Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Sragi válasza lord.lakli (#12748) üzenetére


Sragi
őstag

Igen valóban :K Viszont akkor is rohadt drága :D Ennyit nem érnek a telefonok :P

(#12752) Sragi válasza icecave (#12749) üzenetére


Sragi
őstag

Én kíváncsi vagyok :C

(#12753) lord.lakli válasza Sragi (#12751) üzenetére


lord.lakli
őstag

Na látod ez más kérdés, hogy mennyit érnek.

(#12754) Sragi válasza lord.lakli (#12753) üzenetére


Sragi
őstag

Jaja.Nem akarom megint elkezdeni,hogy kint mennyi meg ,hogy jobban keresnek stb. Egész egyszerűen nem érnek ennyit.2 év jó esetben 3 és úgy is csereszabatosak nem feltétlen azért mert tönkre mennek,hanem elavulnak sajnos...

(#12755) Weeman1 válasza icecave (#12749) üzenetére


Weeman1
veterán

Én is kíváncsi vagyok rá. :K

Xiaomi 11T Pro

(#12756) ForRedGlory válasza icecave (#12749) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha kemeny vagy -> logout -> komment engedelyezve :D

(#12757) lord.lakli válasza Izzé (#12725) üzenetére


lord.lakli
őstag

Tényleg nincs kedve valakinek sygic európát venni? Most 35 euróért 2 példányt adnak. Ha igen, akkor szóljon, mert kb 5500 Ft-ot szerintem nekem is megérne. Vagy annyira borzalmasak a térképek, hogy ennyit sem ér meg?

[ Szerkesztve ]

(#12758) mycso válasza icecave (#12749) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én egy s4 vs g2 írással foglalatoskodom már egy jó hónapja, de elég lassan haladok, talán sosem lesz kész.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12759) Sógi válasza eladogeppc (#12746) üzenetére


Sógi
addikt

Nálam a 10e eur vakuzik és akkor fókuszál! Pont nemrég próbáltam.

(#12760) Weeman1 válasza mycso (#12758) üzenetére


Weeman1
veterán

Na az is nagyon érdekelne. :B

Xiaomi 11T Pro

(#12761) icecave válasza mycso (#12758) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát akkor a tiéd már regény lehet. :D Még olvasatom át, mindig eszembe jut valamit, de én rövidre zártam a dolgot: arról írtam, ami az én szempontomból fontos és használok (hisz erről tudok hitelesen írni), aztán a többit majd kitapasztalja más.

(#12762) Sragi


Sragi
őstag

Na lennének érdekes írások :K

(#12763) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Szóval a kemény tények gyors ROM próba után, hogy ki mit ajánl, és használ:

Paranoidandroid -> Kaki a kamera, a többi nem érdekel. Csumpi Nexus feeleing.
LG G Flex ROM -> Valami el van cseszve a kamera appal szintén, mert le van csúszva a kép. Normális képeket csinál, látvános ikonok, smooth. Ennyi. Itt valószínűleg a DPI-be is belenyúltak, nagyon picik a navi gombok.

Jó próbálkozások, és röviden ennyi. Használhatatlanok.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12764) lord.lakli válasza eladogeppc (#12763) üzenetére


lord.lakli
őstag

G Flexnél nem lehet az a gond, hogy maga a teló csak 1280x720, 245 ppi-s a maga 6"-val?

[ Szerkesztve ]

(#12765) anemo válasza fery02 (#11967) üzenetére


anemo
csendes tag

Üdv!

A Csendes mód nekem is kikapcsol magától, rettentően idegesít, mert már nem egyszer ébredtem fel bejövő hívásra, miközben Csendes módot bekapcsoltam lefekvés előtt.

Remélhetőleg valaki talál rá megoldást..

(#12766) ßrainiac válasza eladogeppc (#12763) üzenetére


ßrainiac
addikt

"Valami el van cseszve a kamera appal szintén, mert le van csúszva a kép."

Lehet, hogy meg kene hajlitani hozza a G2-t is, es akkor jo lenne :DDD

(#12767) Sragi válasza anemo (#12765) üzenetére


Sragi
őstag

Ez nekem még új , nekem még nem volt ilyen gondom :N
Milyen rom van fent?

