Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72751) unravel


unravel
őstag

"Bármit meghallgatok"

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#72752) #89309696 válasza virkir (#72748) üzenetére


#89309696
törölt tag

Zsír. Gyorsak lesznek a játékbetöltések. :K

(#72753) KROK640 válasza virkir (#72732) üzenetére


KROK640
veterán

Pár éve egy haverom járt így akkor feltett egy Phenom X6 1100T-t, alaplappal 8GB RAMmal. 1 órán belül hívták, hogy mennek a lapért pénzzel, aznap még ketten keresték, de addigra már elvitték a lapot, mire leesett neki, hogy talán túl kedvező az ár.
Te még visszaléphetsz, én leszedném és 30 nap múlva visszaraknám.

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#72754) envagyok válasza KROK640 (#72753) üzenetére


envagyok
veterán

Elírásra, tévedésre hivatkozva bármikor le lehet venni egy hirdetést, és módosítva feltenni.
Nem kell 30 napot várni ahhoz szerintem.
Kurrens cikknél akkor jó az ár (az eladó számára) ha azért próbálnak alkudni (azaz nem rohannak érte pénzzel), és kb 1 hét míg elviszik.
Amire 24 órán belül 3-4 ember még alkudni se próbál, és azonnal jönne, az bizony alkalmi vétel.

Egy dell precision géppel voltam úgy ma, hogy kitaláltam rakok bele komolyabb vga-t, és jobb áron meghirdetem újra.
Írt rá valaki. Mondtam hogy az már nem aktuális, de jött egy másik , sajnos drágábban. 50 helyett 60-ért viheti.
Eljött és elvitte.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72755) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#72756) Astroboy válasza berek21 (#72755) üzenetére


Astroboy
őstag

A kocsi forgalomba van miközben 3 hónapja nincs rajta műszaki és csak úgy megy ha valaki menet közben a motoron ül törökülésben és ütemesen fújogatja a hidegindítót a szívótorokba?
Kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72757) #89309696 válasza Astroboy (#72756) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ha sprével beindul és megy rendesen utána akkor általában izzítás gondja lehet, más téma, hogy olyan állapotban lehet, mint a fos a kocsi többi része. :D
Úgy van forgalomban lejárt műszakival, hogy a járvány miatt engedik menni asszem még egy vagy két hónapig őket.

(#72758) BiP válasza envagyok (#72754) üzenetére


BiP
nagyúr

Én nem is értem a leveszem-felrakom kerülőt.
Nem egyszerűbb simán átírni az árat a hirdetésben?
Ahogy csökkenteni lehet az árat, ha nem kelendő, így növelni is lehetne, nem?! Vagy tiltja bármi is?
(nyilván más a helyzet, ha már el van ígérve, akkor már gerinc kérdése a dolog)

(#72759) tope válasza BiP (#72758) üzenetére


tope
addikt

Ezt én se értem, beleirja a hirdetésbe hogy a korábbi ár téves volt...

(#72760) koby11h válasza Astroboy (#72756) üzenetére


koby11h
aktív tag

Tiszta Mad Max :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#72761) sh4d0w válasza #89309696 (#72757) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Vagy kompresszió, ami drága...

https://www.coreinfinity.tech

(#72762) Chaser válasza virkir (#72732) üzenetére


Chaser
titán

anno intel 6c/12t-s cpu-t olcsón adtam, valami hp ws-ben volt, lap megmurdelt alatta
1650v2 v valami ilyen, akkor "menő" volt még az olyan és drága
talán 30-ért raktam fel, vitték szinte azonnal
ebayen drága volt, de a gyar piac szerényebben működött akkor is
helyszínen még kiderült h valami lock mentes verzió ami még drágább, kapásból rá is mondtam az embernek akkor +10k ha már rájött
persze poénból ( : azért kicsit elsápadt ;]
én is vettem így motyót, így marad meg a világ csiiiije'
akik meg utána kitalálják, hogy jaj, hát még se adom annyiért, azokat inkább nem kommentálom
nem egyszer volt olyan is, már vitték a motyót, de még kerestek, mondtam elkelt, még nem vette át a vevő, akkor ő rátol 5-10e ft-ot
mondom nekem nem, majd ha az új tulaj el akarja adni őt lehet érdekli ( :
ha 5mrd-t dobna rá valaki az se érdekelne, ft-osítani nem lehet ki mennyiért csinál a szájából s_gget, attól még azt csinál
tudod, ahogy a viccben van:
kisasszony! lefekszik velem 100e ft-ért?
igen!
tudja mit? legyen inkább csak 10e ft!
minek néz engem, k_rvának???
azt már tisztáztuk hogy ön mi, már csak az áron vitatkozunk...

