Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) 10-11+ válasza szabyka95 (#17573) üzenetére


10-11+
csendes tag

Köszi
:R

(#17602) Metal213


Metal213
tag

Nemrég értem haza Thaiföldről 3 hét után. Végig fotóztam, videóztam az egészet. Hihetetlen jó érzés volt, hogy amíg a körülöttem lévő csúcs telefonok sorra merültek le nekem még volt hátra 40%om a nap végére.
Nem nagyon volt időm ki be kapcsolni a progikat, memóriát üríteni de még így is alig produkált laggokat. Összesen 1x fagyott le a kamera, szerencsére pont jókor, progi restart és már lőhettem is a képet.

Mérhetetlenül meg vagyok elégedve a telóval.

archaic.bandcamp.com

(#17603) Azharel válasza Metal213 (#17602) üzenetére


Azharel
aktív tag

Esetleg volna olyan kép amit szívesen megosztanál, azt megköszönném.

(#17604) vadászcsiga válasza Metal213 (#17602) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt en is észrevettem hogy mas telefonokkal szemben a kamera nem meríti jelentősen. A böngészés szerintem sokkal inkább. iPhone-omnál jobban be kellett osztani hogy mennyit kattogtatok.
Nehány képet berakhatnal linkbe, hogy ne legyen nagyon off

na akkor nem csak engem érdekel

[ Szerkesztve ]

(#17605) Ahanoiaid87 válasza stilo18 (#17600) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Nekem is ilyen. Sötétet írtam nem feketét. Ettöl függetlenül köszi a segítséget :)

(#17606) hpeti3


hpeti3
tag

Sziasztok. Tegnap óta én is tulajdonosa vagyok egy G2-nek. A kérdésem annyi lenne, hogy a telefon ázsiai (6wt) régiós, érdemes már most felrakni EUs romot a telora kdzvel, vagy varjak monjuk a 4.4ig vele? Jelenleg nem érzem a hátrányát semmiben, magyar nyelv is van rajta.

(#17607) fishme


fishme
tag

Olyan kérdésem lenne hogy be lehet-e állítani azt hogy a fiókokat csak wifi kapcsolaton szinkronizálja automatikusan?

(#17608) gusthy válasza hpeti3 (#17606) üzenetére


gusthy
veterán

Ha akarod, felrakhatod helyből a 4.4et,hamár. Mármint ha 802-es.

[ Szerkesztve ]

(#17609) sirály69


sirály69
őstag

Erre valaki? :F

Szerver Hosting Debrecenben

(#17610) jakitibi válasza fishme (#17607) üzenetére


jakitibi
csendes tag

Igen,
Beállítások - Mobil adat - katt a progira - Háttér adatok korlátozása.

(#17611) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

A Videók-ban és a Zene-ben be lehet állítani, hogy ne kettőzze meg a fájlokat? Mappákat kizárni, vagy a storage/emulated/0 -mappát rejtetté tenni? :F

(#17612) Sragi válasza Metal213 (#17602) üzenetére


Sragi
őstag

Képek engem is érdekelnének :) :R

(#17613) Sragi válasza sirály69 (#17609) üzenetére


Sragi
őstag

Szia nincs lehetoseg rá.Csak ki vagy be kapcsolni illetve azt megadni hány napnyi levelet szinkronizaljon.(1-30 nap)

[ Szerkesztve ]

(#17614) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Nektek volt már Ilyenbe részetek. Tegnap basszus azthittem rosszul látok. 10aról frissítettem 10e-re Nem volt újraindítva a készülék azóta. Tegnap mikor alvó akart menni villódzót mint állat. Egy restart segített rajta. Gondolom szoftveres lesz.

Én mindig 25-33 % fényerőn használom, mert az nekem bőven elegendő, kint is. Automata fényerő meg kivan kapcsolva

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17615) iOnizer válasza Damage401 (#17614) üzenetére


iOnizer
tag

Nekem is elő szokott fordulni, noha nem ilyen durván de akkor is baromi idegesítő. Természetesen nekem is auto brightness nélkül. Ha kicsit arrébb görgetek, vagy más okból megváltozik a tartalom a kijelzőn, akkor megszűnik.