(#12768) atikó


atikó
őstag

voltam ma megnézni a g2 ill. a Z1 de sajna mind a 2 csak fehérben volt és az is csak a bemutató darab, így nem lettem még g2 tulaj pedig azt akartam. :(

(#12769) szabyka95 válasza lord.lakli (#12764) üzenetére


szabyka95
őstag

termeszetesen nem lesz olyan szep a kep mint amilyen a G2-e, viszont kevesebbet fogyaszt
van egy kinai tabletem, 7 colos, 1280x720, nekem az is eles, nem szorosek a betuk, de erezheto a kulonbseg akozott s a G2 kozt

(#12770) Sragi válasza atikó (#12768) üzenetére


Sragi
őstag

Na akkor látom sikerült dönteni :K
Amúgy Z1 fehérben azért nem szép mert az eleje fekete ,ekkora blődséget ki talált ki :W

(#12771) ForRedGlory válasza eladogeppc (#12763) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Utolso mondatodra: OMFG... ennyi...

(#12772) eladogeppc válasza ForRedGlory (#12771) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem értem miért OMFG ?
Ami szar az szar, ennyi. Ki van gyomlálva ami szimpatikus, de ha valami nem megy jól, akkor minek használjam. :F
Különben miért használsz ilyen trágár rövidítéseket ? Kipróbáltam, nem ajánlom senkinek napi használatra, mint más. Még mint a nevében is van BETA ! :Y
Akkor meg miért engem szapulsz ? Back to stock ! :O
BTS ! :C

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12773) ForRedGlory válasza eladogeppc (#12772) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mert hulyesegeket irsz. Nem tudom ki var el egy hivatalosan kis sem adott lelkes rommerek altal kiadott 4.4.2 rom eseteben tokeletes kamerat, amikor az LG sem kepes ra.

A tobbi meg szemenszedett hazugsag. Mi az hogy napi hasznalatra alkalmatlan? 5 kemeny perc alatt meg tudtad ezt allapitani? Amikor leirtad hogy a kamera szar benne, neked meg az a fetised. Neked hasznalhatatlan, de dilettans hulyesegeket nem kellene irni. Erdekes, csak ebben a forumban van meg olyan, akinek tokeletesen fut. Te meg feltenni is alig birtad... Reszemrol a tema itt lezarva veled, nincs ertelme betut pazarolni ra...

[ Szerkesztve ]

(#12774) Sógi


Sógi
addikt

A hátsó led a gomboknál csak hívás közben tud villogni vagy ha bekapcsolt kijelzővel lefordítod levágja, hogy a hátsó leden kell értesítenie?

(#12775) Sragi válasza Sógi (#12774) üzenetére


Sragi
őstag

Kipróbáltam ,lefordítottam és villogott tovább :K

(#12776) anemo válasza Sragi (#12767) üzenetére


anemo
csendes tag

Üdv! Eredeti, 2 hete vettem a telót, nincs mókolva. (Android 4.2.2, Szoftver verzió D80210a-216-30)

(#12777) Sragi válasza anemo (#12776) üzenetére


Sragi
őstag

Hát vannak hibák,nekem is 10a van fent.De ilyen gondról én még nem hallottam.Ötletem sincs,hogy mit lehetne vele kezdeni.Mindig csinálja?

(#12778) eladogeppc válasza ForRedGlory (#12773) üzenetére


eladogeppc
veterán

Alpha ROMot raktam véletlenül fel, ettől hülye vagyok ? Elnéztem az oldalon a linket. Letöltöttem a jót, felraktam, nem sírtam. Volt már pár telefonom, hogy ismerjem az ADB-t illetve ha széthalna a telefonom akkor is meg tudjam csinálni. Olvasni én is tudok XDA-n is. :R

Nem fétisem a kamera, ha elolvasnád - persze ha tudnál olvasni - mit írtam, akkor értelmezhetnéd is.
"Kaki a kamera, a többi nem érdekel. Csumpi Nexus feeleing."
Ebben mi az ami nem igaz ? :F Kaki a kamera és tényleg csumpi nexus feeling :D

Miért te húzod fel magad, ha nem is te készítetted a ROM-ot ?
Mint írtam még BETA.
Amúgy a Paranoidandroid egy telefonon sem volt sosem százas.
De látom a szádból mivel már (PH! kedvence) vagy ezért csak a fikázás folyik.
Használd egészséggel, hozzátéve, hogy még 4.4 alatt (Mivel N4-ről jöttem át ide) volt jónéhány app ami nem jól működik. MÉG. Hangsúlyozom ! MÉG !

