Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) Sragi válasza atikó (#12598) üzenetére


Sragi
őstag

Sajnos az egyik fórum társ hajthatatlan volt.Persze egy felől érthető,hogy egy 130k-s telefontól elvárja,hogy jó kamerája legyen ,de azt nem látja be,hogy ez csak egy funkciója a telefonnak a sok közül.Telefonnak sem nevezném már ezeket a készülékeket.Telefon a 3310-es Nokia stb. Ezek multimédiás eszközök amik telefonálásra is alkalmasak.Millió funkció beléjük van zsúfolva és nem fényképezésre találták ki őket.Vannak specifikus modellek(Lumia 1520,galaxy zoom) de hiába állítják be őket úgy mint tökéletes alternatívát a kompakt fényképezők helyett nem fognak helyt állni.Józan paraszti ésszel meg lehet ezt érteni nem kell hozzá fotós tudás.Azt hiszem itt tényleg zárjuk le ezt a témát :K
Szerencsére többen vannak azok akik megértik mire képesek ezek az okos telefonok.

[ Szerkesztve ]

(#12602) lord.lakli válasza atikó (#12599) üzenetére


lord.lakli
őstag

Azok a sony-k a mai napig használhatóak és nagyon jó képeket csinálnak. Még a pixelháború előtt gyártották és akkor még sony is nagyon jó gépet tudott gyártani.

(#12603) Bandus99 válasza atikó (#12599) üzenetére


Bandus99
őstag

En is reklamaltam a foto kepesseg miatt es NEM fenykepezogephez hasonlitottam, az mas kategoria egyertelmu. Csakhogy a gepet nem mindig viszed magaddal, csak akkor ha szamitasz ra hogy vmit fotozni szeretnel. De az eletben szamtalanszor elojon egy nem vart esemeny amit sziversen megorokitenel es utana megosztanad az ismerosokkel. Ezek jellemzoen nem beallitott tajkepek nem az epuletekrol utcakrol keszult kepek ahol turistakent jarsz, hiszen akkor fenykepezot viszel magaddal.

Ezek nalam azok a pillanatok tobbek kozt pl a gyerek csinal valamit. Ekkor elokapom a telefont, mert az mindig ott van es fotozom. Ha sikerul elkapni a pillanatot akkor jo, ha lassu nehezkes a kezeles akkor nem jo.

Osszehasonlitasi alapom pedig a nokia n8, ott ez nem volt problema. Itt problema. Igaz nekem meg a 10a rom van fent, nem merek nekikezdeni a frissitesnek, lehet utana valtozik a velemenyem. Az is valoszinu, hogy nem sikerult megfeleloen beallitani es jo beallitassal meg lehetne javitani a dolgokon, de jelenleg igy ez eleg rossz.

Azt pedig hiaba mondja nekem barki hogy miert nem nezegettem tesztkepeket, azoknal nem derul ki mennyi idot szantak a beallitasra keszitesre, szoval a korulmenyekrol semmi nem derul ki.

Vitat nem akarnek nagyon, de engedtessek meg hogy leirjam en is a velemenyem annelkul, hogy a tobbseg elkuldene jo messzire.

Meg annyit hozzatennek nagyreszt belterben fotozom es a megvilagitasi resszel van problemam, nem tudtam meg rajonni mikent vehetnem ra hogy vaku szeruen uzemeljen es "villanjon" ne folyamatosan vilagitson es kisusse a szemet annak akit fotozni szeretnek.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#12604) atikó válasza lord.lakli (#12602) üzenetére


atikó
őstag

Meg most is jot gyart, a csajomnak az van tukrosbe kozepkategoriaban. Es szuper.
Sragi: oke rendben, :R engem a okostelefon szo hallatan raz ki a hideg.(masik kedvencem a led tv,kedvenc utalom markam a samu kezdte ezt.)
Mintha a 3310 nem lett volna okos 2003-ban.

(#12605) atikó válasza Bandus99 (#12603) üzenetére


atikó
őstag

Igen megertem, de akkor venni kell egy kis kompaktot ami kicsi bar kulon cipelni kell de nem nehez.
Iyen paranyi szenzor merettol ne varj jo kepeket, pont belterben.
Reszemrom lezartam a temat.
Szep fenyeket.

