tetszene.

[ Szerkesztve ]

(#16533) Bubukain válasza fery02 (#16532) üzenetére


Bubukain
senior tag

én ezt vettem meg
Ultimate Dynamic Navbar
Szerintem jobb mint a GMD, gombok sorrendje is testreszabható, és egy picit olcsóbb is, bár nem az volt a szempont.

(#16534) FrankMonzano válasza Oneil_85 (#16452) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Probald meg egyszer majdnem lemeriteni ilyen 4-5 %-ig es utana toltsd csutkara.
Nekem sem birta olyan sokaig,egyszer levittem ilyen alacsony ertekre es jobban teljesitett az akksi.
Egy probat meger.

(#16535) fery02 válasza Bubukain (#16533) üzenetére


fery02
addikt

Uhh, ez már csak képekből ítélve is komolyabbnak tűnik. Kár, hogy ez nem szerepelt az összefoglalóban, meg úgy komolyabban nem is néztem utána, hogy mik vannak még Play-en.
Bár mindegy is, mert ugye nekem a GMD is tökéletes, az a kis árkülönbözet meg nem fog földhöz vágni. :)

[ Szerkesztve ]

(#16536) stilo18 válasza Pistakiss (#16519) üzenetére


stilo18
addikt

Szia.
Saját vélemény :
Én imádtam a One X-em, én nem az a felhasználó voltam aki az első hetes vélemények alapján szídtam, mert olvastam Pl a fórumban, hogy gyorsan merül... :)
Egy tény, érződik a 2 generáció különbség a telefonok között. Természetesen a G2 javára... Egyedül minőségre lesz vissza lépés, azért érzésre a One X van 2 generációra a G2 - tol... :)
Illetve egy kis One vs G2...
Egyértelmű itt is a One előnye minőségérzetre... Itt óriási a különbség!
Kamerába gyengébb a One, viszont videózásban semmi szégyelni valója nincs. .

Itt viszont még kell jegyezni, hogy a One mocskos folyamatos. Ott nincsenek mikro lagok, nincs, hogy az email szolgáltatás leáll, nem indul a Viber...

Szóval az a véleményem, hogy a G2 a legjobb telefon. De azt a rossz száj ízt kellene kimosni, amit az ilyen szoftveres bakik hagynak ott a szájban...
De ha a One -t veszed se lősz mellé, mondom én mai napig a legstabilabb droidos telónak tartom. Csak már annyi, hogy nem a legjobbnak...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#16537) Sógi válasza szebev (#16524) üzenetére


Sógi
addikt

Beállítások/Biztosnság/Eszközkezelőben benne van ez az app?

(#16538) migabi24 válasza Pistakiss (#16526) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem van rálátásom mindkét telefonra, nekem One van kollegámnak G2 sokat teszteltem, mert cserélni akartam én is, kamerába nincs akkora különbség mint itt sokan állítják, távoli képeknél van előnye a G2-nek a felbontás miatt, szoftveresen sokkal jobb a htc már hivatalos 4.4.2 dübörög rajta, az lg még hazudozik a frissítésről, minőségre htc eggyértelműen (ha nem fogsz ki valami hibásat) hangszorója fenomenális a onenak, aksiba jobb a G2 de a one se rossz, kijelzőbe is jobb a one , betekintési szög és a fényerő is jobb, mindkét telefon másba jó neked kell eldönteni, hogy mivel akarsz kompromisszumot kötni

[ Szerkesztve ]

(#16539) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok.
Valaki írta hogy lehet javítani a g2 hangján.
Én azt honnan tudom letölteni és hogyan kell telepíteni?

Sabján László

(#16540) twon válasza migabi24 (#16538) üzenetére


twon
tag

Mire jó ez a betekintési szög? Én szemből nézem a többiek meg le vannak sz..... !

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#16541) Sógi


Sógi
addikt

A stockmod kernelt használóktól kérdezem, hogy jó a v3 vagy sem?
Legyen smooth és ne egye az akkut, ez igaz erre a kernelre alapbeállításokkal vagy nincs értelme erre lecserélni a gyárit?

(#16540) twon: Mondjuk, ha asztalon van a telefon és történik valami, nem biztos, hogy látod vagy pl. rákoppintasz csak az időt megnézni, nem nagy hátrányok, de azért sok embernek fontos lehet a betekintési szög.

[ Szerkesztve ]

(#16542) Gaberking válasza Sabika (#16539) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!

Itt megtalálod.

(#16543) szala86 válasza Sabika (#16539) üzenetére


szala86
aktív tag

Fent az összefoglalóban. Az alján megtalálod a telepítéssel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#16544) migabi24 válasza twon (#16540) üzenetére


migabi24
nagyúr

Butaságnak tűnik de valakinek fontos, tájékoztató jellegű volt a megjegyzés, jó a G2 is de oldalról kicsit invertálódnak a szinek, míg a one-nál nem

(#16545) rankesz válasza migabi24 (#16544) üzenetére


rankesz
veterán

Invertálódás éppen hogy nincs, csak kontraszt csökkenés, ezért egy picit fakóbbak lesznek a színek, de nem fordulnak át!

(#16546) migabi24 válasza rankesz (#16545) üzenetére


migabi24
nagyúr

Oldalról nézd

(#16547) Sabika válasza szala86 (#16543) üzenetére


Sabika
tag

A Root explorer nem enged oda írni.
Pedig root vagyok..
VAlakinek valami ötlet?

Sabján László

(#16548) vadászcsiga válasza twon (#16540) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó az, volt egy ghoo tabom zéró betekintési szöggel pár éve, azt ha reggelinél letettem az asztalra konkrétan nem láttam semmit. Alá kellett rakni valamit

(#16549) twon


twon
tag

Betekintési szög akkor részemről OK!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#16550) toto0569 válasza Sabika (#16547) üzenetére


toto0569
addikt

Mount R/W -ről állítsd át R/O-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.