Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hálózatdobálás nincs nálam se (T-lenor) de ! Szar a T-lenor hálózata. M5 mellett, M0 csömöri Auchan körüli szakasz, stb... rendszeresen szétválunk amikor kollégával beszélünk telefonon.
Így nem biztos hogy a telefon hibája !!
Ez a telefon egyszerűen akkora nagyon állatira jó telefon, csak a kamera szar.
:D
Még egy fostalicska régi ócska THL W8-as kínai ótvadék is jobb képeket csinál, még sötétben is !
Azért ez meg sem üti egyik LG telefonom szintjét sem:
NORMÁL

FÉNY +2

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13502) quby


quby
őstag

Hi.

Ha a zeneimet felmasolom a Music mappába, akkor miert nem latja egyetlen lejaszo sem? Hol kell "beimportálni"?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#13503) Sragi válasza quby (#13502) üzenetére


Sragi
őstag

LG pc suite.De ha jó helyre raktad akkor kellene neki.

(#13504) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Egy utolsó kép összehasonlítás:

Kínai telefon 13Mpx interpolálva (THL W8):

KAJA KÉP KÍNAI MOBIL

LG Optimus G2 OIS minden lótúró, többszöri próbálkozásra:
Optimus G2 OIS

Csak azt nem értem, ha fényképezek miért nem használja ki az OIS adta lehetőségeket ?
Videónál látszik is. Pedig pont erre büszke az LG......

Még a végén rázópadra teszem. :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13505) ForRedGlory válasza kerpok (#13499) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem is elfejel sokszor Wifi után visszamászni 3G/4G-re, ami "kissé" szánalmas hiba egy csúcskategóriás telefonnál. Még jó, hogy tárcsázóból megoldható és nem kell mindig újraindítani. A recsegést nem kellene elbagatelizálni, vagyis el lehetne, ha olyan helyen recsegne, ahol az ember ujja nem jár, de ez a bekapcsoló gombnál van és nagyon sokszor az ember hallja. Ha a samsung hátlapja van lebiliműanyagozva (ami 0 recsegést produkál...), akkor ennek a hátlapját nehéz lenne jellemezni a csúszósságával és recsegésével. Még szerencse, hogy ez egy nagyon minőségi hátlap, így csak a tudat bosszant, hogy trágya.

[ Szerkesztve ]

(#13506) quby válasza Sragi (#13503) üzenetére


quby
őstag

/storage/emulated/0/Music-ba. Hová kéne?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#13507) akooos


akooos
veterán

Sziasztok.

Kérlek próbáljatok ki valamit. Arra lettem ma figyelmes, hogy a telefon valamely alkatrésze sípol, zúg, kattog. Nem kell drasztikus dolgokra gondolni, ha közel rakom a fülemhez akkor hallom csak. (Nem azért írom, mert zavaró, hanem mert érdekes, hogy eddig egyetlen telefonom csinálta ezt. Egy HTC EVO 3D, az is akkor amikor alaplapja elszállófélben volt.)

Szóval kérlek aki tudja tegye a füléhez a telefon hátulját a kamera alatti és fölötti résznél egyaránt és írjátok meg, hogy nektek is "ciripel-e".
Ha senki másnak, akkor ebből szervíz lesz, de iziben.
Stock az egész eszköz, csak rootolva lett.

Köszi előre is.

(#13508) apaszka válasza eladogeppc (#13504) üzenetére


apaszka
veterán

Holnap csinálok Lumia 925,és a G5 tesztet!
De lehet itthon N8.vs L925 ,G2,vagy S3 két példány teszt is!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13509) emvy válasza akooos (#13507) üzenetére


emvy
nagyúr

Nekem igen.

while (!sleep) sheep++;

(#13510) eladogeppc válasza apaszka (#13508) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ezekre a tesztekre kíváncsi lennék. Azért durva, hogy egy kínai telefon is tud ennyit.
Mégpedig azért, mert Sony kamera van benne. :K

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13511) ßrainiac válasza apaszka (#13508) üzenetére


ßrainiac
addikt

(#13512) fishme válasza akooos (#13507) üzenetére


fishme
tag

Talán egy kis zúgás nekem is van ha a képernyő fel van oldva ha le van zárva akkor semmi.

[ Szerkesztve ]

(#13513) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok !! JÓ HÍR !!!

Megjött a KITKAT frissítés v10F-re. HUN kóddal !! Lehet letölteni !!! :C

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13514) dobost


dobost
senior tag

Sziasztok!
Ne keserítsetek már el... eddig meg voltam győződve, hogy ez a telefon must have és a bedöglött Nexus S méltó utódja lesz. :DDD
S4 volt még a kalapban, de az akksi és kijelző az LG oldalára billenti a hintát.
Mennyire jellemzőek az olyan hibák, melyek hardveresek? (gondolok itt a gyenge vagy szakadozó térerőre)
Van valamilyen minta, hogy mely szériák hátlapja recseg? Esetleg az újabbakban nem javították? :))

(#13515) Sragi válasza quby (#13506) üzenetére


Sragi
őstag

Ne oda.LG pc suite mappan belul van music mapp.Importald át geprol a suite-el.

