Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) Sragi válasza Tamás34 (#12299) üzenetére


Sragi
őstag

Egy reset valóban nem fog ártani és valóban van gyári pucoló :K

(#12302) coolrob válasza lord.lakli (#12289) üzenetére


coolrob
aktív tag

Marha egyszerű.
Lehet arra a chipre jobban van optimalizálva, de az is lehet hogy átírták, esetleg teljesen más youtube klienst használ a P6.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#12303) lord.lakli válasza Fantomas80 (#12287) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ha valaki beleteker a videóba azt látja, hogy kiscsákónak elgurult valami és folpakkal tekeri be a telefont ahelyett, hogy vett volna egy normális fóliát.

(#12300) Sragi : ezért is írtam, hogy csak gmail-ből rémlik.

(#12302) coolrob: értem én, csak én is, mint ti is látatlanban dobálózunk, de ha nem ismerjük a körülményeket, akkor miért kell egyből az appot szidni. Én nem érteni procikhoz, de szerintem lenni eléggáz, ha P6 gyengébb és noname-ebb procijára lenni optimalizálva youtube és nem menni G2-es procin, ami lenni nexus 5-ben is. :W

[ Szerkesztve ]

(#12304) Tamás34 válasza Dondenis (#12297) üzenetére


Tamás34
senior tag

Oké, köszönöm a segítséget mindenkinek! BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!!!! :)) Megyek készülődni az esti bulira! Sziasztok!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#12305) Sragi válasza Alvin_ti4200 (#12295) üzenetére


Sragi
őstag

Egy ismert hiba van gyári T-s rommal(10A) . A 3G/wifi váltás nem mindig megy.nekem fehér van talán nem gyűjti az ujjlenyomatot annyira.Nem kell a hátlapi gombokat használni mindig.A szabad hely egy picit tornázható.Az összefoglalóban van egy lista,hogy mit lehet pucolni róla.A recsegés az színtől független.Nekem nem igazán van.

(#12306) Dondenis válasza Tamás34 (#12304) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Kezdő lapon hosszan nyomsz, widgetek, 2×2 feladat kezelő. Ezt tedd ki az egyik fő oldaladra. Néha nyomj rajta eggyet. De, igazándiból bezárja automatikusan a feleslegeket. De, ha eszedbe jut bökj rá. BÚÉK

(#12307) szabyka95 válasza Alvin_ti4200 (#12295) üzenetére


szabyka95
őstag

szia

recseg a hatlap, de ez emlitve volt. T-Mobile-os verzioban van nehany ertelmetlen alkalmazas, amit lehet konnyen lehet uninstallni vagy torolni. nekem pl volt egy 900 mb-os NAVIGON konyvtar, ami semmire se volt jo, fel sem volt telepitve a Navigon :U
A feher es a fekete kozt csak a szin kulonbozik.
A hangszoroja gyenge, viszont a benne levo hangchip minosegi, tehat ha fulessel hasznalod, akkor kivalo minosegu hangot produkal, foleg Poweramppal. A kamera eleg jo minosegu, ha megtanulod kezelni akkor kivalo kepeket lehet loni vele, de gyenge fenyviszonyok mellett ne varj csodat tole.
Jatekoknal, pl. dead trigger 2-ben hiaba pattintasz a kepernyo tetejere, nem jelenik meg a status bar, ahonnan szabalyozni tudod barmikor a hangerot, illetve ha kettot koppintasz a status baron egy ures helyre, akkor kikapcsol a kepernyo. Dead trigger 2-n kivul, nekem mashol mukodott ez, tehat igen, szabalyozni lehet a hangerot, anelkul hogy a hatlaphoz nyulnal.

(#12308) Sragi válasza lord.lakli (#12303) üzenetére


Sragi
őstag

Jó nyilván látatlanban nehéz mit mondani.De az ,hogy P6-on jobban megy...valamit elnéztek a szoftvernél.De azt is meg lehetne próbálni,hogy lepucolod a youtube-t és újra rakod.

(#12309) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Mondom h szar a 4.2.. Egyik telomon sem volt jo. Nexus 4-en sem. Anno gnex-re is vissza kellett rakni 4.1-et es ujra szarnyalt a rendszer.

Legnagyobb baromsag volt ezzel kiadni, olyan mint benchmarkolni - nagyobbak a szamok, wow! 4.1 sokkal jobb volt, de 4.3 es 4.4 is jo mar. Szoval turelem..

