Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) JoeCockBill válasza Cathulhu (#13700) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Persze, most is arról netezek laptopon. De úgy tűnik nem úszom meg a factory resetet, rágoogleztam a hibaüzenetre angolul és elég gyakran látom a G2-t találatok között. Persze megoldást nem találtam, remélem ha más nem a reset megoldja

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#13702) Oneil_85 válasza torok6 (#13629) üzenetére


Oneil_85
csendes tag

Nem gsm boltban vettem,hanem az edigitálnál

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

(#13703) killzone1987 válasza kocka88 (#13676) üzenetére


killzone1987
senior tag

Nálam ez csak akkor fordul elő,ha a közelségérzékelő szenzorjánál felejtem az ujjam,akkor csinálja,hogy felold a kijelző,majd 2mp mulva le is zár.
:D

(#13704) Sógi válasza Sabika (#13688) üzenetére


Sógi
addikt

Mert a T-mobile-os telefonon is az open europe romok vannak... :F :U
...vagy pedig még nem frissítették a romos oldalt és ezek szerint t-mobile-ra is van már 10E hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

(#13705) ForRedGlory válasza pestibenji (#13607) üzenetére


ForRedGlory
félisten

HD Widgets (ha volt már bocs, még nem olvastam végig az utolsó 200 kommentet csak a kamera agyfosást :D)

(#13593) kerpok: ez a bug lényege, nem mindenkinél van, de attól még sokaknál előfordul. ;]

(#13652) apaszka: azok a panorámák de mocskos rondák.

[ Szerkesztve ]

(#13706) Bandus99 válasza Nordik (#13696) üzenetére


Bandus99
őstag

Erre a problemara en az E-Robot progival probalkozom.

Elvileg kepes GSM cellak alapjan meghatarozni a helyet.

Megadom neki azokat a cellakat amikre otthonrol csatlakozik, ekkor kapcsolja be a wifit.
Ha nem ezekre csatlakozik, kapcsolja ki, ha belep ezek kozul vmelyikre, kapcsolja be.

Lehet egy esemenyhez tobb parancsot is hozzatenni, en pl a wifi kapcsolason kivul hozzateszem a BT be ill kikapcsolasat, ha nem vagyok otthon, bekapcsolja igy automatikusan csatlakozik a kocsi BT eszkozehez. Ha hazaerek, kikapcsolja.

Nem tokeletes valami miatt, van hogy kapcsol magatol, van. hogy csak akkor, mikor feloldom a kepernyozarat,
Valoszinuleg en benazok el vmit a beallitassal, de meg nem tudm mi a gond.

A program tudna GPS alapjan is kordinatat meghatarozni, de ugye akkor rendszeresen hasznalnia kellene a GPSt, mig GSM reszt alapban hasznalja mindig,

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#13707) Sragi válasza f.lorand (#13675) üzenetére


Sragi
őstag

Nagyon szép képek :R melyiket csináltad a G2-vel ? :)

(#13708) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok!

Gorilla glass 2 ellenére akarok rakni fóliát a kijelzőre. Eazyguard fóliájával vannak tapasztalatok?

Köszi!

Pixel 6a

(#13709) Bandus99 válasza fecs (#13708) üzenetére


Bandus99
őstag

Ezt a foliat nem ismerem, de az arat elnezve, tul sokra nem szamitanek.
Eddigi tapasztalatok alapjan hiaba a GG2 uveg, erdemes tokba tenni a keszuleket, konnyen torik a kijelzo, ha leesik.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#13710) Sógi válasza fecs (#13708) üzenetére


Sógi
addikt

Azt nem ismerem, de a Pólusban vettem thomax márkanévre hallgató fóliát gsm boltban, jó minőségű, tapintásra is és karcállóságra is.

(#13711) Sragi válasza fecs (#13708) üzenetére


Sragi
őstag

Mindenképpen tok kell.Láttam drop testet és a szélére esett és végig repedt a francba.Eléggé szerencsétlen megoldás ,hogy ennyire a széléig megy a kijelző.De így szép ez e a telefon :P

(#13712) Trol


Trol
tag

Sziasztok!

