Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) vadászcsiga válasza Looserke (#13400) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A quick window-val is lehet fotózni, nem kell kinyitni

(#13402) quby válasza manokaki (#13384) üzenetére


quby
őstag

És hova kell tenni a fajlokat ahhoz hogy ott barm is legyen. mert csak no files-t látok. A musicba es aRingtones-ba is probáltam.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#13403) Looserke válasza vadászcsiga (#13401) üzenetére


Looserke
őstag

nekem nem sikerül, hiába nyomon a hangerő le gombot... hogy kell pontosan?

10e hungary open

[ Szerkesztve ]

(#13404) szala86 válasza vadászcsiga (#13401) üzenetére


szala86
aktív tag

Nekem nem működik egyik hangerő gombbal se. Ezt be kell állítani valahol?

(#13405) twon válasza vadászcsiga (#13401) üzenetére


twon
tag

Nekem nem működik ezek a módszerrel!
Neked milyen romod van?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#13406) Helltak válasza twon (#13405) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem 10f van fent és alapból képernyő zárásnál ha hosszan megnyomom a hangerő lefelét akkor megnyílik a kamera.
Amúgy a kiegészítőknél van a quick window ablak beállítása.

Xiaomi 14 Ultra

(#13407) Toobee válasza jilian (#13325) üzenetére


Toobee
veterán

Húha, ezt ne nagyon próbálgassa senki, legalábbis a mágneses verziókat ne. Az előző telefonommal tökéletesen ment, most felraktam erre is és olyan hangosan berreg, mint valami benzines fűnyíró. A kamera körül van egy mágnes és meghülyül a készülék, ha felteszem az előtétlencsét. Vagy csíptetős verziót kell venni, vagy tripodosat.

szerk: ha nem pont a kör középpontja a kameraszenzor, akkor jó, csak a lencsét kell beigazítani, hogy annál már középen álljon.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#13408) Toobee válasza Toobee (#13407) üzenetére


Toobee
veterán

Ha megrázzátok a telefont, akkor a kamera körül hallani zörgést? Gyanús, hogy most ebben a nagy kerregésben történt vele valami. Egyébként megy minden hibátlanul benne.

https://barbieripnk.hu/

(#13409) Helltak válasza Helltak (#13406) üzenetére


Helltak
őstag

Hangerő felfelével meg a quick memo indul el.

Xiaomi 14 Ultra

(#13410) Danny365 válasza Toobee (#13408) üzenetére


Danny365
őstag

Enyémben is zötyög valami, ha rázom, szóval szerintem ne aggódj emiatt. :)

1-2 képet egyébként feltehetnél, szerintem mindenki megnézné, hogy miket lehet produkálni ezekkel a lencsékkel!

[ Szerkesztve ]

(#13411) Toobee válasza Toobee (#13408) üzenetére


Toobee
veterán

Ezeket most csináltam, nyilván olyanok is a fényviszonyok. A halszemről előtét nélkül csináltam, a kulcsosból az első wide+macro, a kevésbé tömzsiek lencse nélkül a 4 nagyon közeli meg csak a macro lencsével. Ott valami kisebb tárgyat kellett volna választanom, de most nincs kedvem foglalkozni vele.

https://barbieripnk.hu/

(#13412) Naras


Naras
őstag

Valahol olvastam, hogy a root - olt ROM OTA - n való frissítése kinyírhatja a rendszert... root - ot el kell távolítani mindenképpen OTA előtt? Érdemes f - et feltenni? Tulajdonképpen teljesen jól működik most is... 10b van fenn... :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#13413) Toobee válasza Toobee (#13411) üzenetére


Toobee
veterán

A link persze lemaradt. A csavar meg 4 mm hosszú, 3 mm az átmérője. Nagyon nehéz wide nélkül, csak a macroval fotózni. Lakásban is csak nappal, minden redőny felhúzva és szikrázó napsütés...na úgy talán összejön valami.

https://barbieripnk.hu/

(#13414) Izzé válasza Toobee (#13408) üzenetére


Izzé
őstag

Nyugi, az OIS zörög. :K

(#13415) Helltak válasza Toobee (#13413) üzenetére


Helltak
őstag

Ezeket a lencséket honnan rendelted?
Ha volt már kérdés, sorry!

Xiaomi 14 Ultra

(#13416) Toobee válasza Helltak (#13415) üzenetére


Toobee
veterán

Fisheye, macro. Nem tudom mekkora minőségbeli különbségek lehetnek ezeknél, de én igyekeztem a legnormálisabbat megvenni, azt hiszem szettben találtam Ł13-ért a kettőt. Fisheye jó marhulni, le lehet vele kapni az egész baráti társaságot stb.