Ha olyasmit szeretnél közölni ami a másik számára megalázó vagy bántó azt tedd privátban, mivel (PH! kedvence) vagy ezt az elvet már rég követhetnéd. OMFG-zős

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12779) vadászcsiga válasza eladogeppc (#12778) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Modkerbe vele

(#12780) Gyula88 válasza Cathulhu (#12744) üzenetére


Gyula88
tag

Nalam is detto...
De milyen ujdonsagokat hoz a 10f?

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#12781) mycso válasza ForRedGlory (#12773) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk én kb. 30 másodperc használat után is megállapítom egy rossz romról, hogy nem jó. (pont valamelyik nap egy 4.4 portot raktam a táblámra, amin nem ment a wifi és forgatásnál szétesett a kép és ennyi időt volt fent mint amennyit írtam).
És nekem is olyanok az elvárásaim a customokkal, hogy minden működjön minimum úgy, mint egy gyári romon. Szerintem ez tök alap elvárás, ami ezt nem tudja azt azért méltán lehet sz@rnak nevezni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12782) szabyka95


szabyka95
őstag

cyanogenmodot probalta vki ?

(#12783) ForRedGlory válasza mycso (#12781) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egy rossz romrol persze, hogy megallapithato, hogy rossz. Az igazi muveszet az, hogy egy jo romrol mondjak hogy rossz es hasznalhatatlan szubjektiv szempontok alapjan... Esetleg olvass vissza es gyujtsd ki a kollega velos velemenyet, hogy mi alapjan kapalja el a romot. Ha ketto hibaig eljutsz, megemelem a kalapom :U Konkretan hasznalhatatlannak titualta. Ez verte ki a biztositekot, mert egy baromsag.

[ Szerkesztve ]

(#12784) atikó válasza Sragi (#12770) üzenetére


atikó
őstag

igen sikerült, hát valóban érdekes a z1 színkombinációja! Azért a háttérben még kattogok kicsit a htc one max-on(ebay van abból 2 kártyás, meg is lepődtem hogy van, amit kitudnék használni de az nem első szempont) de ha lett volna fekete g2 akkor megvettem volna!

(#12785) eladogeppc válasza ForRedGlory (#12783) üzenetére


eladogeppc
veterán

Megengeded azért hogy ami nekem fontos azért ne használjam ? Miszter ?
Köszönöm. Én nem ajánlom, te ajánlod. Aki akarja megfogadja aki akarja nem. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12786) Sragi válasza atikó (#12784) üzenetére


Sragi
őstag

HTC-k is nagyon jók véleményem szerint! Viszont készülj fel a sense felületre nem lehet büntetlenül megszabadulni tőle.Nézz be HTC topikba is.

(#12787) ForRedGlory válasza eladogeppc (#12785) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Latom nem erted, de mint mondtam, kerlek hanyagolj...:U Kit erdekel, hogy ajanlod-e, amig nem irsz hulyesegeket, hogy hasznalhatatlan, mert ez mero felrevezetes. Ugy hogy meg egyszer kerlek, hanyagolj, remelem nem nagy keres...

[ Szerkesztve ]

(#12788) Sragi


Sragi
őstag

Uraim szerintem hagyjuk ezt a vitát! Aki akarja az úgy is utána néz a romoknak és aki szeret mókolni annak se perc alatt fent van és ha nem jött be neki fel rak egy másikat.
Mindenkinek mást jelent a használhatóság. :)
Aki custom rom-t dob fel az úgy is tudja,hogy nem minden funkció tökéletes ,de van hogy a stock sem jó teljesen.Itt a 10a példának.

(#12789) eladogeppc válasza ForRedGlory (#12787) üzenetére


eladogeppc
veterán

:O :O :O :O :O

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12790) szala86


szala86
aktív tag

Én ezért nem látom értelmét beleírni az összefoglalóba a romokat. Mármint azt beleírom, hogy honnan lehet és mit kell figyelembe venni a letöltésnél és telepítésnél, de hogy melyik jó és melyik nem azt nem. Mert az őszintét megvallva nekem se jött be egy rom se. Pl.: Nekem QuickWindow tokom van és szeretem használni a funkcióit, amit a 4.4-es romoknál nem lehet és a dupla koppintás funkciót is, ami pedig a 4.4-nél csak akkor működik, ha az értesítési sávra koppintasz. És ez miatt pl. nekem nem tetszik. A többi rom ami nem 4.4, az pedig semmivel sem tud többet mint a gyári.

