Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) Helltak válasza szabyka95 (#17048) üzenetére


Helltak
őstag

Az szerintem advanced mobile care, gépen én is használom .

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#17052) Sragi válasza h3lios (#16992) üzenetére


Sragi
őstag

Én sem tudom mi lehet az luk ott :D Mindennek van szuperül kivágás.Nekem is ilyen van csak fehér tokban.Azért most cirka 3 hét használat után van alatta egy pici piszok.

(#17053) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Opera böngészőben ha bekapcsoljatok a rally módot nektek is kilép mindenféle hibauzi nélkül?

(#17054) rayoliviero válasza vadászcsiga (#17053) üzenetére


rayoliviero
veterán

Neked G2 elott iPhone 5 vagy 4S volt? Megerte valtani G2-re?

(#17055) gusthy


gusthy
veterán

Üdv mindenkinek!

Most lett egy ilyen telefonom, nagyon csudaságos egyelőre :)

(Épp zenét hallgatok rajta, a gyári fülessel, fél hangerőn van, így még nem szakad ki a dobhártyám. Anélkül, hogy hitvitákba akarnék bonyolódni, inkább csak beszámoló jelleggel.)

Egy kérdésem van, van arra mód, hogy az automatikus fényerő ízlésén változtasson az ember?

(#17056) bigdee888 válasza gusthy (#17055) üzenetére


bigdee888
tag

Szia!
Fenyerore en a LuxLite-ot hasznalom regota, nekem bevalt.

(#17057) gusthy válasza bigdee888 (#17056) üzenetére


gusthy
veterán

Ezt nem ismertem :) Köszi!

(#17058) vadászcsiga válasza rayoliviero (#17054) üzenetére


vadászcsiga
félisten

4s volt, és igen megerte. Erről az új ios-rol meg főleg. Várja a halál az újabb frissítést amitől majd jól megjavul az ami egyszer már jó volt.
G2-vel visszakaptam a gördülékeny rendszert amit úgy szerettem, a nagyobb kijelző meg a sok extra ami benne van meg plusz öröm

[ Szerkesztve ]

(#17059) pestibenji


pestibenji
senior tag

Ha rootolom a telót attól még fel fogja ajánlani az LG PCSuite a frissítéseket? Hogy fog ez működni? Simán ugyanúgy tudom frissíteni, mint eddig csak mindig újra kell majd rootolni?

(#17060) Sragi válasza gusthy (#17055) üzenetére


Sragi
őstag

Én nem szeretem az automata fényerőt. Többet fogyaszt amúgy is.

(#17061) rayoliviero válasza vadászcsiga (#17058) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem, köszi. Még egy év hűségem van a T-nél Ikon 400-ra, függetlenül tudnám csak venni vagy Dominoban. Hol érdemes venni függetlenül, Expansys?

(#17062) Sragi válasza rayoliviero (#17061) üzenetére


Sragi
őstag

Expansy marha drága még mindig.Inkább domino.

(#17063) vadászcsiga válasza rayoliviero (#17061) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Partnero

(#17064) szoja válasza Sragi (#17062) üzenetére


szoja
tag

Dominós ajánlat rááadásul ha jól látom, olcsóbb lett. Meg a két év gyári garancia is vonzó. Én is ott tervezem venni a héten.

[ Szerkesztve ]

(#17065) asderr


asderr
aktív tag

:P :P :U

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#17066) Quqesz válasza GLOCK34 (#16999) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én vettem már tőlük telót,ami ázsiai szürke importos volt,másfél éve megy gondtalanul. Én is azt ajánlom tegyél fel egy eu open romot kdzvel,oszt annyi.Aműgy nem ők kapcsolják ki a függőséget,hanem a nagyker ahonnan veszik és mivel onnantól kezdve nem lesz semmi gondja a telónak nem foglakoznak rom cserével...sőt nekem mivel ázsiai volt a 4x a tools-os frissítés után nem volt magyar nyelvem,visszavittem és gariban tett rá egy hun romot a szervizes,majd mivel megtanultam a kdz-t magam csináltam.Ne tojj be,nem lesz bajod a teloval.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17067) rayoliviero válasza vadászcsiga (#17063) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi. Még a Nexus 5-öt is nézem, HTC One-t, Sony Z, Z1, Z1 Compactot. Mind tetszik igazából. De ez az LG tűnik a legolcsóbbnak, erre nem sokat kellene rádobnom.

(#17068) Bandus99 válasza asderr (#17065) üzenetére


Bandus99
őstag

:(

nesze neked GG

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#17069) noxon


noxon
őstag

Aki használja a g2 xposedben a bleed immersive mod-ot... annak fehér hátterű programoknál amikor fehéresre vált a statusbar, az ottani ikonok szürkék lesznek? Mert nekem fehér marad, csak az óra vált szürkére...

We live in a simulated world...

(#17070) Viktor0610 válasza Bandus99 (#17068) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Gorilla Glass karcálló, nem törésálló. :P

Samsung Galaxy A54

(#17071) rayoliviero válasza Viktor0610 (#17070) üzenetére


rayoliviero
veterán

A Nexus 5 is csak karcálló?

