Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) apaszka válasza DroiDMester (#12849) üzenetére


apaszka
veterán

A samun CM -et használtam. Legutóbb temasek 4.4.2 őt.
Viszont a CM köztudottan nem akku barát.

Ebben a telefonban meg nagyon jó időt produkál. Sajnálnám feladni.

Az egyetlen hiba ebben a telefonban amit az LG rontott el az a kamera.

Ez a fájó pont. Ha azt kijavítja akkor lesz öröm ám.
Véleményem, hogy nem 4.4 alatt hanem már most kiadhatná erre a javítást, ezt várnám tőlük. Véleményem szerint égető hiba.

Ne mondja senki, hogy vegyek egy kompakt gépet inkább. Ezt úgy reklámozza a gyártó, hogy full jó kamera, zafír üveg..... erre meg nem tudok vele egy jó pillanatot elkapni, hiszen a fókuszálás sem megy neki,a lassúsága meg a múltbeli telefonokat idézi.

Tehát elvárható lenne tőle, hogy ne ilyen legyen.
Megjegyzem, minden másban erre számítottam a megvételkor, ami tetszik, és a legjobb telefonná teszi.
Azt nem rovom fel neki, hogy nem bővíthető, hiszen tudtam mikkor bementem a boltban már.
Hajrá LG!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12852) Sragi válasza Azharel (#12846) üzenetére


Sragi
őstag

Hmmm hát én sem látom a különbséget :DDD
De ha tényleg gyorsabb és a kamera javítva van tőlem jöhet. Lehet előbb megkapjuk mint március.
Bár annyira nem létfontosságú csak legyen bug mentes ! :K

(#12853) Sragi válasza apaszka (#12851) üzenetére


Sragi
őstag

Tényleg a kamera ami javításra szorul. Nagy vonalakban viszont minden más nagyon frankó lett! :K
Az akku-ja a legdurvább :R

(#12854) Sógi


Sógi
addikt

A feladatkezelő beállításaiban a ram automatikus törlését mennyire érdemes állítani? 1/12/24 óra?

Nova launcherbe a gyári feladatkezelő widgetet át lehet valahogy varázsolni?

[ Szerkesztve ]

(#12855) Sragi válasza Sógi (#12854) üzenetére


Sragi
őstag

Én nem próbáltam ,de elég jól kezeli a ram-ot a teló.Amúgy is kilövi ami már nem kell.

(#12856) apaszka válasza Sragi (#12853) üzenetére


apaszka
veterán

Tényleg az.
A samu már egy műszak vége felé kiabált a töltőért.
Ez meg 79% al zárta.
Hihetetlen.

A fiam is elvan hűlve tőle.

Brutális!

Ha kijavítják a kamerát, ezt nem fogom lecserélni egy éven belül.
Eddig nem volt pedig telefonon 13 hónapig nálam, erre viszont nincs egyéb panaszom,a többi dolog megbocsátható neki.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12857) Sragi válasza apaszka (#12856) üzenetére


Sragi
őstag

Hát én is bízom benne,hogy frissítés lesz hozzá még 1 évig legalább.Én minimum 2 évre tervezek vele.
:K

(#12858) vadászcsiga válasza Sragi (#12853) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amit csak akkor tudunk meg ha megjön errefelé is ez a kitkat. Meg kellene kerni a koreai srácot hogy csináljon néhány videót csendesebb környezetben.

Amúgy ez a koreai 44 miért nincs még valami letölthető feltehető kdz formában valahol? Ahogy látom angol nyelv van benne akkor gondolom magyar is, de ha nincs az sem baj

(#12859) Sragi válasza vadászcsiga (#12858) üzenetére


Sragi
őstag

Igen sajnos ebből még így nehéz bármit is leszűrni. Fura is volt,hogy angol neki :DDD

(#12860) cstom


cstom
aktív tag

Sziasztok! Ilyen telefont szeretnék vásárolni, és érdeklődnék, hogy a valós akkuhasználata milyen a készüléknek. A szokásaim szerint folyamatos 3g-vel napi 1 óra böngészéssel (3G-n) + fél óra telefonbeszélgetéssel az GS2-őm délutánra már töltőért nyivákol.