(#12606) kgero86 válasza tesopapa (#12600) üzenetére


kgero86
tag

Már fel is raktam és tényleg jobb lett a gyárinál.

(#12607) Sragi válasza atikó (#12604) üzenetére


Sragi
őstag

Igaz :D jobbat nem tudtam rá mondani.Engem meg a phablet szó :D
Csúcs készülék volt :D Mindenki azzal járt.

(#12603) Bandus99
Igen sajnos beltérben elég gyenge :K kevés fényt ereszt be.Tegnap valamelyik fórum társ írta,hogy ISO 100 és vaku csodákra képes.Sajnos lassúcska is a gyári kamera de az új rom és frissítés sokat fog dobni rajta én meg kivárom szépen.
A teszteknél leírják,hogy milyen körülmények között lövik a képeket.Általában automata módban és manualban is csinálnak kül és beltéri képeket plusz éjszakai képeket.Legalább is a mobilarénás srácok így szokták.

(#12608) #13908480


#13908480
törölt tag

Koszonom ez se rossz,de nem hasonlora gondolok, amugy szerinted ebbol feketet itthon belehet szerezni?Oo

(#12609) Looserke


Looserke
őstag

Raktam fel ilyen fóliát a telóra http://www.ebay.co.uk/usr/screenknight

Passzol rá rendesen de nagyon fura vele a kijelző, kicsit homályos érzésem van vele, meg a tapintása is fura. Eddig nem volt még fólia egy telefonomon sem. Még száradni kell neki 24-48 órát elvileg.

(#12610) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Ugyan a Trémobilos v10e vel mi a helyzet???!!! :o

(#12611) vadászcsiga válasza MárkyMárk (#12610) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dolgoznak rajta :D szeretnéd ota frissíteni?

(#12612) Looserke válasza MárkyMárk (#12610) üzenetére


Looserke
őstag

Kit Kat-ra gyúrnak :DDD

(#12613) MárkyMárk válasza vadászcsiga (#12611) üzenetére


MárkyMárk
tag

Nagyon szeretném már frissíteni mert a 10a nak vannak gyermek betegségei,de manuálisan nem akarok mókolni mert mókoltam már elég telcsit ehhez nem akarok nyúlni! :)

(#12614) Looserke válasza MárkyMárk (#12613) üzenetére


Looserke
őstag

kb. 20 perces művelet és ebben a telepítés ideje kb 10-15 perc

(#12615) MárkyMárk válasza Looserke (#12614) üzenetére


MárkyMárk
tag

Azt tudom néztem már a folyamatát,csak attól fosok hogy pl utána ami OTA-n jönne pl a Kit-Kat azt nem fogom megkapni!

(#12616) balazs.b9311


balazs.b9311
tag

Valakinek van itt Toshiba cloud tv-je?Ha igen,akkor tudott miracasttal vagy vmi hasonloval csatlakozni hozza??

"LG G2 White & Moto G Black"

(#12617) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Jelzem,hogy a SEA régiókódú telefonok magkapták az új romot, v10f. Lehet tölteni! Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#12618) akooos válasza jilian (#12593) üzenetére


akooos
veterán

Na kezembe vettem az eszközt :)
Nagyon Smooooooooooth :D nagyon real time, semmi késés nincs. 0.0001 milisec késés sincsen!
Dead Trigger 2 és GTA San Andreast teszteltem pár percig,
1 perc alatt felállt a rendszer, bluetooth-t tud csak.
Kaptam még hozzá egy Tablet kitámasztót és egy usb kábelt.

December 8-án rendeltem Ebayről mindennel együtt 16 ezer forintért. Ma ért ide és eszméletlen :D
Még jó, hogy tud a G2 MHL-t, rányomom a TV-re és kész a konzol ;)
Már csak egy közvetlen hűtés kéne rá.... ;]

Képek

(#12619) Sragi válasza akooos (#12618) üzenetére


Sragi
őstag

Beszarás :C csinálj TV-s fotókat is :R

(#12620) szabyka95


szabyka95
őstag

a MEZ regiokodu telefon honnan van ?

