Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72801) mpo válasza Syl (#72798) üzenetére


mpo
veterán

Az már nem Svájc, ha annyi milliárdot tehetek zsebre, amennyit akarok.
Kánaán vagy Eldorádó lehetne a neve.

Csak szólok:
A koporsón nincs tetőcsomagtartó.

Ha érted, akkor már elavult.

(#72802) koby11h válasza tupacamaru (#72799) üzenetére


koby11h
aktív tag

:R :DD

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#72803) Chaser válasza #89309696 (#72796) üzenetére


Chaser
titán

nézzük a jó oldalát, azért van sok
idióta nincs több, csak sok embernek lett internete ( : valahogy így van a sztori

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72804) hcl válasza Chaser (#72803) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azaz.

Mutogatni való hater díszpinty

(#72805) Top cat válasza mpo (#72801) üzenetére


Top cat
őstag

Igen a sírba nem megy vele sokra. De az nagyon nem mindegy, addig hogyan él.

(#72806) hcl válasza Top cat (#72805) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Rettegésben?
Mert azért ilyenkor egy bizonyos értelmi szint felett mindig ott a zabszem, hogy egyszer vége a jólétnek. Az ördögnek adja el a lelkét, aki lopásra épít.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#72807) KROK640 válasza #89309696 (#72765) üzenetére


KROK640
veterán

"Embere válogatja." - és előfordulhat más hátsó motiváció is, amibe nem látsz bele.

Pl 10+ éve (talán 2007 őszén) kaptam Diablo RAM setet 2GBnyit tesztelésre, mérésre stb, amit meg is tarthattam. Nekem nem volt akkor olyan gépem (még az Athlon XP volt) amiben használhattam volna, így az eladás mellett döntöttem. Néztem, neten akkor olyan 35 körül mentek ezek, csakhogy nekem akkor már vagy 3 hónapja nem volt munkám, nagyon kellett a pénz, és ezért nagy levegő vétel után feltettem 27500-ért. Egy napon belül már jött is az ajánlat, hogy viszi. Annyira kellett a pénz és féltem, hogy visszalép, hogy még a postaköltséget is átvállaltam (nem is kérte), csakhogy vegye, vigye minél hamarabb. Meg is kérdezte, hogy miért ilyen olcsó és sürgős? Elmeséltem neki a hátteret, megnyugodott, elvitte, és azóta sem panaszkodott, szóval jól járt velem. Tudtam is, de szorult helyzetben voltam. (1 hónappal később már az egyik legjobb melóhelyemen dolgoztam, de nem bántam meg ennek ellenére sem ezt az üzletet, mert akkor nagyon kihúzott a szarból)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#72808) KROK640 válasza Cs1csó (#72773) üzenetére


KROK640
veterán

2018 őszén 38 ezerért vettem a 480GB-os SSD-met. Most 20 ezerért hozza az árukereső.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#72809) mpo válasza Top cat (#72805) üzenetére


mpo
veterán

Nem szeretnék a helyükben lenni.
Jó nekem így, hogy nem vagyok ostoba, bunkó milliárdos, aki csak zabálni és hízni tud, meg villogni a vagyonnal.
Nyugodtam alszom, mert nem loptam, csaltam.

Egyébként ki a faxom az a Gáspár Laci, aki Lamborghinivel jótékonykodik?

Ha érted, akkor már elavult.

(#72810) #89309696 válasza mpo (#72809) üzenetére


#89309696
törölt tag

Egy énekes aki megnyerte vagy dobogós lett (nem tudom) valamelyik ősrégi xfaktormegasztár kacatot még az első szériákból 15 éve és ahogy teltek az évek nempozitív celeb lett belőle.

[ Szerkesztve ]

(#72811) Top cat válasza Top cat (#72805) üzenetére


Top cat
őstag

és mpo

Nem rettegnek ezek és nyugodtan alszanak. Élvezik az életet és Sz@rnak mindenre.

(#72812) hcl válasza KROK640 (#72808) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De 2 évig volt 480-asod :)

@Top Cat : Egy ideig...

Mutogatni való hater díszpinty

(#72813) Syl válasza Top cat (#72811) üzenetére


Syl
nagyúr

Anno Szegeden is milyen jól járt az életet élvező :U [link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72814) mpo válasza Top cat (#72811) üzenetére


mpo
veterán

Addig jár a korsó a kútra, amíg meg nem b....k a vízhordó lányt.

hcl:
remélem :)

Nem kell testőrséggel járnom sehova. :)
Mondjuk kovászos uborkát se vittem hivatalos úton ajándékba, mert nem vagyok tahó. :D

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#72815) #89309696 válasza Syl (#72813) üzenetére


#89309696
törölt tag

A félig vagy egészben maffiatevékenység és a politikai jólét külön dolog. Ha a maffiával szórakoznak így járnak, a politikusbalhék ezzel ellentétben vérmentesek, nem szokásuk egymást felrobbantani meg agyonlőni. Legalábbis a nyugati világban.