(#12310) Bandus99 válasza szabyka95 (#12307) üzenetére


Bandus99
őstag

" A kamera eleg jo minosegu, ha megtanulod kezelni akkor kivalo kepeket lehet loni vele"

ezt reszletezed nekem?

Minden kep keszitesenel beallitod az aktualis temanak megfelelot pl ejszakai sport stb, vagy az indulo normalrol atnyomod inteligens autora?

Vagy miket allitasz rajta ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#12311) beci válasza Fantomas80 (#12287) üzenetére


beci
őstag

Már mindegy,kukában van.:)

lord.lakli! Nem koppintás.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#12312) hkari válasza ßrainiac (#12309) üzenetére


hkari
őstag

Hát most hogy feltettem a PARANOIDANDROID-ot, én is ezt mondom :D Döbbentet mennyivel gyorsabb, és eddig stabil is :)

(#12313) szabyka95 válasza Bandus99 (#12310) üzenetére


szabyka95
őstag

ugy ertem, hogyha valoban "profi" kepeket akarsz loni, akkor te allitod be a fokuszt, s a tobbi parametereket, ISO stb.
ha normalon hagyod, ugyanugy szep kepeket tudsz loni vele nappal, nagyon jo kameraja van, a top 5-ben van

[ Szerkesztve ]

(#12314) ßrainiac válasza Bandus99 (#12310) üzenetére


ßrainiac
addikt

Arra gondol, hogy pl. ha mar szurkulodik, akkor surgosen el kell valtani 60fps felvevorol, mondjuk 30fps, majd meg lejjebb 720p-re, hogy megmaradjon a folyamatossag.

Ha kepet keszitesz es mar nincsenek megfelelo fenyviszonyok, de mondjuk vakuzhatsz, erdemes lejjebb venni az expoziciot, marhara belassitja a keresoablakot es az exponalasnal is elmossa a kepet. Akkor ott van a manual focus, amivel gyorsabban tudsz kepet loni, ISO beallitasok, mert auto-ra allitva valami nagyon furcsa dolgot muvel a telo, leveszed 800-ra, maris egy fokkal jobb a helyzet (de nyilvan sotetebb is, sajnos..).

Sokat kell hulyulni vele, de lehet viszonylag normalis kepeket csinalni azert.

(#12315) lord.lakli válasza beci (#12311) üzenetére


lord.lakli
őstag

Akkor már csak egy kérdés: a fólia nem jó, vagy csak nem sikerült felrakni?

(#12316) beci válasza lord.lakli (#12315) üzenetére


beci
őstag

Hát felrakni nem sikerült,az biztos.:)
A hátlapé nem stimmel,az elsőnél lehet az én bénaságom is közrejátszott,de ragasztó foltok vannak a fólia és a kijelző közt.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#12317) lord.lakli válasza beci (#12316) üzenetére


lord.lakli
őstag

Akkor ott azért gyártási gondok is vannak., ha ragasztó foltok is vannak.

[ Szerkesztve ]

(#12318) icecave válasza beci (#12245) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudni kell felrakni... a hátlap szélein azért nem ragad fel, mert még vizes, úgy kell ott eljárni,hogy fogod és ott tartod a tenyered 4-5 percig, akkor ottmarad, mert a kezed melegétől veszít annyi nedvességet,hogy megtapadjon. Van, aki hajszárítózni is szokta kicsit, majd úgy ott tartani a kezet. Foltos meg azért, mert még vizes alatta, 3-4 nap után lesz tökéletes, de te akkor sajnos még egy napot sem vártál vele, esélye sem volt kiszáradnia teljesen :(

Nem, azok NEM ragasztó foltok... az ott víz, csak szó szerint úgy néz ki, mintha hányás lenne a kijelző és a fólia között. 3-4 nap, sajnálom, hogy nem fényképeztem le. Bár megkeresem, mer régebbit meg fényképeztem naponta.

