Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) szabyka95 válasza JoeCockBill (#17148) üzenetére


szabyka95
őstag

b.szki, tenyleg.. koszi :)

(#17152) pestibenji válasza szabyka95 (#17144) üzenetére


pestibenji
senior tag

Köszönöm :)
És ehhez amúgy annyi kell, hogy rootolok és felrakom az apkt, vagy van valami framework is?

(#17153) vadászcsiga válasza DroiDMester (#17150) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is ezt. Android alkalmazások topikjában is megerősítik hogy sokat eszik, plusz a play első véleménye: Tekerni a procit Háttérben is tekerni mind a 4 magot maxon, muszáj kilőni mert leszívja az aksit....

(#17154) szabyka95 válasza pestibenji (#17152) üzenetére


szabyka95
őstag

xposed installerben, moduloknal bekell pipalni

Nem tudom, mi a f..nak kell 4 mag a chromenak.. meg az is takarekosabb lenne, ha 2 t futtatna maxon ..

[ Szerkesztve ]

(#17155) fery02 válasza Ahanoiaid87 (#17125) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Bár már kaptál alternatív megoldást, azért én javasolnám még kérdésedre konkrétan válaszolva a Boat Browser-t.

Én ezt használom jelenleg (próbáltam előtte sok minden thirdparty félét, pl Dolphin-t is).
Alapból van benne flash (szóval pl beágyazott videókhoz nem kell külön telepíteni semmit), gyors, testreszabható a felülete, magyar nyelvű és kicsi az erőforrás igénye.
Meg frissítik is sűrűn.

(#17156) fishme válasza szabyka95 (#16968) üzenetére


fishme
tag

Feltettem az ultimate dynamic navbar-t és nekem olyat csinál hogy levágja az asztalon lévő widgetek alját ez miért van ??

(#17157) szabyka95 válasza fishme (#17156) üzenetére


szabyka95
őstag

mert G2 Tweaksbox/G2 exposed-el tuntetted el a nav bart
mondtam hogy ne azokkal, mert nem mukodnek jol
gravitybox-->navigation bar, 1. t bekapcsolod, masodikrol kiveszed a pipat
ne felejtsd el G2 xposed/tweaksboxban kivenni a pipat a nav bar eltunteteserol, mint lathatod, ez a 2 nem mukodik jol, a gravitybox igen
elevezd a teljes 5.2 colt ;)

[ Szerkesztve ]

(#17158) Danny365 válasza fishme (#17156) üzenetére


Danny365
őstag

Gondolom azért, mert feltolta a dokkot a képernyő közepéig. :DDD

(#17159) Bandus99 válasza szabyka95 (#17147) üzenetére


Bandus99
őstag

Mukodik koszonom.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#17160) szabyka95 válasza JoeCockBill (#17148) üzenetére


szabyka95
őstag

neked mukodik ? mert nekem nem.. ugyanugy csak azokat a widgeteket tudom kirakni, amit eddig

Bandus
nincs mit, remelem nem maradsz le miattam valami fontos reklamrol :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17161) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!
Nova Launcher és G2XPOSED van fent és a zárolt képernyőn, a gyári háttereken kívül, mást nem tudok beállítani.
Mi lehet a megoldás?

(#17162) fishme válasza szabyka95 (#17157) üzenetére


fishme
tag

Ultimate dynamic navbar-t tettem fel és az csinálta automatikusan. Most az van hogy ez a progi eltünteti a navbart és ha oda klikkelek akkor jön elő na most ha kilépek ebből a progiból akkor meg elő sem jön a navbar ha letörlöm az megoldhatja a problémát ?

(#17163) Danny365 válasza Gaberking (#17161) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem ugyanez van. Ugye nem a telefon beállitásaiban próbálsz állitgatni dolgokat, hanem a Nova saját beállitásainál (homescreenen menü gomb, Nova beállitások)?

edit: no, akkor ne ott csináld. :)

[ Szerkesztve ]

(#17164) Gaberking válasza Danny365 (#17163) üzenetére


Gaberking
senior tag

A telefon beállításaiban, próbáltam.

(#17165) JoeCockBill válasza szabyka95 (#17160) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nekem működik, bár lehet azért mert aosp lockscreent használok (g2 xposed)

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#17166) szabyka95 válasza fishme (#17162) üzenetére


szabyka95
őstag

uhm
gravityboxot toltsd le, s ott deaktivald az LG nav barjat ahogy irtam, akkor nem lesznek levagva a widgetek, alulra kerul a dokk
hanem vedd ki a pipat a moduloknal, es akkor nem fog mukodni ez a dynamic nav bar

miert akarnal kilepni a programbol ? 10 mega ramot eszik rosszabb napokon :)
sztem adj neki egy eselyt, jo cucc :)

[ Szerkesztve ]

(#17167) noxon válasza szabyka95 (#17147) üzenetére


noxon
őstag

Az fasza, de akkor hogyan irányítod a telód home back gombok nélkül? :D

We live in a simulated world...

