Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109001) koby11h válasza hcl (#109000) üzenetére


koby11h
aktív tag

Amikor kész az alaplap eladásra, le van takarítva, tesztelve, fotózva és akkor szépen lerakod az asztal szélére, a doboza tetejére, az meg lebillen dobozostól...
Csak az egyik sarkából tört le egy pici darab, a JFP1 tűsorral :O

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#109002) TeeBee73 válasza koby11h (#109001) üzenetére


TeeBee73
addikt

Há' mer' ráültek, azé'. ;] :P

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#109003) koby11h válasza TeeBee73 (#109002) üzenetére


koby11h
aktív tag

:D Nem! :D
De még azzal is jobban jártam volna, de ez csak lepattant... valami Gigabyte LGA775 ATX lap volt, egészen addig, amíg le nem ért a járólapra.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#109004) TeeBee73 válasza koby11h (#109003) üzenetére


TeeBee73
addikt

Kár érte. Nekem P35-ös deszkám volt Giágból, olyat ment benne az E2180, egy Mugen 2-vel, hogy ilhaly'!

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#109005) hcl válasza TeeBee73 (#109004) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szintén! A P35-ben olyan volt a Core2 (E6420) tuning, hogy beállítottad a kívánt órajelet, és ment magától :D Asszony 'sus 965-ös csúcslapjában meg a Q6600-zal csomót szívtunk.
Mondjuk én úgy 2018? körül elpattintottam a Core2-t, de az a Q6600 a mai napig megy (ugyanazzal a tuninggal). Néha jó lenne, ha itt lenne, meg lenne oldva a fűtés :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#109006) frescho válasza hcl (#108986) üzenetére


frescho
addikt

A szabályokhoz szoktatás és helyettük dolgozás idővel sokkal többe kerül. Kétszer kellett kiborítani a zsákból a szemétbe a felporszívózott LEGO-t. Onnan kiszedegethették, ha már elpakolni nem voltak hajlandóak háromszori felszólításra. Elég értelmezhető sebességgel megértették a figyelmeztetést: Vagy elfogynak a darabjai vagy elpakoltok.

https://frescho.hu

(#109007) Astroboy válasza Csupingo (#108992) üzenetére


Astroboy
őstag

Én idén ujítottam (másodállásban 3 helyen fix kertész vagyok) egy akksis Stihl-t.
Több mint 20 éve csinálom, és őszintén szólva én alig vártam, hogy végre odáig fejlődjenek az akksis cuccok, hogy kiváltsák a benzineseket.

Na akkor:
Pro: - bár nem sokkal, de könnyebb,
- dugattyú híján nincs rezonancia,
- belsőégés híján -50% zaj (98dB kontra 56dB) lényegében csak a damilt hallani,
- benzin+olaj híján nincs füst használat közben,
- benzin+olaj híján nem büdös a kocsiban, garázsban,
- 2 akksival teljesítményben még meg is haladja a full tank benzint.
Kontra:
- bár kisebbek a kerteim, tehát még sose kellett a 2 akksinál több, azért már nagyjából sejtem, hogy ~1500 m2 felett tuti tölteni kéne. A benyást gyorsabb tölteni.
- nagyjából ennyikeh, más negatívum frankón nincs.

Most tavasszal akarok akksis fűnyírót is venni, a f.com kivan a nagy önjárós benyás dögből, és az összes nyűgjéből (büdös, nagy és nehéz, téliesítéskor foglalkozós, olajcsere-gyertya stb...)

Amit kinéztem az is jó lenne ezekbe a viszonylag kisebb kertekbe, és mivel sokkal könnyebbek, így még az se feltétel most, hogy önjárós legyen...

