Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) horimiki72 válasza emvy (#13249) üzenetére


horimiki72
aktív tag

Összefoglaló/hard reset/2.variàció lehet megoldja ha végig ment a telepítés.

Kawasaki ZX12R

(#13252) Diamond500 válasza JoeCockBill (#13248) üzenetére


Diamond500
senior tag

Azért a G2-őt többet takarítsd, mint a tv-édet! :DDD

(#13253) szabyka95 válasza Tamás34 (#13224) üzenetére


szabyka95
őstag

igen, ha felnyomom 100 ra a fenyerot, s a moddolt dead trigger 2-mel jatszok
ez termeszetes dolog, samsungnal hamarabb elojon, szoval valts nyugodtan

mas: flexnek a mozgo hatteret nem tudom felrakni G2-re?

[ Szerkesztve ]

(#13254) Tamás34 válasza szabyka95 (#13253) üzenetére


Tamás34
senior tag

Igazad van, csak fura, hogy valakinél semmi, nálam meg jó meleg a kamera résznél és leveszi a fényerőt!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#13255) Dondenis válasza Tamás34 (#13254) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nálam is meleg, de nem láttam eddig hogy a fényerőt le vette volna.

(#13256) total90


total90
veterán

Zenei teren mennyire ut a cucc? Komolyabb fulest meg tud hajtani rendesen? iPhone 5S-hez merten esetleg tud valaki velemenyt mondani?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#13257) spuros válasza horimiki72 (#13210) üzenetére


spuros
őstag

Köszi..(:

(#13258) Tamás34 válasza Dondenis (#13255) üzenetére


Tamás34
senior tag

Lehet azért nem vetted észre mert nem 100%-on van nálad a fényerő!?

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#13259) ForRedGlory válasza eladogeppc (#13217) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bugot bárki tud mutatni akár egy alap Alcatel androidos telefonon is. Ezt komolyan is gondoltad, hogy nem bug? :U

[ Szerkesztve ]

(#13260) szabyka95 válasza Tamás34 (#13254) üzenetére


szabyka95
őstag

masnal is ugyanugy jelentkezne, ha felhuznak rendesen a kepernyot ..
ezt azert csinalja a telefon, hogy megovja magat a maradando karosodastol ;)

(#13261) H1N1 válasza Tamás34 (#13254) üzenetére


H1N1
aktív tag

Nálam is levette annál a játéknál.

(#13262) Tamás34 válasza szabyka95 (#13260) üzenetére


Tamás34
senior tag

Okés, köszi, megnyugtattál! :K

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#13263) vadászcsiga válasza total90 (#13256) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#13264) szabyka95 válasza H1N1 (#13261) üzenetére


szabyka95
őstag

ez nem jatek fuggo, magas fenyeron, rengeteg hot termel a kepernyo, ha ehhez meg tarsul a processzor hoje is, akkor eloszor a fenyerot szabalyozza, kesobb a CPU-t. van egy akku is a telefonban, igyekeznek ennek a homersekletet 40 fok alatt tartani.
Tamas, toltsd le a system monitort, ott figyelheted az akku homersekletvaltozasat, CPU orajelet stb., ha megfigyeled, 40 fokot nem lepi at az akku, hiaba jatszol orakat, nem veletlen

[ Szerkesztve ]

(#13265) Tamás34 válasza H1N1 (#13261) üzenetére


Tamás34
senior tag

Köszi, hogy megnézted, akkor ez egy biztonsági folyamat a telefon részéről!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#13266) total90 válasza vadászcsiga (#13263) üzenetére


total90
veterán

Koszi, de azt hiszem ki kepp probalnom. Nyomkodtam meg minden, de ez epp nem jutott eszembe. Mondjuk nem tudom egy MM-ben mennyire van zene a keszuleken, hogy kiprobaljam...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#13267) icecave


icecave
nagyúr

10e van fent, de már másodszor szopat meg a telefon.... beszélek valakivel, jön hívás mástól, fel akarom venni, de nem lehet... egyszerűen akármit csinálok, nem veszi fel. Majd ha a másik fél letette közben, akkor azt mutatja,hogy felvettem, de azt a vonalat is megszakítja... másnak is fennáll ez a probléma?

