Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78001) Astroboy válasza TeeBee73 (#77967) üzenetére


Astroboy
őstag

A páĺinkát kihagytad. :K

(#78002) cof válasza koko52 (#78000) üzenetére


cof
veterán

Az szép, de 5000 Ft-os kártyánál is képesek erre emberek? Elég sok macera ennyi pénzért, akkor már csalna egy nagyobb kártyával.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#78003) hcl válasza cof (#77999) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

DVI-VGA átalakuló?

Mutogatni való hater díszpinty

(#78004) cof válasza hcl (#78003) üzenetére


cof
veterán

Van olyanom, csak az a baj, hogy nem ismeri fel úgy a monitort, márka, típus. Aztán azért kellett eladnom az előző 4670-et mert azon 2 DVI csatlakozó volt, és néha elkúszott a felbontás, aztán volt olyan is, hogy csak az egyik DVI-n adott képet a Windows, ilyenkor driver le és vissza aztán ment, csak meguntam. Bár majd kerítek egy DVI monitort is idővel csak egyelőre elég ez ami van Benq FP92Wa.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#78005) fatpingvin válasza koby11h (#77979) üzenetére


fatpingvin
őstag

nekem az első gondolatom az hogy nem olvasta a HA ÁSZF-jét meg a mit tilos hirdetni részt

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#78006) hcl válasza cof (#78004) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkor ott valami hibás. Az olyan mint amikor VGA-n dugod be a cuccot. Konkrétan azok a jelek, csak drót.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#78007) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#78008) cof válasza hcl (#78006) üzenetére


cof
veterán

Nem tudom mi volt, lehet az átalakító, Aliexpressről van.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#78009) hcl válasza cof (#78008) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Arra tippelnék. Vagy a BenQ monitor nem teljesen szabvány...

Mutogatni való hater díszpinty

(#78010) fatpingvin válasza TaaT (#78007) üzenetére


fatpingvin
őstag

minor stroke yes?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#78011) Enzolord


Enzolord
addikt

egy gyöngyszem. Igaz, nem árulja, de még az is eljöhet. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#78012) Top cat válasza Enzolord (#78011) üzenetére


Top cat
őstag

Mintha már láttam volna ezt a képet valahol. ;]

(#78013) hcl válasza Enzolord (#78011) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

G3ci ronda sütik? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#78014) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#78015) mpo válasza TaaT (#78014) üzenetére


mpo
veterán

Nekem a Besenyő Pista bácsi azt tanította, hogy lopjam el a lányok bugyiját és dugjam el a farakás mögé.

Ha érted, akkor már elavult.

(#78016) koby11h válasza TaaT (#78014) üzenetére


koby11h
aktív tag

Értelmetlen a kérdés... Ki nem akar?

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#78017) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#78018) BiP válasza berek21 (#78017) üzenetére


BiP
nagyúr

1. A helyesíráson kívül nincs vele semmi baj, egész normális volt.
2. :) lelkes 10éves. Attól, hogy nem tud magyarul, még lehet lyó lyátékós a hátulgombolós ligában. :)

[ Szerkesztve ]

(#78019) hcl válasza berek21 (#78017) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És szavazati joga van.

Mutogatni való hater díszpinty

(#78020) mpo válasza hcl (#78019) üzenetére


mpo
veterán

Meg is lett az eredménye már sokadszor.

Ha érted, akkor már elavult.

(#78021) Astroboy válasza BiP (#78018) üzenetére


Astroboy
őstag

Csak én olvastam elsőre ciánnak? :DDD

(#78022) oriic válasza berek21 (#78017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En mar nagyon regen voltam iskolas, de manapsag nem tanitanak helyesirast?