Pár napja a térkép alkalmazás durván eszi az akksimat, pedig meg sem nyitottam egész eddig, a navigáció sem ment. Az Aviate-re gyanakszom, mert kb. azóta történik mindez mióta azt használom. Szerintetek mitől lehet? A helymeghatározás az Aviate előtt is be volt mindig kapcsolva, de a GPS-t csak akkor kapcsolom be, ha használni akarom. Köszi

(#13713) Sragi válasza Trol (#13712) üzenetére


Sragi
őstag

Beragadt valami szerintem.Indítsd újra.De előtte nézd meg a feladatkezelőben,hogy mi fut.

(#13714) fecs


fecs
senior tag

Köszi a fóliás válaszokat!
Tokot már vettem :D
Fóliából pedig ezt néztem ki. S2-n ilyet használtam, ott nagyon elégedett voltam vele. G2-re viszont elég drágán tudnám beszerezni.

Pixel 6a

(#13715) Looserke


Looserke
őstag

"The french carrier ''sfr'' confirm the update 4.4 for LG g2 at the end of January/February good news" :))

(#13716) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok !

Vaterán szereztem egy Slimport adaptert, de a hang el-el tűnik, illetve tele van a kép ugrűló pöttyökkel és le leszakad a hang.
Ötletetek van ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13717) Sógi válasza fecs (#13714) üzenetére


Sógi
addikt

Fóliából a legjobb választás!

(#13718) fishme válasza orwi (#13678) üzenetére


fishme
tag

Hello
Semmi extra dolgot nem csináltam csak követtem az összefoglalóban a leírást nagyon jó a képek is segítenek nekem annyi különbség volt hogy amikor csatlakoztattam a telefont miközben ugye nyomod a hangerő fel gombot csatlakozott a telefon behozta a firmware frissítése képet meg a %-os csíkot nah ott engem valamiért ledobott és kiírta a pc hogy egy pillanatra húzzam ki az usb-t majd vissza és nyomjak az újraindításra ez nem tudom miért volt vagy volt-e másnak de nem okozott problémát.
Én a 2. linkben található 6HU/HUNGARY_OPEN_16G V10E kdz-t tettem fel és azóta is tökéletes vele rögtön csatlakozik a netre én más változást nem vettem észre. Ha követed a leírást akkor nem lehet gond !!

(#13719) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Valaki játszadozott már NFC file küldéssel? Nekem nem csinál semmit, ha egy képet küldök, akkor csak egy linket küld el a másik telefonra. Miért van ez szerintetek? Próbáltam egy S4-nek küldeni, és egy WP8-as Nokiának, mind a kettőnél ugyan ez van.

(#13720) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Na meglett a slimport hiba !

LG telefont LG TV-vel soha !
Szervíz menüben 1920x1080p 60hz-ről -> 1280x720->60hz-re kellett állítani.

Nyoma sincs a hibának. LG ! Kérjük a hiba javítását !!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13721) akooos válasza hkari (#13719) üzenetére


akooos
veterán

Nekem működik az NFC mindenféle készülékkel. S4, Lumia 925, 4X HD, Xperia Z, S3 :U
Soha nem link jött át és én sem linket küldtem.
De mi az az app ami bejön playen?

(#13722) hkari válasza akooos (#13721) üzenetére


hkari
őstag

Windows phone ra neki egy play linket küld, de nem elérhető, nekem meg egy windows.com/sd linket. S4 re küldve meg, mindkettőnknek egy nem elérhető play linket küld :U

(#13723) adammkaa


adammkaa
senior tag

Sziasztok. Tulajdonosoktól kérdezném hogy mennyire elégedettek a telefonnal és vannak e előjött széria problémák a telefonnal. Mennyire gáz hogy 600MB szabad ram van a műküdéshez gondolok itt több program egyidejű való futtatására stb. Kamera milyen képeket készít esetleg frissítés jött-e hozzá? Gondolkodom a G2 vagy a Nexus 5 vásárlásán a G2 mellett szól a kamera, 2 nap akku idő, gyári jó minőségű fülhallgató, tesztekben jóval gyorsabb, stb, Nexus meg a stock android és a legfrissebb rendszer mindig.