jól döntöttél, sztem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72763) hcl válasza virkir (#72732) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hirdetés le, újra fel.

@Chaser : Nálam így volt, de már nincs. Aki előbb jön érte. Túl sok idiótára vártam hiába.

De ha adott áron ledumáltuk, hogy annyi, akkor már nem fog változni (a vevő sem alkudhat).

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#72764) hcl válasza Depression (#72722) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kivittem neki ma este, amikor visszaértem a lakhelyemre. (Ennyire volt fontos a ma 11 óra :D )
Jó környéken egy Mézga Géza külsejű fazon, bevitte kipróbálni, aztán kihozta az árát.
Simán csak bizalmatlan volt, azért rinyált össze-vissza, hogy csak így vagy úgy jó...
...mondjuk mivel kipróbálta, ő nem kapta meg a "ha baja van, visszahozhatod" dumát.

Másik, 2 napja jött Jófogáson egy igénylés, AGP VGA kártya, házhozszállítással.
Hát, 200km-e van a kártya, a rendelőnek nem lehet üzenetet küldeni, de van valami 6 napom feladni.
Zsír, akkor majd ha hazaértem, csomagolom és feladom.
Ma jön az üzenet, hogy talált másikat (hazafele a kocsiban).
Köszi Jófogás, fasza a rendszer... :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#72765) #89309696 válasza Chaser (#72762) üzenetére


#89309696
törölt tag

Embere válogatja. Vannak akik szívbaj nélkül lekapták volna a hirdetést húszezer pénz miatt, mások meg nem. Nem vagyunk egyformák, én csóró létemre se raktam volna fel többért. Nem csak azért, mert "én" rontottam el a hirdetést, tehát az én saram, hanem alapból is egyszerűen bszná a nyakam oldalát, hogy egy 12 éves szarért 40 ezret kérjek, ha gémer, ha ritkaság, ha akármi, mert az ütődöttek annyiért árulják az íbéjen, mert szerintük annyi. Szerintem meg nem.
Nem igazán vagyok kompatibilis a mai piacrendszerrel, nem is apróztam már vagy 5 éve meg nem is fogok.

349-ért raktam fel a kocsimat, mert a húgyszar hahu nem dobta ki a keresőbe ha 350-et írtam be árnak. Eljött a vevő, kiperkálta a 350-et, visszaadtam egy ezrest és meglepődve nézett.

Egyébként ez is egyfajta életbenmaradási ösztön. Ha kicsit 'cibb vagy akkor több pénzed lesz, nagyobb eséllyel maradsz életben a többinél. Ha leveszed a hirdetést és elzavarod az első vevőt akkor húszezerrel előrébb vagy. Nézőpont kérdése minek nevezzük. Egyébként a munkahelyi ranglétrán lépkedve is eljátszódik ez. Az már megint más téma, hogy elvileg mi azért vagyunk emberek, mert különbözünk az állatoktól, de nem igazán látszik. Simán csak mi vagyunk a leg'cibb állatok azért vagyunk fent a piramis tetején, semmi több.