(#17072) Viktor0610 válasza rayoliviero (#17071) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az is "csak" Gorilla Glass. :)

Samsung Galaxy A54

(#17073) asderr válasza Bandus99 (#17068) üzenetére


asderr
aktív tag

1méter magasról esett rá,pofára

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#17074) pestibenji válasza pestibenji (#17059) üzenetére


pestibenji
senior tag

Erre valaki?

(#17075) apaszka válasza pestibenji (#17074) üzenetére


apaszka
veterán

Nem!
Módosított eszköz!
Fogja mondani, és várhatod a csodát.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17076) vadászcsiga válasza asderr (#17073) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem is tegnap, de megúsztam. Érdekes amúgy mennyien ejtik pofára, sokkal többen mint a 4" körüli telokat. Gondolom a méret az oka.

(#17077) Sragi válasza asderr (#17073) üzenetére


Sragi
őstag

Sajnos ekkora kijelző mértnél + a káváig megy az üveg.Nem meglepő.Ezt tényleg csak egy full tokkal lehet elkerülni ami be van csukva.Bár szervizes cimbora mondta teljesen mindegy ,mert sorban hozzák be a tokban tartott betört kijelzős telefonokat. Ugye a másik probléma ,hogy a perem sem magasabb mint a kijelző.Ha csak a sarkára esik akkor is simán végig reped.Most szilikon tokban tartom.Nekem is lezakózott az öltöző szekrény felső fiókjából valahogy sikerült úgy esni kicsit tompítottam mert a lábamhoz is hozzá ért hogy a sarkát megvédte a szilikon tok,mivel ad neki egy magasabb és keményebb peremet.Ha pofára esett volna akkor lehet nem úszom meg én sem.Nagyon vigyázni kell vele. :B

(#17078) Yoretto


Yoretto
tag

Nekem is esett már párszor le, Spiegen tok eddig megvédte szerencsére :) esett sarkára, "pofára", hátára, szerencsére semmi nem látszik rajta, még csak a tokon se :)

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#17079) h3lios válasza Sragi (#17077) üzenetére


h3lios
addikt

A szilikon tok rengeteget számít. Én ejtettem már le derék magasságból a régi telómat. És pofára esett csempére. Viszont szilikon tokban volt, ami körben ad 1 peremet, így nem a plexi találkozott a csempével. Enélkül tuti, hogy törés lett volna a vége. Persze a nagyobb telefonok nehezebbek is, tehát nagyobb a lendület amivel "becsapódik".

B-tag: H3lios#2825

(#17080) Tekmen válasza szabyka95 (#17048) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Az az Advanced Mobile Care ;) ilyen rendszergyorsító, vírusirtó progi :D
Nekem amúgy már esett le jó 1méterről elég nagy erővel, mivel sikerült egyik ismerősömnek kiverje a kezemből.. se tok, se fólia, mégis túlélte :D

[ Szerkesztve ]

Tekmen

(#17081) Sragi válasza h3lios (#17079) üzenetére


Sragi
őstag

Igen talán a pofára esésnél tompít ,de mivel a súlyuk nagyobb nem bíznám rá az életemet. A spiegen jó megoldás lenne.

(#17082) icecave válasza Yoretto (#17078) üzenetére


icecave
nagyúr

Ilyenkor jó a tok, de én személy szerint úgy vagyok,hogy fólia, aztán kész, épp elég nagy már így is ez a telefon, leguggolni, lehajolni,leülni is necces úgy,hogy a zsebben van, nem növelném még egy tokkal is a méretét. Persze, ha leejtem a fólia maximum annyit ér, hogy összetartja a darabokat :D

(#17083) h3lios válasza Sragi (#17081) üzenetére


h3lios
addikt

Gondoltam rá, de nekem abban már túl vastag lenne a telefon + ott van a rizikó faktor, hogy ha bay-ről rendeled lehet, lehet hogy utángyártottat kapsz (ami mellesleg ugyan olyan jó, de csak nem eredeti).

Mondjuk hála istennek engem ez a téma annyiból hidegen hagy, hogy vásárláskor 9k-s biztosítást kötöttem rá. 0 havidíj, 0 önrész 2 év biztosítás törés / vízbe esés ellen . :D

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#17084) rayoliviero válasza icecave (#17082) üzenetére


rayoliviero
veterán

Te i5-ről váltottál G2-re? Mit gondolsz, megérte? Minőségben nem rosszabb?

(#17085) apaszka válasza Viktor0610 (#17070) üzenetére


apaszka
veterán

[link]
Így van,sőt véleményem szerint több a reklám mint a tudás ebben.
Akár melyik kijelzőre mondják, hogy ez nem karcolódik, és szikével illusztrálják is.
Ennek ellenére a zsebben meg szedi össze a karcolat?

Az oka, hogy az utca pora beke kerül a zsebbe, ami quartz kristályokat tartalmaz, és meg is kezdi az üveget.

Egy tesztet sem láttam mi egyszerű lenne.
Egy marék utca porát felvesz a csávó, és azzal dörzsöli a kijelzőt! ???

