Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96001) szebe válasza Trailblazer (#96000) üzenetére


szebe
őstag

Én az autokorrektet se értem. T9 anno jó volt, de az autokorrekt egyrészt borzasztó, másrészt qwerty-n “könnyű” gépelni.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#96002) fatpingvin válasza szebe (#96001) üzenetére


fatpingvin
őstag

én a T9-et is gyűlöltem és első dolgom volt kiirtani. mondjuk tudtam is numpaden gyorsan gépelni.

ezért is tervezem lecserélni a Cat B35-ös nyomógombosomat, ugyanis van benne valami firmware bug (ismert, nem hardveres, de nem is javítják) amitől gyakran duplán vagy triplán veszi a billentyűlenyomást. így meg ugye egy agyrém gépelni rajta.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#96003) koby11h válasza szebe (#96001) üzenetére


koby11h
aktív tag

Minden ilyet kikapcsolok azonnal, mint a kijelzőkön a legtöbb képjavító eljárást... cserébe elolvasom, amit leírtam.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#96004) hcl válasza fatpingvin (#96002) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azért az egy hozzáállás a gyártótól :D :D :D :D :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#96005) Ciccuka válasza berek21 (#95995) üzenetére


Ciccuka
veterán

kell neki egy update és már jó is lesz a képernyő :D

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#96006) AlphaLionX


AlphaLionX
csendes tag

Imádom, amikor egy érdeklődő megvenne valamit, beszélgetünk-alkudozunk-megegyezünk, elkérem tőle a szállítási címet, majd válasz nélkül örökre eltűnik. Ez már a sokadik, hülyét kapok ettől :W

Pláne akkor idegesítő, amikor friss hirdetés után rögtön rám ír, amiből én azt gondolnám, hogy fontos neki még mielőtt valaki más megvenné előle. De a legjobb, amikor ugyanaz a user ezt kétszer is eljátssza, ÉS még engem sürget a válaszra akár több platformon egyszerre, majd ugyanúgy eltűnik a rákba (??)

(#96007) hcl válasza AlphaLionX (#96006) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha kifizette, akkor nincs gond, ha nem, akkor meg... csak egy a sok szellem közül.
BTW ha adott telefonszámot (érdemes kérni) akkor fel lehet hívni, mert sok egyszerűen elfelejti :Y :W

Mutogatni való hater díszpinty

(#96008) CJ4567 válasza AlphaLionX (#96006) üzenetére


CJ4567
veterán

Én nemrég a 1070 Strix-em próbáltam eladni, csak a 10. érdeklődőnek sikerült eladni, az eredeti ár alatt, de legalább majdnem egy hónap után végre valaki elvitte :DDD Kb. egy kisebb regény a története.

Volt kettő HA-s szellem, egy email-es szellem, és 4 Marketplace-es(volt a szellemeken kívül kettő érdeklődő Marketplace-en, aki legalább nem szellem volt, de nem vitték el, egyik kb. két óra után visszamondta, mert neki visszamondták a videókártyáját, a másik meg 30.-án írta, hogy tegyem már el 10.-éig, ezt 2 nap alatt sikerült leírna. Pechjére 5 perccel az után írta, hogy tegyem el, miután átvették személyesen :DDD)

Az egyik HA-s szellem egy friss újonc volt, utánvéttel akarta megvenni, én az előre utalást preferáltam volna, elég lett volna, ha a postaköltséget előre utalja, de ott hagyott. Tudom, hogy valahol el kell kezdeni, de jobb biztosra menni. Másik HA-s szellem személyes átvételt akart volna, aztán a megbeszélt időpontban sehol senki, és további üzenetekre se reagált, nemrég meg ahogy látom törölte a fiókját :DDD

Volt egy email-es, emailben érdeklődött a HA-s hirdetésem iránt, kicsit furcsa volt, de oké, személyesen vette volna át a kártyát. Egy hétig húzta-vonta, mindig volt valami kifogása, miután rákérdeztem, hogy ebből lesz-e most valami, ott hagyott.

FB-on kifogtam aztán még egy ilyet, ő már odáig eljutott, hogy "nem érek rá, de átutalnám a pénzt, aztán a héten átmegyek érte, vagy a feleségem", sehol semmi, majd letiltott. :DDD
Aztán volt egy, aki sokallta a végső árát, és nem válaszolt, majd a kettő értelmesebb, akikről az elején írtam.
Eközben volt egy, aki sablon üzenettel kezdett, majd az "igen, még megvan" válaszra annyit írt, hogy "At R".
Jött egy 58500-as ajánlat(amikor még 65k-ért próbáltam túladni a kártyán), majd rájött, hogy mindegy, mert nem fér bele a gépházába a kártya.
A megmentő a 10. volt, igaz, hogy áron alul vitte el(60k, ebbe már csak azért mentem bele, mert majdnem egy hónapja hirdettem), de ő tényleg jött, elvitte, írt, hogy működik, öröm van.

