Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) shteer válasza ALFA (#34998) üzenetére


shteer
titán

Mivel ez a ki talál minél idiótább hirdetést topik, ne lepődj meg :)

..szerintem jónak tűnik

(#35002) ALFA válasza shteer (#35001) üzenetére


ALFA
senior tag

Azon lepődtem meg, hogy a moderátor miért ide irányított. :F

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#35003) Sethdobaloah válasza ALFA (#34998) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Nekem valamiért egy malajziai emberke regisztrált be mindenfelé a gmail-es címemmel. Egy ideig vicces volt, aztán írogattam a szolgáltatóknak, hogy ezt nem kellene (ez mondjuk működött).
Aztán csak egyszerűen töröltem a regisztrációt, függetlenül attól hogy közösségi fiók / repülőjegy / fizetett hirdetés volt.
Mostanában úgy tűnik már meg tudja jegyezni a faszi a saját mélcímét :)

...csak én vagyok helikopter?

(#35004) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Baszki én el vagyok átkozva, 2 juzerre írtam rá, mindkettő pár perccel előtte még be volt jelentkezve, az egyik 2 napja nem lépett be, a másik tegnap óta :D

[ Szerkesztve ]

(#35005) shteer válasza SUPREME7 (#35004) üzenetére


shteer
titán

Csak Gyuri átka fogott rajtad. Nem veszel itt soha többet semmit ;]

..szerintem jónak tűnik

(#35006) Gyuri27 válasza shteer (#35005) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az átok szó szerint. Találjon meg az összes lidérc és egy bizniced se legyen. Amíg egy jelentős összeget nem utalsz át nekem.

A te átkodat nem írom le. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#35007) ALFA válasza Sethdobaloah (#35003) üzenetére


ALFA
senior tag

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a jofogas belso embere szórakozott az esetemben.

Akit érdekel, a hirdetést lementettem, ezt a mobilt adta meg a regisztráló:
309-383-494
Valami viberre hivatkozott, amiről fogalmam sincs, micsoda.

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#35008) Smiley


Smiley
őstag

Itt a localhost-on a "Hi-FI stereo hang"
De most komolyan, ennek a hirdetesnek amugy mi ertelme? Van olyan idiota aki ezt a szart megveszi? :W

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#35009) Aramir válasza ALFA (#34998) üzenetére


Aramir
őstag

Az nem lehetséges, hogy valakinek majdnem ugyanaz az emailcíme, mint neked, csak elírta? Én kértem volna egy jelszó emlékeztetőt, aztán töröltem volna a regisztrációt.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#35010) ALFA válasza Aramir (#35009) üzenetére


ALFA
senior tag

Hajnali 6-kor kitettél egy hirdetést, amit mindenféle ellenőrzés és jelszó nélkül nélkül megtehetsz, majd reggel 10-től pár óra alatt tucatnyi emil jön, hogy 9-kor regisztráltál és lépj be - jelszó és azonosító nélkül - a weboldalra és a másik öt hirdetésedet is pontosítsd.

Persze, teljesen nyílvánvaló, hogy valaki elírt egy betűt az emil címében és minden simán ment, még a visszafelé történő időutazás is, amit nyilván a weboldal jutányos áron szervez visszatérő kedves kuncsaftjai számára. :C

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#35011) olle válasza ALFA (#35010) üzenetére


olle
senior tag

Az az oldal egy vicc. Nem 1x átirányított már a Hahura....... :(

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#35012) #56573440 válasza ALFA (#35010) üzenetére


#56573440
törölt tag

Már rég elévült, de első főnököm se értette hogy miért keresnek rajta este 10 és reggel 6 között ingyen elvihető betonkeverőt heteken át... ;]

(#35013) Weareus válasza #56573440 (#35012) üzenetére


Weareus
addikt

Ennél sokkal durvább volt, amikor koleszban egy hallgató ismerősömet haverjai beregelték egy meleg portálra és jöttek a telefonok.
Szerencsére poénra vette, sz@rrá röhögtük magunkat.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#35014) Vakegérke válasza Weareus (#35013) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, azok a "jótét lelkek" már nem lettek volna haverok, ha ezt velem csinálják meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35015) Weareus válasza Vakegérke (#35014) üzenetére


Weareus
addikt

Halálos volt, amikor azt hallgattuk, hogy felveszi a telefont és meddig bírja játszani a "szerepet" röhögés nélkül. :DDD

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#35016) CJ4567 válasza Vakegérke (#35014) üzenetére


CJ4567
veterán

No Sana No Life

(#35017) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#35004) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hát ez kész, végre jelentkezett az egyik, mára megbeszéljük, hogy megyek, erre reggel privát, hogy még mégse adná el, de ha nekem nem sürgős akkor majd szól ha mégis :DDD :DDD :W Most már azért is megvárom...