Van egy ilyen optikám is, de nem nyílik elég nagyot a tartója.

https://barbieripnk.hu/

(#13417) feelurself


feelurself
aktív tag

Koszi sracok a segitsegeket, visszavaltottam sima G-re. Tovabbi zokkenomentes forumozast :R

(#13418) Sógi válasza morphin (#13367) üzenetére


Sógi
addikt

Fogalmam sincs, DE nem értem miért nem teszed fel KDZ-vel a V10E-t? Elég egyszerű, összefoglalóban le van írva....

(#13360) DjBlero : Hawer, mi újság? Min gondolkodsz? Veszel G2-őt? :DDD

(#13419) Helltak válasza Toobee (#13416) üzenetére


Helltak
őstag

Köszi!
Lehet én is benevezek pár lencsére :))

Xiaomi 14 Ultra

(#13420) Weeman1 válasza feelurself (#13417) üzenetére


Weeman1
veterán

Miért?
Nem vállt be a G2?

Xiaomi 11T Pro

(#13421) mumk1 válasza Weeman1 (#13420) üzenetére


mumk1
addikt

Egyenlőre rám szállt és digitizer cserére vár.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#13422) BloodRay válasza Weeman1 (#13420) üzenetére


BloodRay
veterán

De most halál komolyan: Te gondolkozol G2-ben vagy csak azért vagy itt, hogy keresgéld a gyenge pontokat? :)
Volt nekem is S2-m nem kevés ideig, ahhoz képest ég és föld ne félj. :) Írom úgy, hogy V10A-val használom még teljesen bugmentesen.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13423) Weeman1 válasza BloodRay (#13422) üzenetére


Weeman1
veterán

Nagyon tetszik,egyébként Note 2 és G2 között vacilálok.

(#13421) mumk1
Az nem jó. :N

Xiaomi 11T Pro

(#13424) BloodRay válasza Weeman1 (#13423) üzenetére


BloodRay
veterán

Note 2 sem rossz készülék, de a G2-vel szemben maximum csak az ára és az S-pen(ha jól írtam), meg a bővíthetőség szólhat szerintem. Viszont szerintem iszonyú ronda szerencsétlen és a kijelzője is gyatra szerintem a G2.éhez képest. De persze ízlések és pofonok.

Annyit viszont kérdeznék a többiektől, hogy akinek újabb e-s, f-es ROM van fent, azoknak is akad még a Youtube, vagy megoldották? Mert ez az egyetlen dolog zavar egyelőre.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13425) quby


quby
őstag

No pár nap használat után a következő kérdés.

Dialer: Felkerült a viber és egy Sip Droid is - merthogy az általam ismert 4 fölötti androidos készülékek közül ez az egyetlen amiben nincs natív sip támogatás :W (javítsatok ki ha nem igy van) - majd a következő hívás indításakor megkérdezi hogy mivel hivjon (gsm,viber,sip) majd véletlenül rányomok a mindig sip-re. Na azóta nem tudok telefonálni. Innentől mindent a sipdoriddal akar hivni ami ugye nem sikerül (csak céges belső telfon). Hol a ...-ba tudom visszaállítani? Próbából leszedtem a sipdroidot, akkor minden rendben volt, majd vissza, újra sz@r....

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#13426) jilian válasza BloodRay (#13424) üzenetére


jilian
addikt

Az nem a telefon /ROM hibája, hogy néha "akad" a jutyub. :N
De már erről is volt szó, van aki másik app-ot használ erre, én speciel csak simán letöltöm és megnézem a telefonon videóként később. (gyorsabb, kényelmesebb)

Toobee

:R

(#13427) torok6


torok6
aktív tag

Sziasztok! Lehet hogy G2 veszek én is! Azt szeretném kérdezni hogy van e valami hibája e a telefonnak?

(#13428) Eli577 válasza quby (#13425) üzenetére


Eli577
senior tag

A beállítások, alkalmazásokon belül tudod állítani a használt alkalmazások prioritását.

