Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89001) tupacamaru válasza hcl (#88994) üzenetére


tupacamaru
veterán

Volt egy áramszünet írás közben, és 100%-ról leesett 9%-ra. Egyébként semmi baja, több hónapja 9% már és még soha nem volt vele baj. Igaz hogy azóta csak játékok vannak rajta. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#89002) KROK640 válasza koby11h (#88961) üzenetére


KROK640
veterán

Tavaly ősszel kaptam el egy ELEMet azon, hogy bőszen szüreteli a szőlőmet. A poén az, hogyha becsenget és azt mondja, hogy figyelj, el vinnék 5-6kg-t akkor kajak azt mondtam volna neki, hogy szedjél... KÖSZÖNÖMbe kerül a végén, meg vigyázol a növényre meg a rendre.
Nem az, hogy már járt vagy 10-15kgnál és mindezt sutyiban, szaggatva az egészet, mert gyorsan és csendben...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#89003) KROK640 válasza koby11h (#88975) üzenetére


KROK640
veterán

A 9700K-hoz meg pont rosszhoz is haosnlítja, mert az 8 mag, nem 4 mag 8 szál, ami között azért van különbség.
Mellesleg teljesen mindegy, az az I7 3770K lappal se ér 35 ezret, maximum ha mellé dob még vagy 16GB RAMot.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#89004) KROK640 válasza koby11h (#88980) üzenetére


KROK640
veterán

Két lehetőség van : vagy nem tudja amit írtál (ennyiből 10100F-et, garival, kevesebb fogyasztással és kapható hozzá garanciás lap is!) vagy tudja, és akkor a másik becsapása a cél. Gondolom jól jönne neki ráfieztés nékül jöhetne a 10100F ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#89005) opr válasza Csupingo (#88998) üzenetére


opr
veterán

Hogy jön ide az i3-8300? Az r7 2700 egy teljesen más liga, kb azonos órajel, mint a 4.gen i7, csak éppen kétszer annyi mag meg szál. Ipc-ben nem tudom mi a helyzet, de meglepne, ha nem lenne legalább egál a helyzet.
Ekkora erőkülönbség mellett ha nem érzed erősebbnek, az csak azt jelentheti, hogy baromság ilyen erejű procit venned, mert még a 4.gen i7-et se használod ki rendesen, egy nála (különösen több szálú terhelés esetén) erősebbet akkor pláne nem fogsz...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#89006) KROK640 válasza tserrof77 (#88982) üzenetére


KROK640
veterán

Az igen! Na ez a kemény, nem a kád sarka ... De még oszt van benne, a külső házban, 3db Pendrive, ki tudja mekkora kapacitással (sajnos töröltek 4-5 postot és lezáratták, így már aligha tudjuk meg :( )
Mindenestre 10 ezerért??? Még a 4TB-os belső winyók is 25-30 körül mennek... A külsők ennél drágábbak, főleg 4TB felett. Barátnőm pont ugyanilyen külső winyója csak 2TB-osba 25-be jött...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#89007) KROK640 válasza Intelligencs (#88995) üzenetére


KROK640
veterán

"hogy a jövőben inkább megpróbálom egyben (lap+proci+memória) eladni a konfigokat, mert úgy egyben szétszedés nélkül biztosan működik, elkúrni sem lehet" - ugye te nem olvastad a Tivadaros storymat ezekszerint? :D
Egybe adtam el neki lap + proci + RAM kombót kedden, összeraktuk a gépet, ment örülés. Vasárnap hívott h péntek óta nem jó. Szétszerelte, hogy megnézze milyen ... :W Ezzel még korlátozottan lett volna baj, csak hát aztán már nem nagyon akarta kifizetni...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#89008) Ciccuka válasza Intelligencs (#88995) üzenetére


Ciccuka
veterán

Könnyen lehet, hogy felhasználói-hiba volt.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#89009) Trailblazer válasza Csupingo (#88990) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ennyiért (+ ~4k) a vizes boltban 5900X-et osztanak...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#89010) envagyok


envagyok
veterán

Madárfogás kommandó sikeresen indul jófogáson.
Nagy sírás lesz.
Tag árul i7-4820k-t 7500ft-ért, ez vonta fel rá a figyelmememet. Mondom nézzük a többit is.
Ryzen 7-2700x 70k , ryzen 3 8000 és 8500ft, gtx 1060 3gb 70k, z77 lap 11k 10 hirdetés az elmúlt pár napban. Mind kiszállítás alatt (háztól-házig) , cím hol üllő, hol mosonszolnok.
Fényképek egyáltalán nem sugallják hogy egy ember egy esetleg 2 helyszínen készítette őket.
Fura az egész, mert van amit drágán ad, és amit olcsón, de minden kiszállítás alatt :F