(#109008) Trailblazer válasza BiP (#108991) üzenetére


Trailblazer
addikt

"Komolyabb fegyverek kellenek! Kib...ott nagy puskák!" ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#109009) Trailblazer válasza Astroboy (#109007) üzenetére


Trailblazer
addikt

Tavasszal esély volt olcsóbb akksis fűnyírót venni (Makita), jó ötlet lett volna? Lett helyette feleannyiért villanyos, ami eredetileg a terv volt.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#109010) Astroboy válasza Trailblazer (#109009) üzenetére


Astroboy
őstag

Jól tetted, ha van áram és megbékélsz a hosszabbítóval akkor felesleges pénzkidobás az akksis. Nekem is csak azért kellett eddig mindenből benyás, mert egyrészt nem érek rá hosszabbítóval sz.rakodni, másrészt ha nincs kerti dugalj akkor igencsak nehéz egy épp dolgozó családtól egy bezárt házból áramot kunyerálni. :DDD
Telken a ~50 m2-es kis kertbe nekünk is elég egy 20 éves 1000 Wattos Alba fűnyíró, eszem ágában se lenne Budapestről levinni a nagy dögöt, vagy ha lesz, az akksist.

(#109011) kelly416 válasza BiP (#108991) üzenetére


kelly416
veterán

Én lidl-ös száraz-nedveset (valami pnts b3 vagy ilyesmi) vettem sok évvel ez előtt, akkorát mint állat. Úgy is szív még most is, pedig 2 házat átépítettünk, meg kolléga is elkérte még egy házra. Az asszony le nem cserélné, mert ez legalább szív rendesen.
Morzsa is van, de kb. csak én használom apróságokra, minden másra ott a másik. Igaz, a morzsa is száraz-nedves akkus lidl-ös.
Szóval ja, semmire nem jók egy normál porszívó mellett.

(#109012) Astroboy válasza cidalain (#108973) üzenetére


Astroboy
őstag

Fúú ha tudnád mióta szemezek ezzel a Bosch-al, van macskánk de elsősorban nem miatta kéne, hanem kocsit kárpitozni.
Mert ehhez adtak kis billentyűs-permetezős kárpitfejet ugye? Az izgatna, régen autókozmetikában dolgoztam, ott egy Karcher Puzzival 1 nap alatt kikárpitoztam egy komplett autót.
Amúgy nagyon könnyű sz@rul csinálni, megvannak a trükkjei. A technika viszont még a kezemben van, ezért semmi kedvem ~50k-t fizetni valahol egy tré munkáért, gondoltam ha veszek egy ilyet az életem végéig is kiszolgál...

(#109013) Trailblazer válasza Astroboy (#109010) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ja, van áram, de pont a hosszabbító ide-oda húzgálási kényszere miatt merült fel bennem -utólag- sajnos, hogy vehettünk volna akksisat is. Külföldön lakó testvérem állta a cechet, de végül így 40k körüli hagyományos Makita lett a ~80k-s akksis helyett.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#109014) Alusky válasza Astroboy (#109007) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

A benzinezést én is rühellem, mindenképp ráfröcsög az ember kezére akkor meg 5x megmosva se jön le a szaga fél napig. Mivel én ültetvényben dolgozom vele méteres gazzal így ez jöhet szóba. Amúgy a 4T-k már sokkal jobbak, azt nagyon lávolom, van egy Stihl abból. Ha nagyon gány, akácos is van benne akkor inkább a régebbi 2T Huskyt terhelem vele. Bár én nem dolgozom ezt folyamatosan így annyira nem gond a szag, zaj, vibrálás. A meleg miatt kalap meg szemvédő amúgy is kell, a fülvédő már sokat nem jelent pluszban felteszem azt is, kint a semmibe meg nincs szomszéd akit zavarna.
Itteni háznál van egy önjárós mert ez 1200 nm, a másik 3000 ott már fünyírótraktorral tolom, a többi telken meg szintén fűnyírótraki (egy kisebb Husq 13.5 lovas meg egy nagyobb John D kéthengeres), meg van egy 50 lovas kistraktor a rétekre, ilyenkor tél végén a John-nal végig szoktam menni a réteken is, mert akkor egész télen majdnem golfpálya minőségű lesz a fű, a kaszálógép nem dolgozik olyan szépen.
Én kétévente cserélek olajat, mert nem dolgoznak folyamatosan, cserébe drágábbat kapnak, hogy biztosan bírja két évig. Télre meg 100-as benzin megy bele az utolsó munkánál és akkor nem kell leereszteni, szétszedni a karbit meg minden szar.