(#13427) torok6: egy hibája van, hogy mocskos jó....:D

[ Szerkesztve ]

(#13429) Sragi válasza BloodRay (#13424) üzenetére


Sragi
őstag

Nekem stock 10a rom van és nem akad a youtube szerencsére :)

(#13408) Toobee : Nekem is zörög :DDD Amúgy a bekapcsoló gomb lesz a bűnös.
A defy-hez képest ez csak halk zörej :D Na annak zörög csak igazán :D

(#13403) Looserke : nekem működik 10a-val

[ Szerkesztve ]

(#13430) Toobee válasza Sragi (#13429) üzenetére


Toobee
veterán

Csak akkut pánikba kerültem tegnap, mikor felraktam a fémgyűrűt, majd az igen erős mágnessel rendelkező lencsét és olyan hangosan kezdett el folyamatosan fókuszálni, hogy nem akartam elhinni közben meg remegett a kép. Pont lehet ott valami, néhány mm-rel odébb már jó volt. Ígérem, ha jut rá időm, akkor lövök vele normális képeket is, bár nem vagyok egy nagy fotós, elvétve használom ezt az opciót.

https://barbieripnk.hu/

(#13431) feelurself válasza Weeman1 (#13420) üzenetére


feelurself
aktív tag

Kulonosebb baj nem volt vele, csak leejtettem es nem ert meg 60ezret a javitas, igy inkabb visszavaltottam. Kijelzon es uzemidon kivul kulonosebb hatranyban nem erzem magam. Amire hasznaltam, ez is boven kiszolgal. Viszont a 32GB-nak itt nagyon orulok :B

(#13432) Sragi válasza Toobee (#13430) üzenetére


Sragi
őstag

okés :) Én biztosra veszem,hogy a bekapcs gomb lesz :)

(#13433) quby válasza Eli577 (#13428) üzenetére


quby
őstag

Az beállitások/apps/all-ban töröltem a sip minden beállitását (clear cahae/data). A progi igy fennmaradt, csak a beállitások vesztek el. Hurrá.. újra gsm hiv. Újra beállitom a Sip-et... hívás. Felteszi a kérdést mivel hivjon Skype (az előbb rosszul irtam nem viber) vagy Telefon CSAK EZ A KETTŐ!!! Ez igy volt tegnap is csak nem emlékeztem pontosan, és azt hittem félre nyomtam. Rányomok hogy mindig telefon. Hivás...erre hivja Sipdroiddal :W :((( :O

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#13434) Weeman1 válasza BloodRay (#13424) üzenetére


Weeman1
veterán

Note 2-höz olcsón hozzájutnék,és Samoled párti vagyok,
és már az One X-el is bajom bolt hogy nem bővíthető.
De a G2 is nagyon vonz.

#13431) feelurself
Értem. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro

(#13435) BloodRay válasza jilian (#13426) üzenetére


BloodRay
veterán

De ez sajnos a készülék/ROM hibája. Egyrészt mert a korábbi telefonommal gond nélkül ment, másrészt mert Viral-al is gond nélkül megy(viszont ez számomra egy hányás a natív Youtube alkalmazáshoz képest).
Nem az a gondom, hogy leterhelt időszakokban esetleg többet töltöget a Youtube, hanem az, hogy nem folytonos a lejátszás, folyamatosan akadozik. Nem néha, hanem mindig. Hadd ne töltsek már le minden egyes videót amibe belenéznék. :)
Nézzetek már bele a GoPro HERO3: Almost as Epic as... című videóba. Itt elég szépen kijön a hiba a lassabb jeleneteknél is.

(#13434) Weeman1 -> Ezért írtam, hogy ízlések és pofonok, én speciel pont SAMOLED-et nem akarok többet. A fenti kis hibát leszámítva én is tökéletesen elégedett vagyok a G2-vel.

(#13436) zack -> Szívemből szóltál. :)

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13436) zack válasza ForRedGlory (#13381) üzenetére


zack
nagyúr

Az a Beats Audio inkább elvesz mint hozzárak a hangzáshoz. Milliószor le lett már írva, hogy akkor hallod azt amit kell a zenéből ha nem babrálod szoftveres algoritmusokkal. Tehát FLAT hangkép, vagy EQ off, és minden egyéb szoftveres rásegítés ki.
Persze ehhez olyan füles is kell. Sok fülesből hiányzik a mély és hogy van pótolva? Toljuk rá szoftveresen. De minden hibát így próbál palástolni a júzer, ahelyett hogy olyan fülest venne, ami a zenei ízlésének, és persze a hangzás világa is maradéktalanul megfelel neki.
A G2 egyértelműen jobban szól mint a One. :P

(#13434) Weeman1

Nekem volt Note 2 is, és nagyon szerettem. De nagyon fontos kiemelni, hogy a maga korában. :U Szubjektíven az a meglátásom, hogy balgaság lenne a Note2-be pénzt rakni.
5,5 colos kijelzőt ami 720p hogy hasonlíthatunk össze egy 5 colos 1080p kijelzővel, ami nem mellesleg IPS? Felpofozza a Note 2 paneljét a G2-ben levő IPS, de még az S4-ben levőt is ami már full HD.
32GB verziót vegyél, azzal nem lesz gondod, hogy nem bővíthető.
Note 2-nél az spen használat körülményes, én sokszor nem használtam inkább, erősen szitu függő, hol tudod használni, és hol nem. Egy érdekes fícsör, ami inkább nem, mint igen, de ez szubjektív.
A másik előnye a bővíthetőség, de nem tudom kinek kevés a fix 32GB belő tárhely.
Így 2014 elején ha teheted, G2-öt vegyél. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13437) -Mosquito- válasza feelurself (#13431) üzenetére