Live-Die-Respawn

(#78023) Top cat válasza Astroboy (#78021) üzenetére


Top cat
őstag

Nem. :DDD

(#78024) hcl válasza oriic (#78022) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tanítanak, de divat hülyének lenni :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#78025) ham_ válasza mpo (#78015) üzenetére


ham_
tag

vihogva :)

(#78026) F.E.K.. válasza oriic (#78022) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Az, hogy valamit tanítanak, még nem jelenti azt hogy tudja/érti is az alany...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#78027) Syl válasza F.E.K.. (#78026) üzenetére


Syl
nagyúr

Hát igen. Régen elmúltak már azok az idők, amikor nem csak tanították, hanem megtanították a nebulókkal az anyagot. Merthogy a bukás az qrva nagy szégyen volt a faluban. Legalábbis felénk.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#78028) hcl válasza Syl (#78027) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Régen sem volt jobb ám az oktatás. Eredményességre semmiképpen.

Mutogatni való hater díszpinty

(#78029) Top cat válasza Syl (#78027) üzenetére


Top cat
őstag

Változnak az idők. Régen ha nem tanultál, otthon kaptál fejmosást.

Ma ha nem tanul a gyerek és ráförmed a tanár, bemegy a kis cálád és rommá verik a tanárt.

Manapság bizonyos körökben, a börtönviseltség is rangot ad.

(#78030) hcl válasza Top cat (#78029) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezt a kultúrát kell tiszteletben tartani :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#78031) BiP válasza Syl (#78027) üzenetére


BiP
nagyúr

Változnak az idők :( Régen a tanítónak/tanárnak is tisztele volt.
Ma már azon képesek egymásnak esni az emberek, oltsák-e a tanárokat. Tehát megvédjük-e azokat, akik a saját gyerekeinket tanítják. Nonszensz.

(#78032) Top cat válasza hcl (#78030) üzenetére


Top cat
őstag

Inkább nem írom le, mit kellene ezzel a kultúrával csinálni... :D

BiP
Beoltani, mit képzelsz ?
Beléd fecskendezik az 5G chipet és ha nem leszel engedelmes, átveszik a tudatod felett az irányítást. És le fognak ugrasztani a lapos föld széléről a semmibe. ;]

(#78033) mpo válasza hcl (#78028) üzenetére


mpo
veterán

Délelőtt nem tettem ide, de most mégis megteszem.
Hofi kb. azt mondta: az egy főre jutó hülyék száma kettő.
Most is ez az arány.
Ha valaki kerüli az összes hírforrást (tévé, internet), attól még mással beszélhetne.
[link]
Akit véletlenül érdekel:
[link]
Ezek után jövőre sem számítok semmi jóra.

Ha érted, akkor már elavult.

(#78034) BiP válasza mpo (#78033) üzenetére


BiP
nagyúr

Én sem követem napi szinten, tévé nincs is itthon, pont az agyzsibbasztás elkerülése érdekében, de azért próbálok képben lenni, de pont annyira, hogy ne menjen rá az idegrendszerem.
És sajnos nagyon nehéz a zajból, propagandából, politikai csatározásokból kiszűrni a lényeget, a szakmai véleményeket.
Most egy falut soha el nem hagyó, a restiben nevelkedő, m1-en szocializálódott egyéntől hol várható el, hogy képben legyen?!
Őket minden egyes alkalommal meg lehet venni majd egy zsák krumplival, és a mai napig meg lehet vele etetni a 15éve történt öszödi beszédből kiragadott 1 mondatot.

És sajnos jövőre is ennek mentén fognak eldőlni a dolgok.
Bár itt egy jó kis elemzés. (ne a forrást nézzétek, meg nem is akarom politikai irányba elvinni dolgot. a tartalom a lényeg, viszonylag átfogó találgatás). [link]

[ Szerkesztve ]

(#78035) hcl válasza mpo (#78033) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem is akar senki tudni semmit. Amikor meg valami kéne, akkor... ld. ezt a topicot :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#78036) KROK640 válasza hcl (#77989) üzenetére


