Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) Migráns válasza hcl (#63000) üzenetére


Migráns
csendes tag

Ez nem "kinek van igaza " kérdés! A libbant egy stílus!
A kompromisszumképtelenség brutális stílusa liberális álarcban!

(#63002) Migráns


Migráns
csendes tag

Kissé zanzásítva a dolgot!! :D

Kár, hogy nem vagyok blogger........ :U

Mert azért vannak itt komoly, nagytudású, példaértékű bloggerek!!!!

[ Szerkesztve ]

(#63003) kenwood


kenwood
veterán

Erti valaki, hogy mit akar ebbol kihozni a migrans ? :D
Kicsit eros lett a szombat este talan.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#63004) Gyuri27 válasza Migráns (#62999) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem tudom miről van szó. Nem is érdekel. De azért egy két ámokfutásodról, mellé dumádról stb-stb nem feledkezett meg a topik. Én biztos nem. Szóval mielőtt más portáján takaritanál nézz körbe a sajátodon. Van ott tennivaló bőven.

kenwood: valaha lehetett érteni amit ir? Nekem ált 90%-ban urduul van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#63005) Migráns válasza kenwood (#63003) üzenetére


Migráns
csendes tag

Sajnos nem! Péntek,szombat,vasárnap meló. Tudod, a gyógyszeripar!
Reggel hattól este hatig, minden nap!
Amúgy pedig a téma számodra nem érdekes.Tré Bláz vágja...elég az!

(#63006) Migráns válasza Gyuri27 (#63004) üzenetére


Migráns
csendes tag

Konkrétumokat, Gyuri gyerek, konkrétumokat!

Milyen mellé dumárol beszélsz?? :D

(#63007) BiP válasza koby11h (#62993) üzenetére


BiP
nagyúr

Mi amikor vettünk, az ingatlanos meg -mivel magasabb árat szeretett volna- azt mondogatta, ennyit ne alkudjunk, ennyiért nem tudjuk megvenni, elijesztjük az eladót. Megvettük annyiért. (mondjuk teljesen más piac volt, de -1m akkor is -1m volt)

(#63008) 8th


8th
addikt

[link]

Hosszú hirdetés után 33-ért vitték el a gyári állapotú HS 500-amiat. Ez meg két üres dobozt ad 38-ért. Üzletember na. :DDD

(#63009) galoslac válasza BiP (#63007) üzenetére


galoslac
tag

Hozzánk még kamu értékbecslőt is hozott az ingatlanos, hogy tudjon saját zsebre alkudni.
Ott nézte be, hogy régebb óta ismertem akit hozott mint ő, és tudtam, hogy kizárt, hogy bármelyik bank is elfogadja amit ő mond. Ez jelentősen megalapozta az ingatlanosba fektetett bizalmat és hozzáállást.

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#63010) Top cat válasza 8th (#63008) üzenetére


Top cat
őstag

Ornitológus, meg is fogja találni a palimadarát. Ezek vonzzák egymást. :D

(#63011) Syl válasza Migráns (#63005) üzenetére


Syl
nagyúr

> Péntek,szombat,vasárnap meló. Tudod, a gyógyszeripar!
Reggel hattól este hatig, minden nap!

Komoly meló lehet, ha közben itt irkálsz a PH-n :P :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#63012) BiP válasza 8th (#63008) üzenetére


BiP
nagyúr

Először nem is értettem, wtf?. Tehát 2 lyukas, azott fadoboz, amit még javítani, furnérozni kell. Mindezt 38-ért. Van bőr.
Limitált cucc ide vagy oda.

(#63013) shteer válasza Syl (#63011) üzenetére


shteer
titán

Gyógyszert tesztel, és nem éppen a várt hatást válthatta ki :D Egyre súlyosabb

..szerintem jónak tűnik

(#63014) Migráns válasza shteer (#63013) üzenetére


Migráns
csendes tag

Te szépen beszélj velem! :DDD

Állítólag most jön néhány mérnöki minta proci.....állítólag!!!
Állítólag 9900k is lesz ......állítólag! Igy az előzőek ( 9700, 8700k, 8700 felesleges lesz!!!! )

(#63015) hcl válasza kenwood (#63003) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én sem. A hozzászólóval lehet baj, de az a komment ott, sajnos nem kirívó agyalágultság, pláne semmi köze a liberálidiotizmushoz.