[ Szerkesztve ]

(#72766) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Továbbra sem bírok leállni: Kingston A400 120GB SSD bontatlan garancia nélkül márketplész: 8k
boltban már ilyen kapható 6k-ért (esetleg még szállítási költség de sokszor helyi boltok is adják persze bontatlan és 3 év garival) :O

(#72767) koby11h válasza Cs1csó (#72766) üzenetére


koby11h
aktív tag

Igen, 7900 Ft a 2.5" és 8100 Ft az M.2 változat, 36 hó garral, a szomszéd utcában. :K

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#72768) Cs1csó válasza koby11h (#72767) üzenetére


Cs1csó
félisten

:O

(#72769) Top cat válasza Cs1csó (#72766) üzenetére


Top cat
őstag

Ráadásul a Kingston A400, nem valami jó cucc. :D

(#72770) Chaser válasza #89309696 (#72765) üzenetére


Chaser
titán

becsület és tisztesség egyre kevésbé ismert fogalmak
leokéztam? leokéztam
elb@sztam az árat? elb@sztam
tanulópénz, legközelebb figyeljek oda
nem hiszem, hogy attól több pénzem lenne, hogy bármikor is s_gget csináltam volna a számból bármennyi pénzért
azt viszont tudom, hogy amiatt több pénzem van, mert nem csináltam - > visszatérő vevők - amikor még komolyabban dealeztem -
anno vakerán egy nagyon jó akkut felraktam licitre, apróért mert el, mondom rohaggyon' meg, ezt elcsesztem ( : vevő nem akarta elhnni hogy odaadom és nem találok ki valami kamut
sok minden van amit régi ára fölött el lehet adni, mert annyit ér a piacon, abból nem csinálnék lelkiismereti kérdést, mert egyáltalán nem tisztességtelen, a piac áraz
munkahely oké, én ezért is dobbantottam, se s_ggnyaló, se kotsog' nem leszek, majd megoldom magam, megoldottam, akkor is ha néha nagyokat bukdácsoltam ( :és lehet fogok is még, benne van
ez az ezer ft is, számtalanszor volt nálam is hogy egész tízezer alatt egy ezerrel hirdettem valamit, vevő pedig meglepődött mikor visszaadtam az ezrest
utólsó mondattal teljesen egyetértek ( : bár az állatokat nem alacsonyítanám le a mi szintünkre
nemrég újranéztem a csernobilt, és mindg húbazmeg' érzés fog el, ha csak a töredéke is igaz annak ami a filmben volt a föld színéről rég el kellett volna törölni minket

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72771) flymi válasza Cs1csó (#72766) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

De legalább az SSD-k ára beesett. Lassan 6 éve, h az Intel 520 120GB-os 20k-ért volt újonnan, most meg ugyanezért a pénzért a dupláját kapod tárhelyben, sőt!

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#72772) TeeBee73 válasza flymi (#72771) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az első SP 32GB-os SSD-met még 10(!) év kisker. garival vettem. Igaz, több, mint 1k/GB aránnyal, de a mai napig működik.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#72773) Cs1csó válasza flymi (#72771) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K közel 6 éve 120GB-osat vettem most annyiért majdnem adnak egy 1TB-ost persze boltban, aprón 500GB-osat ;]

(#72774) mpo válasza Chaser (#72770) üzenetére


mpo
veterán

Amit leírtál, arról az jutott eszembe, hogy a mostani politikától egész nap tudsz hányni.

Ha érted, akkor már elavult.

(#72775) #89309696 válasza mpo (#72774) üzenetére


#89309696
törölt tag

A régitől is.

(#72776) hcl válasza Chaser (#72770) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szerintem az nem becsület dolga, ha érdeklődőnek mondod, hogy elírtad az árát. Amíg nem alkudtatok meg (pláne amíg nem fizette ki) addig akármit is lehet csinálni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#72777) Chaser válasza mpo (#72774) üzenetére


Chaser
titán

mindegyiktől ( : régebben max nem voltak ekkora nyílt titkok mint ma, és talán voltak tényleg tenni akaró politikusok is

hcl
azt egész addig megteheted, amíg nem okéztad le az árat, ahogy itt is történt
előtte azt csinál az ember amit akar, ha akarja két percenként változtatja az árat, max hülyének nézik ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72778) hcl válasza Chaser (#72777) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Persze... Én is adtam már el durva olcsón dolgokat, mert nem tudtam, hogy drágább is lehetne, de ha már megbeszéltük, hogy mikor, hol, akkor már annyi.