Bocs, ha hosszú lett, és kicsit olvashatatlan, telefonról írtam ezt. :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#96009) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Üzleti vita... totyik jól elfajult, lett egy kis adok-kapok.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#96010) BiP válasza CJ4567 (#96008) üzenetére


BiP
nagyúr

Valaki bontsa már ki ezeknek a típusoknak a lelkivilágát, légyszi, mert nem fér a fejembe, hogy átlagember ennyire fos, érzéketlen módon kommunikáljon egy másik emberrel. (eltűnik, letilt, stb.)

#96009 Trailblazer: que? Hogy mi?

(#96011) opr válasza Trailblazer (#96009) üzenetére


opr
veterán

Nem is tudtam, hogy van ilyen topic. :Y
Uzleti vita topik: [link]

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#96012) koby11h válasza Trailblazer (#96009) üzenetére


koby11h
aktív tag

Kukoricát, üdítőt készítsetek elő...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#96013) davenport válasza BiP (#96010) üzenetére


davenport
aktív tag

Ezt a letiltás dolgot nem értettem soha, vagy azt, hogy miért nem ír annyit, hogy bocs, de nem aktuális. Ezért nem haraptam le soha senki fejét. Az üzleti topikba beleolvasva is elég meredek a kommunikáció, vagy annak teljes hiánya.

No money, no honey.

(#96014) hcl válasza BiP (#96010) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szokták azzal magyarázni, hogy nem akar annyi kellemetlen érzést sem, hogy valakinek nemet mond... de valószínűbb, hogy egy mindenre sz@ró ősbunkó... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#96015) CJ4567 válasza BiP (#96010) üzenetére


CJ4567
veterán

Én se értem, mondja azt, hogy bocs, nem érdekel, mert XY közbejött, vagy valami, amiből tudom, hogy rá már biztos ne várjak. De az, hogy a sokadik ember is csak úgy eltűnt, mire papíron oda jutnánk, hogy megvette volna...
Azt megértem, hogy elfoglalt valaki, de akkor ne minden nap más kifogást próbáljon keresni, szépen vezeti az embert, mintha megvenné, majd eltűnik, extrém esetben még le is tilt :U

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#96016) szebe válasza Trailblazer (#96009) üzenetére


szebe
őstag

Most gondolj bele, valaki rendel egy csomag ruhát, erre kap egy VGA-t ;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#96017) Chaser válasza CJ4567 (#96015) üzenetére


Chaser
titán

user error!!!444!
egy éve kellett volna felraknod 65e-ért, 5 percen belül helikopterrel mentek volna érte
ezeöccáz' lesz : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96018) BiP válasza CJ4567 (#96015) üzenetére


BiP
nagyúr

Ilyenek után egyre inkább megértem azokat, akik nem az első jelentkezőnek ígérik oda a cuccot, hanem azé lesz, aki először jön érte.

Ugye céges HR-eseknél nagy divat nem válaszolni, és a nemleges válaszokról értesíteni a munka után érdeklődőket. Szerintem inkorrekt, feleslegesen lebegtetik a dolgot, bizonytalanságban tartva a másik felet.
Persze, aki edzett, azt már kevésbé hatja ezt meg, én azért jobban szeretem, ha le vannak zárva a dolgok rendesen. (pl. Köszi, már nem aktuális. Találtam egy jobb ajánlatot, de azért köszi. Köszi, de mégsem tudom megvenni, anyám megvétózta. )
Nem egy nagy truváj nemet mondani, ha tényleg nem. Nem ciki.

(#96019) hcl válasza BiP (#96018) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Redditen megkaptam, hogy az, hogy nincs válasz is válasz.
Hát, szerintem meg bunkóság :D

Pláne egy hirdetésre nem egy nagy energia megírni, hogy mégsem.

