Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73701) ham_ válasza mpo (#73700) üzenetére


ham_
tag

(#73702) hcl válasza KROK640 (#73699) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, én sem a tutit mondtam meg, de sosem értem az ilyet :)

"három nagy szerelem is jött, és a harmadik, plusz egy elég jól sikerült gép "
Az első kettő szerelem is PC volt? ;] :DDD

Ja, nekem a középiskola nőmentes volt, műszaki szakközépben ritka volt, mint az okos rendőr a csaj :D
BTW beszélgetni, stb., nem volt gond a városban máshol fellelhetőekkel, csak hogy valami legyen is belőle :D

Mondjuk a 2000-es években meg diákhitel, tandíj stb., így 2006-7-ig nyúztam a 2002-ben vett AthlonXP-t... Kb. semmi fejlesztés nem történt rajta (alaplapcsere, mert megpusztult, és akkor végre lehetett az új lapban tuningolni).
Az a gép még 2014? 5-ig ment utána anyámnál :D

Asszem 14 éves korom után 1 nyár volt, amikor nem dolgoztam :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#73703) koby11h


koby11h
aktív tag

Hívás, felveszem - tudom nem szabad, már Roy is megmondta.
- Vettem én magától tavaly tavasszal egy számtógépet és vállalt rá 1 év garanciát (kizárt dolog) és most elromlott benne a lemez! - egy levegővel....
- Üdvözlöm, XY vagyok. Igen árulok számítógépeket és alkatrészeket, de max. 1 hét garanciát vállalok rájuk. Ha megmondja a nevét és elmondja milyen gép akkor lehet emlékszem rá.
- Ja, BA vagyok és egy ilyen PC-t vettem magától. (ebből aztán fogom tudni) Van róla adásvételi szerződésem is. Mivel még garanciális legyen szíves javítani.
(Adásvételit ha kérik írok, mint magánszemély szoktam, 2 példányban, azon rajta van a garancia is, ha volt).
- És ki szerepel az adásvételin mint eladó?
- Hát a ZsM. De Ő magától vette!
- Értem. (érti a t@k@m, hívd fel akkor a ZsM-et). Ezzel az a gond, hogy ha ZsM az eladó akkor nekem nincs ehhez a géphez semmi közöm. Érti ugye?
- De igen, mert itt van a hátoldalán a maga adásvételije egy nappal korábban!
- Ok és abban milyen garancia és dátum szerepel?
Felolvassa az egészet, csodálkozik, hogy 1 hét (ahogy mondtam is) és 2018. novemberi dátum (több mint két év) szerepel.
- Tehát akkor engem ugye semmilyen kötelezettség nem terhel? Ezt szerintem ZsM-el kellene megbeszélnie.
- De nem tudná megcsinálni?
- De, természetesen igen. Egy 500-as használt tesztelt hibátlan HDD 4000 Ft, ha elhozza ide a gépet ingyen beszerelem. Windows telepítése 4000 Ft, adatok mentése 2000 Ft. Összesen 10000 Ft és 2 nap. Szólok ha elvihető és az 500-as HDD-re vállalok 1 hét, nem egy év, 1 hét garanciát!
Itt letette. Remélem ZSM-nek is ekkora élmény lesz a beszélgetés, akárki is az.

Írásban nem lehet érzékeltetni, nagyon lerohanós/rámenős volt. Nagy hangon nyomtat, kb. kétszer-háromszor ennyi dumát.
Semmi bemutatkozás, vagy elköszönés, vagy kérdés csak lerohant a bajával... nem tudom mit akart elérni vele.
Azt sem értem, hogy mielőtt felhív, miért nem olvassa el ami a kezében van. Döbbenetes volt :)

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#73704) hcl válasza koby11h (#73703) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Azt sem értem, hogy mielőtt felhív, miért nem olvassa el ami a kezében van."
Elolvasta az, csak gondolta hátha beveszed :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73705) koby11h válasza hcl (#73704) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ezt nem tudom eldönteni egy órája, hogy engem néz ennyire hülyének vagy Ő az???