(#35018) shteer válasza SUPREME7 (#35017) üzenetére


shteer
titán

Van egy sejtésem, hogy nem lesz ez rövid várakozás :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#35019) SUPREME7 válasza shteer (#35018) üzenetére


SUPREME7
őstag

Úgy tűnik nem lőttél mellé múltkor azzal az átokkal :D

(#35020) BaLee válasza SUPREME7 (#35017) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nekem volt egy olyan, hogy eladtam (vagy tönkrement, már nem emlékszem) a pc hangfalam, és nézegettem helyette egy Logitech Z623-at, aminek bolti ára 45-50 körül volt, de egy időben sokan árulták 20-22 körül. Mikor én kerestem akkor csak 30 felett találtam, írtam az eladónak, hogy 22-t adnék érte, többet nem. Nem állt az alku. Ez nagyjából 2013 környékén volt, 2017 januárban rám írt, hogy ha jól emlékszik velem beszélt anno, ha érdekel még a hangfal akkor visszatérhetünk rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35021) SUPREME7 válasza BaLee (#35020) üzenetére


SUPREME7
őstag

:DDD az se rossz.

essexboy: hogy áll az új apró? Hátha javulna a helyzetem :D Se vevőt, se eladót nem találok :)

[ Szerkesztve ]

(#35022) essexboy válasza BaLee (#35020) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

:Y Nekem mindig válaszoltak a vevők, eladók, de lehet hogy ez csak azért van mert mostanában már nem aprózok annyit.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#35023) #21346560


#21346560
törölt tag

Helyi : Jó, egyszerű szám ! :U

(#35024) Vakegérke válasza #21346560 (#35023) üzenetére


Vakegérke
veterán

Könnyen megjegyezhető, gondolom én. Hol a probléma?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35025) essexboy válasza SUPREME7 (#35021) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Teszteljük erőteljesen, hogy hülyeségeket ne csináljon mikor kiélesítsük. Nem akarom lelőni a poént, de annyit tudok mondani, hogy jó lesz :P :DDD

essexboy

(#35026) seniman válasza essexboy (#35022) üzenetére


seniman
addikt

Biztos berezeltek a rangodtól. :P

(#35020) BaLee

Addigra lett nagykorú és a szülők már nem szólhattak bele a dolgaiba. :DD

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#35027) Aramir válasza ALFA (#35010) üzenetére


Aramir
őstag

Csak egy tipp volt, az az email meg jöhetett később is az emailszolgáltató vagy a jofogás hibájából, ettől függetlenül én kértem volna egy jelszó-emlékeztetőt, aztán töröltem volna azt a felhasználónevet, vagy legalábbis megpróbáltam volna. Visszanézve 2014-ben még meg kellett erősíteni az emailcímet a regisztráció után, addig nem lehetett hirdetéseket feladni, elég szomorú, ha ezt eltörölték, bár ezekből simán kinézem, én sem kedvelem azt az oldalt :D

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#35028) drtimot válasza BaLee (#35020) üzenetére


drtimot
aktív tag

Velem a fordítottja történt meg párszor: rámír random tag itt aprón, hogy látja, hogy volt itt 3-4 évvel ezelőtt egy hirdetésem (google kereső dobta ki neki), és bár archiválva van, de azért érdeklődne, hogy megvan-e még esetleg a cucc. Pedig nem is egyedi dolgokról volt szó, tehát nem hiszem, hogy a találati lista első oldalán lettem volna vele.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#35029) 5teve


5teve
senior tag

az én kedvencem, mikor összerakok (és letesztelek, hogy jól is működjön) majd meghirdetek egy drága gépet egybe, és rámírnak, hogy a procit vinnék ám belőle. (99% kevesebbért mint amennyiért beleraktam)
ahhhhaa.
vajon meddig gondolkodott rajta?
és bónuszként a többit a hajamra kenem? (kopasz vagyok)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#35030) Chaser válasza essexboy (#35025) üzenetére


Chaser
titán

erre mondaná volt általános iskolai tanárnőm: ne suk-sük-ölj fiam! hasogassa' a fülem!
( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35031) Muerte


Muerte
addikt

Tegnapi FB gyöngyszemek,szőke hölgy az illető :D

Ugyancsak ő:

[ Szerkesztve ]

(#35032) BaLee válasza drtimot (#35028) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ilyen velem is történt már. Még azokat bírtam régen, hogy valamit meg akartak venni tőlem, rám ír, sürgősen kell neki, azonnal utal, kell neki, megadja a címét stb.
Rugalmas ember lévén (még az elején...) én összekészítettem, megcímeztem a csomagot, gyors válaszban elküldtem a számlaszámom és vártam, csak vártam....
Volt aki 3-4 hét múlva azért írt, hogy bocs, már nem aktuális, de volt olyan aki soha többé nem írt, egy darabig nézegettem, volt hogy 3 hónap után sem lépett még be az üzenet után... :P