Alá bizony

(#17616) Meggyi001 válasza sirály69 (#17609) üzenetére

Talán így, de nem biztos....[link]

https://gamergep.hu/

(#17617) Azharel válasza Damage401 (#17614) üzenetére


Azharel
aktív tag

nálam filmnézés közben szokott ritkán előjönni. a megoldás 20% fényerő használat közben, filmnél pedig 50% fényerő és automata off.

(#17618) DroiDMester válasza Damage401 (#17614) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Gondolom mikor végeztél a v10E frissítéssel nem nyomtál Hard Resetet :C Ilyesmi jellegű problémák(és még durvábbak is) gyakran előfordulnak, ha frissítés után nem nyomtok Hard Resetet Még akkor is AJÁNLOTT ha 10E ről 10E re frissítesz nem akkor ha 4.el frissebb FW -re! :K

Soha nem fogom megérteni az e féle frissítést, ez pont olyan mint amikor egy Winfost nem tiszta telepítéssel teszel fel, ott is mindég vannak ilyenkor problémák, és ahogy múlik az idő egyre gyakrabban és egyre több probléma fog előjönni!

************************************************************************************
E-Mail -el kapcsolatban pedig: fel kell tenni mondjuk a Kaiten Mail progit és ebbe beállítani a gmailos fiókot(okat) és itt lehet állítani fiókonként a szinkronizáció intervallumát! De van sok egyéb más ingyenes és fizetős mail progi is, kikell próbálni kinek melyik jön be!

Ja és ilyenkor le kell tiltani(jegelni) a gmail progit :K

[ Szerkesztve ]

(#17619) beci válasza Damage401 (#17614) üzenetére


beci
őstag

Nekem ez megoldotta a problémát,autó fényerővel használom.:
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#17620) Damage401 válasza DroiDMester (#17618) üzenetére


Damage401
senior tag

Jó igazad van, nem gondoltam volna, hogy ekkor kaliberű frissítésről lenne szó. Megvártam volna KitKatet utána akartam Hard Resetet. De most csináltam egyet, nincs probléma, sőt. Nem az volt hogy egyből szaladok gariztatni, hanem utána jártam hogy ez szoftveres vagy hardveres. Kiderült, hogy szoftverben is van. De előtte HR meglátjuk. De eddig frankó.

Szerk.: Mellesleg égett cukor szag volt tegnap, annyira felment a vérnyomásom mikor megláttam. :D :D :DD

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#17621) Meggyi001 válasza DroiDMester (#17618) üzenetére

Basszus, annyira a gmail járt a fejembe, h ez a legegyszerűbb módszer nem is jutott eszembe, tiszta béna vagyok. Köszi az ötletet :)

https://gamergep.hu/

(#17622) sirály69 válasza Sragi (#17613) üzenetére


sirály69
őstag

Sragi, Meggyi001, DroiDMester :R .
Szerintem felrakok 1 új proit és azzal kipróbálom...

Szerver Hosting Debrecenben

(#17623) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Tudtok valami magyar oldalt ahol tudnék rendelni LG G2 Case Slim Armor tokot? Köszönöm!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#17624) jooker82


jooker82
nagyúr

valaki ki tudná szedni a g2-ből a knock on funkciót? Gondolom root explorerrel megoldható. :R :R

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17625) jilian válasza jooker82 (#17624) üzenetére


jilian
addikt

Simán. apk - val nem fog működni másik telefonon... :N

(#17626) jooker82 válasza jilian (#17625) üzenetére


jooker82
nagyúr

Gondoltam is,mert innen leszedtem pár G2 cuccot,de nem akartak működni. :N Máshogy megoldható? xda

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17627) vadászcsiga válasza jooker82 (#17626) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kernelnek is támogatnia kell

(#17628) Meggyi001 válasza jooker82 (#17624) üzenetére

Azért itt van, csak h kéznél legyen, van benne az a másik is, a 13 Kb-os...DoubleTapWakeup.apk + odex

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#17629) jooker82 válasza Meggyi001 (#17628) üzenetére


jooker82
nagyúr

igen,igy már megtaláltam a listában is,de gondolom nem lehet feltenni más lg telefonra.
Nektek melyik mappában van?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17630) jilian


jilian
addikt

S4 - - G2

Ha én küldöm NFC-n a képet akkor megkapja, ha ő küld nekem akkor a Play áruházat nyitja meg...
:F
wtf?