(#13268) coolrob válasza icecave (#13267) üzenetére


coolrob
aktív tag

Sokszor megesett hogy hívtak, miközben beszéltem, de ilyen hiba még nem jött elő nálam..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#13269) Darko


Darko
senior tag

Jó ideje keresgélek G2-őt, Telenornál sajnos nincs most, ezért lehet hogy más forrásból venném meg. De pár dologgal nem vagyok tisztában.
Mit jelent manapság az, hogy itt a hardveraprón hirdetett némelyik G2 gyártói garival van. Ez most hátrány vagy előny? Milyen hátrányom származhat egy gsm boltból való vásárásnál? Mit jelent az hogy letiltás elleni garancia, hogy tudja az eladó garantálni, hogy a számlásan vett mobilját, miután eladja nekem, nem fogják semmilyen körülmények között letiltani? Ha t-mobile függőt vennék, rom cserével függetlenné válik? Csak a t-mobile-nál lehet biztosítást kötni a telefonra?
Kérnék egy kis segítséget!

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#13270) szabyka95


szabyka95
őstag

felraktam ezt, a kamera sokkal smoothabb lett, foleg gyenge fenynel :Y :Y

(#13271) Nordik válasza apaszka (#13175) üzenetére


Nordik
őstag

Tehát oda irányítod a kamerát, vársz picit míg a kis keretek ki nem zöldülnek és kattintasz? Ilyenkor több helyre fókuszál? Vagy ez valami felismerő lenne? Esetleg arcfelismerő?

(#13272) lord.lakli válasza Darko (#13269) üzenetére


lord.lakli
őstag

Gyári gari elméletileg jobb, mint a sufni gsm-es gari. GSM bolt esetén vásárláskor öröm, hogy olcsó, kicsi hiba esetén elmegy a javítás, nagy hiba esetén te vagy a bűnös. Nem minden bolt ilyen, de vigyázni kell. GSM esetén még az IMEI-vel lehet gond, ha nagyon megmókolták, akkor a gyári szoftver update után elmászhat és nem tudsz vele telefonálni.
Letiltás elleni garancia csak az lehet, hogy ha prepaid-es és nem előfizetéses. Adhat akármilyen papírt, attól még letiltja a szolgáltató, ha nem fizeti a havidíjat és te max évekig a bíróságra járhatsz. Persze nem minden eladó ilyen, mert van akinek nem volt gondja, de volt aki nagyon megszívta.
ROM cserétől sosem lesz egy telefon sem független. De szép is lenne, ha csak ennyi kellene hozzá.

(#13273) akooos válasza Tamás34 (#13265) üzenetére


akooos
veterán

Ja ez nem volt egyértelmű, hogy nem viccből csinálja? :D Hidd el az S4 is felmelegszik játéktól. Én nem látok a telefonokban rendes hűtést. Amíg ez így marad, melegedni is fog nem gyengén. Ha 100% a fényerő, ha 60
(Bár hozzátenném nekem 3 óra játéktól sem szokott panaszkodni egy játéknál sem. Asphalt 8, GTA San Andreas stb)

(#13274) Sragi válasza eladogeppc (#13221) üzenetére


Sragi
őstag

13259-es valaszban meg is kaptad a cáfolatot :D
Amugy 10a-val is nagyon bírja az akku :)
Off:
Nekem sem melegedett még soha
fel annyira ,hogy le vette volna a feny erőt.
Icecave:
Nekem a defy csinalt ilyent.Egyik ismeros hivott nem lehetett fel venni.De csak ha ő hívott.Android betegseg :D

[ Szerkesztve ]

(#13275) Darko válasza lord.lakli (#13272) üzenetére


Darko
senior tag

Köszi, én is kb. ezekre gondoltam.
Én is adtam már el 0 perces számlás mobilt, vevő semmit nem kért biztosítékként, elég volt azt mondani hogy becsszó :)

Viszont ha custom rom nem függetlenít, akkor vagy függetlent, vagy telenorost kell néznem.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#13276) vadászcsiga válasza Nordik (#13271) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Irányítsd a témára a kamerát, tartsd lenyomva az exponáló gombot, majd amikor csippan egyet engedd fel.