[link] Szóval míg nem zafír lesz a kijelző anyaga, addig csak a verzió számok fognak ott :W is emelkedni, nem pedig a karcellenálósága.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#17086) icecave válasza rayoliviero (#17084) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen arról. írtam egy összefoglalót, de nagyon "kusza" lett, bénán megfogalmazott mondatokkal, ha akarod, elküldöm privátban, blogra nem teszem ki, nem égek vele :D

Anyagminőségben semmiképp sem jobb, viszont minden más szempontból nem bántam meg a váltást. Az első 2-3 nap persze azt gondoltam, hogy "Húú, mekkora f*sz vagyok, ezt nekem soha nem fog megfelelni", de az azért volt, mert nem volt androidos tapasztalatom. Később, mikor már mindent megszoktam/megtaláltam/volt lehetőségem olyan dolgokat konfigolni, amiről iOS alatt sosem mertem álmodni, mind-mind megszerettették velem az androidot és a telefont is. Az akku-t nagyon szeretem, a nagy kijelző is rendben van, bár, mint előbb írtam, a fizikai méretek korlátot szabnak 1-2 mindennapi tevékenységnek. Az külön jó, hogy a hátlapon vannak a gombok, nagyon bejött. Remélem, más gyártó is átveszi majd.

(#17087) migabi24 válasza rayoliviero (#17084) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezt viccnek szántad ugye, i5 és a G2 pont a 2 véglet

(#17088) rayoliviero válasza migabi24 (#17087) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi, annak nagyon örülnék ha elküldenéd privátban.

migabi24: Nem szántam viccnek.

(#17089) dave_gahan válasza torok6 (#16995) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Én is az XXL-ben vettem 1 hónapja, THA, azaz thailandi, semmi gond vele, egyből frissült v10e-re OTA-n. Brutto 130 volt akkor. Csak ajánlani tudom. :)

(#17090) Rambi


Rambi
tag

Sziasztok!

Az LG smart world-öt szeretném használni. Beregisztráltam LG weboldalán, telóról az app-ból be akarok lépni és azt írja, hogy regisztrálatlan név... Vmi ötlet?

:R

(#17091) vadászcsiga válasza Rambi (#17090) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itthonról nem működik úgy tudom

(#17092) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

Leírnám a véleményemet a telefonról már több mint 1 hónapja használom:
A kijelző szerintem a legjobb jelenleg a piacon és ezt többen is állítják főleg akiknek odaadom hogy nézzék meg.A kamera szerintem "csak" jó előtte xperiám volt annak jobb volt szerintem.De ez is bőven megfelel.Az összeszerelés jó, van olyan jó mint a Sonynak.A Sonyk általában masszívabb darabok ami igaz is meg csepp por állók főleg azért.A hátlap az ami nem tetszik mert nagyon csúszós és érezni hogy nagyon vékony de ennyi.A hardver 1. osztályú nem kell ecsetelnem szerintem.Az akksiidő pedig nálam 3 4 nap wifi mobilnet facebook internek mellett

Sabján László

(#17093) Nowi


Nowi
tag

sziasztok

innen rendelt mar valaki ilyet??

mert eleg olcsonak tunik de nem tudok paypal-al fizetni ezert kicsit gyanakvobb vagyok..

TOK

[ Szerkesztve ]

(#17094) rayoliviero válasza Sabika (#17092) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

3-4 nap akksiidő az nem semmi. Naponta mennyit használod kb. wifi, mobilnet, Facebook stb-t?

(#17095) szabyka95


szabyka95
őstag

megjott az aliexpressrol a nillkin tokom, + az uveg foliam
az elso kameranak nincs kivagas a folian.. ez igy necces

(#17096) poc013


poc013
tag

Sziasztok!
Hogy tudom be állitani, a GravityBox ba hogy a felső nav bar (ahol az aksi jel van stb...) teljesen att látszó legyen amikkor az asztalon vagyok?

(#17097) vadászcsiga válasza rayoliviero (#17094) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez a 3-4 nap akkor van ha hozza sem nyulsz. Intenzív használat mellett estére 20-30%-on áll az akksi nálam.

(#17098) szabyka95 válasza poc013 (#17096) üzenetére


szabyka95
őstag

transparency managementben, de nem mukodik valami jol, g2 exposed full verziojaban betudod allitani

[ Szerkesztve ]

(#17099) Sabika válasza rayoliviero (#17094) üzenetére


Sabika
tag

Napi 1 óra simán.Néha még a San Andreast is el szoktam indítani.
Csak én mindig kikapcsolom az adatátvitelt.
Különben a következő programokat használom:
-ROOT szerintem kötelező
-greenify
-clean master
-lux dash
-2x battery

Ezekkel nagyon sokat lehet spórolni az akksi időn.

Sabján László

(#17100) #13908480


#13908480
törölt tag

Sziszatok a gyári video lejatszo tamogatja az avi mkv es mp4 videokat? Illetve ha power togglesben a sync-et kinyomom, milyen syncet allit le? fb uzenet syncet befolyasolja?:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.