És én vagyok kb. a leghalkabb a szomszédaimhoz képest akik vasárnap is simán nekiállnak, én péntek délutántól hétfő reggelig nem vagyok hajlandó megmozdulni, úgyhogy tőlem biztosan nem hallanak zajt ebben az időpontban. :DDD Ráadásul meg szoktam várni amíg lábszár középig ér úgyhogy gyakran se nyírom.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#109015) Piloss válasza hcl (#109000) üzenetére


Piloss
senior tag

:D Az is fincsi.
Mióta mecha bill.-re váltottam próbálom óvni, biztonság kedvéért be van készítve a gép mellé az aprítani való. Bár az elmúlt években már nem jellemző rám.

#109001 koby11h: Ismerős, eladásra szánt laptop töltőre dugva épp tesztelődik, mikor kelek fel, kábel beakad a székbe, és lerántottam a picsóba az egészet. Túlélte, de nem volt pofám eladni, azóta anyám használja. :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#109016) cidalain válasza Astroboy (#109012) üzenetére


cidalain
veterán

Van hozzá keskeny nedves kárpitszívó fej, igen (bár a billentyűn nem tudom mit értesz :) )
Egyszer használtam nedvesség felszívásra csak (pedig amikor vettem az is szempont volt hogy majd évente egyszer a szőnyegeket átmosom vele, hát ez eddig elmaradt...)
Az mondjuk nem tetszett, hogy a nedves szívófejet nem lehet a gégecsőre rátenni, kell a teleszkópos fémcső mindenképpen (a sima fej alul a csövön belülre megy, de a nedves kívülre, és így ugyanakkora az átmérője, mint a gégecső végnek - asszem, de nem 100%, de ha kell megnézem holnap)
Ez mondjuk kocsikárpitnál nem lenne szerencsés (meg így a mosószeres szórót sem tudod feltenni, mert hova tekered azt a hosszú slagot...)
Nekünk nincs macska, csak ez a kivitel volt akkor épp akciós, amikor a régi porszívót el kellett vinnem gariztatni...

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#109017) hcl válasza frescho (#109006) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:K

@Astroboy : DeRégenMindenJobbvót! :DDD

@Piloss : :DDD

@Trailblazer : Hosszabbító még a 220-as fűnyíróval jó móka. Főleg elvágni :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#109018) Astroboy válasza cidalain (#109016) üzenetére


Astroboy
őstag

Arra gondoltam, hogy nem csak a nagy fej tud spriccőni maga elé, hanem a kicsi is.
Ez e:

Naszóval ha jól értelek nemcsak, hogy a kis fej nem megy fel direktbe a "pisztolyos markolatra" (alul középen) cső nélkül, de ehhez nem adntak rövidebb vízcsövet se? :Y

Kif.szom használ toldócsővel autós fejet? Törpék? :DDD

(#109019) Trailblazer válasza hcl (#109017) üzenetére


Trailblazer
addikt

Igen, ezért kell vigyázni vele, mindenképpen a jövő útja az akkus lenne. Csak nem ilyen alsópolcos, amilyet most lehetett volna alkalmam beszerezni, mert 80k-ért csak a belépőszint volt akkor Makitából.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#109020) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#109021) TaaT válasza Trailblazer (#109009) üzenetére


TaaT
veterán

Én bagóért szereztem egy ilyen fűnyírót és hozzá aksit [link] nem is akarok többet madzagot húzgálni magam után.

Give them hell Ukraine!