Nexus 5 Black

(#13724) Sógi válasza adammkaa (#13723) üzenetére


Sógi
addikt

Teljesen elégedett vagyok vele, szép, jó és gyors, kamera is megfelelő, akku hibátlan, viszont előfordul recsegős burkolat!
A memória kezelése jó, bőven elég a 600mb!

Lemaradt, amit ki akartam még emelni, hogy a hanghívás minősége is korrekt, kihangosítva is + rezgő motor is elég bivaly benne! Mobilnet és wifi is kiváló!
Szoftverfrissítés folyamatos!

[ Szerkesztve ]

(#13725) adammkaa válasza Sógi (#13724) üzenetére


adammkaa
senior tag

Örülök hogy meg vagy vele elégedve személy szerint a gyári fülhallgatójának milyen a minősége? Van olyan jó mint egy gyári Samsung pl s4-s3? Egy kezes használat gondolom kilőve!? Illetve egy pár képet nem tudnál ide vagy privátba küldeni? elég 2-3. Hát nagyon gondolokdom hogy ez vagy a nexus5 legyen :U :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#13726) Danny365 válasza adammkaa (#13723) üzenetére


Danny365
őstag

Én is e kettő között gondolkodtam, mielőtt megvettem a G2-t. Amit végül pont azok miatt választottam, amiket te is felsoroltál. Bárki bármit mond, megfelelő fényviszonyok mellett elég szuper képeket lehet lőni, akinek meg nem felel meg, az akkor cipeljen magával egy fényképezőt is. Mostanra már csomó sample képet találsz, hogy milyen képeket lő, a legbiztosabb, ha a saját szemeddel látod őket.
Ha minden alkalamzást (nem háttér foylamatot!) kilövök, nekem ~850 RAM szokott lenni, nem 600. Facebook + Messenger nélkül nekem az 1 gigát is megütötte.
KitKat pedig erre is jön, a hiresztelések szerint legkésőbb márciusban. (bár őszintén szólva én nem estem hanyatt tőle, szóval nekem aztán mindegy mikor jön, a 4.2.2 is remekül működik)
A G2-n pedig valóban nem stock Android van, szerintem egy csomó feature található benne, ami tényleg jó és használható, nem pedig csak felesleges cucc. Sokan mondják, hogy ronda az LG UI, de személy szerint én ezt sosem értettem. Stock ROM-on nekem átlásztó nav/status barom van, ha egy újjal húzom le a status bart, akkor full üres, nincsenek ott a gyors kapcsolók, semmi. Egyedül a dialer, ami nekem nem túl szép, de azt meg nem sűrűn nézegetem.
A fülhallgatótól viszont ne várj sokat. A szokásos bóvli fülhallgatókhoz képest tényleg jó, de a jótól úgy általában szerintem messze van.

Szóval én nem bántam meg, hogy nem N5-öt vettem.

Képeket egyébként találsz pl itt is. Ezek például elég jók lettek szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13727) Sógi válasza adammkaa (#13725) üzenetére


Sógi
addikt

Sajnos én nem használok fülest!
Viszont nekem megy az egykezes használat is, néha veszem csak két kézbe...

(#13728) apaszka válasza adammkaa (#13723) üzenetére


apaszka
veterán

Szia! Most lőttem sport fokozatba neked! Tudod a kutyám fürge,és most is szaladt ugatni!
Jó a teló! Munkatársam ma cseréli le az S3 at ilyenre! :C

Ram ,kijelző,aksi tuti jó! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13729) adammkaa válasza Danny365 (#13726) üzenetére


adammkaa
senior tag

Értem. köszönöm neked is a véleményedet, még van két napom dönteni melyik legyen. Sokat olvasgatok majd mindenfele az biztos.