Mutogatni való hater díszpinty

(#96020) Chaser válasza BiP (#96018) üzenetére


Chaser
titán

már ezer éve így csinálom, egyszer mindenki megunja az ovit : )
illetve ha valaki később jön érte akkor fizet foglalót, és annak szabályai szerint járunk el
legutóbb egy tv-nél volt ilyesmi, sok értékeléses régi tag, nem kértem foglalót, jönjönjön, mámamá' biztosan, de nem ért ide
jött más, vitte, írtam a tagnak bocsika', tizedjére nem kérdeztem meg tényleg jön-e, vitte más

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96021) BiP válasza hcl (#96019) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem is.
És igen, Coelho, Szabó Péter sem mondhatná szebben. Csak ugye mennyi ideig nincs válasz jelenti azt, hogy ez az a válasz? Ezt már nem részletezi senki :)

Mert ha én 2 nap után eladom a cuccot másnak, és utána érdeklődik újra, akkor meg én vagyok a fsz, hogy miért nem bírtam várni, pedig csak dolga volt, nem ért rá, pedig érdekli még.
De ha 1 hétig várom a semmit, akkor rendes vevőket meg elszalasztok.

#96020 Chaser : pontosan. Erre írtam, hogy edzettebbek azért ezt már jobban kezelik, adott esetben, mint ahogy Te is, ennek megfelelő módszereket dolgoznak ki.
De azért gáz, hogy a hülyékhez kell alkalmazkodni. Ebben is.

[ Szerkesztve ]

(#96022) Chaser válasza BiP (#96021) üzenetére


Chaser
titán

ez nem is hülyeség kérdése, dedós/ovis magatartás - az említett hr-eseket is rúgnám s_ggbe egyből ha válaszolni nem tud mert nemleges -, menjen a homokozóba, oda való
legyen már az emberben annyi, hogy tudatja a nemleges választ/változást, bármit - persze az ilyenek vannak zömében legjobban felháborodva ha velük csinálják ugyanezt -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96023) CJ4567 válasza Chaser (#96017) üzenetére


CJ4567
veterán

Végül is igazad van :DDD Az már más kérdés, hogy mennyi lett volna egy upgrade ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#96024) Gyuri27 válasza opr (#96011) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az eladó kicsit forditva (igen fejjel lefele) ül a lovon szerintem. Arca is akkora mint a busz eleje.
Eleve ha feladok valamit az rendesen csomagolva, dokumentálva, értékbiztosítással. Ez az alap.
Kérésre ezt ugye képen át is küldöm ha igény van rá. Bár eddig nem volt. Igaz én én vagyok és nem egy rúdugró.
Másrészt ha a posta a ludas akkor is próbálok a vevőnek segíteni és normálisan hozzállni. Hiszen tudjuk milyen szar érzés mikor veszel valamit súlyos pénzekért és nem azt kapod.
Harmadrészt én nem basznám el a renomémat ezzel a paprikajancsiskodással se.
Persze jön az egységsugarú vásárló az nem nézi ki vagyok milyen a zsanzsém.
De rendes culáger megnézi. Ha pedig látom, hogy ilyen a problémamegoldás, ilyen a hozzáállás gond esetén akkor keresek más eladót.
Ugyanis én egy termékért, jó termékért fizetek és azt akarom kapni. Nem ezt az ózdi folklór estet szeretném nézni, sőt ennek a részese se szeretnék lenni. Mert ez nekem így a félár negyedét se éri meg.

CJ4567: neki mindig az van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#96025) Chaser válasza CJ4567 (#96023) üzenetére


Chaser
titán

érezd a törődést ;]
ezért jó a foglaló, a bohócok gyorsan lepattannak

Gyuri27
beleolvastam, egyik kutya/másik eb esete, a posta meg ráfejelt
én sem értem mért nem értékbiztosítással küldte, posta kell oké, ennyi az ára, így küldöm - 50e ft-ig alapcsomag is elvileg tartalmazza, gyakorlat nem tudom mi -
nekem mindig IS igazam van : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96026) hcl válasza BiP (#96021) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És mind azt mondja, hogy ő biztosan jön, biztosan ott lesz, biztosan átveszi :D Én meg már azt válaszolom, hogy mind ezt mondta.

Mutogatni való hater díszpinty

(#96027) Chaser válasza hcl (#96026) üzenetére


Chaser
titán

biztosan elhiszem amint ott a foglaló a számlámon :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96028) BiP válasza hcl (#96026) üzenetére


BiP
nagyúr

Na igen. És amikor mondod, hogy mondták ezt már sokan, akkor jön a jaj, ő lesz az üdítő kivétel, ő tényleg jön, stb.
Aztán nem.

(mint a szomszéd, aki megmondta a gázszerelőnek, hogy nála még nem volt olyan szaki, aki után nem kellett még dolgoznia. Jól megsértődött, hogy ezt mégis hogy, ő aztán rendes munkát végez, minden fasza lesz. Aha. Szomszéd még hetekig fixálta, amit a szerelő szarul csinált. Ő sem lett üdítő kivétel.)