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#73706) hcl válasza koby11h (#73705) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De addig sem unatkozol, amíg ezen gondolkodsz :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73707) Synthwave válasza koby11h (#73703) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha a hülyék egymás vállára állnának, az oszlop elérne az Uránuszig. Nem tudom, miért csodálkozol. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#73708) , válasza koby11h (#73705) üzenetére


,
addikt

Vagy mindkettő egyszerre. Amúgy ez a Nagy Magyar Valóság.

(#73709) KROK640 válasza hcl (#73702) üzenetére


KROK640
veterán

Nem, azok bizony húsvér lányok voltak, ahogy a harmadik is, csak mellé még azért jött egy új gép is idővel. Akkoriban csak a lányok és a PC érdekelt, mikor épp melyik sorrendben :D
Egyik havernak szintén fiús osztálya volt, (hegesztők) összesen két lány volt, az egyik egy alacsony rövid hajú, és a s3ggén kívül semmi másból nem gondoltad volna hogy lány, mert olyan fiús volt még a hangja is, hogy simán beillett az összképbe. A másik egy magas, de cserébe eléggé csúnya lány volt, de legalább nőnek nézett ki. Az osztály háromnegyede rá is volt állva, mert ez legalább nőneműnek látszik.

Áh, hát nekem sem lett mindből valami, - jó is lett volna - elég soknál kötöttem ki a barát barát zónában, de legalább ismerősök voltak, és beszélgettem velük, nem úgy mint azok a haverok akik a "menj oda te, te úgyis odamersz menni" meg "neked jó a dumád, téged nem küld el, csak a nevét tud meg legalább" szövegekkel odaküldtek a kiszemeltjeikhez. Meg voltak saját szabályaim is, amikkel korlátoztam magamat.
Egyszer Árpi haveromnak tetszett szép szőke csaj, aki egyel alánk járt (nem emlékszem pontosan de asszem már végzősök voltunk mikor ez történt) és miután már megtudtam a nevét, Árpi kitalálta, hogy cselekszik. Vett vörös rózsát, majd írt neki valamiféle levélkét is mellé, persze ezt az egész cuccot nekem kellett becsempészni a csaj cuccai közé, amivel hajszál híjján lebuktam, és akkor azt hitte volna, hogy én vagyok a titkos hódoló. Nekem is bejött a csaj, de haver kiszemeltje, akkor keressünk mást. Árpinak sikerült végül így elhívnia randira, de tapasztalat híjján, az első randin úgy felsült, hogy mindenki tudta, hogy nem lesz második randi. Én meg ezekután úgy voltam vele, nah kikosarazta a havert, akkor meg azért tabu ... Eh, régi szép idők :D

Az Athlon XPknél jött el az a hálás kor, hogy a konzolok elkezdték szabályozni a játékok gépigényét, és korábban sosem látott távokig ki lehetett húzni 1-1 jól sikerült Athlon XPvel vagy P4-el (Celeronnal azért nem annynira). Hát akkor lett nekem is a tuningos Athlon XP-m (2003ban) ami végül 2009 novemberéig húzta, azaz kicsit több mint 6 évig. Korábban elképzelhetetlen volt, hogy egy gép kb évente ne cserélődjön le teljesen.
(A mostani I3 4330-asom meg holnap után tölti be a hetedik évét nálam és lép át a nyolcadikba)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#73710) Intelligencs válasza hcl (#73702) üzenetére

Ó, nekem már 13 éves koromban volt beteljesült szerelmem. Aztán17 évesen lett a második. Egyébként rokonok voltak, ugyanaz volt a vezetéknevük: Commodore. Csak a keresztnevük tért el, Sixty-Four és Amiga.

The Amiga, Born a Champion

(#73712) BiP válasza Intelligencs (#73710) üzenetére


BiP
nagyúr

Amiga nem véletlenül kapta ezt a nevet :)

(#73713) hcl válasza KROK640 (#73709) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na, nálunk 0db nő volt, feljebb, és lejjebb is :D

"és akkor azt hitte volna, hogy én vagyok a titkos hódoló"
És milyen csel lett volna az "Árpi" aláírás? :D

@BiP :& @Intelligencs : Bingó :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#73714) KROK640 válasza koby11h (#73703) üzenetére


KROK640
veterán

Mert szerintem nem érdekelte, úgy volt vele, hogy ZSmet megkerülve közvetlenül megy a "nagyker"hez, aki te lennél az ő szemében.
De azt is megmerem kockáztatni, hogy esetleg ZSM már elhajtotta a francba és bepróbálkozott nálad.