(#17631) Sragi válasza jilian (#17630) üzenetére


Sragi
őstag

Ez visszatérő gond másnak is volt már itt ilyen :F Nem tudom mi lehet. XDA-n nézz körül vagy valami külföldi fórumon.

(#17632) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

(Ennyi hozzászólás!!!!!! Kezdhetem olvasni. :W

(#17633) jooker82 válasza f(x)=exp(x) (#17632) üzenetére


jooker82
nagyúr

Honnan vetted a g pad-et?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17634) lord.lakli válasza jooker82 (#17633) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem tőlem kérdezted, de én őket ajánlom most 81610 Ft és 2 év gyártói gari van.

[ Szerkesztve ]

(#17635) f(x)=exp(x) válasza jooker82 (#17633) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hú. Már vagy két hónapja vettem, most így nem tom pontosan. Megnézhetem ha akorod a számlát, de már biztos hogy nem ott a legjobb az ára. Egyébként nagy Lg fan lettem ezzel a tabbal.
Szerk.: 90 ezer volt és már nem forgalmazzák.

[ Szerkesztve ]

(#17636) jooker82


jooker82
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek. 81-ért nem is drága gyártói garival. :) :N De venni nem fogok,mert nincs akkora zsebem. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17637) f(x)=exp(x) válasza jooker82 (#17636) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Végülis csak egy xar g2d van, ami a mostani csúcsteló. ;] (vagy Gd az se semmi) na de OFF vége

[ Szerkesztve ]

(#17638) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Sziasztok.
Tervezem egy ideje,hogy új telefont veszek. Van egy nexus 7 tabom ami a telefon vétel miatt most eladásra kerül. Szeretem a nexust ért a nexus5 volt az álom,de minél többet olvasok utánna,annál biztosabb,hogy a G2 lesz a befutó.
Szeretném tőletek megkérdezni,hogy nem kevés e a maradék RAM? Nem kell egyből modolni a telefont ha olyan alkalmazásokat pakolok fel rá amik szeretnek a háttérbe futni? Partneo csábító árakkal csalogat. Milyen az üzlettről a véleményetek? Megéri az a pár ezres a 32 gb verzió? Nincs hátránya a nagyobb memóriának? Az is stabil vas?
Remélem nemsokára közétek tartozhatok.

(#17639) h3lios válasza RomiJosy (#17638) üzenetére


h3lios
addikt

Dehogy kevés a fennmaradó RAM mennyisége. Nem fogod kihasználni. Bekapcs után 1+ giga van, ami a huzamosabb használat után beáll 7-800 mega környékére. És ez még mindig bőségesen elég (a régi telómon összesen nincs ennyi).
Egyébként a 32 gigás pont ugyan azt tudja, mint a 16-os verzió.

Egyébként ha már a Nexus-t megemlítetted. Az a telefon kimondottan azoknak való, akik androidra fejlesztenek (ezért developer telefon). A G2 esetében sok hasznos alkalmazást kapsz előre telepítve, amik megkönnyíthetik az életedet.

B-tag: H3lios#2825

(#17640) Helltak válasza RomiJosy (#17638) üzenetére


Helltak
őstag

Partnerot senki sem fogja itt ajánlani szerintem. Nekem 32gb-os van, teljesen jó. Gyári rendszert nem sokat használtam, de sokan azt használják egy kis tuningolást leszámítva. Én elégedett voltam, a ram használattal is, de szeretek kalandozni :)

Vivo X100 Pro

(#17641) gusthy válasza RomiJosy (#17638) üzenetére


gusthy
veterán

Ez a maradék RAM dolog rejtély számomra, mármint hogy kinek és honnan jött, hogy "kevés". Azért van a telefonban, hogy használva legyen. Sose értettem, hogy mi abban az örömforrás, hogy van egy telefon, amiben levő ram alján lötyög valami, és jó nagy számot mutat a szabad memória mutató. Nem azért fizettem érte, hogy telepakolja és legyen tőle jó gyors?