(#109022) Astroboy válasza homerhamm (#109020) üzenetére


Astroboy
őstag

Blue Mens Group? :D

(#109023) TeeBee73 válasza Astroboy (#109022) üzenetére


TeeBee73
addikt

Bad Boys Blue. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#109024) Trailblazer válasza TaaT (#109021) üzenetére


Trailblazer
addikt

Kérdés, mi számít bagónak nàlad...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#109025) cidalain válasza Astroboy (#109018) üzenetére


cidalain
veterán

Meglesem délután.
A sima gégecsőre nem megy fel, de a pisztolyos cuccra lehet hogy felmegy a teleszkópos fém nélkül (én csak vizet akatram szívni, így nem akartam a pisztolyos cuccot feltenni, na ez nem ment). A rövid vízcső szerintem megoldható házilag, ha veszel egy rövid gumicsövet obiban (kb 290 Ft/m áron)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#109026) BiP válasza kelly416 (#109011) üzenetére


BiP
nagyúr

Parkside pnts b3-ra nekem ezt dobja ki.

Ha ilyesmiről van szó, ez kvára nem állványos porszívó kategória.
Amúgy a nyáron én is elkértem egy ilyet a szomszédtól, hogy kiszívjam a medence alját. (ő bontásoknál, betonfúrással foglalkozik, ott teszi a dolgát a cucc).

(#109027) BiP válasza Trailblazer (#109013) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is sokat agyaltam akksis fűnyírón, mert a sima villanyosnál a madzaggal szarakodni rémálom. 50mx20m a telek, összevissza fa, bokor, ágyás, kisház, és nem focigyep van, hanem némi terep.
A benzinessel lehet haladni, de böszme nehéz, nagy.
Damilos fűkaszával meg ki lehet kergetni a világból, soha nem fogok olyat használni.

(#109028) BiP válasza Astroboy (#109018) üzenetére


BiP
nagyúr

Fú, jó kis szettet adtak hozzá.
Nekünk ilyen Bosch van [link], feleannyi nem volt hozzá. De mondjuk kb. 2 fejet használok így is.
kb. 5 éve vettük (58e-ért) azóta a motor megmurrant benne, 28e volt a csere, de most 1800W-os van benne a gyári 900W helyett, és nem lett érezhetően hangosabb.
És ez is felszedi a macskaszőrt nagyjából.

(#109029) homerhamm válasza TeeBee73 (#109023) üzenetére


homerhamm
addikt

Bad Boys, Bad Boys, a Laci haja dús mint egy rántotthús. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#109030) kelly416 válasza BiP (#109026) üzenetére


kelly416
veterán

Jaja, ez az. Nem is mondtam, hogy egy kategória, de az asszony nem viking (165cm, 55kg), meg nem is konditermezik, mégis inkább ehhez ragadzkodik, minthogy valami mindennapibbat vegyünk. Pedig én ezt úgy tetveztem, hogy a két ház felújítása után ha még műköfik, majd a garázsban néha használom... Egyáltalán nem bánom hogy nem igy alakult, mert nem áll benne a pénzem hanem haszna van.
És emlékeim szerint rohadt mód nem volt drága kb. 10-11 évvel ez előtt.

(#109031) Pikari


Pikari
őstag

Jön az államcsőd? Már hetek óta 25000 a készpénzfelvétel limit az autómatánál, és csak ezreseket ad ki. 10 perc sorbanállás után! Lassan egy diplomatatáskányi ezerforintossal szaladgálok.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#109032) koby11h válasza Pikari (#109031) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem tudom, 3 vagy 4 éve vettem ki utoljára pénzt automatából. Akkor is kiderült, hogy fölöslegesen.
Nem az lehet, hogy csak ezres van már benne és max. 25 címletet ad ki?
Szarul állunk, de nem hiszem, hogy ennyire...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#109033) hcl válasza Pikari (#109031) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Érdekes, nekem 150k volt, annyi most is. És kaptam 10-20-ast tegnap.
Szerintem csak b*tak feltölteni azt, ami hozzád közel van :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#109034) opr válasza Pikari (#109031) üzenetére


opr
veterán

Meglepne, ha ez nem valami lokalis, elszigetelt problema lenne. Ha ilyen 100 euro alatti kp-felveteli limit lenne mindenhol az orszagban, arrol meg Zimbabwe-ban is olvastak/hallottak volna, akkora problemat jelentene. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#109035) Trailblazer válasza BiP (#109027) üzenetére


Trailblazer
addikt

Igen, benzines és fűkasza itt se volt opció.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#109036) BiP válasza Pikari (#109031) üzenetére


BiP
nagyúr

Lehet, hogy egy frekventált helyen lévő automatáról van szó. (meg pl. egyetemek mellett szokott olyan lenni, ahol jellemzően kis címletekkel töltik fel az automatát).