Nexus 5 Black

(#13730) fishme válasza adammkaa (#13725) üzenetére


fishme
tag

Samsung fülest nem ismerem, az LG nagyon szép és ott be is fejezhetjük a hangja borzalmas most egyenlőre még nincs lehetőségem másik fülest kipróbálni így nem tudom hogy az enyém-e a gyári hibás
Hívások kezelésére tökéletes meg maximum komolyzene hallgatására de a basszus az kritikán aluli jelenleg a Soni xperia S gyári fülesemet használom az LG-hez.
A pam kérdés az felhasználó függő nekem pl 700 mb alatt nem nagyon volt a telefon gyors max ha nyomtál egy ram tisztítást és úgy lépsz be a menübe akkor van egy nagyon pici várakozási idő de az csak az első alkalommal van.
Én nem bántam meg nagyon szép a képe jó fényviszonyok mellett szép képeket készít belső és külső hangszóró hangja egyaránt megfelelő fogásra kicsit csúszós volt elsőre de azt meg lehet szokni.
A hátlap nyikorgásról annyit ha nagyon nyomom akkor lehet hallani de akkor már szemel láthatóan hajlik is tehát nekem normális használat mellett nem recseg pattog.
Olvastam valamelyik hozzászólásban hogy nem reagál a dupla kattintásra nálam ez sem jelentkezik valószínű hogy nem megfelelő sebességgel kattintanak és ezért nem érzékeli.

(#13731) adammkaa válasza apaszka (#13728) üzenetére


adammkaa
senior tag

Szia. Szóval akkor a ram- al neked sincs problémád, nem volt még olyan hogy elfogyott volna. Kijelzőnél olvastam hogy napfényben is olvasható marad a kijelző, neked kibír két napot az akksi? Illetve személy szerint valami probléma vagy ha nem is problémának mondható, nem tetszik valami?

Nexus 5 Black

(#13732) adammkaa válasza fishme (#13730) üzenetére


adammkaa
senior tag

Azt hittem azért jobb a minősége a csapnivalótól :((( Szóval akkor ram probléma nálad sincs és a fényképező jól teljesít a konkurenciához képest. Azért egy ilyen telefonnál alapnak gondolom azt hogy a belső hangszórón kristálytisztán értsem a másik felet, viszont kihangosítva, azaz zene hallgatásnál vagy bejövő hívásnál milyen a hangszóró minősége? Torzít max hangerőn, vagy hangosan sem torzít, meg úgy a minősége érdekelne.

MIndenkinek szól Ki hol vette a készüléket? Nekem KP ban 110K áll rendelkezésre, abból akarom kihozni a legjobbat. Ami a legfőbb szempont a vásárlásomnál hogy én, vagy előttem bontják ki a dobozt azaz origin zsír újat akarok, nem olyat amit már előtte összefogdostak bekapcsoltak, illetve hogy a garancia az gyári vagy megbízható hely legyen ha baj van vele akkor javítsák azonnal. (Ez egy kicsit már előregondolkodós kérdés mivel nem biztos ezt fogom még választani, de jó előre tudni ha mégis.)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#13733) eladogeppc válasza apaszka (#13728) üzenetére


eladogeppc
veterán

Na ezt hogy lőtted ?
Erre lennék kiváncsi.... Nyomtad sokáig, vagy csak odaböktél ?? Vagy nem böktél, hanem 9 kockás fókusz után lenyomtad a fotó gombot ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13734) Trol válasza fishme (#13730) üzenetére


Trol
tag

Ha a Sony gyári fülese szerinted jobb és több mélyet hoz, akkor bizony lehet hogy tényleg gyári hibás fülest kaptál. de mint tudjuk aki egy kicsit is vájtfülű, azt nem fogja kielégíteni,nem is lehet elvárni, hogy 10-15e Ft értékű fülest csapjanak egy ilyen telefon mellé. Egyébként szerintem egész értékelhető a füles minősége gyárihoz képest.
Egyébként én is nagyon meg vagyok elégedve vele, az egyedüli dolog ami nem tetszik a recsegés. Igaz, tokban hordom, de akkor is b*ssza a csőröm...