@galoslac : LOOOLLL :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#63016) Migráns válasza Syl (#63011) üzenetére


Migráns
csendes tag

Bizony, Syl mester...így van ez! Valóban komoly meló....csak nem mindenkinek elérhető!
Tudod, majd 35 év gyógyszeripar után ( 1985.szept.1. első munkanap) eljutottam odáig, hogy egy irodában , komoly monitorokon követhetem figyelemmel a kémiai reakciókat. Persze azt is tudnod kell, hogy a kémiai folyamat nem olyan, mint a lapátolás az építkezésen. A reakció nem törődik vele, hogy este van, vagy esetleg éppen hétvége.....Megy tovább, tehát itt kell vele lenni. Én figyelem, ellenőrzöm a paramétereket, ha gond van, beavatkozom.
Viszont ez nem az szalagmunka a Bosch-nál, mint amit úgy szeretsz, és olyan jól ismersz! ;] Elképzelhetőek hosszú üresjáratok is, például : kevertesse az elegyet X celsius fokon, 24 óra hosszat! Ülepítse 12 órát! Stb.

Szerinted ezalatt mi történik itt a monitoron? Elárulom : 1 monitor folyamatok, 1 monitor film, játék, PH !!
Szerencse, hogy a vegyipar hosszú idő óta a gazdaság egyik húzóágazata ( már a szocializmusban is az volt) , mert így jó alapbérért Hardveraprózhatok!!

(#63017) Migráns válasza hcl (#63015) üzenetére


Migráns
csendes tag

Az, hogy fizikailag megsemmisítené a blogíró gépét, ha tudná a címét???

Ha ez nem gáz, akkor semmi!!
Nem látod, hogy mást nem tud mondani : fizikailag megsemmisíteni, zoMMbi, terrorizmuZ ,eltakarítani a netről.......Tényleg nem libbant, egy kicsit sem! Szimplán csak pszichopata.

[ Szerkesztve ]

(#63018) TaaT


TaaT
veterán

"Elado lg v30+ 2 éves telefon telefon remekül müködik a hibája a kamera semmi más"

Give them hell Ukraine!

(#63019) Syl válasza Migráns (#63016) üzenetére


Syl
nagyúr

> Szerinted ezalatt mi történik itt a monitoron? Elárulom : 1 monitor folyamatok, 1 monitor film, játék, PH !!

Ez a baj, hogy a PH is ott van! :P ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#63020) Migráns válasza Syl (#63019) üzenetére


Migráns
csendes tag

Na igen, ez valóban nem könnyű!
De valahogy elvisellek!!! :DDD :DDD

(#63021) opr válasza Migráns (#63016) üzenetére


opr
veterán

Lehet alapvetően velem van a hiba, de Én pl az alapján szoktam sokszor megítélni embereket, hogy hogyan bánnak a saját szempontjuk szerint, vélt vagy valós hierarchia alapján alattuk elhelyezkedő személyekkel. Ez alapján a hsz alapján már tudom, hogy az én szememben hol helyezkedsz el.

Értsd jól: Ha valaki hülye vagy hülyeséget beszél, vagy nem megy neki az értőolvasás és egy idő után ez idegesítő és leoltja az ember fia, azzal semmi bajom, én se bírom a butaságot. De az, hogy a munkája szerinted nincs azon a szinten, mint a tiéd, tehát maga az ember irreleváns és értéktelen... Hát, elmész te a picsába, már bocsánat.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#63022) Migráns válasza opr (#63021) üzenetére


Migráns
csendes tag

Megbocsátok! :DDD

De azért az érdekelne, hogy ezt honnan vetted :

" De az, hogy a munkája szerinted nincs azon a szinten, mint a tiéd, tehát maga az ember irreleváns és értéktelen ."

Tőlem idézted? Vagy saját kútfő??

