Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) toto0569 válasza fery02 (#16042) üzenetére


toto0569
addikt

én ezt használom.Keveset eszik :C

(#16052) cheroke válasza fery02 (#16049) üzenetére


cheroke
csendes tag

nem én írtam azt a hozzászólást amire válaszoltál először, csak én is próbáltam regisztrálni, de nem jött össze, meg nyelv választás után valami email-t kért de oda is akár mit írtam hibát írt... én pl playáruházat használom, csak láttam itt is vannak azért jó dolgok, témák stb...

(#16053) fery02 válasza hard74 (#16044) üzenetére


fery02
addikt

G2 Xposed modullal le lehet tiltani ezt a funkciót.
Az a baj ezzel, hogy ha eddig nem root-oltál, ehhez mindenképp kelleni fog.

Viszont nagyon szépen köszi, hogy felvetetted a kérdést! Ugyanis most bővebben elkezdtem nézni az Xposed beállításokat és nem csak, hogy letilthatóak ezek a funkciók, de módosíthatóak is.

Én pl most át is állítottam a hangerő fel gomb-ot, hogy hosszan nyomásra aktiválja a zseblámpát.
Szuper! :D

[ Szerkesztve ]

(#16054) fery02 válasza cheroke (#16052) üzenetére


fery02
addikt

Igen, nekem is leesett közben, hogy nem te voltál az eredeti téma felvető, csak akkor már nem tudtam szerkeszteni. :)
Nekem sikerült anno a regisztráció (még buszról való utazás alatt), csak végül nem tudom minek, mert utána leszedtem egy jónak kinéző témát az akkor választható kb 5 db közül, nem tetszett, vissza tértem gyári témára, onnantól kezdve meg nem is használtam még egyszer ezt Smartworld-öt.

(#16055) noxon


noxon
őstag

Ha rootolni szeretném a telóm ( telenoros ) akkor gondolom ugrik a gari? Nem lehet később visszatenni a gyàrit, hogy ne vegyék észre?
Meg, ha rootolom akkor lg suit még fog vajon frissìteni a későbbiekben?

We live in a simulated world...

(#16056) fery02 válasza toto0569 (#16051) üzenetére


fery02
addikt

Én ennek az alap változatát próbáltam ki kb 1 hónapja (Maxthon böngésző).
Gyorsnak gyors volt, meg memória igénye is baráti volt, csak sok minden nem tetszett.

Például az egyik legfontosabbnak mutatott felhős funkcióra nekem semmi szükségem sincs.
Továbbá fórum hozzászólásokban szeretem a linkeknek a pontos címét megnézni megnyitás előtt, amire itt nem volt lehetőségem.
Beépített flash sincsen, ahogy magyar nyelv se (ez mondjuk engem nem zavart).

[ Szerkesztve ]

(#16057) szabyka95 válasza noxon (#16055) üzenetére


szabyka95
őstag

olvasd el az oldal tetejen az osszefoglalot
eltudod tuntetni teljesen a rootot, csupan KDZ vel ujra kell huzni a rendszer + hard reset (osszefoglaloban szepen leirja)

(#16058) fery02 válasza noxon (#16055) üzenetére


fery02
addikt

Nézd át fent a topik tetején lévő Összefoglalót!

Garinál előfordulhat, hogy nem díjazzák, ha mókoltan viszi be az ember a telefonját igen.
De visszaállítható a root, meg amúgy minden egyéb.

Nem tudom, hogy a root-hoz hogyan áll az lg suit, de nekem pl jelezte a telefonom pár hete root-olt állapotban is, ha frissítés érkezett rá.

Későbbi frissítés viszont már lehetséges majd csak a KitKat lesz, amit én tiszta telepítéssel fogok felvarázsolni, mint ahogy azt a főbb verzió váltásoknál ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#16059) szebev válasza Gaberking (#16009) üzenetére


szebev
senior tag

#15996-os hsz .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#16060) h3lios válasza Sragi (#16041) üzenetére


h3lios
addikt

Szia ! Nekem is 10e után jött be. Eltüntetni: beállítások ->kezdőképernyő és ott Egy Do you know ? -os részből ki kell venni a pipát. :D

B-tag: H3lios#2825

(#16061) Sragi válasza hard74 (#16044) üzenetére


Sragi
őstag

Vagy egy egyszerű szilikon tok is elég.Az is jobban elrejti őket.nekem is farmer zsebben csinálta a zsebotókat
:U

(#16060) h3lios ó köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#16062) h3lios válasza Sragi (#16061) üzenetére


h3lios
addikt

Van róla tapasztalat, hogy karcol-e a szilikon tok ? A korább S Plus telómon tiszta karc lett a króm keret utána, mert beszorult alá a por és gyönyörűen szétcseszte a keretet.