(#12621) vadászcsiga válasza akooos (#12618) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez baromi jó bár én nem sokat játszok. Bt-n csatlakozik?

(#12622) beci válasza vadászcsiga (#12420) üzenetére


beci
őstag

Ez elég jónak tűnik.Mennyi idő alatt jött meg?
Milyen érzés tapintásra?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#12623) Busterftw


Busterftw
veterán

Nézegetem a rom listát és nem értem hogy mindenhova jön ki lassan 10e, egyedül az Uk open vesztegel 10b-n.. Nem értem uk elég nagy piac. Lehet eu opent kéne raknom?

[ Szerkesztve ]

(#12624) Sragi


Sragi
őstag

Nem tudom miért van de ha a zene lejátszóban borítót változtatok számoknál akkor van,hogy máshová is ugyan azt rakja be :((( :W ,pedig oda is beállítottam amit kell...Valakinek volt hasonlója.Nem rossz a gyári zene app de ha ilyen blőd akkor le fogom cserélni...

(#12625) szabyka95 válasza Sragi (#12624) üzenetére


szabyka95
őstag

ismeros hiba ..

(#12626) Sragi válasza szabyka95 (#12625) üzenetére


Sragi
őstag

Agyam eldobom komolyan.....30 perce már keresgélek google-ban erre itt össze b@ssza :(( :((( :W

(#12627) Danny365 válasza Sragi (#12624) üzenetére


Danny365
őstag

Szerencséd van, mert a PowerAmp most 1 dolcsi az Újévi akció keretén belül. Eddig PlayerPro-t használtam, igy első blikkre nincs különbség hangzás terén, szerintem mindkettő király, csak a PowerAmp kinézetre kicsit fapados nekem.

(#12628) Land válasza ForRedGlory (#12005) üzenetére


Land
veterán

A zene része és a kamera milyen benne?
Alapból kicsit halk a zene fülesen a G2-nél, de pl. Rayglobe ROM alatt megtuningolták és jó volt, illetve a kamera egyéb modokkal javítható. SlimKat-ben ezek nem túl acélosak jelenleg szvsz.

Ha teljesen profi a ROM minden téren, akkor lehet kipróbálom.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12629) ForRedGlory válasza Danny365 (#12627) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az jo, be is huztam :)) Van link, hogy mi az akcios? Telefonrol epp nem erek ra keresgelni.

[ Szerkesztve ]

(#12630) Sragi válasza Danny365 (#12627) üzenetére


Sragi
őstag

Valami ingyenes megoldásra gondoltam :U mondjuk nézem van belőle ingyenes csak nem tudom miben különbözik a full-tól.

[ Szerkesztve ]

(#12631) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Újra felfedeztem a Next browsert, tök jó is lenne Chrome alternatívának de a swype akad vele, lassu a szövegbevitel. Ez vajon miért van? Swype-ot nem nagyon cserélnem le

(#12632) Danny365 válasza ForRedGlory (#12629) üzenetére


Danny365
őstag

Mire gondolsz? Lehet, kicsit félreérthetően fogalmaztam, ez az újévi akció csak a PowerAmpre vonatkozik. Szóval nem ilyen nagyszabású Google dolog. Vagy ha simán a PowerAmpre gondoltál, akkor itt van: PowerAmp Play Store

@sragi
Hát ha te sajnálsz 225 forintot egy app-re, amit akár évekig használnál, akkor nem tudok segiteni. :DDD
Az ingyenes az csak triál, szóval x nap után lejár, de egyébként szerintem megegyezik a teljes verzióval.
Én épp 1-2 hete vettem meg a 100. alkalmazásom. Az a sok 1-2-10 dollár összeadogatva már sajna nem is olyan kevés. :D

[ Szerkesztve ]

(#12633) lord.lakli válasza Danny365 (#12632) üzenetére


lord.lakli
őstag

Vett appok: Viszont ha jön frissítés nem is szívsz és keresed a feltört valamiket. Na meg tuti kisebb az esélye, hogy valami olyat kap, amely az adataidat nem csak neked mutogatja. Na meg a megvett progikat fejlesztik tovább és tényleg nem eszement drágák.