Mutogatni való hater díszpinty

(#72779) flymi válasza hcl (#72776) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

pláne amíg nem fizette ki -> Hát én azért nem örülnék, ha a most megalkudott vga árát egyszer csak felnyomná az eladó mondjuk 10-20k-val mert közben rájött, h többet is kérhetett volna érte, ja ráadásul utánvéttel. Egyébként nem ér annyival többet, csak egy példa volt. Kábé piaci áron vettem, de über rendes a tag mert állja a postát, pedig nem is kértem! :K

256-os használt Kingstont vettem az idén pár ezresért a tesztgépbe. Az előző offba tett tesztgépből meg majd átkerül a napi használtú konfigba a 120-as HyperX.

Azt nem tudom, h a régi 500-as Hitachi HDD-t hogy tudnám leselejtezni. Van rajta néhány játék meg progi ami kellene, képeket/videókat már mentettem róla. Valahogy nincs kedvem újra telepítgetni a régi progikat egy új meghajtóra... Ehh.

Úgy vettem észre a psu piacra is begyűrűzött az általános áremelkedés, nem csak a vga/cpu/mobo trióhoz.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#72780) hcl válasza flymi (#72779) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nyilván ha feladtam, akkor már nem, de amíg nincs ledumálva, hogy akkor jön, addig azt mondok, amit akarok, nem vagyok bolt, stb. Figyelembe véve azok számát, akik bacnak eljönni a cuccért, viszont lehet jobb lenne addig fenntartani a változtatás jogát, amíg ott nincs a vevő :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#72781) flymi válasza hcl (#72780) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ez igaz, amíg nincs írásban rögzítve addig max az adott szó kötelez.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#72782) Chaser válasza hcl (#72778) üzenetére


Chaser
titán

itt is ez állt fenn, leokézta
ha valaki tart attól hogy a vevő "elfelejt" jönni az áruért, kér foglalót - itt működik, lófogáson ugye nincs referencia -, nálam ez bevált

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72783) hcl válasza flymi (#72781) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem a rögzítés módja a lényeg, hanem hogy kölcsönösen elfogdtuk-e az árat.

Mutogatni való hater díszpinty

(#72784) envagyok válasza flymi (#72781) üzenetére


envagyok
veterán

Nálam már olyan is előfordult, hogy írásban megalkudtunk, adott számlaszámot, utaltam is.
2 nap múlva írok hogy feladta már? Erre jött a kamukázás, hogy még újra akarta pasztázni nekem, de valamit elcseszett, mert azóta nem ad képet a vga.
És nagylelkűen visszautalja a pénzem.
Írtam neki, hogy inkább küldje a vga-t hadd nézzem meg.
De jött a mese, hogy már kidobta, előtte összezörte stb stb.
Aztán mit ad isten ugyanaz a kártya felkerült ha-ra a sráctól 20km-re lakó új eladótól csak épp x3 áron.
Ritka régi dologról van szó, szóval kb lottó 5-ös esélyű hogy ez 2 külön termék lenne.
Elvileg büntetőjogi kategória, hisz megegyeztünk, és nem tartotta magát s mrgállapodásunkhoz. Sőt mivel én kifizettem az árát, az már az én tulajdonom volt, mégis eladta inkább másnak plusz pàr ezresért..
De nem éri meg rendőrségre menni, mert ha visszadta a pénzed, max enyjebejnye lesz az ügyből, csak neked megy rá több napod.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72785) Chaser válasza hcl (#72783) üzenetére


Chaser
titán

pontosan
mindegy milyen formában történt az adott szó

envagyok
ez max polgári per lehetne ha jól sejtem
btk-ba nem ütközött, terméket nem kaptad meg, a pénzt visszakaptad, eredeti állapot megvan
azt meg bizonyítani, hogy másnak drágábban eladta nem lenne egyszerű
csak annyit mond valóban, összetört, de volt másik is, azt meg eladtam másnak, senki nem tud belekötni - az ellenkezőjét bizonyítani -
más dolog hogy s_gget csinált a szájából, ahhoz nem kell bíróság sem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72786) TeeBee73 válasza envagyok (#72784) üzenetére