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#89011) envagyok


envagyok
veterán

Tényleg a ryzen 3 3200g procikról kiderült vmi magfeloldás vagy turbó mód, hogy használtan 50 körül mennek?
Olcsóbb volt újan (30k) :F

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#89012) hcl válasza koby11h (#88952) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkor a hulladékelszállítás megoldott volt :D

@opr : Azért az se hátrány, ha el tudják mondani, mit akarnak.
Tipikusan a "usernek baja van, oldd meg" jellegben nem szokott kelleni meetinget összehívni, de általában el se tudják mondani, mi a hiba...

Egyben eladni sem sokkal jobb... Mire hazaviszi is lehet kontaktos, stb :( Hülyék ellen nincs védelem.

@Intelligencs : A home szerverben cserélődött a 32GB-os erre.
Általában véve nálam az adat foglal sokat, mivel egy átlagos Linux 10GB körül megáll, tehát a fő masinában 120GB SSD+500GB winyó, a tartalékban 32GB SSD (volt az 16 is), meg ilyesmik.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#89013) opr válasza hcl (#89012) üzenetére


opr
veterán

Nekem az a tapasztalatom, hogy e-mailben ez sokszor nagyon nehézkes, illetve ha mégsem, az nagyon gyorsan kiderül, személyesen viszont ha normálisan, segítőkészen mész oda, egyszerűen, érthetően beszélsz, van rá mód, hogy meg legyen mutogatva a dolog meg tudtok rajzolgatni meg ilyesmi, esetleg ha új dolog, kicsit játékosan még a nagyvonalú tervezési folyamatba is bevonod a usert, akkor nagyon szépen lehet velük haladni. Persze van, aki annyira sötét, hogy ez se segít, de azért az a ritkább. Plusz ha jól csinálod, még élvezni is fogja, hogy kicsit kiszakad a monoton rutinból és mást csinál, plusz látni fogja, hogy ami lesz, az jó lesz. Onnantól sokszor nagyon máshogy viszonyulnak hozzád is, meg az egész folyamathoz is, kicsit az Ő gyereke is lesz, büszke lesz rá, stb. Kell hozzá egy fajta türelem meg gyakorlat, de az én személyes tapasztalatom az, hogy általában nagyon jól működik a módszer.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#89014) BiP válasza hcl (#89012) üzenetére


BiP
nagyúr

Én egy core2 félkonfigot inkább egyben adtam el. Ahogy kiszedtem sógornő gépéből, úgy adtam tovább. (procihűtővel rajta, memóriák bent). Mert úgy még ment.
Csávókámnak csak a lap kellett volna, de inkább elvitettem vele egyben. (ő volt az, aki megkérdezte, hogy ha átrakja bele a procit meg a vinyót, akkor megmarad-e minden adata).
Szóval úgy voltam vele, hogy csere előtt próbálja ki, hogy nála is megy-e rendesen, mielőtt Tivadar2 sztori lenne belőle. De azóta nem válaszolt még, úgyhogy vagy minden rendben van, csak leszarja, vagy azóta nem tudott működő gépet varázsolni, és nem tud írni :)
Most izgulhatok, felbukkan-e a nevem valami feketelistás topikban user error miatt :)

#89013 opr : Ha egy kicsit bonyolultabb dolog, amiben együtt kell dolgozni valamit a problémán, ott ez a módszer az én tapasztalatom alapján is működőképes, és elégedettséget szül.
De amikor messziről látszik, hogy arra fog kifutni az egész, hogy ő nézett be valamit, és ráadásul úgy kezdi, hogy minket hibáztat, és még ki se derül, hogy érdemben mi a problémája, ott nem akarok sok energiát pazarolni az ügybe.