[ Szerkesztve ]

(#13277) emvy válasza horimiki72 (#13251) üzenetére


emvy
nagyúr

Sajnos nem tudom elohozni a factory reset menut.

while (!sleep) sheep++;

(#13278) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#13276) üzenetére


vadászcsiga
félisten

na mégegyszer

(#13279) Nordik válasza vadászcsiga (#13276) üzenetére


Nordik
őstag

Más telóknál is általába így működött, de ugye itt lehet úgy is, hogy magától fókuszál ilyenkor több keretet dob fel attól függően milyen a téma és csak rá kell pöttyinteni a gombra. A két módszer közötti különbséget nem tudom mi lehet. :U

(#13280) vadászcsiga válasza Nordik (#13279) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Több pontos autófókusz. Idézet az Lg oldaláról: "A többpontos AF szolgáltatás gyors és pontos fókuszt biztosít akár 9 fókusz..."
Én sem tudtam, reméltem írnak valamit róla. Én is úgy fókuszálok hogy oda erintem az ujjam ahova fókuszálni szeretnék, de jó tudni mi ez a rács

(#13281) Nordik válasza vadászcsiga (#13280) üzenetére


Nordik
őstag

Gondoltam, hogy ez lesz. Multi-Focus vagy valami hasonló néven fut. Szerintem amit Te mondtál ott pedig egyszerűen középre fókuszál. Illetve lehet ugye a képernyőre koppintva bárhova is. De talán ez a multi-focusos megoldás a legjobb. Irányítasz, magának beállítja az adott témára a fókuszokat és lősz. :))

(#13282) Land


Land
veterán

Valaki pár napja linkelte, hogyan lehet a hangzást javítani Kitkat-en ROM alatt fájlban való átírkálással, de nem találom. Nem tudja valaki linkelni? Köszi!

(#13248) JoeCockBill: Ki lehet nyomni TV-re a játékot és kontrolerrel játszani? Ez király! Milyen kontrollert kell hozzá venni és milyen program kell hozzá? Illetve milyen kábellal kötötted a TV-re?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13283) Nordik válasza Nordik (#13281) üzenetére


Nordik
őstag

Közbe próbálgatom és akkor látszik ennek a multi focusnak igazán a "hatása" ha mondjuk a TV képét akarom lefényképezni. Folyamatosan nyomon követi és gyorsan is fókuszál az adott témára. Ugyebár több ponton. Mondjuk több arcra vagy ilyesmi.

Amikor pedig hosszan nyomjuk a kamera gombot majd elengedjük, olyankor csak simán középre teszi a fókuszt. Mint a legtöbb telefonnál. Ez talán tájképeknél lehet jó, nemtudom. :U

[ Szerkesztve ]

(#13284) Nordik


Nordik
őstag

Illetve még azt sajnálom, hogy nem tud olyat, hogy amikor elég sötétbe fényképez az ember ahhoz, hogy ne tudjon mire fókuszálni, akkor a vakut először bekapcsolja enyhe fénnyel, beállítja a fókuszt majd ismételt vakuzással fényképez.

Az előző Galaxy S Advance telefonom így csinálta. Csak én siklottam el felette, vagy tényleg nem tudja ezt?
Ha sötétbe nem tud mire fókuszálni, persze, hogy rossz képeket csinál. :U

(#13285) horimiki72 válasza emvy (#13277) üzenetére


horimiki72
aktív tag

Mi volt rajta a flash elött?végigmegy a kdz telepítés hibaüzenet nélkül?80%környékén amikor újraindul a telefon màr akkor "beàll" az Lg logó vagy lefut és te indítod újra?

Kawasaki ZX12R

(#13286) Danny365 válasza Nordik (#13284) üzenetére


Danny365
őstag

Nálam addig vakuzik sötétben, amig nem tud rendesen fókuszálni.
Stock ROM, 10e.

(#13287) Nordik válasza Danny365 (#13286) üzenetére


Nordik
őstag

Akkor ezen lehet javítottak, mert ez a feature nincs benn a 10a-ban.

Milyen módban fotózol? Normál?

(#13288) Danny365 válasza Nordik (#13287) üzenetére


Danny365
őstag

Normál, IA, Sports, nekem mindben igy működik. Igaz, én pár napja feltettem az xdabbeb modot, de 99%-ig biztos vagyok benne, hogy az előtte is vakuzott fókuszhoz.

