Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) kali válasza mycso (#13842) üzenetére


kali
legenda

nem mindegy, hogy melyik szervizet hívod, a hivatalosat/központit kell, nem pedig holmi viszontosat, de mint az kiderült - illetve olvashattuk itt a témában is -, a g2 esetén is pont ez a helyzet, jelentős árkülönbözettel dolgoznak a szervizek.

[ Szerkesztve ]

(#13852) hkari válasza apaszka (#13828) üzenetére


hkari
őstag

Mindjárt ráveszem magam hogy felrakjam :) Amikor backup-ot csinálok , mit kell bejelölni neki? Sose tudom biztosan :D

(#13853) beci


beci
őstag

[link]
Erre valaki?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#13854) apaszka válasza hkari (#13852) üzenetére


apaszka
veterán

Én full mindent bejelöltem. Én eddig mindig cwm/recovery-t használtam.

Ezzel most barátkozom. Csinált vagy három gigás mentést. Legalább vissza állításnál lesz minden.
Efs nem tudom itt mennyire veszélyes, de ahonnan jöttem ott nagyon sok gáz volt vele. Így azt is mentettem. Biztos ami biztos.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13855) Azharel válasza beci (#13853) üzenetére


Azharel
aktív tag

Én nem csináltam, nem is volt semmi gond. Persze backup nélkül csak saját felelősségedre állj neki, de én úgy tudom, hogy az imei szám is csak akkor nullázódik ki ha a sufni gsmből szerzett imei átírt telefonod van. Ha vissza szeretnél térni majd esetleg v10a-ra, arra készülj fel lelkileg hogy nem lesz egyszerű, amint elindul majd a telefon a visszarakott szoftverrel állandóan összeomlik (saját tapasztalat).

(#13856) toto0569 válasza beci (#13853) üzenetére


toto0569
addikt

Ha KDZ-vel csinálod akkor nem.

(#13857) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!
3 hete írtam, hogy v10e ota frissítés után nem volt imei száma a telefonomnak. Dec. 27-én adtam le javításra, csütörtökön elkészült, alaplapot cseréltek benne, fizetni nem kellett érte. :)
Már v10f van rajta, eddig nagyon pörgős.

(#13858) beci válasza Azharel (#13855) üzenetére


beci
őstag

Ezt hogy érted?
Neked is T mobilos? Hogy oldottad meg a problémát?

toto0569!: Azzal szeretném.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#13859) hkari válasza apaszka (#13854) üzenetére


hkari
őstag

Na felraktam a Mahdi Rom-ot, de már megy vissza a PA.Ha már első bekapcsolásnál sajnáljuk de a google keresés üzeneteket dob, akkor az nem jó jel :( Kár, pedig nagyon jó dolgok vannak benne. Egyébként lassabbnak éreztem, mint a belakott PA-ot.

[ Szerkesztve ]

(#13860) Sragi


Sragi
őstag

Nézegettem a G Flex-et. Elképesztő az akku-ja . :Y

(#13861) szabyka95


szabyka95
őstag

nekem a Flex romja van fent, majdnem olyan mint a G2 alap romja, csak extrakkal (split view, flex mozgo lock screen, atlatszo idojaras widget, atlatszo status bar minden hatternel stb. )

(#13862) Azharel válasza beci (#13858) üzenetére


Azharel
aktív tag

Igen nekem is T-s, nagynehezen sikerült egy hard reset-et csinálnom, utána már jó volt.

(#13863) Looserke válasza Gaberking (#13857) üzenetére


Looserke
őstag

milyen régiós a telefonod?

(#13864) Sógi válasza w333 (#13811) üzenetére


Sógi
addikt

Sztem is jó képek! Majd készítek kültéren is, bár azokkal meg pláne nem lesz gond...
Jah, tv-n használom a gépet, monitor a szekrénybe pihen :)

(#13824) tomi.ttt: Nem az enyém, de egy civic kulcsa volt :)

(#13838) Sragi: :D Teljesen sötétben is tuti képeket lő, nem értem, azt akinek nem így csinálja....