TeeBee73
addikt

"Összetört"...
Már itt hazudott.
Maximum , széttört. Össze nem fog semmi törni. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#72787) mpo válasza TeeBee73 (#72786) üzenetére


mpo
veterán

Van benne logika, mégse igaz.
összetörik
tárgyatlan ige
[link]

Amikor azt mondják beleittam akkor szoktam szólni, hogy legfeljebb belőle.

Ha érted, akkor már elavult.

(#72788) TeeBee73 válasza mpo (#72787) üzenetére


TeeBee73
addikt

Veled nem vitatkozom. És, nem csak a korod miatt. :R :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#72789) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#72790) TeeBee73 válasza berek21 (#72789) üzenetére


TeeBee73
addikt

A Rendőrség Like-olja a 14000g Speed-et. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#72791) mpo válasza berek21 (#72789) üzenetére


mpo
veterán

Nagyon vastag az ujja vagy kicsik a betűk, mert mindig melléüt.

Ha érted, akkor már elavult.

(#72792) TeeBee73 válasza mpo (#72791) üzenetére


TeeBee73
addikt

Vö.: Ossian - Nyitmákhívó. Lehet, itt is a gazdatest nem toleráta a gyóccerre' beküldött antivírus nevű kannás bort.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#72793) 5teve


5teve
senior tag

Intel i5 7500 + GA-B250M-D3H valakinek 130k-ért? :DDD
ezt hogy számolta ki?

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#72794) #89309696 válasza Chaser (#72777) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nyílt titok volt ugyanennyi csak elmondani nem merte senki, nem véletlenül. Tenni akaró politikus nem volt az elmúlt 80 évben. Illetve tenni mindegyik akar, csak nem azt amit kell. De ha jobban belegondolok visszafele még igen sok évtizedet kell arra a 80-ra rátenni, hogy a gerincesek altörzsébe tartozó politikust lehessen említeni.

(#72795) Chaser válasza #89309696 (#72794) üzenetére


Chaser
titán

nem is az elmúlt néhány évtizedre gondoltam ( : első vh óta itt érdemi kormányzás nem volt
ilyen mértékű disznóságok azért nem olyan régóta mennek
de evvan'
legalább jó helyen vagyunk és a közbiztonság se annyira vészes

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72796) #89309696 válasza Chaser (#72795) üzenetére


#89309696
törölt tag

Persze, hogy jó helyen vagyunk, nincs komolyabb bajom ezzel az országgal, de azon azért lehet jogosan akadékoskodni, hogy normális esetben valahol az első 15-ben lennénk és nem ~35 gazdasági szinten. Meg kiugróan sok az idióta mennyisége aki ennek a topiknak is a folyamatos fennmaradását biztosítja a print screenek által és nehezíti meg a mindennapi életünket is. A többi az ugyanúgy megvan nyugaton is.

[ Szerkesztve ]

(#72797) hcl válasza #89309696 (#72796) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az idióták szintje szerintem nem kirívóan sok... Tuti máshol is van ennyi.

Amúgy ja. A kintről jövő támogatásokkal, meg ha érdemben lenne olyan gazdaságpolitika, szociálpolitika, amit normálisan végigvisznek, itt Svájcnak kéne lennie, de minimum Ausztria környékén lennénk mindenféle színvonalban.

Mutogatni való hater díszpinty

(#72798) Syl válasza hcl (#72797) üzenetére


Syl
nagyúr

Ner-éknek az is :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72799) tupacamaru válasza hcl (#72797) üzenetére


tupacamaru
veterán

[link] :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#72800) hcl válasza Syl (#72798) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, bocs, akkor semmi baj. Már kezdtem félni, hogy nincsenek jól.

@tupacamaru : :D :D :D :D :DD

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.