(#13516) apaszka válasza akooos (#13507) üzenetére


apaszka
veterán

Lehet, hogy süket vagyok, de semmi.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13517) Danny365 válasza eladogeppc (#13504) üzenetére


Danny365
őstag

Mondjuk szerintem egy tál kaja nem a legjobb fotóalany.
Én viszont pár napja lőttem ezeket, szerintem egész korrekt. Főleg, hogy a cica egy pillanatra nem tudott nyugton maradni, szóval elég hit or miss dolog volt.

Egy.
Kettő.

(a kép tetején azért ekkora a fehérség, mert konkrétan a Nappal szemben voltam)

Tény, hogy vannak gyengébb pillanatai a kamerának, de egyrészt a fentebb linkelt képek szerintem simán kieélgitőek, másrészt ez még mindig egy telefon és nem fényképezőgép.

(#13518) Sragi válasza apaszka (#13508) üzenetére


Sragi
őstag

Jöhet a teszt! :)

(#13519) quby válasza Sragi (#13515) üzenetére


quby
őstag

Ez rendben van. Igy megy. De ha azt mondjatok hogy ez pc nélkül nem megoldhato, akkor most rogton sikitofrászt kapok. Nem lesz hosszuelteu a stock rom.... :W

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#13520) apaszka válasza eladogeppc (#13504) üzenetére


apaszka
veterán

Elsőre lőttem, és gyorsan, semmi cicó, menet közben lopva, mert.......

http://i.imgur.com/A7r0Yo1.jpg

Hónap reggel lövöm őket, és azonos feltételek, és nézetből.
Korrekt lesz.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13521) ßrainiac válasza Danny365 (#13517) üzenetére


ßrainiac
addikt

"(a kép tetején azért ekkora a fehérség, mert konkrétan a Nappal szemben voltam)"

Probald meg ilyenkor HDR-rel, nagyon szepen megoldja a problemat. Az egre merd a fenyt, igy lathatoak lesznek a szinek es a macska sem lesz sotet.

(#13522) spuros válasza eladogeppc (#13501) üzenetére


spuros
őstag

Csak nem csömöri vagy? Esetleg Csömör közeli? :D

(#13523) Sragi válasza Danny365 (#13517) üzenetére


Sragi
őstag

Kit Cat :D

(#13524) eladogeppc válasza spuros (#13522) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem, csak a kollégám arra szokott menni (M0->M5->Albertirsa)
Én meg Büdifok felé haza. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13525) Sragi válasza quby (#13519) üzenetére


Sragi
őstag

Biztos megoldhato valahogy.Nem hiszem hogy manualisan nem lehet.

(#13526) szabyka95 válasza eladogeppc (#13513) üzenetére


szabyka95
őstag

KDZ van ?

(#13527) eladogeppc válasza szabyka95 (#13526) üzenetére


eladogeppc
veterán

:C :C

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13528) szabyka95 válasza eladogeppc (#13527) üzenetére


szabyka95
őstag

:W :W
pedig meg koran van :D

(#13529) apaszka válasza eladogeppc (#13513) üzenetére


apaszka
veterán

Viccnek jó tényleg.
Csak ne higgyék el sokan.
De jó az ötlet, és a Kép!
Gratula!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13530) Sragi válasza szabyka95 (#13528) üzenetére


Sragi
őstag

Ráharaptal :D

(#13531) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Bocsi srácok, de szilveszterre kaptam (Házassági évfordulóra) és azóta terveztem már egy ilyen barom ötlet kidolgozását :D Kemény munkám fekszik benne :D
Ennyi kernel fordítást még nem láttam. És nem is ittam még :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13532) apaszka válasza eladogeppc (#13531) üzenetére


apaszka
veterán

Tényleg.
Maradjunk a kernelnél.
Van valami gyárihoz közeli, viszont hangtuningot támogató?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13533) bazsika89 válasza quby (#13519) üzenetére


bazsika89
tag

Gép nélkül is megy tökéletesen ha wifin keresztül párosítom akár a TC-vel. Géppel meg simán behúzom a music mappába és minden alkalmazás látja ( gyári, power ).10B-n és 10E-n is működik a zenék másolása, felismerése. LG PC Suitot nem használom, már egy sima biztonsági mentés is problémás rajta és hibával kidob.... :W

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#13534) Bandus99 válasza Danny365 (#13517) üzenetére


Bandus99
őstag

Tudnal irni nekem a macskas kepekrol, ha megnezed a reszleteket mit ir: ISO, rekesz, expozicios ido,

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#13535) quby válasza bazsika89 (#13533) üzenetére


quby
őstag

"...Géppel meg simán behúzom...." Na ezt nem értem. Linux serverröl samba megosztáson keresztül másoltam Ghost commanderrel a Musicba.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#13536) Danny365


Danny365
őstag

Úú srácok, gyors segitség kéne. TWRP restore rosszul sűlt el, azóta az LG logonál nem jut tovább a telefon és ami még gond, hogy igazából kikapcsolni sem tudom, mert egyből visszakapcsol. Mi tévő legyek? Recovery-t nem tudom előhozni, Download mód se jön. :(

(#13537) Danny365


Danny365
őstag

Illetve TWRP bejön, de valahogy ezzel se vagyok előrébb, mert nincs a belső memórián ROM, amit flashelni tudnék, szóval ilyenkor mi a teendő?