[ Szerkesztve ]

(#13865) apaszka válasza szabyka95 (#13861) üzenetére


apaszka
veterán

Ez cm alapú ROM, vagy stock?
4.4.2 es?
Minden jól működik, és akku is jó?
Linket tudsz adni?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13866) Sragi válasza Sógi (#13864) üzenetére


Sragi
őstag

Kicsit gyakorolni kell vele :) :K

(#13867) Gaberking válasza Looserke (#13863) üzenetére


Gaberking
senior tag

Azt hol tudom megnézni? Németországban a Media Marktban lett vásárolva.

(#13868) matec7


matec7
tag

13488 valaki?

(#13869) fecs válasza Sógi (#13864) üzenetére


fecs
senior tag

Honnan rendelted a Spigen/Steinheil fóliát? Én az ebay-en $20-ért láttam legolcsóbban postával együtt.

Pixel 6a

(#13870) Sragi válasza matec7 (#13868) üzenetére


Sragi
őstag

Arra gondolsz,hogy nem látod a 3G vagy edge feliratot?

(#13871) beci válasza Azharel (#13862) üzenetére


beci
őstag

És miért raktad vissza?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#13872) Sógi válasza fecs (#13869) üzenetére


Sógi
addikt

(#13873) brudy


brudy
csendes tag

Öt napja használom az új LG G2-met és meg szeretném osztani a véleményemet róla. Volt már néhány Androidos "zászlóshajóm", de ennyire elégedett még egyik telefonommal sem voltam. Azon, hogy hardveresen kifogástalan a készülék, egyáltalán nem lepődtem meg, mert volt már LG-m és ők gyártják mostanában a Nexus-okat is. Hardver oldalon a következőkbe szeretnek belekötni a "kritikusok": a hátlap fényes műanyag. Szerintem ez egy kiváló minőségű és prémium hatású fényes műanyag. Ráadásul egy fényesre kopott matt műanyagnál, vagy egy lekopott festésű alumíniumnál nincs gusztustalanabb. A gumi hatású műanyag hátlapos telókat pedig kínszenvedés előhúzni a farmer zsebéből. Ennél ilyen gondok nem lesznek.
A második, hogy nem levehető a hátlap és nem cserélhető az akkumulátor. Mégis mi a bánatért kéne cserélgetni, vagy kicserélni azt az akksit? Soha nem volt gond egyik telóm akksitjával sem. A legtöbbünk pedig nem használ több akksit.
A harmadik, hogy nincs SD kártya slot. 32 GB belső memória szerintem pont elég egy telefonba. Legalábbis nekem és a felhasználók zömének biztosan. Viszont a 16 gigás verzió esetében jogos a kritika. Én az LG helyében ki sem adtam volna 16 GB-os verziót.
Az utolsó és talán legfontosabb a hátlapi gombok. Szerintem könnyen megszokható, főleg hogy alig kell használni. Ha kinyitom a quick window tokot egyből ott a főképernyő. Ha koppintok, szintén. A kedvencem az "összekened a kameralencsét amikor keresgéled a gombokat" duma. Mert az a lencse egyébként olyan patyolat tiszta lenne ám... Szerintem csak letörlöd a port amikor véletlenül végigsimítod.
Számomra a szoftver volt az igazi kellemes meglepetés. Mert hát ugye volt már LG-m. Viszont ennél átgondoltabb, szebb, gyorsabb és testreszabhatóbb Androiddal még nem találkoztam. Egyszerűen nem tudok belekötni. Az LG szívét lelkét beletette ebbe a telóba. Minden úgy van ahogy szeretem, de ha valami mégsem, akkor meg tudom változtatni. Az LG appok használhatóak, a widgetek szépek. A parasztvakító fícsörök egy része használható, a többit ki lehet kapcsolni. Ez az első olyan telóm amelyiknél nem hogy a Cyanogenmod nem jut eszembe, még csak a root-olásra sem érzek késztetést és a gyári launchert sem szeretném lecserélni, sőt még az sem izgat, hogy mikor jön hozzá KIT(e)KAT. Pedig eddig remegve vártam minden telóm minden egyes frissítését. Azzal pedig ne foglalkozzon már az átlagjúzer, hogy mennyi a szabad memória! Azt majd az oprendszer szépen kezeli. Ha több kell egy alkalmazásnak majd ad neki. Egy pillanatig sem bánom, hogy nem S4-et, One-t, vagy egy vanilla Nexust választottam jóval drágábban. Igaz akciósan vettem, de Snapdragon 800-as S4 tok nélkül 50-el több lett volna.
Az egekig magasztalt kijelzőtől, kamerától és akku időtől, pedig nekem is leesett az állam.
Perfekt.