B-tag: H3lios#2825

(#16063) Sragi válasza h3lios (#16062) üzenetére


Sragi
őstag

Egyelőre 2 hete van fent rajta.Mivel a G2 műanyag szerintem nem fog annyira gondot okozni ez.Természetesen az sem mindegy milyen fajta porról beszélünk.Meg az enyém elég jól illeszkedik hozzá.Pedig olcsó volt.

(#16064) h3lios válasza Sragi (#16063) üzenetére


h3lios
addikt

Ez is jó feszes volt, de csak bement alá a por. A gond itt azzal van, hogy nem akarom h összebarmolja az új telót. :D
Itt szerencsére csak 1 vékony fémcsík van körben és nem gagyi műanyag festett krómról beszélünk.

B-tag: H3lios#2825

(#16065) Helltak válasza szabyka95 (#16043) üzenetére


Helltak
őstag

Custom Kernel és camera mod működik rendesen?
Ma lehet kipróbálom.

Xiaomi 14 Ultra

(#16066) Sragi válasza h3lios (#16064) üzenetére


Sragi
őstag

Azért mondom nem kell félni talán annyira :)
I5 is rettentően karcolódik ismerős mutatta,pedig nem műanyag.

(#16067) szabyka95 válasza Helltak (#16065) üzenetére


szabyka95
őstag

stock flex kernellel jon a rom, meg nem raktam fel a dorimanx fele kernelt, de majd felrakom :)
kamera mukodik rendesen

amugy ezek az xposed modulok futnak folyamatosan a hatterben ? szivjak az akkut ?

[ Szerkesztve ]

(#16068) Cathulhu válasza h3lios (#16064) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ma jött meg az ultimate shieldem a hátlapra. Tartalmaz fólia csíkokat a telefon oldalára is. Sajnos felrakás után érződik a fólia pereme, így inkább csak olyanoknak ajánlom, akik tokban használják. Az oldalcsíkokat a szilikon tok azonnal legyűrte, így repültek is a kukába. Bár hamarabb olvastam volna amit írsz, remélem a takarítónő nem ma üríti őket.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#16069) noxon válasza fery02 (#16058) üzenetére


noxon
őstag

Aha értem, ok köszi, még agyalok ezeken, annyira igazából nem akarom mokolni a telót :)

We live in a simulated world...

(#16070) hard74 válasza fery02 (#16053) üzenetére


hard74
senior tag

Köszi.Root van,G2xpoosed letöltve.Viszont én nem találom ezt a funkciót.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#16071) h3lios válasza Cathulhu (#16068) üzenetére


h3lios
addikt


Nekem ilyen lett az s+ a szilikon után, pont ezért kérdeztem utána. :D

B-tag: H3lios#2825

(#16072) Nordik


Nordik
őstag

Tudtok linkelni nekem valami minőségi, ami rendesen rajt van a telefonon stb hátlapra pattintós tokot? Fehér kellene. Jól látom, hogy talán a Nilkin a legjobb ilyen szempontból?

(#16073) apaszka válasza Nordik (#16072) üzenetére


apaszka
veterán

Igaz én feketét rendeltem!

Ez is passzol jól!
Ezt még várom! :Y

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#16074) Helltak válasza szabyka95 (#16067) üzenetére


Helltak
őstag

Jó kérdés, nekem a google szolgáltatások meg a rendszer eszi a legtöbbet, de pár dolgot jegeltem az előbbiből.
A gsam csak írná ha sokat ennének..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#16075) Sragi válasza apaszka (#16073) üzenetére


Sragi
őstag

Na Slim armort is rendeltél? :D Egész flottád lesz :P

(#16076) Nordik válasza apaszka (#16073) üzenetére


Nordik
őstag

Az első tetszik, valami ilyesmire gondoltam. Egyszerű, letisztult, visszafogott. Amúgy ennél nem zavaró, hogy ugye alapból a kijelző körüli káva nagyon keskeny és akkor még a tok is ott kapaszkodik fel. :U