[ Szerkesztve ]

(#89015) opr válasza BiP (#89014) üzenetére


opr
veterán

Nyilván, a nagyon hülyéken nem lehet segíteni, meg sokszor igazából az ember nem is akar. :B

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#89016) F.E.K.. válasza Intelligencs (#88997) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nekem pl. van egy 64Gb-os m.2. ssd, egy régi notebook-ban, (m.2. --> mini ide átalakítóval :DDD ), a saját hdd-je már eléggé zörgött, az xp-nek meg bőven elég akkora hely...

(autó diagnosztikához használatos notebook, arra tökéletes, netet sose lát már)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#89017) envagyok válasza envagyok (#89011) üzenetére


envagyok
veterán

Jófosáson Gamer gép eladó.
Ryzen 3 3200G integrált Vegával 120k :DDD
Oké

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#89018) hcl válasza opr (#89013) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Helyzetfüggő... Egy valami létrehozása esetén valószínűleg jobb ha valami vizuális is van, az tuti. (Meg amikor oda lehet egyáltalán menni.) A problémamegoldás más dolog. :) De a tutit BiP mondta meg. :)

@BiP: Ja, ez mindig szándék kérdése. Egyben biztosabb, de kevesebbet kapsz érte, külön több az összeg, de több a macera is.

@F.E.K. : Ez is jó :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#89019) Gyuri27 válasza envagyok (#89017) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] nyilván én voltam a gonosz.
Ilyen világ ez. Aki használja a fejét meg némileg járatos az alapszintű matekban az minden csak nem jó.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89020) tope válasza envagyok (#89017) üzenetére


tope
addikt

Én akkor olcsón adom, és nem is Gémer :D

Gyuri27: Gonosz nem, degecz csak :P
Amúgy 30.000-es ajánlatot kaptam volna már a lapra, mert hogy bányász lap...

(#89021) Gyuri27 válasza tope (#89020) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mitől bányász?
De ha 30-ba viszik oda kell adni.
Én inkább egy toma II maxot vennék 25k-ért. Ha meg 30 főlé mennék b550 8-10 fázis pcie4 stb-stb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89022) tope válasza Gyuri27 (#89021) üzenetére


tope
addikt

Merthogy 6 db PCI-e csati van rajta, vagy mi, én nem értek hozzá...
Viszik egyben Pénteken, nem fogom megbontani, nem szokásom a komplett gépet, max memória, táp, SSD nélkül.

(#89023) hcl válasza tope (#89022) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A real bányász alaplap 3x olyan hosszú, mint az ATX, és vagy 15 PCIE hely van rajta :D De ha bányázik, hadd vigye, csak fizessen :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#89024) envagyok válasza Gyuri27 (#89019) üzenetére


envagyok
veterán

Hát ja.
A kép, az ár, és a hirdetés láttán azért nem egy ryzen3-as ugrik be integrált grafikával :D :DD :DDD

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#89025) tope válasza envagyok (#89024) üzenetére


tope
addikt

A kép az már durva, 1 elmosódott kép, de világít, hát az már GAMER!!!
(Gamer 120-ba, hát persze...)

(#89026) BiP válasza envagyok (#89024) üzenetére


BiP
nagyúr

Hirtelen azt hittem, valami soha ki nem adott retro StarWars könyv borítója.

(#89027) tserrof77 válasza tope (#89025) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ez a gémerpécééé egy örök vitatéma marad. Lehet vele játszani? IGEN! (jó, pasziánszt, meg csak kétD-be, de lehet) Világít? IGEN! Akkó' gééémer... :U :U :W :W

Szerk: BiP: :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#89028) Cs1csó válasza tserrof77 (#89027) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azért lesz örök vita téma mert nincs - nem is nagyon lehet - lefektetett feltételrendszer ennek a "címnek" hogy gamer.
Ez van.

(#89029) BiP válasza Cs1csó (#89028) üzenetére


BiP
nagyúr

Valóban nincs éles határ a mi gamer és mi nem gamer között. De azért van, ami elég egyértelmű, hogy odatartozik-e vagy sem.
De azért a túlzó, lehúzó, valótlan állítások azért mindenkinél kicsapja a biztosítékot.
Mert egy IGPs 2500k soha nem lesz gamer, de egy 12600k+3080+32GB ram akkor is jó lesz játékra, ha nincs ráaggatva a jelző.