(#35033) Chaser válasza BaLee (#35032) üzenetére


Chaser
titán

sztem ilyen mindenkinek volt aki régebb óta itt van:)
az egyik anno más jellegeű volt, friss reg, azzal kezdi csak miattam regelt h vásárolhasson, oké
elmondom a feltételeket, előreutalás, uv nincs, valami 6e ft-ról volt szó összértékben
de az úgy nem jó, hát hogy jó? vége az lett elküldte a pk-t, valami 1500-2000ft volt, aztán elküldtem neki uv-sen a 6000-es értéket...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35034) BaLee válasza Chaser (#35033) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Igazából amennyire tolják az arcába ezt a "ne utalj előre semmiképpen!" dolgot még meg is lehet érteni, hogy bizalmatlanok mindenkivel. Főleg aki nem ismeri az itteni rang ill. értékelési rendszert.

(#35035) Gyuri27 válasza Chaser (#35033) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én utánvét szoktam vásárolni. De még ezzel senkinek nem volt baja, problémája.
Persze az is lehet, hogy félnek tőlem és nem mondják. :DDD

Apropó. 4 pin y kábelt égen földön nem találok. Ami meg van arany áron. :U

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#35036) dugo_ válasza Gyuri27 (#35035) üzenetére


dugo_
veterán

1300Ft körül vannak, honnantól aranyár?
Én egy ilyet használok:
https://www.bestmarkt.hu/akasa-4pin-pwm-y-kabel-15cm-p274344
Vagy a Merlinnél van hosszabb:
https://www.merlinhardver.hu/webaruhaz/nanoxia-4-pin-pwm-y-adapterkabel-30-cm-fekete/3892

(#35037) Chaser válasza BaLee (#35034) üzenetére


Chaser
titán

ez már 4-5 éve volt, mellé több száz 100%-os vakerás értékelés, meg itt is nagy kalappal, no ezt én már üldözési mániának hívom

Gyuri27 még mindig azt mondom utalás egyszerűbb és olcsóbb, uv semmivel nem véd jobban, ha értelmes ember át akar verni át is fog - nyilván ref. nélküli embernek nem utalgatunk semennyit, és 1-2-10 értékelés nem elég refhez -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35038) shteer válasza Gyuri27 (#35035) üzenetére


shteer
titán

Küldök én neked utánvéttel bármit ;]

..szerintem jónak tűnik

(#35039) Chaser válasza shteer (#35038) üzenetére


Chaser
titán

én már pakolom neki a dobozt
ezt becoptad hüle amd-s meg ilyen cetliket irkálok, már félig a doboz, éljen az intel lesz a tetején, lassan csinálom az intel bábut kaján vigyorral és nv az isten kijelzővel, majd feladok valami amd vga-t úgyis rácsap, örököltem valami agp-s ati kártyákat, megkapja a vga-t, csak uv csak gyurinak, sztem ráharap ((( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35040) Gyuri27 válasza Chaser (#35037) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem tudok utalni még mindig. :U

Bádogdoboz: azt pont kéne. Küld. :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#35041) shteer válasza Chaser (#35039) üzenetére


shteer
titán

Tegyél bele neki egy kiló pontyot is, azt szereti nagyon :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#35042) Chaser válasza shteer (#35041) üzenetére


Chaser
titán

veszek is a piacon, majd mondom nem baj ha már szaga van, legalább nagyobb lesz neki
majd bádogdobozba rakom ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35043) cbmfan


cbmfan
senior tag

AMD-nV egyfolytában... hisz egyértelmű, hogy AMD a Sátán, intel az Isten a mennyben, nV meg a földi helytartója :DDD elég csak a színeket nézni.

viszont csomagolással szívattam én is embert. küldtem neki Fradi emléktárgyakat, dobozt pedig kitapétáztam kis értékű Újpest bélyegekkel :D utána hívott, hogy képzelem ezt, ő gyűlöli Újpestet... nem én tehetek róla, postás ezt adta :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#35044) kcsa válasza cbmfan (#35043) üzenetére


kcsa
veterán

azért ehhez is elég betegnek kell lenni, hogy ne röhögjön a bélyegen, hanem még felhívjon felháborodva.

(#35045) TaaT válasza kcsa (#35044) üzenetére


TaaT
veterán

[link]

Give them hell Ukraine!

(#35046) cbmfan válasza kcsa (#35044) üzenetére


cbmfan
senior tag

az emberek hülyék. ennyi.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#35047) snecy20


snecy20
veterán

Ó, anyám.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#35048) sh4d0w válasza snecy20 (#35047) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Erős titkosítást használt a hirdető...

https://www.coreinfinity.tech

(#35049) Weareus válasza snecy20 (#35047) üzenetére


Weareus
addikt

Fordíts, légy szíves. :O :O :O
Várj, inkább mégse'.
Nem akarom tudni. :)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#35050) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.