(#72816) mpo válasza #89309696 (#72815) üzenetére


mpo
veterán

A félig vagy egészben maffiatevékenység és a politikai jólét külön dolog.
Van olyan hely, ahol két külön dolog, de most a hibrid a divat még autóban is.

Ha érted, akkor már elavult.

(#72817) hcl válasza #89309696 (#72815) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Itt nem félig, hanem egészében maffia van.
Ha még nem tűnt volna fel...

Mutogatni való hater díszpinty

(#72818) #89309696 válasza hcl (#72817) üzenetére


#89309696
törölt tag

A maffiózó/gengszter egy tiszteleti szint az alvilági életben, a politikus meg nem. Attól, hogy mindkét esetben nemtisztességes úton rengeteg pénz forog még nagyon nem egyformák.

(#72819) hcl válasza #89309696 (#72818) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha jobban megnézed, itt a módszerek is hasonlóak.

Mutogatni való hater díszpinty

(#72820) Syl válasza #89309696 (#72815) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez jutott eszembe - anno Szegeden éltem, emlékszem a pukkantásra. És az hogy a politika most nem durrogtat, még nem jelenti azt, hogy nem is fog. Főleg amikor majd az EU elzárja pénzcsapot.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72821) #89309696 válasza Syl (#72820) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ne legyünk már ennyire magyarok, nálunk szokás ez a mindenben is halált, vért, háborút látás, aztán 80 éve béke van, meg még egy jó darabig az is lesz. Nagyon erős pszichológiai nyomást fejt ki a propagáló média, akkor is ha tudja valaki, hogy kamu, tudat alatt viszont dolgozik a negatív hatása. Ezért akar épp mindenki meghalni valamitől az elkövetkezendő évben mindig, csak közben évtizedek zajlanak le anélkül.

(#72822) hcl válasza #89309696 (#72821) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ö, az csak jó, hogy 80 éve béke van, csak ha megnézed, a körülöttünk levő országokat meg nagyrészt nem éppen szétlopják a lakosság alatt...

Mutogatni való hater díszpinty

(#72823) BiP válasza Chaser (#72803) üzenetére


BiP
nagyúr

Idióták mennyisége topikban különösen ajánlott Hadházi Laci : Megyünk a levesbe c. önálló estje.
A napokban hallgattam meg, pont ezt a témát boncolgatja, szénné röhögtem magam rajta.

(#72824) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#72825) Piloss


Piloss
senior tag

Ha valaki most akar jó vga-t még jobb áron, irány az apró, nullértékeléses helyihülye 219-ért már hozzátok is vágja 5700 XT-t :K

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#72826) envagyok válasza Piloss (#72825) üzenetére


envagyok
veterán

Köszi hogy szóltál :D :C

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72827) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#72828) balinlin válasza berek21 (#72827) üzenetére


balinlin
senior tag

Profi megoldás.
Ennél már csak az lenne jobb, ha több telefont tenne a képekkel egymás mellé és azt fotózná le. Bár akkor több telefonnal kellene fotózni, mert átküldeni ugyebár nem lehet 2 telefon között.

(#72829) mpo válasza balinlin (#72828) üzenetére


mpo
veterán

Először azt hittem tükör, de így még nagyobb baromság.

Ha érted, akkor már elavult.

(#72830) koby11h válasza berek21 (#72827) üzenetére


koby11h
aktív tag

Azt hittem telefont hirdet, utána olvastam el a hirdetés címét. :)
De szavazati joga, jogosítvány az van...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#72831) balinlin válasza koby11h (#72830) üzenetére


balinlin
senior tag

Azt meg már el sem várjuk, hogy a hűtőről bármilyen hasznos információt megosszon a hirdetésben.

(#72832) Simonarancs válasza koby11h (#72830) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Efektíve az ilyen él és veszi el a levegőt :DD

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#72833) BiP válasza mpo (#72829) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is. Aztán ajtóra tippeltem, de végül leesett.
Végülis, fényképezés előtt ki is nyomtathatta volna a mobilos képet :) Tiszta Inception.

koby: lehet, hogy azért adja el, mert már nem fér bele a sok krumpli :)

[ Szerkesztve ]

(#72834) , válasza Piloss (#72825) üzenetére


,
addikt

Újonnan 200ezer Ft fölött mennek jelenleg az 5700 XT-k, ha várt volna 1 hónapot a hirdető, és akkor teszi ki ennyiért, mindjárt nem tűnt volna soknak az ár.

(#72835) koko52 válasza , (#72834) üzenetére


koko52
veterán

A vicc benne az, hogy a skalperek 205-től árulnak 3060ti-t ami nem kicsit jobb kártya.