(Egyébként ezt nem az ingyen de azonnalba szántad inkább? :D )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#73715) KROK640 válasza hcl (#73713) üzenetére


KROK640
veterán

ÓÓÓ te szegény, Nekünk az osztályok fele-fele, sőt inkább 45-55% a csajok javára. Igazi mázlista öcsém volt, a 30 fős osztályban 27 lány volt :D

Szerintem fogalma sem lett volna, hogy ki az az Árpi. Egyébként el lett cseszve a dolog, mert Árpi a legrövidebb (utolsó) szünetre időzítette a találkát, ami csak 5 perces volt, és a csaj konkrétan becsengőre ért a találka helyszínére, szóval kb csak a "szia én vagyok legyél ekkor XY helyen"-re futotta. Csoda h a csaj elment egyáltalán.
Érdekesség h kb 2 héttel később teljesen véletlenül megtudtam, hogy hol lakik csaj... de akkor már mindegy volt. (mai eszemmel kis várakozás után ráhajtottam volna)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#73716) Astroboy válasza mpo (#73700) üzenetére


Astroboy
őstag

Dettó.
Vevő megjön, de drágállja a portékát, mondtam neki: akkor akkugyá'. :D

(#73717) hcl válasza KROK640 (#73715) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, a gimnáziumban nálunk is hasonló volt az arány, de az külön épület volt, a város másik felén :D Viszont szalagavatós táncokra muszáj volt kölcsönkérniük tőlünk... tiszta rossz volt :D

"Szerintem fogalma sem lett volna, hogy ki az az Árpi."
Hát, akkor már lehettél volna te is, nem? :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#73718) koby11h


koby11h
aktív tag

Visszanéztem. Akkor egy G1610-est adtam el egy MSI lappal, 2x2GB DDR3, 500GB, optika egy mATX házban, táppal, 19" LG monitorral +bill és egér.
És igen a vevő Zs. Márió volt aki ezek szerint már másnap tovább is passzolta egy vételár + n x 1000 Ft (n>=1) összegért mondván gari nálam van.
Vagy nem... :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#73719) KROK640 válasza koby11h (#73698) üzenetére


KROK640
veterán

De sajnos az is csak Core I5 .. .:D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#73720) koby11h válasza KROK640 (#73719) üzenetére


koby11h
aktív tag

Jogos, a múltkor az i7-7700-asokon morogtuk ki magunkat...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#73721) KROK640 válasza hcl (#73717) üzenetére


KROK640
veterán

kezdetben mint írtam nekünk kb 45-55% volt az arány, viszont 9-10ben elég sok kibukott az osztályból (illetve kettőt ki is rúgtak, az egyiküket amiért az osztálypénzzel távozott - ezt már valamelyik topicban leírtam régebben; a másikukat pedig mert ittas állapotban jelent meg a tanórákon), így szalagatavóra már egy másik suliból kellett kölcsönkérjünk három lányt. Na itt jött képbe a 12ikes tanév első nagy szerelme az Era (akivel aztán később még 2009ben is volt h összefutottam véletlenül).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#73722) hcl válasza KROK640 (#73721) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"amiért az osztálypénzzel távozott - " és pár komolyabb műszaki cikkel :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73723) KROK640


KROK640
veterán

Helyi, AMD Ryzen 3600x Aqua gar. 2023.08.06.ig
80 ezerért. zsír újat tudok 76 ezerért :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#73724) TaaT


TaaT
veterán

"TP-LINK CE 1588 vezeték nélküli adat átvivő"

Give them hell Ukraine!

(#73725) , válasza KROK640 (#73723) üzenetére


,
addikt

Hol tudsz olyan olcsón?