-Mosquito-
őstag

[link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#13438) Yoretto


Yoretto
tag

Sziasztok, tavaly november 1 ota vagyok g2 tulaj a forumot is a kezdetektol kovetem, az lenne a kerdesem... Eu regiokodos a telefon, mintha ugy olvastam volna hogy van kinn valami frissites hozza, viszont a telefonon ha keresek frissitest azt irja hogy az elerheto legfrissebb van rajta, es ha lg pc progival kerestetek frissitest akkor pedig azt irja ki hogy hiba a frissites keresese kozbe, probalja ujra... Valakinek esetleg erre valami otlete? (nem mintha nem lennek megelegedve a mostanival, a forumba felsorolt hibak barmelyike kozul hala istennek megvetel ota egy se jelentkezett... csak gondoltam ha esetleg van ra frissites akkor miert ne)
u.i.: elore koszi barmifele valaszt es bocs ha esetleg olyat kerdeztem amit mar kibeszeltetek :)

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#13439) Land válasza JoeCockBill (#13295) üzenetére


Land
veterán

Akkor itt kérdezem meg.
Hol vetted a Moga Prot és a Slimportot és mennyiért? Ajánlod megvételre ezeket?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13440) Weeman1 válasza zack (#13436) üzenetére


Weeman1
veterán

Még nem tudom tényleg hogy melyik lesz.
A kijelző felbontásban tényleg igazad van.
Viszont nekem már az One X-em 32gb is kevés volt háttértárként. :)

Xiaomi 11T Pro

(#13441) vadászcsiga válasza Looserke (#13403) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem nincs quick window tokom csak megpróbáltam lefordítani amit Looserke irt.

Toobee
Nem az ois zörög hanem a lencsék. Iphone-ban is zörög, 2naponta jött/jön erre kérdés.

(#13442) feelurself válasza -Mosquito- (#13437) üzenetére


feelurself
aktív tag

Tudom lattam hasonlo alternativakat, a hivatalos szervizre mondtam arat. Viszont igy sem banom, majdnem 60ert kelt el.

(#13443) zack válasza Weeman1 (#13440) üzenetére


zack
nagyúr

Mit raksz a telefonra hogy kevés 32GB? Mert nekem filmek, FLAC zenék, képek, videók is vannak rajta bőven, és van tartalékom szinte mindig.
Ha kevés, kell egy OTG kábel, meg egy 64-es Pen Drive, és meg van oldva, mivel OTG kompatibilis. Sőt.
OTG kábelen keresztül külső tápos USB csatis HDD-t is csatlakoztathatsz ott meg a határ a csillagos ég.
E miatt szerintem ne dönts a Note 2 mellett. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13444) Helltak válasza BloodRay (#13424) üzenetére


Helltak
őstag

10f és nem akadt még a YouTube app, még csak 2 napja van fent ez a rom.

Xiaomi 14 Ultra

(#13445) Looserke válasza vadászcsiga (#13441) üzenetére


Looserke
őstag

mit írtam én? :P

(#13446) pit450


pit450
aktív tag

A nagy" vájtfülüektől" kérdezném hogy csak agybadugós fülessel lehet szép hangzást elérni?
Én kifejezetten utálom, ha tudtok valami simát ami szépen szól azt megírhatnátok.
Ja és ne legyen 50000 Ft :C köszi

(#13447) BloodRay válasza Helltak (#13444) üzenetére


BloodRay
veterán

Köszönöm!
Azzal a videóval próbáltad amit írtam és nem röcög akkor?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13448) emvy válasza pit450 (#13446) üzenetére


emvy
nagyúr

Hat nezd, azt kapod, amiert fizetsz, tehat ha otezer forintert veszel, az nem lesz olyan, mintha otvenezreset vennel.

while (!sleep) sheep++;

(#13449) Sragi válasza pit450 (#13446) üzenetére


Sragi
őstag

Lehet venni már egész jókat is 10 körül ha nincsenek nagy igényeid :DDD

(#13450) Helltak válasza BloodRay (#13447) üzenetére


Helltak
őstag

Tudnál nekem linket adni videóról?

Xiaomi 14 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.