Amit árul 219-ért az most boltban 251K!

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#72836) hcl válasza balinlin (#72831) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Minek azt...
Mondjuk igaza is van, nem olvassák el.
:DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#72837) , válasza koko52 (#72835) üzenetére


,
addikt

Igen, a 3060 Ti jobb vétel lehet, feltéve, ha valaki jó áron tud hozzájutni. Viszont boltban vásárolva 260ezernél indul azoknak is az ára, és az még csak az induló ár, a jobb hűtésű darabok jóval fölötte vannak.

(#72838) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#72839) Chaser válasza , (#72837) üzenetére


Chaser
titán

attól függ melyik boltban ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72840) , válasza Chaser (#72839) üzenetére


,
addikt

Az biztos. De annál csak drágábban kezdődnek mindenhol, olcsóbban sehol. Ahol nincs termék, ott mindegy, hogy mennyiért adnák, ha lenne, mert nincs.

(#72841) mpo válasza berek21 (#72838) üzenetére


mpo
veterán

Nem ártana előbb egy marketinges vagy aki nem ilyen képet csinál.
50 000 000 Ft? :DD

Ha érted, akkor már elavult.

(#72842) BiP válasza berek21 (#72838) üzenetére


BiP
nagyúr

A kép alapján, ha ez a faszi '92-ben lehetett olyan ~55éves, akkor most olyan 80 felett jár. Minek neki ennyi pénz?
(vagy csak egy ezeréves cuccok között, a nagyitól megörökölt házban élő 40éves szétbagózott alkoholista :))

[ Szerkesztve ]

(#72843) TeeBee73 válasza BiP (#72842) üzenetére


TeeBee73
addikt

Láma. És a dalait adja.
Igaz, nem kopasz, de ha már magamról csinálok fotót, ne úgy nézzek ki, mint egy retró hímringyó.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#72844) Chaser válasza , (#72840) üzenetére


Chaser
titán

Apron megtudtam ufoeknal mindig van ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72845) , válasza Chaser (#72844) üzenetére


,
addikt

Hát ez az, hogy az aprón keresztül. Viszont az Alza.hu oldalon keresztül kéne látnunk, hogy van nekik, de ott viszont nincs. Csak nem egy (vagy több) belsős ember teríti itt az árut? Van, amelyikük már több tucattal eladott, és jelenleg is hegyekben áll nála a cucc. Persze se számla, se adásvételi, se semmi, csak a saját számláját adja tovább. Pár vásárlónak majd lesz meglepetés garanciáztatáskor...

(#72846) Chaser válasza , (#72845) üzenetére


Chaser
titán

Roviden:
Jobban beleizzadtam h 75e ft alatt tudjak loni ujan zen 3600-ot, mint rtx-et vegyek az ujakbol
100 mar meg lett volna ha latnek benne businesst, de ahhoz az jellene 200e-s kartyat legalabb 240-ert eladjak egy nap alatt, az nem all fenn
Mindig lovok egy-kettot, haszbalom, igy van kartyam, es igy nem zavar h %-osan alig jon be rajtuk valami
Atlagosan 168 orabol nehany orat van ufoeknal rtx, le kell vadaszni

szerk:
Egy-ket gb 3070 majdnem egy napig kaphato volt, de gaming x is, igaz nem tul jo aron, dealerek sem lathattak benne nagy fantaziat

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72847) , válasza Chaser (#72846) üzenetére


,
addikt

Milyen vadászprogramot használsz? Mert hogy anélkül senki nem fog vadat lőni, az tuti. Vagy ha mégis, akkor érdemes lenne lottóznia is akár, mert annyira szerencsés csillagzat alatt született, hogy nagy eséllyel indulhatna a lottó 5-ösért is.

(#72848) Chaser válasza , (#72847) üzenetére


Chaser
titán

nincs script, nincs f5 nyomogatás, nincs egész nap bambulda, jön egy megérzés h nézzek fel, és 30-40%-ban beválik
tegnap telefonálás közben lőttem két kártyát, remélem holnap már az egyik nálam lesz, elődjét délután adtam át
lottó a bolondok aranya, a magam fajta vadászni szeret ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72849) Zolás


Zolás
addikt


Angolul nem tudóknak röviden: 27 éves, 6 gyereke van, megbízható társat keres Exeter környékén. A pasinak 18+ évesnek kell, autója legyen, és elfogadnia azt a tényt, hogy éppen terhes az exétől. Ki tudna egy ilyen ajánlatra nemet modnani? Csak azért nem csapok le rá, mert nem ott lakom, de egyébként...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#72850) Top cat válasza Zolás (#72849) üzenetére


Top cat
őstag

Biztos, hogy nő? Elég maszkulin feje van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.