(#73726) koby11h válasza TaaT (#73724) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ez volt a legnagyobb betű, na! :D

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#73727) hotkar válasza TaaT (#73724) üzenetére


hotkar
aktív tag

Árultak már ilyet zsebrádiónak is. :U

(#73728) virkir válasza KROK640 (#73723) üzenetére


virkir
veterán

Akkor hozzál lészíves

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#73729) envagyok


envagyok
veterán

A TOP 3 idióta kérdés közé emelkedett nálam;
"Hello! Az eladás okàt megkérdezhetem?"
A válasz:
"Nincs rá szükségem."
És ezután semmi, még egy helló se.
Ennyire rossz volt a válasz?
Mit várt az az 1 bites?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#73730) ham_ válasza envagyok (#73729) üzenetére


ham_
tag

A helyes válasz: Kihasználcság miatt :)

(#73731) hcl válasza TaaT (#73724) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Végülis, az :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73732) KROK640 válasza , (#73725) üzenetére


KROK640
veterán

Hm, csak körül kell nézni alaposan az aprón.
Sajnos nem linkelhetem be a hirdetést, de ha rákeresel a 3600Xre akkor lesz egy találat ahol 5600X-et is kínál egy hárombetűs nevű tag, és ott érdemes körülnézni ;)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#73733) BiP válasza virkir (#73728) üzenetére


BiP
nagyúr

WTF? oké, hogy jó proci, de ez már durva.

(#73734) VIPowER válasza envagyok (#73729) üzenetére


VIPowER
senior tag

"Hello! Az eladás okàt megkérdezhetem?"

Én erre azt szoktam mondani ha telón kérdezik ... "Hogy meg tudd venni te idióta"
Én már bárkit elküldök a picsába. Annyi idióta van hogy az embertelen.

(#73735) koko52 válasza VIPowER (#73734) üzenetére


koko52
veterán

Ami eladó az gyanús! Én már a boltokban sem bízom. Tömegével árulnak dolgokat. Biztosan szériahibásak :DDD

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#73736) envagyok válasza koko52 (#73735) üzenetére


envagyok
veterán

De mégis mit vár?
Töredelmes beismerést, hogy kishibás cuccot próbálok eladni, vagy sürgős eladni, mert ha nem sikerül, ugrik az albérlet????

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#73737) , válasza KROK640 (#73732) üzenetére


,
addikt

Nincs neki, le van jegelve a hirdetése. :P
De egyébként is, ha a 80ezres hirdető egy hivatalos bolti garanciával és számlával vásárolt terméket hirdet, akkor a szintén hasonló kvalitású termékekhez illene inkább hasonlítani az övét is:
https://www.arukereso.hu/processzor-c3139/amd/ryzen-5-3600x-hexa-core-3-8ghz-am4-p475218582/

(#73738) KROK640 válasza , (#73737) üzenetére


KROK640
veterán

kb 2 napja néztem akkor még nem volt lejegelve. (egyébként elég sok procit árul, ki tudja mire vonatkozik a jegelés).
Amit itt linkeltél az meg 87 ezer... azért egy féléves prociért 80-at kérni ami újonnan 87 ezer... Igencsak jó ötlet :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#73739) , válasza KROK640 (#73738) üzenetére


,
addikt

Jobb ötlet, mint hinnéd. Itt kínálják előtted tálcán a lehetőséget, hogy milliomos legyél, és megint csak megy a panaszkodás... ;]
Gondolj csak bele, beleraksz a gépedbe mondjuk 10 db alkatrészt, és darabján megspórolhatsz a fenti módon 7ezer Ft-ot. Máris a zsebedben maradt 70ezer Ft! Az már nem kis pénz!
Abból pedig szépen veszel majd valamikor a mélyponton bitcoint, ami aztán amikor fölment megint, már a sokszorosát fogja érni. Akár 7 számjegyű összeg is lehet a 70ezer Ft-odból (lesz is, idővel). De ne én adjam már az ötleteket, legyen mindenki a saját szerencséjének a kovácsa, a fenti út csak egy, a sok lehetőség közül, amin járhatsz. Én csak az utat tudom megmutatni neked, járnod már neked kell rajta.