(#13874) H1N1 válasza brudy (#13873) üzenetére


H1N1
aktív tag

:C :K ;) :)

(#13875) Azharel válasza beci (#13871) üzenetére


Azharel
aktív tag

Mert térerő gondokkal küzdök, amire azt hittem h szoftver gond, de ez egy hosszú story és azóta félmegoldást már találtam rá...

(#13876) szabyka95 válasza apaszka (#13865) üzenetére


szabyka95
őstag

ez az
stock alapu, 4.2.2 es, tulajdonkeppen a Flex ROM-ja majdnem 1:1 ben atlett portolva a G2 re
ugyanolyan mint a stock rom, csak jobb, extrakkal :)
kamera intelligent auto modban, sotetben nagyon smooth
atkell rakni a temat LG g2 sre, s akkor az ikonoknak nincs fekete hattere
ellehet itt mar tuntetni a nav bart is, kivalasztott alkalmazasoknal stb. stb.
megeri felrakni
3 ora kijelzovel(30-40%), kb fel ora telefonalassal kibirta 46 oraig az akku. persze a greenify is besegitett ebben :)
quickwindow is mukodik

[ Szerkesztve ]

(#13877) eladogeppc válasza Gaberking (#13857) üzenetére


eladogeppc
veterán

v10F ?? Azt meg hogyan csinálták ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13878) Sragi válasza brudy (#13873) üzenetére


Sragi
őstag

+1 :R
Azért a kamerát nem szabad magasztalni,de mobilban az egyik legjobb.Azért egy frissítés ráférne.
A szoftver tényleg elég jó,de vannak apró hibák ,amiket majd javítani kell.

[ Szerkesztve ]

(#13879) Garada


Garada
őstag

nemrossz telefon meg kell hagyni :)

(#13880) Looserke válasza brudy (#13873) üzenetére


Looserke
őstag

"Ez az első olyan telóm amelyiknél nem hogy a Cyanogenmod nem jut eszembe, még csak a root-olásra sem érzek késztetést és a gyári launchert sem szeretném lecserélni"

Pont egyanezt éreztem én is, pedig azt hittem első dolgom lesz felrakni a Go Launchert, meg rootolni a telót...
Eddig csak a T-s 10a-t cseréltem le gyári 10e-re, de ennyi elég is Kit Katig.

(#13881) szabosasito válasza Sógi (#13872) üzenetére


szabosasito
aktív tag

ABSZOLÚT EGYETÉRTEK, MINDENT LEÍRTÁL. EZ EGY REMEK TELEFON AZ EDDIGI LEGJOBB!!!! :C :C

(#13882) Looserke válasza Looserke (#13880) üzenetére


Looserke
őstag

ja és 70%-os automata fényerőn mióta megvettem a telót 50-60 óráig bírja az akksi 5-6 órás képernyő ON-al...

(#13883) Hunner válasza brudy (#13873) üzenetére


Hunner
senior tag

"Ez az első olyan telóm amelyiknél nem hogy a Cyanogenmod nem jut eszembe"

Pontosan ugyanezt éreztem én is, mondjuk én kirootoltam, de csak az adfree miatt, viszont gyári szoftver, gyári launcher, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Sosem hittem volna, hogy lesz olyan telefonom aminél az xda-n nem a rom development-et hanem az apps & themes kategóriát fogom böngészni :DD

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#13884) mtz7


mtz7
csendes tag

Sziasztok! Ma lettem délután boldog tulaja ennek a csoda gépnek :DD . Valami fantasztikus , hab a tetején hogy erről teloról sgs4 fórumon olvastam, ez is lett a vége :DDD

[ Szerkesztve ]

LG G2 Black 16GB..LG L9 ..SGS2

(#13885) Szabiq válasza Hunner (#13883) üzenetére


Szabiq
tag

Dettó,ugyanazért routoltam.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#13886) Looserke


Looserke
őstag

ezen a Koreai LG G2 Kit Kat videón azt látom, hogy a kernel maradt a 3.4.0. Android fő verzió váltáskor nem szoktan azon is újítani?