(#12861) apaszka válasza vadászcsiga (#12858) üzenetére


apaszka
veterán

Ez fura, vagy legalább valami főzött alapja lehetne.

cstom

Ez nem fog nyivákolni érte. Kegyetlen jól bírja az aksi.
http://i.imgur.com/Pp5Ytr8.jpg

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12862) ForRedGlory válasza apaszka (#12856) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Te most az S3-ről beszélsz jól gondolom? Arról az S3-ról, ami kettő generációval régebbi, 2/3 akksival rendelkezik? :U Hagyjuk már a Samsung fikát és az LG éljenzést. Ez sem tökéletes telefon, messze nem. Rossz olvasni hogy LG überálesz. Ha már annyira überálesz, hogy lehet az, hogy egy közel 2 éves telefon hamarabb kapja meg a 4.3-at, mint az LG zászlóshajója? :F Mondjuk innentől kezdve kissé hiteltelen a dolog, mert amit itt leírtál, attól az értelmes ember lefordul a székről. Amit itt is leírtál, miszerint a Samsung már lemerül, amikor az LG még 79%-on van, egy nagy hülyeség. Ja persze, 2.5-3x annyi ideig bírja, hagyjuk már. Nagyot én is tudok mondani, ha akarok.

(#12864) eladogeppc: [link], ha nem tűnt volna fel én csak a f@szságokra reagálok így, aki ilyen hülyeségeket ír, az ne hordja fent az orrát.

[ Szerkesztve ]

(#12863) Sragi válasza cstom (#12860) üzenetére


Sragi
őstag

Nekem a tegnapi töltés óta áll 21%-on 30 óra használattal ebben volt 3G,telefonálás,böngészés,wifi és 4 óra 50 perc kijelző használat.

(#12864) eladogeppc válasza ForRedGlory (#12862) üzenetére


eladogeppc
veterán

Megint kezdődik.. Finoman szépen nem lehetne ?
Persze hogy LG überálesz ha ebben a fórumban vagy. Nekem csak a kamera a bajom, mással nincs gondom. Hagyjuk már a gagyesz 1 alignapos S3-at. Undorító kékes szar kijelzővel.

Hozzátenném hogy simán tovább bírja a nagyobb akku miatt. Cégnél S4-ek vannak ugyanevvel a beállításokkal, mire hazaérnek töltő, én még 50%-on vagyok.(2óra besz 3G-n, gmail, exchange, facebook folyamatos szinkronnal autopush üzemmódban.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12865) vadászcsiga válasza ForRedGlory (#12862) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szoktál is ;]

Nekem is linkeld már a hsz-edet legyszi :)

[ Szerkesztve ]

(#12866) eladogeppc válasza vadászcsiga (#12865) üzenetére


eladogeppc
veterán

Moderátort ide ! Én már utálom a kötekedését !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12867) ForRedGlory válasza vadászcsiga (#12865) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Milyen hozzászólást is linkeljek? :U

(#12868) Sragi


Sragi
őstag

Lehet trollkodni nyugodtan :R Csak a trollokat nem veszik komolyan ;)

(#12869) vadászcsiga válasza ForRedGlory (#12867) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amiben engem is hanyagolásra kérsz

(#12870) Jeanne d'Arc

Nagyon kemények vagytok! :DD Más topciba nyugi van, ide meg belépek és sok off fogad meg szívjátok egymás vérét. Ahogyan nincs tökéletes ember (kivéve engem :P :P :D ) úgy tökéletes telefon sem létezik.
Bár még mindig nincs G2 a tulajdonomba de ha olyan jó telefont mit ez elődje a sima G akkor minden nagyon király. Az meg hogy nem jön rá frissítés azonnal az nem olyan borzalmas. Az a lényeg hogy jön rá és legalább ezen a téren is fejlődik az LG. Anno a 4x-nél fényéveket vártunk a 4.1-re...