Itt is van. ez is tök foltos volt az elején,de csomó fólia van, ami ennél sokkal ramatyabb felrakás után, mégis 3-4 nap után tökéletesre szárad: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12319) beci válasza icecave (#12318) üzenetére


beci
őstag

A kijelzőn még rajt van,a többit dobtam a kukába.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#12320) apaszka válasza beci (#12316) üzenetére


apaszka
veterán

Ne csináld!
Bele vízbe ,és újra rakd! Ha ma nem 100% os mert van kis hiba,azt holnapra elfelejti,és eltűnik! Nem olyan mint gagyi fóliák!
Nekem is maradt 3 buborék a hátlapon. De másnap meg sem tudtam,mondani,hol volt! :C

(#12318) icecave

Így van! :R :C :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12321) julius75 válasza szabyka95 (#12307) üzenetére


julius75
aktív tag

Ami a kamerát illeti: nem, sajnos nem így van. Egy rakás szar a képek minősége reggel, délben, este, fényben, fény nélkül egyaránt. Az egész telefon tényleg kitűnő, remekül, minden nyűg nélkül használható, de ne vezessünk félre senkit: a kamera mind a gyári, mind az általam kipróbált 4-5 különböző programmal kritikán aluli. Mielőtt felmerülne: nem hibás a telefon. Állítgathatod bár hová, ilyen, ennyit tud. Az meg hogy néhányan felpakolnak 1-2 képet, hogy milyen nagyszerű lett, nos ez semmit nem jelent. 10-ből 1 sikerül, tényleg szuper!!

Tehát még egyszer: mindenben jobb, mint az S3, vagy S4, de kamerában ezek tönkre verik.

(#12322) lord.lakli válasza icecave (#12318) üzenetére


lord.lakli
őstag

Akkor csak a felhasználóban van a hiba ;]

(#12323) Fantomas80 válasza icecave (#12318) üzenetére


Fantomas80
tag

Na erre használja az ürge a videóban a folpakkot! Ne keljen percekig tartani!
Én is elestem technikáját és így raktam fel a hátuljára és szépen ott maradt az íveken. :)

De az elejével szenvedtem parányi kis por szálak miatt.

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#12324) Sragi válasza julius75 (#12321) üzenetére


Sragi
őstag

Azért túlzás.Nem tragikus a kamera,de van jobb is ezt senki nem vitatja.Ott van a HTC One na ott már lehet azt mondani ,hogy nem az igazi még ez LG-hez képest sem.

(#12325) apaszka válasza julius75 (#12321) üzenetére


apaszka
veterán

Én is Samuról ról jöttem át.

Asszonynak,és a nagyobbik fiamnak még S3 az van.
Azok gyorsabbak,de nem jobbak.
Ebben a ficsőrők marhára bejönnek,bár hiányzik pár dolog ,ez tény.
Viszont én még mindig azt mondom ebben jobb a kamera,csak javítani kell azt a fránya fénybeeresztést!

Mint nézem,itt csak szoftveres gond van. Csak megcsinálják!?
Ha viszont jó képet lövök az jobb összességében mint az S4 é! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12326) ForRedGlory válasza hkari (#12312) üzenetére


ForRedGlory
félisten

+1, nekem is az van fent, egyedül egy bugot találtam benne. Néhány videólejátszó nem szereti ha oldalra fordtjuk a telefont a teljes képernyő miatt -> kifagy a videó. Pl CineTrailer app. + A zenelejátszónál, amikor elindítom, néha várakozik 1-2 másodpercet. Cserébe tényleg baromi gyors

(#12327) Bandus99 válasza apaszka (#12325) üzenetére


Bandus99
őstag

En Nokia n8rol jottem ide, a kamerat nem nagyon tudom osszehasonlitani

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#12328) Apaxp


Apaxp
senior tag

Annyira tetszik hogy minden második G2 tulaj előző életében Robert Capa volt. Mi fenének kell egy telefontól profi fotós cuccal készült műtermi minőségű képeket elvárni. Aki minőségi fotókat akar az vegyen profi fényképezőt, aki meg az utcán egy érdekes dologról egy egyszerű kattintás, annak bőven jó a G2. A photoshop meg csodákra képes

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#12329) hkari válasza ForRedGlory (#12326) üzenetére


hkari
őstag

És egyébként ez a ROM pont jó példa arra, hogy az antutu pontok semmit se érnek. 29-32 ezret csinál nekem, de kategóriákkal gyorsabb mint a gyári rom. Ráadásul nincs lag telefonhívásoknál, ami engem baromira idegesített :)

[ Szerkesztve ]

(#12330) vadászcsiga válasza Apaxp (#12328) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pontosan erre gondoltam én is. Ha valakinek ekkora igényei vannak mi a fenéért vackol egy kamerás telefonnal? Nyakában egy DSLR-el meg sem kellene nyitnia a camera appot. A maga kategóriájában igenis jó, csak kicsit buta de van millió másik jobban használható pl camera zoom fx, snap camera, camera fv-5, pudding camera. Soroljam?