(#63023) hcl válasza Migráns (#63017) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Olyat is szoktak írni, hogy le kéne lőni az összes politikust, mégsem jön a rendőr. Nyugi' má', nem kell mindenhol rémeket látni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#63024) opr válasza Migráns (#63022) üzenetére


opr
veterán

Most az van, hogy direkt ertetlenkedsz, esetleg elorevetitjuk a felrebeszelos belemagyarazast, vagy csak siman nem tudod, mit irtal, de foleg, milyen stilusban?

Amugy ez a sajat szerepunket egbe tolo, mast kepzelt hierarchia alapjan lenezo dolog aztan az igazi, melyrol jovo, szep bolsevik hagyomany. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#63025) KROK640 válasza koby11h (#62993) üzenetére


KROK640
veterán

Kizárólagosan talán.
Azt mondom, mindkét oldalt megjárva, hogy vannak kutyaütő ingatlanosok, de igaz ez a másik oldalról is. Alkalmaztam régen én is ingatlanost egyszer, meg ugye később dolgoztam is benne.

Nincs kockázat? Dehogynem!
Mikor ingatlanosként odamegyek , és a kedves eladó 5Millával többet kér, mint ami a maximum elkérhető lenne a romjáért, vagy épp a telefonon jelentkező vevő aki aztán basic eljönni a megbeszélt találkozóra, vagy ha eljön egyből fordul is ki, hogy nem ilyenre gondolt...
Mert amikor eladnak, akkor minden rom történelmi palota, amikor meg vesznek, akkor az újépítésű prémium lakás is egy túlárazott fhos.

Az más kérdés, hogy a legtöbb új lakásban van annyi "tartalék" hogy lehessen alkudni. pl ha egy 50 millás lakás csak 45-ért vagy netán 42 misiért megy el, a kiviteleőznek még úgyis megérte. És biztos, hogy megéri, meg van aki veszi, mert Debrecen belvárosában az utóbbi 5-6 évben konkrétan kicserélődik az ingatlan állomány, a Tisza István u és környékén konkrétan alig találni 1-2 évnél régebbi épületet, mind 4-5 emeletes "prémium lakásos" épület.

Bár sokan nem hiszik, de ingatlanosnak is van dolga ám bőven :
Előszöris rávenni az embert, hogy kell ő oda (ezt utáltam a legjobban), utána kimenni, körbefotózni (a legtöbb ember nem tud ám fotózni, ezt kéne inkább tanítani az iskolában nem a sok hülyeséget), megírni a hirdetést, felbecsülni az árát, megállapodni a tulajjal.
Akkor jön, hogy több hirdetési oldalra prémium fiókot venni (a legtöbb 5-10 hirdetést enged max) és várni. Eddig volt telefon, benzin és hirdetési költség, munka és időeltoszás, de még az ingatlanos nem keresett egy ft-ot sem. (ilyeneket bele se számoltam, hogy ide tényleg jó egy noti, céges telefon, meg nem árt valami fényképező sem ami komolyabb mint a telefoné)
Amikor meg jönnek az érdeklődők (néha az volt az érzésem, hogy sokan csak nézelődni jönnek, nem telik nyaralásra, de mégis bámészkodnának) akkor lehet velük találkozni, körbevezetni őket, egyszer, kétszer, sok kérdés, alkudozás. Aztán volt amelyik megcsinálta, hogy miután leléptünk, visszament és külön megállapodott a tulajjal. Jah, azt mondanom sem kell, hogy az ügyfelek nagyoibb része szigorúan szombat-vasárnap akar házat nézni, vagy hétköznap este 6 után, szóval estéd és hétvégéd vagy van vagy nincs.
Aztán amikor 3 havonta leesik az embernek fél misi akkor meg kinézik a zsebéből, hogy hűű de gazdag, meg menyit nyerészkedik másokon. Csak épp azt nem veszik figyelembe, hogy ez mindössze (jelen példánál maradva) 166 ezer ft havonta, és még a költségeket sem vontam le belőle.

A másik, a kapcsolati tőke ami ilyenkor igencsak sokat ér. Egy ingatlanosnak rengeteg olyan ismerőse lehet aki adna, venne, másik ingatlanos stb. Jelentősen nőhet a kedvező értékesítés esélye. Például ha bekerült a "készlet"embe egy új lakás/ház, akkor rögtön gondolkoztam ki is keresett hasonlót, és már hívtam is az illetőt.