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12871) Szabiq válasza ForRedGlory (#12862) üzenetére


Szabiq
tag

Semmi se volt éjjel igaz? :F

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#12872) jilian


jilian
addikt

Most mindenki tegye asztali nézetre, kopp duplán (hogy távolits).....

... már szinte undorító ide benézni, hogy szét van offolva a topik.

szerk.:
és ráadásul jópáran össze keverik, mi OFF és mi nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#12873) Gyula88


Gyula88
tag

Ha mar az off-rol van szo, akkor lenne egy kerdesem a G2vel kapcsolatos :P
10f milyen ujdonsagokat hoz az elozo verziokhoz kepest mondjuk a 10b-hez kepest mert nekem az volt elotte most frissult 10f-re?

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#12874) vadászcsiga válasza Gyula88 (#12873) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Passz, aki beírt hogy az ő telefonja felajánlotta a frissitest arra, nem nyilatkozott még

(#12875) bazsika89 válasza ForRedGlory (#12867) üzenetére


bazsika89
tag

Nekem is volt S3 és ott kellett szerencsétlenkedni vele hogy legalább egy napig kibírja, kb nehezéknek hordoztam, mert ha használni kellett falta az aksit. Jó, persze az régebbi, kisebb az aksi, de akkor is. Az LG sokkal jobban kezeli a "kraftot" nem kell állítgatni a beállításokat, hogy kibírjon egy napot.
A két készülék valóban nem hasonlítható össze mert ég és föld. Viszont ahogy olvasom az S4-et is elkalapálja nem egy dologban. A kamera az ami nekem is fájó pont, de az is csak a lassúsága miatt, idővel csak csak jobb lesz.

Hozzátenném, hogy nekem a 10B és 10E sem hozott változást kamera sebességben. Ami javult az a wifi-gsm átállás.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#12876) Szabiq válasza bazsika89 (#12875) üzenetére


Szabiq
tag

Nekem 10c HKG és nem lassú a kamera,pattan szépen.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#12877) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Valaki linkelt v10G-t ami szerintem jobb, gyorsabb, csak éppen nincs benne play áruház.
Persze megoldható simán rootolva.

Amit fentebb írtam G Flex Rom még ami nagyon smooth, és szép is, azt érdemes még használgatni.

Szerk:
Szabiq: Nappal nincs nagy gond vele. Szürkületben már tök lassú. :(

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12878) Sragi válasza bazsika89 (#12875) üzenetére


Sragi
őstag

Majd jön az S5 és lehet arra hivatkozni :U :DDD

(#12879) bazsika89 válasza Szabiq (#12876) üzenetére


bazsika89
tag

Van egy T-mobilos 10A is a környezetemben. Annak is szebb a képe szerintem, érdekes konstrukció ez. Majd ha jön a 4.4 akkor hátha javul ez az egész, addig meg elfogadom ezt a hibát.

Más: 10B-vel volt valakinek olyan problémája, hogy random újraindult a teló? Azóta a 10E megoldotta ezt a problémát igaz nem jöttem rá, hogy mi okozta.

Sragi: S5-nél már lesz G3 :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#12880) kpm20


kpm20
csendes tag

SEA 10 f
Tapasztalat wifiröl frissitete magát..
Gyorsabb kamera . Gyorsabb rendszer.
:K

(#12881) akooos válasza ForRedGlory (#12862) üzenetére


akooos
veterán

A samsung istenítés sem sokkal jobb.... Érdekes, hogy S4-el párhuzamosan használva kijön a különbség... akkuban is... Hogy miért? Mert nagyobb benne az akksi. Egyszerűen ennyi... Úgy hisztizel minden egyes hsz-en amiben valaki azt írja, hogy mennyire jó a G2 mintha anyádat szidnák.... Ha elmúlik a havi mensid, akkor írj :U :R

(#12882) atikó válasza Bandus99 (#12809) üzenetére


atikó
őstag

ennek a márkája meenova? és jó gyorsan másol ha jó kártya van benn?