(#12634) akooos válasza Sragi (#12619) üzenetére


akooos
veterán

Nincs még MHL adapterem sajnos, pedig kipróbálnám :D Jó öreg San Andreas-t nagy TV-n :D

12621: Igen, BT-n csatlakozik, nem wifis.

(#12635) szabyka95


szabyka95
őstag

jo az MHL adapter is ? nem csak a slimport ?? ketto kozt mi a kulonbseg?

(#12636) Sragi válasza Danny365 (#12632) üzenetére


Sragi
őstag

Jóóó igaz na :D lehet megveszem :D
(#12634) akooos : Helyes !!! :C Grove street :DDD

(#12637) vadászcsiga válasza bakosarpi (#12617) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez a sea kínai régiókód. A firmware letöltő oldalon egyedül annál van "f". Mondanál róla valamit, feltéve ha saját tapasztalat.

(#12638) Trol


Trol
tag

Sziasztok!

tudtok jó forrást mondani CCF-240g tok (gyári LG Quickwindow) vásárlására? Találtam a T-mobileban de 8k kicsit szíven ütött. Sehol nem lehet olcsóbban beszerezni? :( Köszi

(#12639) szabyka95 válasza vadászcsiga (#12637) üzenetére


szabyka95
őstag

az enyem dobozan azt irja hogy MEZ szamok(1.0)BL, ez milyen regioba van szanva? nemetul van rairva, hogy fekete (Shwarz)

(#12640) akooos válasza szabyka95 (#12635) üzenetére


akooos
veterán

De Slimport kell hozzá. Végülis ugyan az a kettő, csak az elnevezés más:D
Annyi a különbség, hogy az MHL csak HDMI-n outputtol, a Slimport pedig HDMI, DVI, VGA.

(#12641) vadászcsiga válasza Trol (#12638) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig ott a legolcsóbb újonnan :K Esetleg ebayen nézz korul ott biztosan van kevesebbért is, vagy van a nillkinnek hasonló az os ott.

szabyka95
Az előző hsz-em első mondata után kérdőjel akart lenni csak lemaradt. Én sem vágom a regiokodokat

[ Szerkesztve ]

(#12642) szabyka95 válasza akooos (#12640) üzenetére


szabyka95
őstag

akkor most MHL adapterrel is kitudom loni a TV-re, de csak HDMI-n keresztul? csak mert a dobozan csak slimportot irt

(#12643) Sragi válasza szabyka95 (#12639) üzenetére


Sragi
őstag

(#11954) g1ml1 írta pár napja : "A régio kodja MAY de láttam a dobozán MEZ-t is. Szoval n tom pontosan de tán malajziába szánt készülék."

(#12644) apaszka válasza bakosarpi (#12617) üzenetére


apaszka
veterán

Valaki próbálta már?
Sok újdonság van benne?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12645) Bandus99 válasza Trol (#12638) üzenetére


Bandus99
őstag

Nemreg linkelte valaki ebayrol.

keresem

#12162

Habar tuzetesen megnezve az arat, szallitast is hozzaveve, mar nem eri meg.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#12646) bakosarpi válasza vadászcsiga (#12637) üzenetére


bakosarpi
tag

Sea singapuri, ha jól tudom, még nem tudtam feltenni, nincs időm. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#12647) orwi


orwi
tag

Sziasztok! Holnap boldog tulaja leszek egy fekete G2-nek.Tudtok esetleg valami jó képernyővédő fóliát rá?

(#12648) Sógi


Sógi
addikt

Üdv a klubban, ma vettem meg Pesten az utolsó G2-őt a "karácsonyi kirablás után" a 10. Telenor boltban, doboz fel volt bontva, de már nem érdekelt :)
Nincs recsegés és semmi hiba, most lesz root..

10B van rajta, de nem 10E a legújabb soft europára, ami Telenorra is vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

(#12649) vadászcsiga válasza bakosarpi (#12646) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Singapore mellett csak 10B van

(#12650) apaszka válasza Sógi (#12648) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem egyből felajánlotta a frissítést mikor hazahoztam a Telenor üzletből.
Aztán ROOT, recovery.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.