Általában olyanok keresnek (ez a ritkább eset, inkább az ingatlanos keresi őket és köt velük üzletet) ingatlanost akiknek nincs idejük vagy kedvük foglalkozni ezzel (jellemzően több ingatlan is van a tulajdonukban) illetve azok, akik évek óta hirdetett romjaiktól akarnak csilliókért megszabadulni.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#63026) Migráns válasza opr (#63024) üzenetére


Migráns
csendes tag

Még egyszer megkérdezem : Tőlem idézted? Vagy saját kútfő??
Erre válaszolj, a bolsevikokat pedig ne zargasd! ;]

(#63027) Gyuri27 válasza opr (#63024) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván fontos meló az ami mellett jut idő a ph-n fesziteni meg púposkodni. De hát volt már itt olyan is akinek olyan fontos volt az ideje (tiz és százezreket ért egy egy órája) és alapvető dolgokra nem ért rá. Persze itt agárkodni volt idő és nem is sajnálta.
Ilyen ez a kor.
"Oly korban értem én a tréfát,
Mikor mindenki annyira vicceseket élt át,
Hogy aki számít, vagy számol, az magának világít."

Amd - Radeon - Ryzen

(#63028) opr válasza Migráns (#63026) üzenetére


opr
veterán

Hagyjuk ülépedni 12 órát, hátha. ;)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#63029) hcl válasza Gyuri27 (#63027) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az az ember IT-s, és jól dolgozik, akkor van ideje PH-zni :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#63030) Gyuri27 válasza hcl (#63029) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván. Egy seal teames egy nasas egyéb jelentéktelen helyeken melózók azé nem érnek rá ph-ni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#63031) hcl válasza Gyuri27 (#63030) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Csak ha bénák. A supportos (karbantartók, stb. is) esetében az a jó, ha nem dolgozik : akkor minden frankón működik.

Mutogatni való hater díszpinty

(#63032) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#63033) koby11h válasza berek21 (#63032) üzenetére


koby11h
aktív tag

Apunak kellett volna "Kumi"-t húznia, akkor nem lenne tele a net szeméttel...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#63034) SP4C3 válasza koby11h (#63033) üzenetére


SP4C3
veterán

Netszemétről jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#63035) Migráns


Migráns
csendes tag

Ahogy a közmondás is tartja : mindenhol jó, de legjobb a Budweiser!

Hazaértem, és állok rendelkezésre!

Kezdjük talán Gyuri haverommal!

Valamiért sejtettem, kedves Gyuri gyerek, hogy a tavalyi operáció óta nem igazán vagyok a szíved csücske.Ebben valahol igazat adok neked, de titkon azért kicsit fáj, hogy egy "köszönöm"-öt nem tudtál azóta sem elrebegni.Pedig igazán javadra vált az a kis beavatkozás, amikor a nagy arcodat pár számmal kisebbre szabtuk - és ezt te is tudod.

Elöljáróban fogadd elismerésem, mivel az írásbeliséged sokat javult! Már verselsz is, és ezzel a #63027 hozzászólással például egészen levettél a lábamról. Mintha nem is az a tavalyi termelőszövetkezeti surmó írta volna!

Mert hát ki is voltál te tavaly? Egy rosszindulatú, kötözködős, nagyképű, de alapvetően pitiáner megmondóember, aki szisztematikusan nyírta a legtöbb fórumtársat, de különösen azokat, akikhez valamilyen téren nem ért fel. Emlékeim szerint énvagyok mester volt sokáig a legfőbb célpontod, de komoly balhédra emlékszem - többek között - Erdei88(?) kollégával is. Azután egy darabig velem is emberkedtél, de az már csak hab volt a tortán. Sameszeiddel jól megvoltál, osztottátok az észt, elégedettek voltatok magatokkal itt a kisajátított topikban.

És milyen hozzászólásaid voltak, emlékszel??? Egész komoly kódfejtő háttér kellett némelyikhez, de volt néhány, amin a házi Enigma apparátom is simán elfüstölt.

De ez a Gyuri már csak történelem!