[ Szerkesztve ]

(#12791) eladogeppc válasza Sragi (#12788) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem vitázok, a tény az tény. Kamera rossz, nálam hasalt a rom. Írtam melyik miért hasalt.
Ebben mi a szubjektív ? Semmi. Te felhúzod magad ha ezt leírom ? Remélem nem :D

De nem is ezt akartam mondani. Most jut eszembe. A fórum nem azért van hogy egymással megosszuk a tapasztalatainkat ? Szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12792) 56k válasza szabyka95 (#12782) üzenetére


56k
tag

Én CM-et használok mióta megvettem a telefont. (November eleje) 10.2-vel kezdtem aztán kezdetek óta CM11. Mindennapi használatra számomra tökéletes. Ami esetleg zavaró lehet az a magyar fordítás hiánya néhány helyen. (Mielőtt bárki ROM cserébe kezd BIZTONSÁGI MENTÉS az első lépés! És az EFS partíció mentése!!

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#12793) Sragi válasza eladogeppc (#12791) üzenetére


Sragi
őstag

Én dehogy húzom :N
Neked nem jött be leírtad miért és kész.Csak utána ez az egymás túl licitálása nem kellene az már nem ide való szerintem :N
Részemről ennyi :) Még annyi,hogy a fúróm valóban arra van ,hogy a tapasztalatokat megosszuk.

(#12794) szabyka95 válasza 56k (#12792) üzenetére


szabyka95
őstag

biztonsagi mentest hogy csinalok ? mikrol ? tudnal linkelni egy utmutato? xda-n kerestem, de csak 2012 es topicot kaptam

(#12795) Sógi válasza Sragi (#12775) üzenetére


Sógi
addikt

Mármint jelzi az elmulasztott eseményeket? Mert én nem vettem észre, csak az előlapi led villog mondjuk egy nem fogadott hívás után...

(#12796) Absinthe16 válasza pilóta (#12750) üzenetére


Absinthe16
csendes tag

Igen, sima postával jött, én is várok még 2 tokot, azokat kb 2 nappal ezután rendeltem.

(#12797) Sragi válasza Sógi (#12795) üzenetére


Sragi
őstag

Na ugye híváskor lefordítod,amíg hívnak világít.Ha lerakják utána csak az értesítő led fog a hátlapi nem.

(#12798) banán007


banán007
tag

Valaki próbálta már a Pie controlt (LMT launcher)? ezért a funkcióért (ha persze simán működik, akkor ki is rootolnám a saját G2-őm. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12799) 56k válasza szabyka95 (#12794) üzenetére


56k
tag

1. Összefoglaló kinyitása itt a topicban. TWRP-recowery telepítése + Hogyan lépek be recovery menübe.
2.Ha már sikerült belépned recoverybe akkor válaszd a Backup fület.
3.Kipipálod az összes partíciót:
-Boot
-Chace
-Data
-Recovery
-System
-EFS (ez a legfontosabb, ha estleg elmászna az IMEI számod ezzel van esélyed visszaállítani)
4.Swipe to Back Up (megvárod míg végez a kijelző közben elsötétedhet mert kikapcsol. Bármelyik gombbal felébreszthető közben a telefon.
5. Reboot System.
6.Telefont feldugod PC-re. Majd filekezelővel kimásolod a Winyódra a telefon belső tárhelyéről a TWRP mappát felhőbe, kiírod DVD-re, mindegy csak meglegyen többször is a biztonság kedvéért.

[TWRP 2.6.3.4] értelem szerűen a D802-es modellt kell választani.

[forrás]

Az esetleges készülék hibákért es hibás leírásokért felelősséget nem vállalok! :))

[ Szerkesztve ]

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#12800) szala86 válasza banán007 (#12798) üzenetére


szala86
aktív tag

Igen működik. Én ezt használom, de ha lenyitod az összefoglalót, akkor ott van a végén két képpel együtt. Saját készülékről készült a screenshot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.