(#12331) ForRedGlory válasza hkari (#12329) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én is lemértem, valami 30100 pontot adott, de én nem recsizek az eredményekre és még csak a déli sarkra sem megyek +2000 pontért :D ART be van kapcsolva?

(#12332) migabi24 válasza Sragi (#12324) üzenetére


migabi24
nagyúr

Pont rossz példát hoztál fel, mert szobába lámpafénynél katasztrófa a G2 képe a One mellett

(#12333) Sragi válasza Apaxp (#12328) üzenetére


Sragi
őstag

Én sem értem egyébként.Ez egy telefon ,ekkora objektív -től nem kell csodát várni kész.
Hagyjuk már ezt a kamera témát ,lényeg az ,hogy nem marad el semelyik vetélytársától sem.

[ Szerkesztve ]

(#12334) Sragi válasza migabi24 (#12332) üzenetére


Sragi
őstag

Igen vannak bizonyos esetek,de mivel a barátnőmnek HTC ONE-ja van tudom miről beszélek.Nem védem az LG-t a HTC-t meg nem minősítem szarnak,egész egyszerűen amit HTC kitalált nem volt hülyeség(van róla írva tesztben is) csak nem 4 megapixel-el kellett volna megoldani.valóban kevés fényt enged be az LG és a szoftver sem az igazi.

(#12335) julius75 válasza Apaxp (#12328) üzenetére


julius75
aktív tag

Pana GH3 + 12-35 párost használok (már ha tudod mi ez), hidd el, nem a G2-vel akarok szuper családi fotókat lőni.
Munkámban nagyon sokszor kell nehéz körülmények között fotót csinálnom, (adattáblák, gépek, pici méretű alkatrészek stb.,) itt rengeteget segített az S3. Szinte minden kép elsőre sikerült, amit aztán pc-n tovább lehetett szükség szerint nagyítani, olvasható felíratok, adatok, stb. Ez a G2-vel szinte lehetetlen, sokadjára tudok egy elfogadható képet összehozni.
Lehet fényezni, mert jó telefon. De csak azért jót írni róla, mert nekem is az van, nem fogok.
Hatalmas csalódás a kamera benne, és ezen a 10E frissítés sem segített.

(#12336) szabyka95 válasza ForRedGlory (#12331) üzenetére


szabyka95
őstag

knock on mukodik ? ki,be lehet kapcsolni a kepernyot ? quick window tokkal mukodnek a funkciok ?

(#12337) ßrainiac válasza julius75 (#12321) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ha nincs hozza turelmed, valoban minosithetetlen.

Es nem teged fikazlak, mert neked mint vasarlonak nem kellene komolyabb nehezsegekbe utkozni fotozas kozben egy csucsteloval, ami hozzateszem, nem ket Forint volt.

En is ugyanigy ki voltam bukva, de miutan osszehasonlitottam tobb telefonnal is, rajottem, hogy baromi jo minosegu kepeket csinal. Egyszeruen szar a soft, a kameraval nem lehet baj, ha egyes beallitasokkal fel lehet tuningolni. En azt mondom, varjuk meg, mit hoz a 4.4.

Addig is rengeteg helyen korul tudsz nezni a neten, ahol a tobbi csucstelo kamerajaval hasonlitjak ossze. Nem varazslat, igazi fotok, amiket a G2-vel lottek :)

A "hagyjuk mar a kamerat" kommenteket meg "hagyjuk mar", mindenki azon porog amin akar, ha valakit nem erdekel a kamera, az irogasson masrol es ne szalljon be ebbe a temaba ;)

[ Szerkesztve ]

(#12338) rasotamas válasza Bandus99 (#12264) üzenetére


rasotamas
veterán

A francba, pedig de örültem. Plusz a shipping igen durva, azt hittem 2500ért lesz egy jó tokom, erre 7000....

https://tinyurl.com/rasoapro

(#12339) ForRedGlory válasza szabyka95 (#12336) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Knock on működik, az ablakos dolog nem tudom, nincs olyan tokom.