(#16077) h3lios válasza Nordik (#16076) üzenetére


h3lios
addikt

Erre én is kíváncsi lennék, mert ilyet akarok rendelni. :)

B-tag: H3lios#2825

(#16078) Cathulhu válasza h3lios (#16071) üzenetére


Cathulhu
addikt

Hat ez valami gyonyoru, holnap kukazok :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#16079) h3lios válasza Cathulhu (#16078) üzenetére


h3lios
addikt

Ezért kérdezek rá most jó alaposan a tok vásárlásra. A kijelző védővel nem lehet mellélőni, mert fólia - fólia.
Következő havi fizuból én is veszek olyan üveg fóliát, amit már többen mutattatok. Remélem valami laptopos üzletben segítenek nekem rárakni. (már b.sztam el fóliát és nem voltam vidám utána).
A toknál viszont nem mind1, hogy mennyire húzza meg a keretet. (bár itt fent ahol felfekszik a kijelző szélére remélem nem karcolja meg az üveget. A G2 ilyen szempontból érdekes jószág, mert az eleje full üveg, rögtön alatta műanyag és fém keret.

B-tag: H3lios#2825

(#16080) Cathulhu válasza Nordik (#16076) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nekem van egy ilyen is. Remek tok amugy, engem nem a szele zavar, hanem hogy az ilyen tokok nem erik korul a keszuleket, mert en kisujjal tamasztom alol a gepet mikor egykezzel hasznalom, es ott zavar hogy veget er a perem.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#16081) blt.62


blt.62
őstag

Elcseréltem az S4-em egy új G2-re. Holnap hozom el. Úgy érzem nem fogom megbánni. Tetszett az S4 kijelzője, de biztos szép a G2 kijelzője is és az legalább nem fog be égni. Aksiban is jobb lesz. A G2-ben is van hívástiltás? A névjegyzékbe lehet tiltólistára tenni valakit? Ha igen akkor mit jelez a hívó félnek? Egyből foglaltat vagy cseng egyet? Netán azt mondja hogy a hívott szám nem kapcsolható? Nekem jelzi a tiltott hívásokat? Persze ezeket úgy értem ha egyáltalán van benne ilyen funkció.

MegtorloXp

(#16082) Misi1980


Misi1980
senior tag

Én LG QuickWindow tokot használok és nagyon jó.

blt.62Én is S4-ről váltottam és hidd el nem fogod megbánni.

[ Szerkesztve ]

(#16083) h3lios válasza blt.62 (#16081) üzenetére


h3lios
addikt

Jól fogsz járni a váltással, én a vásárlás előtt kőrbe jártam a témát, és az LG mellett több érv szólt. (Kezdve a bika aksival.) A Super Amoled kicsit hiányzik a korábbi után, de megszokható a különbség. Ami hatalmas élmény az, hogy a fehér tényleg fehér és nem türkiz kék. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#16084) szabyka95 válasza h3lios (#16083) üzenetére


szabyka95
őstag

tenyleg ennyire durva az amoleden a feher ?

(#16085) hard74 válasza apaszka (#16073) üzenetére


hard74
senior tag

Az a slim armor "copy" nekem már megjött.Hát annyira nem jött be.Eszméletlenül éles,és duplázza a telefont,vastagságban.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#16086) h3lios válasza szabyka95 (#16084) üzenetére


h3lios
addikt


Bal oldal Super Amoled, jobb oldal más tech. Nagy a különbség, és ez a való életben is kijön a fehér színeknél.
A fekete viszont teljesen fekete (nincs fényereje), ami nagyon jó, viszont ha nem filmezel úgyis a fehérből lesz a több. Ráadásul az Amoledes telók böngészési ideje rosszabb is, mert a fehér háttérnél jobban fogyasztanak.

B-tag: H3lios#2825

(#16087) blt.62 válasza Misi1980 (#16082) üzenetére


blt.62
őstag

A hívástiltással kapcsolatos kérdéseimmel kapcsolatban tudtok segíteni?

MegtorloXp

(#16088) Cathulhu válasza blt.62 (#16087) üzenetére


Cathulhu
addikt

Van, hasznalom is, de fogalmam nincs a tuloldalon mit hallani ilyenkor.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#16089) szabyka95 válasza h3lios (#16086) üzenetére


szabyka95
őstag

oldalbol lehet hogy torzit
ha szembol nezzuk, akkor is ilyen durva?