(#13289) Nordik válasza Danny365 (#13288) üzenetére


Nordik
őstag

Ez érdekes. Másnál mi a helyzet? Vakuzik fókuszálás közben sötétben?

(#13290) horimiki72 válasza Nordik (#13289) üzenetére


horimiki72
aktív tag

Makk sötétben a leddel bevilàgítja,fókuszàl majd exponàlàs elött vakuzik.v10e.

Kawasaki ZX12R

(#13291) Apaxp válasza Nordik (#13289) üzenetére


Apaxp
senior tag

Nálam a gyári kamera app és a snap camera is vakuzik. v10e rom. De a 10a-val is ment.
Próbáld meg állandó vakura állítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#13292) Nordik válasza Apaxp (#13291) üzenetére


Nordik
őstag

Akármit csinálok, sehogy se kapcsol be a led. Mitől lehet ez? :O

(#13293) akooos válasza Land (#13282) üzenetére


akooos
veterán

Ki lehet bizony. A képen egy Moga Pro-t látsz ([link]). Playben van hozzá saját app (amúgy egy PS3 controllert is rá tudsz nyomni ha jól tudom).

Slimport kábel kell hozzá. Telefonba micro usb, Slimport másik felébe a HDMI és kész is ;)

nem olyan régen én is tettem fel képeket a sajátomról: 12618

(#13294) ßrainiac válasza Nordik (#13283) üzenetére


ßrainiac
addikt

Alapjaban veve az autofocust erdemes hasznalni, mert egy helyett 9 pontra is fokuszalhat ellentetben a manualis 1 ponttal, viszont, ha mashova szeretnel fokuszalni (a kep szelere), vagy egy masik terulet fenyehez szeretned viszonyitani a kep fenyerejet, akkor erdemes tapizni a kijelzot a megfelelo helyen. A gomb nyomvatartas elengedesnek nagyon nem latom ertelmet.

A vaku nalam 10b-n (stockmod rom + kamera mod) felderiti a terepet es e kozben fokuszal a cucc, viszont nem mindig olyan pontos. Az elvart mukodes az lenne, hogyha ranyomsz egy pontra akkor derito fennyel rafokuszaljon, majd ha megvan, ranyomsz az exponalo gombra.

(#13270) szabyka95 Nah.. Jo hirek! Akkor mar csak azt kell megvarni, hogy valaki portolja nekunk a G flex kamera appjat :DD

[ Szerkesztve ]

(#13295) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

(#13282) Land: úgy van, akooos kolléga jól mondja, Slimport adapter + Moga Pro

Amúgy szintén ma érkezett ez a halszem optika, kíváncsi voltam hogy milyen, nameg hogy rá tudom e ügyeskedni valahogy a telefonra, de úgy tűnik sikerült. Még akkor egyből megrendeltem hozzá a legolcsóbb tokot amit találtam (elég ocsmány de esetünkben ez irreleváns :D ) , ragasztottam rá belülről egy átlátszó műanyag lapot ( pringles-es doboz tetejéből :DD ) kilyukasztottam a kameránál és kívülről ráragasztottam az egyik fémgyűrű cuccot amit a lencséhez adtak (ja mert amúgy mágneses). Szóval itt a megmaszekolt tok. Hülyén néz ki, de működik .

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#13296) Sragi válasza JoeCockBill (#13295) üzenetére


Sragi
őstag

Egy kis sufni tuning :D Fasza lett :)

(#13297) w333 válasza JoeCockBill (#13295) üzenetére


w333
félisten

Lehet jobban jártál volna inkább egy fényképezőgéppel mint a G2 -vel ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13298) stonerzsebi


stonerzsebi
tag

Kérdés: ki tud nekem olyan megbízható üzletet mondani, ahol érdemes 32Gb-os, független, fehér G2-t venni? Mondjuk 125e körül.

Eladtam a mostanit, de nem élhetek nélküle. :D

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#13299) Sragi válasza stonerzsebi (#13298) üzenetére


Sragi
őstag

Miért adtad el? :D :DDD

(#13300) stonerzsebi válasza Sragi (#13299) üzenetére


stonerzsebi
tag

Navajon... :D Mert így tudok függetlent venni, amit vihetek magammal külföldre, ha oda jutok, hogy mehetek. :) Hacsak nem történik valami csoda, ami folytán maradok itthon...

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.