(#12883) Sragi válasza bazsika89 (#12879) üzenetére


Sragi
őstag

:DDD
Teljesen lényegtelen,hogy melyik a jobb.Aki Samut akar azt vesz aki LG-t akar akkor azt fog .Csak ezek az offenzív trollok nem kellenek.Nem hiszem,hogy valaki innen átjár a Samu vagy HTC vagy Alma topikba ugatni.Azt nem mondom ,hogy nincs itt elvakult fanboy ,de szerintem senki sem istenítette a G2 olyan tulajdonságát ami nem igaz.Abba kellene beletörődni,hogy az akku 3000mA. Kész itt le is zárhatjuk a témát.A többi dolog már csak hab a torán.
Kérdem én a Samu-t mi tartotta vissza attól,hogy egy 3000-es akkut építsen be?

[ Szerkesztve ]

(#12884) cstom válasza Sragi (#12863) üzenetére


cstom
aktív tag

Köszönöm szépen a gyors választ. A G2 illetve az F6 között vacillálok, csak sajna az F6-ot nem láttam sehol függetlenül (vagy Telekomosan).

(#12885) Szabiq válasza Sragi (#12883) üzenetére


Szabiq
tag

:C

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#12886) Sragi válasza cstom (#12884) üzenetére


Sragi
őstag

Szívesen :R Ne hezitálj a G2 és az F6 között. Nem egy súly csoport.Ha van pénzed a G2-re akkor ne habozz.
Tényleg annyit tudok mondani,hogy 10a rom-al a kamera nem az igazi és 1-2 apró hiba van benne.De ettől eltekintve nagyon jó telefon :K

(#12887) Szabiq válasza cstom (#12884) üzenetére


Szabiq
tag

Én mindkettőt használtam,használom és mindkettőről csakis jó érzések alakultak ki bennem.
Maximálisan elégedett vagyok mindkét készülékkel. Más kategória a kettő,különbözik az árcédula is.

(#12886) Sragi

Ár/érték arányban szerintem jobb az F6 de én is G2-t használok 17 napja és nagyon szomorú lennék,ha nem ezt használhatnám,mert nem szerettem még ennyire telefont!!!

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#12888) Sragi válasza Szabiq (#12887) üzenetére


Sragi
őstag

Sajnos F6 még nem volt a kezemben de rosszat még nem hallottam róla :K

(#12889) stonerzsebi


stonerzsebi
tag

Én speciel S3-ról váltottam át a G2-re, S3 fél évig volt nálam.
Ciki, nem ciki, én szerettem a samumat is, hiába fél napot bírt csak az akksi, ha tényleg használtam (márpedig használtam, mert azért van).

De aztán jött a G2, szerelem első látásra, azóta is tart, pedig más esetben három hónap után már javában kutattam az utódot. Egyszerűen tökéletes (nekem), csinálja a dolgát, ennyi. Jó, a naptáras baromságát még azóta se oldottam meg, de istenem, ez legyen a legnagyobb baj.

Nekem a kamerával sincs nagy bajom, fényképszerkesztőkkel (amiket egyébként is imádok) nagyon fasza kis képeket lehet kreálni vele, aki profi fotómasinát akar, vegyen kimondottan erre a célra kitalált profi digitális kamerát, a telefont meg tartsa meg annak, ami.

Nem vagyunk egyformák, hála az égnek, épp ezért nem kellene gyalázni senkinek se azt, ami másnak tetszik.

Jahh, és az akksi nálam is BAROMIRA JÓ, ha nagyon akarom, elég 2 naponta tölteni, és akkor se csak a polcon hever.

Egy nagyon nagy bajom van, és még mindig nem találtam rá egyértelmű választ: hogyan lehet legálisan is függetlenné tenni, garanciavesztés nélkül? Esedékes idén a külföldre költözés, és nem szeretnék megválni tőle, de egyelőre még az eladáson agyalok, mert nem akarok semmi illegálisat művelni vele. Max. az árát kipótolva veszek egy függetlent... :D

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#12890) Bandus99 válasza atikó (#12882) üzenetére


Bandus99
őstag

Szia

Igen, ez az elso hszben emlitett meenova, azt ott linkelt oldalrol rendelve.
Sebessegrol nem keszitettem tesztet es a memokartyam pontos tipusat sem tudom, vmi 32GB samsung, de erzetre nem volt gond a sebesseggel, kis atalakitot hasznalva pcre dugva.