Na, elolvastam az üzleti vitás topikot. Szép eset.
Tényleg egyik kutya másik eb. Mindkettő mocskosszájú, de a másiktól várja el a tiszteletet, és az első lépést. Classic cicaharc.
És persze nem derül ki, hogy ki itt a valódi ludas a dologban, mert mindkét fél indulatos, csúsztat, terel, és a másikat hibáztatja.
De megnyugodtam, hogy mégsem én vagyok a helikopter, hogy feladás előtt lefotózom a csomagot, majd a feladóvevényt, és küldöm a vevőnek. Mindig is bennem volt, hogy túlbonyolítom, túl sok vagyok. (de az ilyen esetek megnyugtatnak, hogy ez inkább biztosítás, mint túlreagálás)

(#96029) koby11h


koby11h
aktív tag

Én pl. ha valaki komolyan venni akar, azzal egyeztetek mindent. Majd egy üzenetben összefoglalva mindent, mit, hogyan csomagolva, hogyan postázva, milyen adatokkal, hová utaljon, mennyit... Ha adok számlaszámot, akkor 24 órát várok, ha nem utal és van más, akkor jelzem, hogy elviszi más, akkor kérem, hogy már NE utaljon.
De a 24 óra alatt nem adom oda másnak. Megírom az új embernek, hogy utalásra várok, ha holnap 14:30-ig nem történik meg, akkor jelzek.
Aztán reménykedem, hogy nem esek két szék közé :)
Viszont ha valakinek nem adok számlaszámot, akkor az nincs is félretéve. Ha pl. lebeszélek egy találkozót személyesen, akkor ugyan ez, addig senki másnak, amíg le nem telt az idő és nem beszéltem az illetővel ha esetleg nem jött össze az átadás.
Ha ideért a pénz azt igazolom, jegelem, ha van olyan a felületen. Általában legkésőbb a következő munkanap feladom a csomagot, vagy megmondom, hogy mikor fogom feladni. Feladás utána ismét jelzek és kérés nélkül küldök egy leírást, hogy mit hogyan csomagoltam. Küldök képet a csomagról, feladóról, linket a követéshez ha létezik ilyen.
Kérek visszaigazolást, hogy ha megkapta és megnézte, akkor jelezzen, hogy minden rendben volt-e...
Eddig nem volt gondom.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#96030) Gyuri27 válasza Chaser (#96025) üzenetére


Gyuri27
félisten

Alapból van benne 40 vagy 50k-ig (alap áras) ha a postás bepipálja. Külön kell kérni, szólni, hogy legyen rajta.
Az sms értesitő is ingyenes. De ha nem szól rá, hogy kell és irja bele akkor nem teszi magától.

Amd - Radeon - Ryzen

(#96031) Chaser válasza Gyuri27 (#96030) üzenetére


Chaser
titán

50e lesz az, és tudom
de itt boxos feladás volt, ott nem tudom hogy megy - nyilván online kell kitölteni mindent, automatánál meg a csomagot beadni a kóddal -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#96032) hcl válasza BiP (#96028) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Amelyik nem bizonygat, hanem jön a cuccért/utalja a postaköltséget, az vevő. A többi NPC :D

@koby11h : :K

Mutogatni való hater díszpinty

(#96033) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#96034) koby11h válasza berek21 (#96033) üzenetére


koby11h
aktív tag

Érettcségi... :U

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#96035) BiP válasza koby11h (#96034) üzenetére


BiP
nagyúr

Annyit is ér, úgy látom.

De ez a kukucsus is szép. Sokminden volt már itt a topikban gizsgugya témában, de így leírva még nem láttam.

(#96036) Csupingo válasza BiP (#96035) üzenetére


Csupingo
veterán

Ez nem volt bent a 100-as gutyus szinonima szótárban sem?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#96037) mpo válasza Csupingo (#96036) üzenetére


mpo
veterán

Biztos tájszólás. :D

Ha érted, akkor már elavult.

(#96038) opr válasza Gyuri27 (#96024) üzenetére


opr
veterán

Egyetértek. És ez pont egy olyan szitu, hogy lehet, hogy paraszt volt a vevő (is), de pont rohadtul nem számít. Ezt Ő baszta el, de rendesen, ezek után ez a hozzáállás szvsz nem vállalható.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#96039) BiP válasza Csupingo (#96036) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem találtam ott sem, pedig néztem, mert beugrott egyből nekem is.
lásd: #82032 berek21
Pedig itt azért vannak érdekességek, de a kukucsus nincs. (a kucs, meg a kucsa a legközelebbi)

(#96040) oriic válasza Trailblazer (#96009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk a vevő stílusa is olyan, amilyen, meg ahogy látom neki volt már negatívja is, ahol szintén volt érdekesség nem is kevés...