[link]

(#13887) Sragi


Sragi
őstag

Azt hiszem eddig nem is használtam max fényerőn :)
Bent elég 20-30%.Kint napsütésben múltkor 70-re állítottam.Nyilván nyáron majd fell kell rakni 100-ra is.

(#13888) szabyka95 válasza Sragi (#13887) üzenetére


szabyka95
őstag

nyaron hamar visszafogja venni 80% ra a tulmelegedes miatt

(#13889) Danny365 válasza Looserke (#13886) üzenetére


Danny365
őstag

Hát ebben a KitKatben annyi újdonság lesz, hogy semennyi. Alig várom már! :C

(#13890) ForRedGlory válasza hkari (#13859) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pont tegnap töltöttem le amúgy én is ezt a romot, de csak azért nem tettem fel, mert alacsony volt az akksi szint. Akkor kukázom is. Csak jönne már az új ParanoidAndroid verzió, jókat olvastam róla :))

(#13891) eladogeppc


eladogeppc
veterán

KitKat régi kernellel lósz_rt sem ér. Pont az a lényeg.
LG megint csinálja amit eddig. Kihozta a P990-re az ICS-t régi kernellel.
Evvel az erővel elég ha csak kicserélik a szöveget, és berakják a KitKat logókat mindenhova. :(((

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13892) matec7 válasza Sragi (#13870) üzenetére


matec7
tag

Hat nem látom a fliratot es net sincsen, majd amikor veget er a hivas elmegy egy pillanatra a terero es ujra minden a regi

(#13893) Naras


Naras
őstag

Szerettem volna BT kihangosítóval használni a telót, csatlakozik is, de a hangot nem adja át... megnéztem a beállításokban, és a párosított eszközöknél nem tudom bepipálni a Telefon audió opciót... hiába nyomkodom, nem kapcsolja be. A Média audió működik a headset - tel, azt simán be tudom kapcsolni, furcsa is volt, hogy amikor hívtak zenehallgatás közben, azt nem nyomta ki a fülesbe, hanem fel kellett vennem a telefont, de most már tudom miért. Van valakinek ezzel tapasztalata, másnál is előfordult a hiba? Nem szívesen tolnék HR - t, valami ötlet, hogy mi lehet a megoldás?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#13894) Sragi válasza matec7 (#13892) üzenetére


Sragi
őstag

Nyugi nálam is így van és a defy-nél is. Már észre vettem.Van akkor is net hidd el csak nem írja ki.Próbáld ki,hogy valakivel telefonálsz aztán közben valaki ír neked messengeren vagy ilyesmi.

(#13895) H1N1 válasza mtz7 (#13884) üzenetére


H1N1
aktív tag

Mit olvastál? Szidták (kínjukban) vagy dicsérték?

(#13896) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ma fogtam egy gyári quick window-t, nincs is mágnes a kijelzovedo szélén? Pofával lefelé fordítva lifeg?

(#13897) szabyka95 válasza vadászcsiga (#13896) üzenetére


szabyka95
őstag

csak a nillkin fresh leathernel van

(#13898) hkari válasza ForRedGlory (#13890) üzenetére


hkari
őstag

Sajnos nem az igazi, eddig messze a Paranoid Androida legstabilabb és leggyorsabb. Viszont pár dolgot belerakhatnának, ami a Mahdi ROM ban benne van. A legjobb a Quick Settings testre szabhatósága benne :)

(#13899) Sragi


Sragi
őstag

A buszon ülok eppen es zenet hallgatok a gyári fulessel.Ez valami rettentoen gyenge.Nulla mélyet ad ki magából..Ennél még a gagyi technika fülesem is jobb.Hiaba baszkuralom az equalizert,nem ér semmit.

(#13900) Naras válasza Sragi (#13899) üzenetére


Naras
őstag

Rendesen bele kell nyomni a füledbe, akkor egész jól szól, a gumiharang mérete nem éppen megfelelő szerintem... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.