Főleg, ha 10perces sor van, mostanában jött meg a fizu mindenkinek, veszik ki az egészet, kell karácsonyi ajándékokra elszórni. Aztán lehet, hogy azért kellett korlátozni, mert nem tudják időben pótolni/feltölteni, és csak kis címletek maradtak már csak.

[ Szerkesztve ]

(#109037) Cs1csó válasza Pikari (#109031) üzenetére


Cs1csó
félisten

100k HUF-ot vettem fel péntek délután egy OTP ATM-ből.

(#109038) TaaT válasza Trailblazer (#109024) üzenetére


TaaT
veterán

Új fűnyírógép test, használt akkumulátor, használt akkumulátor gyorstöltő. Ez így együtt volt aszem 12-13e forint (pontosan már nem emlékszem).

Give them hell Ukraine!

(#109039) Trailblazer válasza TaaT (#109038) üzenetére


Trailblazer
addikt

Jól hangzik.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#109040) Pikari válasza BiP (#109036) üzenetére


Pikari
őstag

Ez a bankban van, ez a ,,nagy'' automata. Egy db ilyen van összesen.
Ezen kívül 2 "kicsi" automata van, plusz egy db, de az másik bank kicsi automatája, és ennyi. Összesen sacc 20 ezer emberre.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#109041) Pikari válasza Pikari (#109040) üzenetére


Pikari
őstag

Ha valaki azt hinné, hogy túlzok, vagy kamuzok:

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#109042) Pikari válasza opr (#109034) üzenetére


Pikari
őstag

Nem hiszem, hogy én vagyok az az algoritmus által kiválasztott szerencsés hazafi, akinek a szent célja mostantól az, hogy puttonyszámra hordja az ezreseket, és ezáltal friss váltózpénzt injektáljon a gazdaságba, mivel minden előttem lévő, automatához érő ember száját a *büdös retkes kurva anyád* és a *minden automata üres* szófordulatok hagyják már napok óta, ahányszor megyek tiszeletkört tenni az ezreseim beszerzése végett.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#109043) hcl válasza Pikari (#109042) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Puttonyban ezrest, az jöhet :D Mármint magamnak... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#109044) Pikari válasza opr (#109034) üzenetére


Pikari
őstag

Pedig én pont ettől félek.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#109045) Pikari válasza hcl (#109043) üzenetére


Pikari
őstag

Ha beváltod őket húszezresekre, akkor már meg is beszéltük :D

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#109046) hcl válasza Pikari (#109045) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Minek? Nincs annyira sok itthon, hogy ne férjen el... De ja, megtartom, szóval IJ :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#109047) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Köhécs.

K...

...P

🤣

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#109048) qqcqqc válasza Pikari (#109041) üzenetére


qqcqqc
őstag

Ez valami rendőrségi jelentés? :DD
Ott szoktam ennyi aprót látni.

(#109049) Alusky válasza qqcqqc (#109048) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Pár hónapja én is mutattam, csak azon ötszázasok voltak. :DDD
Volt már amikor anyám kártyájára köteg ötezresekkel fizetett ki a gép. Azért egy trehány lokális bank, vagy a pénzszállítmányozó cég problémája miatt kiürülnek az ATM-ek még nem kezdenék el gazdasági összeomlást kiáltani miközben el se ment megnézni távolabb más automatákat... Csak ez valamiért divat egyre több helyen rögtön belelátni, főleg ha nem a kedvenc kétha....
Nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#109050) Pikari válasza Alusky (#109049) üzenetére


Pikari
őstag

Csak a költői túlzás kedvéért kiáltottam gazdasági összeomlást. Az viszont azért sugalmaz valamit, ha nem bírják feltölteni az automatákat ünnepi időszakban. Hogy mit, azt mindenkinek a saját fantáziájára bízom.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.