Jöttem én, és néhány legényes suhintással beszegtem a füledet, megnyirbáltam kissé elburjánzott egódat, rád pirítottam egysíkú, napbavágós, de elég okádék stílusod miatt, majd megmutattam igazi helyedet a táplálékláncban.

Úgy rémlik, hogy utána kissé morcos voltál - hiszen egy ilyen beavatkozás nem az a kimondott orgazmus - de viszonylag jól tűrted.

És viszonylag jól voltál egészen idáig, de - ha engedsz a gyökér oldal csábításának - menthetetlenül vissza fogsz esni! :Y Ne hagyd magad, Gyuri!!!

( Valahol feljebb azt írod, hogy az írásaim 90%-át nem érted. Ha e szösszenetemmel is ez a helyzet, kérlek jelezd, és én újrafogalmazom egyszerű tőmondatokkal, hogy számodra is érthető legyen. :R )
Egészségünkre!

[ Szerkesztve ]

(#63036) BiP


BiP
nagyúr

Tudom, hogy ez egy laza topik, de ezt a faszméregetést nem lehetne máshol?

(#63037) galoslac válasza BiP (#63036) üzenetére


galoslac
tag

Főként így, hogy elég lapos a buli. :DD

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#63038) Gyuri27 válasza BiP (#63036) üzenetére


Gyuri27
félisten

Beszivott az ember a nagy gyógyszeriparban, vagy ennyire nincs meló.
De ez már azt hiszem kóros és nem e pénisz méregetés.
Majd megirja a tutit ha még nem irta meg és eltünik egy időre mint eddig (reméljük). :DD

Amúgy a napba túrizmus még mindig müködik. Itt hivom fel mindenki figyelmét. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#63039) weiss válasza Migráns (#62997) üzenetére


weiss
addikt

Miért ontopik ebben a topikban másik fórumlakók fikázása?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#63040) shteer válasza Migráns (#63014) üzenetére


shteer
titán

Úgy tudom, Gyuri venne néhány jó Intelt :D

..szerintem jónak tűnik

(#63041) Gyuri27 válasza shteer (#63040) üzenetére


Gyuri27
félisten

És nvdiát is! :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#63042) kenwood válasza weiss (#63039) üzenetére


kenwood
veterán

Nyiss neki egyet,hogy ne itt kelljen offolni :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#63043) hcl válasza weiss (#63039) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Alapból is arról szól :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#63044) weiss


weiss
addikt

OK, én kérek elnézést.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#63045) koko52


koko52
veterán

Csalósban bánáti megint eredményes volt. Természetesen a HA a hibás, mert nem figyelmeztették eléggé a besztbáj vadászt.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#63046) snecy20


snecy20
veterán

ACER ED273URPbidpx 27" Ívelt 2.5k 144 Hz FreeSync LED Gamer Monitort cserélném AOC Q27G2U monitrra!
A monitort ma vásároltam a Madia Markt-ba a gari is oda szól!
Dobozával, tartozékaival.

Mé' nem viszi vissza elállással? :U

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#63047) BiP válasza snecy20 (#63046) üzenetére


BiP
nagyúr

Több ötletem is van.
Pl. ha nem online rendelte, lehet, hogy nem tud elállni. Nem tudom én sem a pontos szabályt személyes vételnél.
(pl. már kibontotta, a MM meg elhajtotta.)
De milyen már, hogy aznap jön rá, hogy mégsem ez kell neki...

Nem hiszem, hogy azon az 5e különbségen akar nyerészkedni.

Esetleg kibontotta, pixelhibás, de még nem esik bele a pixelhiba-garanciába (pl. 1-2 subpixel csak) ...

szerk: nézem a többi hirdetését: itt valami turpisság lehet a háttérben, mert a 2060 csere is áprilisi vétel. Ennyire hülye meggondolatlan nem lehet valaki.

[ Szerkesztve ]

(#63048) Dr.NX válasza BiP (#63047) üzenetére


Dr.NX
addikt

MM-ban személyes vásárlásnál max. ajándékkártyára adják vissza pénzt.

Elfogadom a sütiket.

(#63049) Syl válasza BiP (#63047) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha a számlát nem adja vele, akkor tuti cégre vette és áfázza.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#63050) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.