(#89030) envagyok válasza BiP (#89029) üzenetére


envagyok
veterán

Szerintem az adott pc mire készült, adja meg hogy gamer/nem gamer, és ahogy autóból is van régi, új, ahogy versenyautóból is, ua. van pc-n.
Pl régi gamer pc hirdetés: core2quad qx6700, xfx nforce 680i ultra lap, 3x 8800gtx 3sli azért nevezhető netezős gépnek, az igenis Gamer, csak régi, a korának legvadabb bestiája.
Viszont egy 4 éves ryzen 3 :D az soha nem volt, és nem is lesz Gamer, a fenti analógia szerint az mondjuk egy i7-8086k asus maximus xi gene+ rtx2080ti

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#89031) Cs1csó válasza BiP (#89029) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az utóbbi időben kicsit lemaradtam a VGA típusokban de mondjuk amikor kijött a 1060-as akkor azt én úgymond a "gamer" aljának tekintettem esetleg még nagy mekegve a 1050Ti de már a sima 1050-et nem. Persze ha már megvan a a kártya ami "gamer" alap akkor a többi hardver olyan legyen ami ugye "kihajtja" a VGA-t és persze ma már inkább 16GB RAM, legyen benne - minimum a rendszer alá - egy SSD (mindegy milyen akár 2,5"-os SATA3-as is jó.

A sallang: olyan házhűtés, hogy ne forrjon fel a gép, és olyan tápegység ami elbírja a konfigot

Monitor pedig mondjuk ugye legalább 22" FHD LED valahol ez az alja.

(#89032) Top cat válasza Cs1csó (#89031) üzenetére


Top cat
őstag

Én még most is elfogadnék, egy ilyen "alsó kategóriás" kártyát. :DDD

(#89033) szebe válasza Cs1csó (#89031) üzenetére


szebe
őstag

A 1050 Ti egy bestbuy kártya volt, még a korább kriptóláz előtt, tehát '16 vége körül.

Aztán elszállt a ló azzal is, a mostani áremelkedések előtt minimálisan drágábban (ha egyáltalán drágábban) mentek a 3 gigás 1060-ak.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#89034) Cs1csó válasza Top cat (#89032) üzenetére


Cs1csó
félisten

A 1050Ti alatt ugye még két kártya van a 1050-es és a 1030-as azért egyik sem volt anno sem megjelenésükkor is játékra alkalmas. FHD 60fps talán.

A 1060-ra azt írtam, hogy GAMER címkére anno ez volt az "alja" persze módosítottam, és igazán a 1050Ti de mondjuk a 3GB-os 1060-as és a 4GB-os 1050Ti az alja ami már e felett van 1070 stb. azok már a közepes gamer és ugye utána vannak a csúcskártyák.

[ Szerkesztve ]

(#89035) envagyok válasza Cs1csó (#89034) üzenetére


envagyok
veterán

Fullhd-60+fps highra kellett a 1060 mindig is.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#89036) Chaser


Chaser
titán

hosszú ideje nem kaptam ilyen kérdést, már szinte hiányzott

szia érdekne az xy termék, megvan-e még?

( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#89037) KROK640 válasza envagyok (#89010) üzenetére


KROK640
veterán

Hm, ez tényleg madárfogás lehet, mintha teljesen vaktába árazta volna be a cuccait.
I7-4820k-t 7500ft-ért gyanús, figyelembe véve a mostani árakat (amúgy szerintem ennyinek éne lenni reális árának!), Ryzen 3-ból nincs az a kviitel ami szerintem mindössze 8 ezret érne (lehet lemaradtam valamiről), gtx 1060 3gb 70k sajnos lehet h éri (nem, inkább a 6GBásnak kéne érnie ennyit), Z77 lapra meg nem tudok mit mondani...
minden kiszállítás alatt megint csak valami trükkre enged következtetni.