KROK640
veterán

Helyileg merrefelé?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#78037) KROK640 válasza cof (#77991) üzenetére


KROK640
veterán

A VGa-t nem látni (egy VGA-t árul 1 képpel 5K-ért) de az érdekes, hogy arra a memóriára amire pozitívat kapott... nos azt megint árulja.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#78038) KROK640 válasza koko52 (#78000) üzenetére


KROK640
veterán

Engem ezzel úgyis felakasztanál, hogy nem akarlak átverni. Ugyanis nekem eleve pár perc lenne mire fényképező elő, fotó, kép lement gépre, és eltudom küldeni.
De sokszor van, hogy dolgozok/játszok a gépen, volt és lesz h barátnőm is rámírt, hogy küldjem már el az előző napi képeket stb. Nem ritka, hogy 1-2 óra múlva reagálok rá. Egy vadidegennek még ennyire se ugrálnék. Pláne, ha neki fontos a kártya, és nem nekem kell kenyérre az ára.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#78039) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Én úgy voltam, (szerencsére egy darabig múlt idő) a VGA vásárlásommal, hogy majdnem kétszeres áron vettem a (használt HD6970) kártyámat és még magas posta költséggel is, mint amennyiért hirdetve volt máshol.

Még igy is csak 3-4 hirdetésre válaszolva jött végül össze nekem a vásárlás.

Igy viszont én nyugodtan alszom, nem kell attól rettegnem hogy mikor adja fel a kártya.

Persze még tuning sincs a kártyával! (nincs öngyilkos hajlamom) :)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#78040) KROK640 válasza TaaT (#78007) üzenetére


KROK640
veterán

Küzdelem a telefonnal :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#78041) KROK640 válasza berek21 (#78017) üzenetére


KROK640
veterán

Ezt a vásárlow-t nem kell sajnálni, hogy Lment :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#78042) KROK640 válasza BiP (#78034) üzenetére


KROK640
veterán

20 éve nem TVzek, 2011 óta TVm sincs. Illetve pár hete mikor barátnőmnél lakásfelújjítás volt akkor szünetben lerogytunk a TV elé ebédelni, de akkor megállapjítpottam, hogyha eddig TVztem volna is most hagynám abba. Na a lényeg, hogy szándékosan megy az agyzsibbasztás. Mit gondolsz miért vannak a médiák felvásárolva kormányközeli emberek által? pont ezértr, mert az átlag szavazó még minidg azt hiszi el ami a TVben van, kritikus gondolkodás nélkül. EZek mindig az egy zsák krumplis emberek lesznek, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy egy zsák krumpliért adja el a saját jövőét.
Persze a rendszer hibás, biztosra veszem, hogyha a mostani korményt leváltanák és a következő is maradna mondjuk 8 évig, az sem lenne jobb :(

De ahogy írtad is, így születnek az ilyenek :
Hopp leszedték a videót, amiben egy saját bevallása szerint írástudtalan roma asszony mondja el, hogy a férje szavaz helyette, akinek meg megmondják, hogy hová kell szavazni.

OFF, OFF :
2018-ban (ápr 8) a választások napján írtam erről a témáról, egy másik fórumon :
"Próbálok kronológiai sorrendbe haladni.
Az egész azzal kezdődött hogy megállítottak az utcán, hogy írjak alá jelölteknek/hallgassam végig őket. Az még a saját választókörzetemben el is ment. Sőt, az egyik szimpatikus jelöltnek alá is írtam. De amikor elkezdtem járni-kelni a városba és egy nap háromszor(!) állítottak meg, akkor már úgy kezdett kicsit sok(k) lenni.
Érdekes az is, hogy a feedbackre mennyire (nem) figyelnek. Amikor már meguntam, akkor volt, hogy franciául közöltem, hogy nem értem amit mond, de ennek semmilyen(!) visszatartó ereje sem volt. Csak annak amikor Au revoir-t mondva konkrétan távoztam a helyszínről.
A következővel kissé durvábban bántam el, ugyanis amikor (amúgy nem is az én választó körzetemben) állított meg egy lelkes tag, akkor görögül közöltem vele, hogy "félédes vörös asztali bor" akkor meghökkenve nézett rám, majd szintén görögül illedelemesen elköszöntem tőle, és távoztam. Érdemes lett volna lefényképeznem az arcát!
Ezzel körülbelül egy időben fura módon kezdett néhány ismerősöm meghülyülni, és facebookon, fórumonkon, sőt élőben is, és politikai nézetkülönbségek miatt tudtak összebalhézni, rendre engem is próbálva bevonni. Ilyenkor persze türelmesen közlöm, hogy én ebből kimaradnék. Érdekes, hogy és vannak emberek akik ezt (is) kultúráltan tudják kezelni.