(Nekem most 645 MB szabad, és fut gyári böngésző, Chrome, Viber, Facebook, Touchdown, index.hu, SMS, beállítások, telefon, és még egy csomó minden).

Partnero-ról nagyon sok rosszat lehet olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#17642) lord.lakli válasza gusthy (#17641) üzenetére


lord.lakli
őstag

Megnézném egy ilyen memória problémás emberke asztali gépében lévő memóriát? Lehet, hogy még 2 GB sincs benne, vagy oda meg tuti a tuti 32 GB-ot rakott? :)

(#17643) icecave válasza jilian (#17214) üzenetére


icecave
nagyúr

Feltettem az általad említett MoKee romot, de mire bekonfigoltam a rendszert, elegem is lett belőle. A chrome 3-szor fagyott széjjel sima böngészéskor, valamint többször összeakadt a nova-val (ok, ez kivédhető, ha az ember nem akar más launchert), de ami a bosszantó, hogy el-elfelejtette a beállításaim, vagy épp visszakapcsolta csak úgy, amit én kikapcsoltam (pl. érintésre rezgés, stb. Ettől még persze lehet jó, és biztosan az sem okos ötlet,hogy egy napot adtam neki, de í]y nem érte meg nekem hagyni. Pedig elég sokmindent képes lennék már elviselni, csak 4.3 és afeletti romot használhassak (BT 4.0 miatt, ami miatt itt sírok mióta).

(#17644) gusthy válasza lord.lakli (#17642) üzenetére


gusthy
veterán

Lájk :)

(#17645) Sragi válasza RomiJosy (#17638) üzenetére


Sragi
őstag

Nekem most cirka 10 alkalmazás fut egyszerre (abból egy játék az Into the death)
Közel 400mb ram van így is szabadon. Kb egy fika akadás sincs és gond nélkül lépkedek ki be az alkalmazások között úgy,hogy nem telik el pillanat sem. Szal ez a kevés ram tézis csak bullshit semmi több.
Olvass vissza picit a Partnero-t senki nem fogja ajánlani itt.A gyári GUI nekem tökéletesen jó.Persze van hiba de nem számottevő.

(#17646) spuros


spuros
őstag

A mai napon csinált egy érdekes akciót a telefon.. Használat után eltettem a zsebembe.. Amikor elővettem ki volt kapcsolva. Visszakapcsoltam és teljesen el volt állítódva az óra.. Volt nektek hasonló?

(#17647) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Köszi a válaszokat.
Láttam egy videót,amiben a sejthetően új telefonon kb 600 Mb RAM maradt. Azért váltok rtelefont mert az egyre frissülő progik, egyre többet szeretnek enni. Gondolom ha 2gb RAM van egy telefonba,2 év múlva se fogom földhöz csapkodni a lassulása miatt. Azért kérdezem,mert érdekel,nem akartam ezzel senkit idegesíteni. Mennyi van a számítógépemen? Szerintem tök mindegy,nem tartozik ide de asztali gép és nincs vele bajom,remélem a g2 vel sem lesz.
Mindenesetre örülök a válasznak.
Mi baj a partnero-val? Meggondolandó a tőlük való vásárlás?

(#17648) gusthy válasza RomiJosy (#17647) üzenetére


gusthy
veterán

Van itt egy rossz boltok topic, abban érdemes rákeresni, addig nincs baj, amíg eladják a cuccost, de ha bármi baj van, hónapokig sz.vhatsz, mire bármi történik (ha történik egyáltalán).

Az, hogy mennyi marad boot után, amúgy nagyban múlik azon, hogy milyen appokat installáltál, és ezek közül melyek olyanok, amelyek bootkor betöltődnek.

[ Szerkesztve ]

(#17649) Szabiq válasza RomiJosy (#17647) üzenetére


Szabiq
tag

Én ajánlom a Partnerot.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#17650) Sragi válasza RomiJosy (#17647) üzenetére


Sragi
őstag

2 év alatt annyit nem fognak fejlődni.Bár sosem lehet tudni.Én a defy-n vettem észre 1 év után(most lesz 2 éves) ,hogy kevés a vas.Bár amikor vettem már akkor is kifutó volt és gyengének számított.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.