(#12340) Sragi válasza julius75 (#12335) üzenetére


Sragi
őstag

Nem ajnározzuk agyon mert G2 tulajok vagyunk.Én nem értek a fotózáshoz.Nekem tökéletesen megfelel.De annyit látok,hogy az ismerősi körömben lévő hasonló kategóriájú telók semmivel sem jobbak.

(#12341) julius75 válasza Sragi (#12333) üzenetére


julius75
aktív tag

Miért is kéne hagyni? Valaki kérdezte milyen a kamera, erre mások leírják, hogy nincs azzal akkora gond. De igenis van, pocsék a minőség amit produkál. A vetélytársától pedig csak szerinted nem marad el. Ha használtál volna mást is, tudnád milyen amikor egy telefon jó képeket készít. Így csak beledurrogsz, és mert G2-őt vettél, senki se merjen rá rosszat mondani. Tipikus....

(#12342) ßrainiac válasza julius75 (#12341) üzenetére


ßrainiac
addikt

Szerintem nezz utana a G2 teszt fotoknak amiket linkeltem, vagy barhol mashol. Nem rossz ez :P es lesz meg jobb is, ha minden igaz.

Nezz akar lumia 1020 vs G2 youtube tesztet, annak a telonak baromi suly kameraja van es a G2 azzal is felveszi a versenyt.

(#12343) Sragi válasza julius75 (#12341) üzenetére


Sragi
őstag

Látom sikerült átmenned személyeskedésbe.Láttam G2,S3,I5s,ONE képeket saját szemmel.Egyébként nyugodtan szídd tovább.Aki G2 akar venni az úgy is azt fog.meg vannak az a plusszok benne amitől nagyon jó telefon lesz.De ha észre vetted volna senki sem isteníti a kamerát. Tele van a net tesztekkel ahol a fotókat meg lehet lesni.Én sem a kamera miatt döntöttem az LG mellett.Innentől lesz@rom a kamera témát.Én elvagyok vele nekem teljesen jó.Persze tipikusan bele durrogok ,hogy védjem a mundért :C

[ Szerkesztve ]

(#12344) toto0569 válasza julius75 (#12341) üzenetére


toto0569
addikt

1
2
3
4
ezek egyik sem jó neked?Ezt én nem mondanám a helyedben,hogy szar a kamera... :N

[ Szerkesztve ]

(#12345) hkari válasza ForRedGlory (#12331) üzenetére


hkari
őstag

Nincs bekapcsolva. Érdemes?

szabyka95: Quick Window sajnos nem megy.

(#12346) ForRedGlory válasza hkari (#12345) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hülye vagy? :DDD Kapcsold be de hirtelen... Utána nézd meg a folyamatosságot ;]

(#12347) julius75


julius75
aktív tag

Mielőtt háborút generálok: én is megvettem a G2-őt, mint nagyon sokan ebben a fórumban. Én is szeretem, mert a "vetélytársakhoz" képest számomra sokkal jobb. Viszont értékelhetetlen a kamera, ami nem türelem kérdése. Nem tudom, hardveres vagy szoftveres a probléma, és őszintén, nem is érdekel. Jelenleg nem jó, ez pedig tény, és nem találgatás. Ebben a kategóriában minden más gyártó telefonja a kamerát illetően sokkal jobb, (HTC legyen kakukktojás), ezt kivéve pedig az LG G2 a legjobb telefon.

(#12348) toto0569 válasza julius75 (#12347) üzenetére


toto0569
addikt

(#12349) apaszka válasza julius75 (#12341) üzenetére


apaszka
veterán

K800-K850i,....Aztán Nokia vége felé említem N8....... Lumia 920ig ,de volt droid LG GT540-Samu S2-S3-és most G2. Hogy párat említsek.

Tudom van könnyebben használható kamerás mobil. De ez nem ROSZ!
1020 as Nokia ,és G2 közt vacilláltam két hónapot. Nyomkodtam mindkettőt,hogy tudjak dönteni.
1020 egyszerűbben jó jó képet! Tény! Viszont maga a rendszer egy hányadék.

Így G2 őt vettem!
:K

Most jöhetnek a kövek! :((

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12350) vadászcsiga válasza toto0569 (#12344) üzenetére


vadászcsiga
félisten

100-ból 4-et kiválasztasz így könnyű

;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.