Azért beszélgettem néhány szavazóval, és ez egy teljesen remek érv volt a demokrácia ellen.
csak néhányat emelnék ki (időrendi sorrend is ez volt) :
KROK : és te most mit vársz ettől a választástól?
szavazó1 : Hát hogy fejlődjön a helyzet a városban.
KROK : Mégis milyen helyzetre gondolsz? Mit értesz fejlődés alatt?
szavazó1 : Hát arra ami van. Az legyen jobb.
KROK : értem.
Ez egyébként egy huszonéves IT területen dolgozó srác, aki kb négyszer annyit keres mint én (ismét láthattam, hogy a pénz és az ész nem feltétlenül függ össze).

Kettes számú szavazónk egy húszas évei elején álló lány, közölte, hogy ő azért szavaz Szél Bernadettre mert olyan aranyos az a nő! PONT. Semmilyen más érve nem volt ...

A hármas számú huszonnégyéves egyetemista lány (nem mellesleg tanárnőnek készül) szintén Szél Bernadett mellett teszi le a voksát, indoklásától pedig még a szemöldököm is ökölbe szorult : "Hát még sosem volt női miniszterelnökünk. Olyan jó lenne, ha végre egy nő vezetné az országot". Politikai programjáról persze dunsztja sem volt, és a felsorakoztatott érvei ezen a ponton véget is értek. (ez már mellesleg ezen a hétfőn történt)

Valamint az a kedves nyugdíjas ős szoci bácsi, aki közölte, hogy minden nagyon jó most, és ezt kell megtartani ami van. Mindössze az a tény rontott számomra az autentikusságán, hogy mindkét lánya 5+ éve külföldön él, mivel szerintük itthon nem lehet boldogulni. Nevermind.

Én azért nem adnék mindenkinek szavazati jogot aki elmúlt 18 éves (valamiféle vizsgához kötném mint pl a jogsi), valamint azoknak sem adnék szavazati jogot, akik életvitel szerűen külföldön élnek. Mert ezeknek az embereknek is ugyanannyit ér a szavaztuk mint az enyém, aki igyekezett tájékozódni az elmúlt hetekben, annak ellenére, hogy végülis bárki nyer szerintem nagyon sokkal jobb nem lesz. Maximum másabb. Az is érdekes témakör, hogy már nem ígérgetnek a pártok, hanem fenyegetnek, meg az emberek félelmére játszanak, hogy jön a migráns (senkit nem zavar h tranzit ország vagyunk csak) meg hogy ez a kevés se lesz ami most van. Egyedül a kétfarkú kutyapárt ígérget (de ugye tudjuk miért) velük megígértettem az államilag támogatott péntek és szombat estéket, valamint, hogy hotrodok is kaphassanak normál rendszámot. Ugyan ezt alig tudta visszamondani de azért vicces volt hallani.

Csütörtök reggel arra ébredtem, hogy a közeli vidéki nagyváros kormánypárti képviselője nevében hív egy automata, miszerint mennyit fejlődött a város az elmúlt 4 évben, és most kormánypárti vezetése van a városnak. Épp ezért szavazzak a jelenlegi rendszerre mert ha nem, akkor a városomra igen sötét idők fognak köszönteni miattam! OMG. Je suis peur.