(bocs a dupláért, de lejárt a szerkesztési idő)

(#13538) Eli577 válasza Danny365 (#13536) üzenetére


Eli577
senior tag

Na ilyenkor jönne jól a kivehető akku.
:(

[ Szerkesztve ]

(#13539) w333 válasza Danny365 (#13537) üzenetére


w333
félisten

Adb telepítve van a számítógépre ? :U

Mert ha igen akkor pl. adb parancs -al tudsz másolni a telefonra, pl. elindítod a parancssort majd beírod cd Desktop > enter aztán android-sdk-windows\tools\adb push C:\rom.zip /sdcard :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13540) szabyka95 válasza Danny365 (#13537) üzenetére


szabyka95
őstag

ha van OTG kabeled dugd ra pendrive-al, amin van vmilyen rom, s allitsd be twrp-ben, hogy erzekelje az OTG kabelt is, ezek utan flasheld ra a romot

(#13541) toto0569 válasza Danny365 (#13537) üzenetére


toto0569
addikt

(#13542) vadászcsiga válasza eladogeppc (#13501) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ti csak magatokat olvassátok? Ne szemeteljétek már teli a fórumot ezzel a "kamera szar" bullshittel.
Vagy faradjatok ki a szabadba természetes fényhez, vagy csináljátok elég fényt a lakásban különben felemeli az iso értéket 800-ra amitől zajos lesz a kép.

A G2-ben nagyon jó kamera van es kiváló képeket készít, senki ne higgye el ennek az ellenkezőjét.
Aki szeret fotózni és kicsit ért is hozzá örömét fogja lelni ebben a telefonban

(#13543) bazsika89 válasza quby (#13535) üzenetére


bazsika89
tag

Érdekes, én feldugom a gépre, telón nem állítok semmit, sajátgépben ott a felismert készülék, megkeresem a Music mappát és másolok is ( TC nem ismeri fel ). Linux tapasztalataim szerint még okosabban is felismeri az eszközöket, legalábbis almával így volt. Valami nálad nem stimmelhet ott szerintem.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#13544) Danny365 válasza w333 (#13539) üzenetére


Danny365
őstag

@w333
@toto0569

Sajnos ezt az adb témát nem vágom, szóval ezidáig nem csináltam. Valaki leirná röviden, hogy mi a teendő vele?

szerk.: köszi a parancsot! Márcsak ezt az adb-t kéne a gépemre varázsolni, mindjárt utánanézek.

[ Szerkesztve ]

(#13545) morgulfz


morgulfz
tag

Sziasztok!

Nem tudtok olyan boltot, ahol hozzá tudnék jutni egy ilyen telefonhoz de lehetőleg a T-mobile, vagy a Media Markt árai alatt de garanciával?

Köszönöm

(#13546) eladogeppc válasza vadászcsiga (#13542) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ne kamuzz. Nem 100-as a kamera. Korábban valaki levelezett LG-ékkel, javítást igérnek.
Miért ne szórjuk tele ? Képet csináltam, nem oszthatom meg ? Ki vagy te, isten ? :C
Mert akkor áttérek másik vallásra. :P

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13547) w333 válasza Danny365 (#13544) üzenetére


w333
félisten

Tessék egy kis gyorstalpaló Link tényleg pofon egyszerű :K

Windows startmenü / keresőbe írd be hogy parancssor vagy cmd és ide kell beírni a parancsokat, persze előbb le kell tölteni hozzá az adb drivert stb. :K

A lényeg hogy az android sdk mappa az asztalon legyen és akkor majd megadod az elérési útvonalat pl. cd Desktop (asztalon vagy) aztán jöhet az android-sdk-windows\tools\ xxx (az "xxx" csak egy példa) és oda kell beírnia az egyik parancsot ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13548) vadászcsiga válasza eladogeppc (#13546) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mert szerencsétlen újdonsült felhasználó vagy telefont kereső ember mást sem olvas csak ezt a fasságot. A kamerának semmi baja, a videofelvetel hangjával van bibi.

(#13549) Danny365 válasza w333 (#13547) üzenetére


Danny365
őstag

Köszönöm szépen!

Még egy kérdés: Ha én a gyári, stock LG romot szeretném, olyat merrefele találok? Én még nem találkoztam flashelhető változattal, csupán kdz-vel.

(#13550) w333 válasza Danny365 (#13549) üzenetére


w333
félisten

Ezzel megfogtál ... de szerintem jobban jársz ha adb parancsal felmásolsz egy Rom.zip -t a telefonodra majd telepíted, így működőképes lesz a telefon majd belépsz a Download módba és így már egyszerűen telepíteni tudod a gyári romot a KDZ -vel :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.