(#17168) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

nem rossz a dolphin, az pl nagyon király (főleg ennél a telefonnál) hogy hangerőgombokkal lehet görgetni. ha azt is tudná hogy ha lefele görgetek eltünteti a fejlécet vagy címsort vagy mittomén mit már állítanám is be alapértelmezett böngészőnek, de addig sajnos marad a chrome. igaz hogy sokat eszik, de szerencsére van miből :)

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#17169) fishme válasza szabyka95 (#17166) üzenetére


fishme
tag

Gravitybox-ot honnan lehet letölteni ?

(#17170) pestibenji válasza JoeCockBill (#17168) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ezt nem értem :D Nekem automatikusan eltüntet mindent amit kell
(rakd fel a Dolphin JetPack-et is, lehet az kell hozzá, nekem fent van)

(#17171) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a neten található Windows Emulator megoldások használhatóak-e? Kifejezetten célszoftverekhez lenne rá szükségem, a felállás a következő lenne: emulátor, WinXP, PLC programozó szoftver, frekiváltó programozó szoftver, OTG kábel+4 portos hub, egér, billentyűzet+PROGRAMOZÓKÁBEL. A lényeg, hogy terepen online tudjak menni a vezérlőkkel, programozás, debuggolás, paraméterezés céljából, laptop nélkül is. Megoldható ez így?
Gondoltam 4x2,2Ghz, 2GB ram, nagy fullHD kijelző miatt alkalmas lehet.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#17172) DroiDMester válasza rasotamas (#17171) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

álom..álom... szép álom... :(((

ne akarjál olyat egy telótól, ami még egy notinak is alig sikerül!

(#17173) rasotamas válasza DroiDMester (#17172) üzenetére


rasotamas
veterán

A teljesítménytől nem félek, csak kihoz a négy magból egy 1,7-es celeronnyi teljesítményt, inkább az emulált környezet és az usb/driver ami aggaszt.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#17174) akooos válasza noxon (#17167) üzenetére


akooos
veterán

Nem látszik DE ott van :D Fogd fel úgy, hogy láthatatlan. Ha odanyúl a home helyére, akkor ott is van, csak NEM LÁTSZIK :D

(#17175) Sragi válasza rasotamas (#17173) üzenetére


Sragi
őstag

Hardver rohogve eleg.Inkabb ez az emulacio ami necces lehet.Az usb is, de inkabb az emulacio.Meg kell probalni :)

(#17176) noxon válasza akooos (#17174) üzenetére


noxon
őstag

Aha szóval ott is van meg nincs is ott :C

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#17177) Jonathan92


Jonathan92
tag

Kéne egy VÉSZHELYZETI! segítség...
Vasárnap utazok németbe fél évre...így biztos ami biztos a full gyári KDZ német open 10e t feltettem.
Ment minden szépen rootal...egészen máig amig az átlátszó widgetet meg akamera módot nem flasheltem fe rá..egy óráig midnen jól ment..de 1 óra mulva mikor újra indítottam BOOTLOOP!

Semmi mást nemtudtam behozni csak a download mod ot nagy nehezen...mondom nicns gond akkor ujra KDZ vissza midnen....

DE!

a gép nem ismeri fel most mikor indítaná a frissitést a telefont....pedig midnen fentvan..1 hete ugyanezzel a géppel ugyanebben az állapotban midnen ment...tiszta ideg vagyok..pár napmulva kéne mennem és a telefonom tégla...

bármi ötletet szívesen fogadok!

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#17178) Danny365 válasza Jonathan92 (#17177) üzenetére


Danny365
őstag

Recovery-t semmiképp nem tudod behozni?

(#17179) Jonathan92 válasza Danny365 (#17178) üzenetére


Jonathan92
tag

Huh a recovery bejött...egy kis fény az alagút végén...

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#17180) Danny365 válasza Jonathan92 (#17179) üzenetére


Danny365
őstag

Tuti, vissza lehet állitani. Ha van backupod, próbáld azzal vagy ha belső tárolón van valami ROM, told fel azt, ha nincs, akkor OTG-n keresztül, ha az sincs, akkor adb-vel rakj egyet rá majd azt flasheld, aztán ha áll a rendszer, megnézheted, miért nem látja a PC-d.

(#17181) Jonathan92 válasza Danny365 (#17180) üzenetére


Jonathan92
tag

OTG-s megoldás lesz. Hálistennek van kábelem....gyors leszedek valami stock romot...

Az aggaszt a legjobban hogy miafranctól lett BOOTLOOP...csak az átlátszo widgetet meg a kameramódot tettem fel...

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#17182) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy a felső sávot másik (nem a gyári) háttérképpel is átlátszóvá tegyem? Gyári 10e rom van rajta. :(

(#17181) Jonathan92 én a kamera módra tippelnék :( az akadhatott. Én régóta használom, + a hang javítást is kikapcsolva is többször volt de nincs gond.