Eljött a választás napja, és mivel lehetőségem adódott elmentem szavazni. Az épület előtt néhány vénasszony ejtőzött (szerintem kora reggel óta ott voltak) és közölték, hogy ők segítenek, hogy tudjam kire kell szavazni! (WTF??) Aztán neki is láttak, hogy gondoljam el milyen jó most minden, meg milyen kedves srác országunk bölcs vezére, és tudjam már, hogy hová teszem az X-et. Közöltem velük a kis magam stílusában, hogy eleddig Kim Dzsong Un és Adolf Hitler között vacilláltam, de mivel az előbbi migráns lenne itt, így az utóbbi lesz. (mindezt egyébként egy "Én egy bombaszakértő vagyok! ha Futni lát, próbáljon meg velem lépést tartani!" feliratú pólóban). Mire az egyik megszólal a háttérből, hogy a migráns az nem jó. Ennyi jött át. És ez is szavaz. Itt kiáltottam magamban a BORoltóért, mert kiégtem.
Bementem, szavaztam.
Mikor kijöttem, rögtön kérdezték, hogy kire szavaztam? (KÖZÖD?) Mosolyogva annyit mondtam, hogy JÓL szavaztam tessék elhinni."

Ha ez már nagyon OFF, vagy szabálysértő, akkor légyszi modi töröld, abból érteni fogom egyből.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#78043) hcl válasza KROK640 (#78042) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"hogyha a mostani korményt leváltanák és a következő is maradna mondjuk 8 évig, az sem lenne jobb :("
Én nem lájkoltam a 2010 előtti állapotokat sem, de azóta emelkedett az aljasság ilyen szintre, szóval nem vagyok benne biztos, hogy nem lenne jobb. Tehát ha nem gyűlöletkeltésre, meg óvodás szintű "nem állok szóba veled"-re épülne az egész működés, akkor már nyertünk.

Nagy + a bombaszakértős pólóért, a 2000-es években volt utoljára egy haveron :D Viszont szerinted leesett nekik? :D És ilyen idiótával tele vagyunk.

Mutogatni való hater díszpinty

(#78044) mpo válasza hcl (#78043) üzenetére


mpo
veterán

Minden úgy megy, mint a középkorban, csak a technikai környezet lett fejlettebb és a rangokat hívják másképpen.
A tudatlanság, tájékozatlanság, agymosás nem változott.

Ha érted, akkor már elavult.

(#78045) Syl válasza mpo (#78044) üzenetére


Syl
nagyúr

Ami itt megy, az már nem agymosás, hanem centrifuga, b+! :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#78046) hcl válasza mpo (#78044) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

+++
Szokták mondani, hogy régenmindenjobbvót. Szerintem meg a díszletek változtak, ja.

Mutogatni való hater díszpinty

(#78047) mpo válasza Syl (#78045) üzenetére


mpo
veterán

Ez a mondat jobb lenne az aláírásodnak, mint a mostani, talán kis változtatással. :)
Ami itt megy, az már nem agymosás, hanem agycentrifuga, b+!

Ha érted, akkor már elavult.

(#78048) Syl válasza hcl (#78046) üzenetére


Syl
nagyúr

"Ha egy kupleráj nem megy, nem a bútorokat kell lecserélni" - Hofi :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#78049) balinlin válasza hcl (#78046) üzenetére


balinlin
senior tag

Én köszönöm, de Medgyessy (Útelegazódás) Fletó Libajnai triumvirátust sem akarnám viszont látni. No nem mintha a mostani annyira tetszene.

(#78050) hcl válasza mpo (#78047) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Agyturbina likes this :D

@Syl :Jaja

@Balinlin : De ki mondott olyat, hogy viszont akarja? :F

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.