(#73740) hcl válasza , (#73739) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Akár 7 számjegyű összeg is lehet a 70ezer Ft-odból (lesz is, idővel). "
A Ft romlására gondolsz? :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#73741) Gyuri27 válasza VIPowER (#73734) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én is meg szoktam kérdezni. Probléma? Ne árulj semmit akkor nem kérdezik meg.
Ha nem egyértelmű akkor azt is, hogy hanyadik tulaj vagy.
És még sok mást is kérdezek ha úgy van.
Úgy gondolod a vevőnek használt cucc esetén csak egyet kell kérdezni? Az meg ugye a számlaszám. Ahová a vételár felett némi jattot is küld. A két szép szemedért. Meg mert biztos jobb a te használt cuccod mint az originál bolti. Hiszen meg van szeretve. Az asszony vigyáz rá a garázsban a nagymamával felváltva.

Amd - Radeon - Ryzen

(#73742) VIPowER válasza Gyuri27 (#73741) üzenetére


VIPowER
senior tag

Őszintén engem nem érdekel te mit kérdezel, bár ezek szerint akkor jobban jársz ha engem nem hívsz. Én ha hirdetek valamit, egyértelműen odaírom ha baja van, meg azt is ha semmi. Vigyed ha kell, ne dumáljál mellé, ennyi.

(#73743) Gyuri27 válasza VIPowER (#73742) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván mindenki oda irja hogy vga szét volt szedve. Hogy a proci szét volt feszelve. Hogy vga-nak, procinak nyolcadik tulaja vagy.
Ne haragudj, hogy a pénzemért szeretném tudni mit (és kitől) veszek. Pl egy 150k-s vga-nál nyilván vakon kérdés nélkül utalok. Ja várj.
Tudod mi a vicc. Hogy normális eladónak semmi gondja ezzel. Nem keveset boltoltam újoncokkal és öreg rókákkal is. Egy se problémázott azon, hogy kérdeztem dolgokat.
Aki meg problémázik az ne aprózzon. Ha nincs rá ideje, energiája, idegrendszere.

Amd - Radeon - Ryzen

(#73744) envagyok válasza Gyuri27 (#73743) üzenetére


envagyok
veterán

Nincs gond a kérdésekkel, de az eladó is ember, és nem az árral szemben szerel úszni, hanem a sodrással.
Ha több érdeklődő van, inkább a holnap átvenném, mikor és hol találkozzunk vevőnek adom, mint a mire használtad,miért adod el, hányadik tulaj vagy, adj rá garanciát, postázd ingyen vevőnek.
Mindenki a kisebb ellenállás felé megy.
Van itt HA-n pár ember, aki ignorálva is van az előzetes vevői értékelései alapján.
Kedvencem közöttük pl aki hibás videókártyát vásárolt (hibásként is hirdetve) és azért adott negatív értékelést, mert nem sikerült megjavítania. A leírásban más mindenféle okokat írt, de egyértelmű, hogy ha sikerrel járt volna, nem adott volna negatívot. Ezzel zsarolta az eladót, hogy vegye szépen vissza, mert a kísérlet nem sikerült.

A hányadik tulaj vagy, hova szól a garancia, mire használtad, az normális kérdés, de a mi az eladás oka...
Na annak semmi értelme. Aki rejteget valamit, az úgyis kamuzik, aki meg anyagi problémák miatt adja el, dettó.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#73745) hcl válasza Gyuri27 (#73743) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Nyilván mindenki oda irja hogy vga szét volt szedve. Hogy a proci szét volt feszelve."
S ha nem, akkor kérdésre majd megmondja? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73746) koko52 válasza hcl (#73745) üzenetére


koko52
veterán

Kedvenc hirdetőim a Z-s lap, K-s proci és: soha nem volt húzva, csak alap órajelen használtam!
Hogyne, a +100Hz turbó miatt vett 40%-al drágább konfigot.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#73747) nullpoint válasza koko52 (#73746) üzenetére


nullpoint
senior tag

Persze, nem húzta, csak túlhajtotta, felülfeszelte, overclockolta, tuningolta. De soha, de tényleg soha nem húzta. :DD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#73748) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#73749) hcl válasza koko52 (#73746) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hátmerazalegjobb :D

Mondjuk a vevők fele ennék alapabb dolgokat se tud, hogy mi az a K jelölés :D

@nullpoint : Mindig csak tolta.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#73750) balinlin válasza koko52 (#73746) üzenetére


balinlin
senior tag

Ritka, de van ilyen is.
Cimborám is így vásárolt, de nem húzta még soha.
Ettől még hirdetésében nem hinném el senkinek ezt a dumát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.