Az Lg legújabb driverével nekem sem ismerte fel a gyári 10e-romot nem tudtam telepíteni ua. volt mint neked , nem talált telefont. Letöröltem és feltettem ezt: LGUnitedMobileDriver_S4981MAN38AP22_ML_WHQL_Ver_3.8.1

és utánna gond nélkül felment. :K

[ Szerkesztve ]

(#17183) Jonathan92 válasza Keraa (#17182) üzenetére


Jonathan92
tag

G2 Xposed

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#17184) h3lios válasza Sragi (#17107) üzenetére


h3lios
addikt

Media Marktban vettem (jó drágán), de a biztosítás jó dolog.

B-tag: H3lios#2825

(#17185) hobbitka_


hobbitka_
tag

Meg tudja azt nekem valaki magyarázni, hogy miért van, hogy minden 10 bejövő hívásból egy alkalomnál rendes, négyszögű gombok jelennek meg, amikre elég ráklikkelni, míg általános esetben a kör alakú, amit el kell húzni? Szeretném a négyszöges megoldást állandósítani.

(#17186) szabyka95 válasza Jonathan92 (#17177) üzenetére


szabyka95
őstag

vmelyik xposed modul miatt van a bootloop, kamera mod, atlatszo widget miatt nem lehet.. ha amiatt lenne, akkor elso inditas utana jelentkezett volna
belso tarhelyen, legalul ottvan az xposeddisabler.zip, recoverybol installald fel
g2 xposed, tweaksbox, gravitybox melle raktal meg valamit ? ha igen akk az kellett bezavarjon, vagy osszeakadtak, olyat ne csinalj h egyikbe is beallitod pl. hogy tuntesse el pl. a toltes jelzo ertesitest, s a masikba is beallitod ugyanezt
gondolom vmi ilyen helyre matattal, s rebootoltal hogy ervenybe lepjen

[ Szerkesztve ]

(#17187) vico03


vico03
tag

Sziasztok!
Tudtok valamit hogy mikor jön ki szoftverfrissítés a G2 -re?
Köszönöm előre is!

(#17188) Meggyi001 válasza hobbitka_ (#17185) üzenetére

Ezt jó lenne tudni, és én is szeretném....

https://gamergep.hu/

(#17189) Sragi válasza hobbitka_ (#17185) üzenetére


Sragi
őstag

Nagyon egyszerű a dolog.Amikor nem nyomkodod a telefont és akkor hívnak akkor kör alakúak.Ha éppen akkor hívnak amikor a kijelző ébren akkor szögletesek.Legalábbis nekem ugy tunik

(#17190) Quqesz válasza hobbitka_ (#17185) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha le van zárva a kijelző,akkor elhúzós,ha nincsen lezárva,akkor klikkelős.Az lg mindig így csinálta,de nem tudod beállítani a kockát állandóra(esetleg vmi appal).

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17191) Sragi


Sragi
őstag

[link]
Már ezért is erdemes a Dolphint hasznalni :D Grumpy cat :))

(#17192) fishme válasza szabyka95 (#17166) üzenetére


fishme
tag

Gravitybox-ot leszedtem de a beállítás nem sikerült nem lett olyan mint a a tiéd pontosan mit és hol állítottál ??

(#17193) istibond


istibond
tag

Sziasztok!Eddig a gyari naptar alkalmazasban lattam a nevnapokat,de most valahogy eltuntek,ez miert van?
T mobileos telefon.

(#17194) apaszka


apaszka
veterán


Bevallom nem használtam a gyári böngészőt, de tegnap este a chrome-ot letöröltem , hiszen mondjátok
-Sokat eszik!

Viszont ez fagy mint állat. Volt a műszakban dalvik,és case pucolás, de semmi javulás. Így nem interneteztem, mert lehetetlen volt.
Mi lehet a baj?

Most itthon gyorsan felraktam a chrome-ot. Ez bezzeg jó! :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17195) fishme válasza istibond (#17193) üzenetére


fishme
tag

Nekem is eltünt de nem csak a telefon naptárából hanem a google naptárból is tehát ez nem a telefon hibája.

(#17196) apaszka válasza fishme (#17195) üzenetére


apaszka
veterán

Érdekes, nekem nincs ilyen gond. Nekem a gyári böngésző adta meg magát teljesen.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17197) istibond válasza fishme (#17195) üzenetére


istibond
tag

Koszi az infot,akkor nem csak nalam van ez,szerintem gyari naptar alkalmazas is a google naptar csak at van szerkesztve egy picit

(#17198) 10-11+


10-11+
csendes tag

Sziasztok,
Eltűntek a névnapok a naptáramból, és a beállításoknál sem ajánlja fel. :(
Vkinek ötlete?

Köszönöm

(#17199) 10-11+ válasza 10-11+ (#17198) üzenetére


10-11+
csendes tag

:W
Bocsánat, most sikerült rátalálnom, volt róla szó!
Még 1szer: :W

(#17200) istibond válasza 10-11+ (#17198) üzenetére


istibond
tag

Olvass vissza nem reg irtam en is par hozzaszolassal elorebb

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.