(#16090) h3lios válasza szabyka95 (#16089) üzenetére


h3lios
addikt

Akkor is ilyen, amúgy is az Amolednek minimális a torzítása. Főleg akkor jön ki a dolog, amikor teljesen fehér van mindkét telón. Az Amoled fehérben olyan gyenge, mint a TFT feketében.

B-tag: H3lios#2825

(#16091) Sragi


Sragi
őstag

egy kis off [link]

(#16092) h3lios válasza Sragi (#16091) üzenetére


h3lios
addikt

Ez viszont fincsi lesz, a Samsung telók alkalmazás készletét meg lehet tizedelni rendesen. Ugyan az LG esetén és van bőven feleleg, de ezek többsége törölhető. A Samsung semmit nem enged törölni, ami valljuk be gáz.

B-tag: H3lios#2825

(#16093) banán007 válasza Sragi (#16091) üzenetére


banán007
tag

Igen, ez jó lenne Mo.-n is..

(#16094) Sragi válasza h3lios (#16092) üzenetére


Sragi
őstag

Hát igen ,csak éppen azért maguk a szolgáltatók is eléggé meredek dolgokkal tömik tele.
Lásd T : iwiw ????? :W mikor megláttam...szerencsére törölhető volt.De van ami nem az.
(#16093) banán007 : Sajnos Magyarisztán egy érdekes hely...

(#16095) pestibenji


pestibenji
senior tag

Egy oldallal előbb volt téma, hogy melyik a legjobb böngésző:

Szerintem a Dolphin

Próbáltam az összeset, ezek a tapasztalataim:
- A gyári a leggyorsabb
- Az Opera fogyaszt a legkevésbé
- VISZONT: A Dolphin a legjobb szerintem, gyorsaság és fogyasztás szempontjából kb egyezik a gyárival, de sokkal sokkal szebb, lehet tabot váltani plusz gombnyomás nélkül, mint az asztali chrome-ban, ugyanúgy be lehet szinkronizálni a chrome-os könyvjelzőket, mint a többi browserben. Konkrétan mindent tud, amit az összes többi böngésző, csak többet is. Tényleg eszméletlen cucc, sokkal kellemesebb használni, mint bármelyik másikat.

(#16096) szala86


szala86
aktív tag

Kérném azokat a modding dolgokat, ami benne legyen az összefoglalóba szerintetek.
De csak olyat, ami tényleg működik és hasznos lehet(hangerő, kamera...).
Én nem nagyon próbáltam egyiket se.

[ Szerkesztve ]

(#16097) szabyka95 válasza szala86 (#16096) üzenetére


szabyka95
őstag

(#16098) szala86 válasza szabyka95 (#16097) üzenetére


szala86
aktív tag

Kérhetnék telepítési útmutatót is hozzájuk? Egy kicsit rossz az angol tudásom. :))

[ Szerkesztve ]

(#16099) vatomi válasza hard74 (#16085) üzenetére


vatomi
aktív tag

Az eredeti is vastagít, hiszen egy komoly gumiágyban van a telefon, viszont nem éles és nekem nagyon bejön a fekete-fehér kombi. Plussz nem 6, hanem inkább 26 dolcsi az ára...

(#16100) akooos válasza szala86 (#16098) üzenetére


akooos
veterán

Én spec a hangerőt próbáltam, az 100%-osan működik és egyszerű. Root alapfeltétel.
1.Root explorer (vagy bármi más fájlkezelővel) keresd meg a :system/etc/snd_soc_msm mappát, azon belül pedig a "snd_soc_msm_Taiko" fájlt.
2. Csinálj róla egy biztonsági mentést (másold ki akárhová)
3. Töltsd le a linken található "snd_soc_msm_Taiko.txt" fájlt. (Értelemszerűen a D802 Worldwide kell nekünk.)
INNEN
4. A letöltött fájlt nevezzük át "snd_soc_msm_Taiko"-ra.
5. Másoljuk be a fent említett mappába és válasszuk a felülírást.
6. Ha szeretnénk módosítsuk az engedélyeket a következőre: rw~r~~r~~
7. Restart és lehet tesztelni a hangerőt fülesen és külső hangszórón is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.