Live-Die-Respawn

(#96041) koby11h


koby11h
aktív tag

Vége a drámának, a posta volt a ludas. Már csak az egymás gyalázása maradt...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#96042) BiP válasza koby11h (#96041) üzenetére


BiP
nagyúr

Fú, azért van ott baj mindkét félnél. Mindkettő tudta, hogy ő magának igaza van (az eladó tudta, hogy nem adott fel kamu csomagot, a vevő meg tudta magáról, hogy nem cserélte ki), de ahelyett, hogy tényleg a postát hibáztatnák és az elkeveredést feltételezték volna, egymást gyalázták, a másikból nézték ki a legrosszabbat. És persze a stílusért is a másikat hibáztatta mindkettő. (amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten hivatkozással). És persze a másik kezdte.
Nagyszerű páros, megérdemelték egymást.
És az igazán szép, hogy utólag is egymást firkálják, ahelyett, hogy azt mondták volna, hogy öcsém, ezt benéztük, sorry, mindkettőnknek igaza volt, bocs a gyalázkodásért. Neeem, mondják tovább a magukét.
És talán jobban járnak, ha nem értékelnek, mert aztán megint egymást szidnák a bosszúnegatívért , mint a vevő korábbi eseténél :)

Ami nekem különösen tetszett a sztoriban, hogy a vevő úgy nyit, hogy Csá, játszik, meg Laca. Tehát fiatalos kommunikációval nyit, majd a vitában azzal érvel, hogy ő az idősebb, meg nem adták meg a tiszteletet. A többi meg már történelem :)

[ Szerkesztve ]

(#96043) koby11h válasza BiP (#96042) üzenetére


koby11h
aktív tag

:K
Ahogy nagyapám mondta 45 éve, kutyák egymást közt...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#96044) hcl válasza berek21 (#96033) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az érettségi lassan már hátrány lesz ezekben a körökben :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#96045) szebe válasza BiP (#96042) üzenetére


szebe
őstag

Az egyiknek az írásképétől kerülget a rosszullét, a másiknak meg a stílusától megyek falnak. Zsák a foltját.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#96046) cof válasza koby11h (#96041) üzenetére


cof
veterán

Sajna kicsit lyukas a sztori mert, hogy találta meg a posta ha félre volt címkézve? Akkor annak kellett szólnia aki a pólót várta és egy VGA-t kapott helyette.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#96047) koby11h válasza cof (#96046) üzenetére


koby11h
aktív tag

Megkérték a lebukót, hogy hozza vissza pl. :)
Nem tudom, sok éve ajánlott levelemet hagyta el a posta, akkor 30 nap múlva lehetett nyomtatványt kitöltve kerestetni...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#96048) , válasza cof (#96046) üzenetére


,
addikt

A Posta nem nagyon foglalkozik semmivel. Amikor nekem kevertek össze két csomagot, akkor is nekem kellett kideríteni, hogy mi is a helyzet, hol van a csomagom, stb., stb. A postán meg csak széttárták a kezüket, és azt mondták, hogy csak az nem hibázik, aki nem is dolgozik. Részükről ennyivel el volt intézve a dolog.
Az volt az egyedüli szerencsém, hogy csak 2 csomag csomagcímkéjét keverték össze, tehát "A" csomag csomagcímkéje került "B" csomagra, "B" csomagé pedig "A" csomagra. Ha esetleg 10-20-30-40 csomag csomagcímkéi lettek volna keresztül-kasul megkeverve, az már macerásabb eset lett volna, de így szerencsére könnyebb dolgom volt.
Mondjuk attól függetlenül, hogy én aznap már tudtam, hogy hova került a csomagom, és el is mentem érte személyesen (akkor voltam életemben először a sitten), a posta csak 2 hét múlva adta azt vissza. És még ebben az esetben voltak a leggyorsabbak, mert volt olyan esetem is, ami 6 hónap múlva zárult csak le.

(#96049) Trailblazer válasza BiP (#96042) üzenetére


Trailblazer
addikt

De mintha menet közben már felmerült volna, hogy a posta lehet a hunyó, csak ebben a másik kételkedett. Lám, és mégis.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#96050) fatpingvin válasza , (#96048) üzenetére


fatpingvin
őstag

az a baj ezzel hogy a posta ki van menekítve a piaci folyamatok alól, ami alapvetően nem lenne gond csak sajnos nincsen érdemi elszámoltatási lehetőség sem.

ezért engedik meg maguknak azt a szintű igénytelen trehányságot amitől egy tisztán piaci cég már régen bedőlt volna.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.