A vilagitason kivul ami problema nekem, hogy igazabol nem tudom mikor is lehet hasznalni.

Egyik lehetoseg utazol vhova pl buszon, ott radugod es a rajta levo anyagokat nezed.
Masik mikor elore tudod hogy most joparat szeretnel fotozni pl egy rendezveny, akkor elore radugod atallitod a mentest es fotozol (videozol)
Harmadiknak gondoltam, pl a navigaciot kartyara telepiteni igy a sok terkeppel nem terhelve a belso memoriat.
Csakhogy itt problemaba a menet kozbeni toltes, hiszen egy tobb oras autout alatt, nem tudod tolteni a telefont (azt nem teszteltem mennyi ideig birja toltes nelkul)
Mondjatok meg helyzeteket, mikor erdemes a meenovat hasznalni.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#12891) Bandus99 válasza stonerzsebi (#12889) üzenetére


Bandus99
őstag

hogyan lehet legálisan is függetlenné tenni, garanciavesztés nélkül?

Egyszeru
Bemesz a szolgaltatohoz es megvasarolod toluk a fuggetlenitest.

A kerdes csak az, meger-e annyi penzt, amennyit elker erte a szolgaltato.

Valoszinuleg az eladod a fuggo telefont es kipotolva veszel fuggetlent lesz a befuto.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#12892) stonerzsebi válasza Bandus99 (#12891) üzenetére


stonerzsebi
tag

Én is ettől tartok.... Bár olyat is hallottam, hogy a szolgáltató függetleníti is X összegért, de akkor ugrik a garancia... Ez igaz lehet?

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#12893) Sragi válasza stonerzsebi (#12892) üzenetére


Sragi
őstag

Nézz be a telekom topicba :)

[ Szerkesztve ]

(#12894) stonerzsebi válasza Sragi (#12893) üzenetére


stonerzsebi
tag

Köszi, meglestem, meg is van a válasz... Akkor marad az eladás... :( Vagy maradok itthon :D

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#12895) Sragi válasza stonerzsebi (#12894) üzenetére


Sragi
őstag

Nem maradj itthon :DDD

(#12896) highlander81 válasza Bandus99 (#12891) üzenetére


highlander81
tag

Egyik ismerősöm Vodanál függetlenítette Iphone-ját (sima 4). 2500 Ft-ért küldték el neki a kódot.

(#12897) kali válasza stonerzsebi (#12892) üzenetére


kali
legenda

nem, nem igaz!
a szolgáltató általi hivatalos függetlenítést követően is pont úgy adott a meghatározott jótállás, mint előtte!

highlander81; több tényező függvénye az összeg; szolgáltató, vásárlási konstrukció, hűség...stb, de lehet az nagyon húzós ár is.

[ Szerkesztve ]

(#12898) Flyme válasza highlander81 (#12896) üzenetére


Flyme
senior tag

Nem hiszem, hogy 2500 Ft lenne a Vodánál egy unlock, iPhone-nál azért kerülhetett ennyibe, mert hivatalosan engedett a jailbreak.

(#12899) Gergőke88 válasza Flyme (#12898) üzenetére


Gergőke88
addikt

OMG.
Ezt gondold at megegyszer...

(#12900) bazsika89 válasza stonerzsebi (#12889) üzenetére


bazsika89
tag

HA hűséggel vetted, akkor drága lesz, maga a függetlenítés 7500Ft plusz be kell fizetni az előfizetésre a kötbért ( illetve ha megtartod az előfizetést akkor lehet marad csak 7500) . Ha kártyás akkor 25000. Ez Telekom árazás, más szolgáltatóét nem ismerem.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.