[ Szerkesztve ]

(#13735) Trol válasza adammkaa (#13732) üzenetére


Trol
tag

110k-ból szerintem sehol nem fog kijönni gyári garival, ezt gyorsan felejtsd el. ;)

(#13736) fishme válasza adammkaa (#13732) üzenetére


fishme
tag

Én is jobb fülest vártam volna ennyi pénzért de az pluszpont hogy eddig csak ez a negatívum jelentkezett.
Max hangerőn sem torzít mondjuk nekem az EQ ki van kapcsolva ami nagyon tetszett hogy van egy olyan funkciója hogy érzékeli a háttérzaj nagyságát és ahoz képest hangosítja a csengőhangot ami nagyon jól jött mert egy zajos gyárban melózok és ott is simán lehet hallani ha csörög jó még hogy állítható a rezgés erőssége is szerintem nagyon felhasználóbarátra sikeredett.
Én előfizetéses vagyok t-mobile-nál.

(#13737) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Csinált már valaki épkézláb VR Panoráma fotót evvel a kütyüvel ? Nekem kint a szabadban sem rakja össze jól. :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13738) fishme válasza Trol (#13734) üzenetére


fishme
tag

Sajnos nincs lehetőségem másikat kipróbálni de szerintem a gari amúgy is ugrott elektrotechnikus révén belenéztem a fülesbe hátha látok valami KH-t és így kissé sérült a burkolaton a kis lyuk ahol szét lehet pattintani tehát marad egyenlőre a Sony aztán találtam itt egy linket ahol ajánlanak hozzá egy fülest lehet majd megpróbálkozok azzal.
Különben a gyári fülesek között szerintem a Sony vezet frekvencia átvitelét és db-el érzékenységét jól eltalálták.

[ Szerkesztve ]

(#13739) Trol válasza fishme (#13738) üzenetére


Trol
tag

Nem tudom milyen árban keresel fülest, én a-jayst vettem. http://www.jays.se/a-jays
8-10k a legolcsóbb náluk és meg kell hogy mondjam eszméletlen jó minéségű! Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

(#13740) fishme válasza Trol (#13739) üzenetére


fishme
tag

One, two , three melyiket vetted ? Basszust is megfelelően leadja ? Mert a magas hangoknál az Lg-vel sincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#13741) JoeCockBill válasza eladogeppc (#13720) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

hali, nekem is rakoncátlankodik a kép, hol találom ezt a beállítást?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#13742) eladogeppc válasza JoeCockBill (#13741) üzenetére


eladogeppc
veterán

Mire gondolsz ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13743) papi77 válasza fishme (#13738) üzenetére


papi77
addikt

Nekem van egy HTC One fülesem is,az szerintem jobban szól!
Annyit még,hogy mióta fenn van a v10e ,azóta mintha nem lenne annyira gördülékeny a szoft.
Tapasztalta ezt már valaki?

Az első: NOKIA 1611

(#13744) JoeCockBill válasza eladogeppc (#13742) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

hol van ez a szerviz menüben milyen néven?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#13745) szabyka95


szabyka95
őstag

ajanlom mindenkinek a Flex ROM-ot, kb 1 hete hasznalom, stabil, majdnem ugyanolyan mint az eredeti gyari, csak megvan spekelve nehany extraval, pl: Split View, lock screen effekt

(#13746) eladogeppc válasza JoeCockBill (#13744) üzenetére


eladogeppc
veterán

3845#*802# -> Slimport Test menü -> Beállítások gomb !! nem menü, hanem a vonalka gomb és ott 1280x720p60 :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13747) fishme válasza papi77 (#13743) üzenetére


fishme
tag

10e-t tettem én is fel eddig semmi észrevétel

(#13748) kisgergely80


kisgergely80
tag

Sziasztok, nekem, ha jól látom, akkor ame a régiókódom. Ezt szedtem ki a szoftver adatokból. Ez milyen régiós lehet és számít valamit, ha szeretném feltenni kdz- vel a 10e- t? :-)

(#13749) toto0569 válasza apaszka (#13728) üzenetére


toto0569
addikt

(#13750) papi77 válasza fishme (#13747) üzenetére


papi77
addikt

Igaz nekem elöző SEA régiós volt,de érzésre smootabb volt! Ez néha megröccen.

Az első: NOKIA 1611

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.