#89011
"Tényleg a ryzen 3 3200g procikról kiderült vmi magfeloldás vagy turbó mód, hogy használtan 50 körül mennek?
Olcsóbb volt újan (30k) :F" - IGEN. Az, hogy van benne egy relative használható VGA ... Ez jelenleg (is) többet ér, mint 10 éve bármilyen magfeloldás vagy turbó mód :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#89038) KROK640 válasza BiP (#89026) üzenetére


KROK640
veterán

... és így köptem le a monitoromat, az innivalómmal ... :DDD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#89039) KROK640 válasza BiP (#89029) üzenetére


KROK640
veterán

"de egy 12600k+3080+32GB ram akkor is jó lesz játékra, ha nincs ráaggatva a jelző." - ez így van, de ez is bonyolítja a dolgokat, hogy meddig?
mert a 32700K + RTX 28080 + 512GB RAM idejében majd retrogamer (a maga idejében az volt) vagy filmezős, netezős gép lesz.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#89040) KROK640 válasza envagyok (#89030) üzenetére


KROK640
veterán

Persze, lehet így is állni hozzá. De sajnos itt nemigazán úgy működik mint az autóknál, egy 1957-es Chevy Bel-Air most is elvisz A-ból B-be hibátlanul még ha nem is a legkényelmesebb (ellenben felkapják rá a fejüket) de jöhetnék egy 1968-as Impalaval is, (ami mellett az új Dodge Challanger Hellcat nyilván ég és föld minden tekintetben), és ma még bőven menő, meg elvisz A-ból B-be, ha karban van tartva. (ennyiből hálásabb az (amerikai) autózás egyébként).
De ahogy haver (mostmár ex gépe) ez :

ASUS P6T
Intel Core I7 975 Extreme (4×3,33GHZ (HT))
6GB DDR3
120GB SSD
1TB HDD
GeForce 750Ti 2GB (eredetileg más volt benne, valami korhű csúcs kártya)

... Is a maga idejében volt gamer, most meg a nagymamának ment netezős gépnek. (és nem csak a VGA miatt netezős már).

Vagy jöhetnék a ma már sajnos gyakorlatilag használhatatlan Athlon XP 1466@2669MHZ, 1GB RAM, GeF3 Ti 200@500 128MB -os gépemmel is, ami a maga idejében erősen gamer volt (2003-4-ben evidens volt, hogy minden a maximumon megy), ma már bármire is kevés (ami nem retro).

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#89041) hcl válasza KROK640 (#89040) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Amúgy az "elvisz valahova" ugyanúgy működik, mint a számítógéppel : az arra megfelelően megírt program lefut, eredményt ad. Neked a sebességgel van bajod, nem a működéssel :D
Egy Ford A is tud menni, de forgalomba azért nem vinnéd :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#89042) envagyok


envagyok
veterán

Újabb próbálkozó helyben :DDD
"ASUS ROG MAXIMUS IX APEX + i7-7700K" 119990Ft
Talán a felét ha éri.
Aprón olcsóbban i9 9. Genes ajánlatok vannak hasonlóan ütős ASUS lappal.
De az i7-8086k-t ASUS Maximus XI Gene lappal is olcsóbban vettem.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#89043) koko52 válasza envagyok (#89042) üzenetére


koko52
veterán

i7 egy legenda valamiért. Lassú, régi és drága, ez kell a népnek.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#89044) Syl válasza koko52 (#89043) üzenetére


Syl
nagyúr

Hmmm... [kép] Még itt a PH-n is az i7 a menő ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#89045) szebe válasza envagyok (#89042) üzenetére


szebe
őstag

Fb csopiban láttam 4790k + cooler + lapot ennyiért. Hasonlóan jó ajánlat.
(még ha valami lottónyertes proci lenne, megérteném)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#89046) koko52 válasza Syl (#89044) üzenetére


koko52
veterán

Azt lehagytam hogy i7 7xxx

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#89047) Chaser válasza KROK640 (#89037) üzenetére


Chaser
titán

nem kellett semminek kiderülnie róla, ennyi történt
ez történt a 3100-zal is amit volt hogy 30e-ért is meg lehetett venni
a 3600-tal is ez történt, de ott némi készlet van és újan kapható, csak mondjuk nem 55e-ért amennyiért lehetett venni
hiány - > kereslet nem csökken - > felmegy az ár

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#89048) koby11h


koby11h
aktív tag

Ismét csak a szokásos:

Csak azt nem tudom ezt az egy képet minek szánta?

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#89049) koby11h


koby11h
aktív tag

De ennél biztos csak jobb lehet:
A másik kép igazi csalogató a naplementével...

De hol a fürdőszoba???

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#89050) tope válasza koby11h (#89048) üzenetére


tope
addikt

Hát hogy olyan becsületes feje van, biztos jó a lakás, megbízható az illető... :D

UI: keres, vagy kínál? (bár kínál ahogy nézem, de lehet ő keresne amúgy :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.